Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

30 z plusem witam :-). Trzeci cykl to krociutko, ale mam nadzieje ze Tobie pojdzie szybko. Joanne no to masz teraz mile chwile ;-);-) Ja juz po dzisiejszych starankach bo poklucilam sie z mezem i rownie szy ko i intensywnie pogodzilam :-);-) do 40 trojka dzieci?? Ja juz moge byc babcia w tym wieku :-) Poki nie mialam zadnego dziecko to twierdzilam ze bede miala trojke a nawet czworke. :-) potem dluuuuugo nie moglam sie zdecydowac na drugie. A jak juz sie zdecydowalismy to znowu trzeba czekac i czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj u nas 30plus wkoncu nie bede najstarsza:-) w paz.34 i tez bez dzieci 3lata staranek ale dopiero 3cykl z lekami. licze po cichu ze ten bedzie owocny:-). malanadzieja- godzenie po klotni smakuje najlepiej:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 z plusem
Babcia w wieku 40 lat? W życiu :) Ja nawet nie wyglądam na swoje 35, i jeszcze 4 lata temu w sklepie mnie ekspedientka prosiła o dowód. Nie, ja się na babcię mentalnie póki co nie nadaję, nie wyglądam, i nie wyobrażam sobie. Natomiast