Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

witajcie ::) cale "grubo" się zrobiło..zajęło mi trochę czytanie tych "bzdur", gościówa - nie reaguj na takie zaczepki, szkoda nerwów :) dziwne, ze komuś zachciało się pisać takie bzdury, z drugiej strony, skoro nas nasi włodarze kantują na każdym kroku, to z kogo mamy brać przykład "prawości" ?? byliśmy dzisiaj na urodzinkach siostrzeńca, głowa mnie boli cały dzień, kac morderca, oj złamałam swoje postanowienie, ale musiałam trochu wyluzować :) miałam nie pić alkoholu, z wiadomych przyczyn, ale cóż...czekamy na rozwój wydarzeń tak czy inaczej :) co u Was Kochane?? jak mija sobota?? wyrzuciłyście choinkę?? nasza zaczęła się sypać, chyba ją wyniesiemy w przyszłym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne nasza choinka o dziwo jeszcze ani jednej igiełki nie spuściła :) Także jeszcze stoi. I nie przesadzaj- jak zaciążysz to wiadomo, że pić przestaniesz ale teraz? korzystaj póki możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane :) jak się spało?? jakie plany na dzień dzisiejszy?? My możliwe, ze pójdziemy na Orkiestrę, na razie leżakujemy w łóżku i oglądamy auta...M chce zmienić samochód i przeglądamy allegro :) * Bullitka - rzeczywiście niewesoło, może porozmawiaj z M na ten temat, przecież ile można, też miałam na początku rodzinę M podpiętą pod konto, na szczęście za pomocą nacisków już kategorycznie zostali odcięci. * Daisy - kuchnia stoi?? gotowanko pierwsze było?? zazdroszczę nowej kuchni, moja ma już x lat, ale nie chcemy nic robić skoro sprzedajemy mieszkanie. * MałaNadzieja - powodzenia w pracy :) * Gościówa- jak brzuszek?? rośnie?? dobrze się czujesz?? * dziewczyny który u Was dzień cyklu?? ja mam dzisiaj 14...wczoraj wskoczyłam w prezencik od Mikołaja :D, nic nie czuję aby jakieś jajeczkowanie było, czy coś...a pęcherzyki były z obu stron :) Miłego dnia Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Joanne - ja tez mam dzis 14 dzien cyklu i nadal mam plamienia. Ale to przez te tabletki antykoncepcyjne. Na szczescie musze je brac tylko jeden miediac. W czwartek mam wizyte u lekarza i potem nauke jak zastrzyki robic z hormonami. Jakie chcecie auto kupic?? Agnes - a u ciebie jak? Wydluzylas sobie dawke cleo?? Gosciowa - jak dzis samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny poranek spokojnie. M w piwnicy siedzi porzadki robi a ja przed tv. Bullitka- tak zwiekszylam sobie dawke jutro ostatni dzien z clo w tym cyklu. oby dal rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane ja już obiad szykuję ;-) piersi i ziemniaczki z piekarnika :) Mmmm pycha :) M do kościoła pojechał. A Tosia..... Oczywiście przed chwilą zdoiła mi się znowu w majty ;( Podejrzewam , że uczenie od nowa będzie ;/ Plany na dzisiaj? Bal przebnierańców, potem chwilę do mamy, a potem do siostrzyczki kompa naprawionego oddać i urządzenie wielofunkcyjne :-) M jak chce to potrafi wszystko naprawić he he ..... Samopoczucie ogólnie ok... Oczy znowu mi dają o sobie znaćwięc w końcu będę musiała iść . Wczoraj szukałam okularów i przepadły mi gdzieś :-D Brzuszek tak jakoś stanął w miejscu :) wygląda bardziej na przejedzony ;-D Mam nadzieję , że już niedługo poczuję te motylki w brzuchu :) podobno w drugiej ciąży szybciej czuć ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, wybaczcie, że tak mało się odzywam.. Wczoraj miałam taki mały babski wieczorek, M miał męski-grali chłopaki w grę na xboxie A my cytrynówkę popijałyśmy.. U mnie dziś 19dc także za 8-9 dni powinnam dostać @.. Nie czytałam tego linka, ale wystarczą mi Wasze wpisy, żeby się zorientować o ci kaman... Buuuu!!! Nie będę komentować...! M dziś w pracy, więc sama siedzę... Tzn teście na dole, a ja u siebie odpoczywam.. Czeka mnie jeszcze prasowanie no i rowerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie!! Poszlam opic kuchnie wczoraj z lubym na imprezke. Bleeee umieram :D obudzilam sie 13.30 i chyba to wszystko na dzis, bede dogorywac do jutra. Zerknelam na tamten link z tematem o Gosciowie. Ale ktos musi miec zryty beret.. :D U mnie 14 dc, szczesliwie staranka sie wczoraj udalo zaliczyc :) Wybaczcie mi, nadrobie zaleglosci i jutro juz bede w temacie :) Gotowanka jeszcze nie bylo, wczoraj latalismy za bateria zeby dopasowac do zlewu i ostatecznie sie udalo. Luby gotowal sobie tylko parowki wczoraj :p Jakas taka wymietolona jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak niedziela mija? u nas spokoj. za oknem w dzien lalo. bylismy z M i psem na spacerze to wieje zimny wiatr. pewnie zime przywieje. patrzalam dzisiaj w kalendarz (pamietacie ktoras pisala zeby sobie sciagnac) i wychodzi z niego ze od wtorku bede miala dni plodne a to dopiero bedzie 8dc. ten kalendarz dobrze liczy hmmm. czy nie powinnam miec ich w polowie cyklu? Wiem ze to tylko takie przypuszczenia z tym kalendarzem:-) , ale sie zdziwilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - dni płodne w moim cyklu (28 dni) zaczynają się w około 8-9 dc, a kończą 15 dnia, (14 jest jajeczkowanie) wg kalendarza oczywiście, trwają one dobry tydzień, także jak jest możliwość już teraz zaczynaj staranka :D My z M po obejrzeniu śmiesznych filmików na necie, teraz zabieramy się do filmów z dysku, oczywiście M znowu auta magluje hehe :) jak mija wieczór?? do nas przyjechała mama z babcią i wypiliśmy kawę po kapitańsku, no i odpadł wypad na orkiestrę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Hej dziewczynki:) U mnie nawet fajnie zleciał dzień:) Na dworze zimno i sypie deszcz ze śniegiem także znowu będę miała błotko na osiedlu. Agnes owulacja powinna wypadać 2 tygodnie przed miesiączką jeżeli dobrze się orientuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna- jeszcze musze poczekac moze do jutra albo do wtorku okres juz mi sie konczy naszczescie. moj M gra na Ps3 a ja na tablecie pykam w swoje gry. i tak mija niedzielny podwieczorek:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. U mnie leje co chwile deszcz na przemian ze sniegiem wiej***ardzo mocno. Joanne no go teraz pewnie czas Ci wrecz ucieka co? Agnes owulacje powinnas miec ok 13-14 dc tak wiec kalendarz dobrze C****kazuje ze dni plodne juz od 8dc. Bo te kilka dni przed owu to juz zaliczaja sie do plodnych. 14 dni przed okresem powinna byc mniej wiecej owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dziewczyny :) Nam dzis tez przeleciala spokojnie niedziela. Bylismy dzis u siostry meza bo nas zaprosila. I sama od siebie powiedziala ze w przyszlym tyg zaplaci za dom. Az mi ulzylo ze cokolwiek powiedziala . Po powrocie mezus przygotowal mi kapiel z ogromna iloscia piany. Wymoczylam sie i wymasowalam w wannie z ksiazka a potem mezus do mnie dolaczyl :) Agnes - jak okres sie skonczy juz calkiem to juz zacznijcie dzialac i tak co 2 dni. Oby byl ten cykl owocny :) Joanne - jakiego auta poszukujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem wściekła ;/ Wściekła , że ta niedziela tak szybko mija ;/ Byliśmy na balu przebierańców, potem u mamy, a na końcu u siostry . Kurcze tyle u nich śniegu, a u nas prawie nic . Za to mróz i wiatr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja czas bardzo szybko leci juz kilka dni jestesmy razem, ech moze kiedys bede mogla cieszyc sie obecnoscia M ma stale. Bullitka - M uparl sie na bmw i to 3 a ja wolalabym 5 bo ma wiekszy bagaznik a przeciez kombi odpada. Osobiscie wolalabym opla insignie, ale opla mamy teraz i M nie za bardzo zadowolony. W gruncie rzeczy co kupi tym bede jezdzic. Najwazniejsze aby byl duzy i w miare bezpieczny a na pewno nie awaryjny :) ech dziewczeta...M spi a ja obejrzalam film i sie rozbudzilam. Dzisiaj mam owulacje i prEz 2 godziny czulam wielki bol po jednej stronie, znowu prawej czyli peherzyk pekl a my zrobilismy swoje :D jutro sie popraqi i bedziemy czekac na efekty oby nie tak jak zawsze.zapomniec i miec niespodzianke, ot moje marzenie ciche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - mnie dzis cos tam pobolalo, ale z lewej strony. No zycze efektow, licze ze u nas tez sie cos wymodzi.. A jak tam u naszej trzeciej 14dc? :) Ja padnieta :/ eh ale mowie zawsze lubemu ze teraz trzeba pokorzystac bo potem zero szalenstw z brzuchem ewentualnym ;) Obejrzalam DON JON - taki se powiek Wam tyle chwalili, ale d**y mi nie urwalo przyslowiowej. Ide spac, zycze spokojnej nocy i slodkich snow. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) A co tu cisza taka? :p Mnie dzis czeka upychanie po szafkach, ale to potem. Poza tym wszystko po statemu, szczesliwie doszlam do siebie w koncu :). Ktora najblizej testuje? Aaaga mi sie gdzies zapodziala. :// * MalaNadzieja - jak tam w pracy, dajesz rade? Posniezylo u Was? U mnie -5 stopni, ale sniegu jak na lekarstwo. * Gosciowa jak samopoczucie? Odczuwasz jakies wieksze dolegliwosc***oza czestomoczem? :D Zmienilas juz ciuchy na wieksze czy jeszcze na spokojnie w tych samych? Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni i więc ja mówię wszystkim Dzień dobry ;-) Daisy poza częstomoczem i mega lenistwem to wszytsko ok ;-) Kurcze poważnie muszę się za siebie wziąć , bo z tego lenistwa zgnije w domu ;-) I to brudnym domu :) Także dzisiaj obowiązkowo sprzątanko, spacerek. A wieczorem zakupy i na tort do bratowej wygrany na WOŚP :-D Co do ciuchów to gorzej z jeansami , bo wszystkie uwierają. Póki co to getry mi pozostaja :) A jak brzusio urośnie to trzeba na konkretne zakupy się wybrać. Dzisiaj sobie uświadomiłam jak ten czas zapieprza . Jeszcze niecały miesiąc a młoda ma 2 latka ;-) Właśnie , która najbliżej jest testowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i mnie polamalo, mam prawie 38 temp. Telepie mna i gardlo dzisiaj zaniemoglo. Ledwo zyje, wyszlam z domu aby zalatwic prezent M no i sie doigralam. M robi obiad a ja w calej odziezy z szafy wygrzewam sie. Ech...milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Trochę mnie nie było, wybaczcie, ale na dobre mi to wychodzi bo tyle nie myślę i się nie nakręcam :) U mnie też zimno dosyć :/ nie fajna pogoda, wczoraj trochę popruszyło i jeszcze śnieg trzyma. Chyba wreszcie zima przychodzi :) Ja chyba najszybciej będę testować, dzisiaj 29 dc, okres powinnam dostać w czwartek ( ostatni cykl 31, a poprzedni 30dni). Na okres to sama nie wiem czy się czuję, jakoś dziwnie na mnie podziałało clo.. Jajniki nadal pobolewają czasem, podbrzusze mnie ciągnie tak inaczej jak nie na okres, a 2 dni temu to jak położyłam się do łóżka i leżałam na plecach czułam ciągnięcie chyba macicy, i myślę sobie hmm.. czy to możliwe, że to ona, chyba nie bo przecież za wcześnie jak coś. Odpuściłam tą myśl.. Zostało mi czekać :) MałaNadzieja powiedz mi, czy Ciebie też tak dziwnie bolał brzuch po clo? I jajniki dłużej niż powinny? Bo ja nie wiem czy to normalne. W końcu to mój pierwszy cykl z clo to niedoświadczona jestem jeszcze :P Pozdrawiam Was gorąco i trzymam kciuki za wszystkie :) Joanne zdrowiej szybko :) nie trać cyklu! Herbatka z miodem, albo grzane winko czerwone i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne zdrowiej nam szybko :-) Aaaga więc czekam z niecierpliwością na testowanie twoje i rzecz jasna 3mam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja wlasnie wrocilam z cwiczen po pracy... Ledwo zyje. Az oddechu zalapac nie moge... Daisy u mnie sniegu nie ma ale faktycznie troszke przymrozilo. Bullitka to dobrze ze szwagierka sama powiedziala o splacie. Czyli jednak ma jakies sumienie ;-) Joanne kuruj sie biedulko. Teraz przynajmniwj ma kto o Ciebie zadbac :-) Aaaga mnie nie boli brzuch ale jak wodzisz ciazy nie ma ;-) Bolal mnie lewy jajnik w prawdopodobnym dniu owulacji czyli 18dc Podobno jak boli brzuch po clo to dobrze. Moja przyjaciolke tak bolal brzuch po clo ze az plakala. No ale chyba tylko w czasie okoloowulacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa a Ty jak robiłaś test to o czułości 10 czy 25? i Tobie w dniu spodziewanej @ pojawiła się druga kreska (jej cień)? bo się zastanawiam, kiedy mam zrobić jak coś. Czy nie poczekać do weekendu na przykład, jeśli @ w czwartek nie przyjdzie. Tak tylko pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja dzięki za info :) no mnie boli od 2-óch dni. a jajniki jak zaczęły kilka dni przed ovu tak do dzisiaj je czuje.. Najgorzej z tym podbrzuszem.. Ciągnię :/ może to dobrze faktycznie :) ale mam nawet problem, żeby zakupy wtargać do domu bo momentalnie czuję mega napięcie w podbrzuszu i ciągnięcie. Kurde.. no co się dzieje. Może to okres jutro przyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga nie pamietam jakiej czułości- chyba 25 .A ta blada krecha wyszła mi dopiero dni po terminie @ i na prawdę była mega blada. Nie wiem od czego to zależy, bo niektórym już przed terminem wychodzi druga kreseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaję, że to zależy od tego w którym dniu wystąpiła ovu i ile dni po zapłodnieniu nastąpiło zagnieżdżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×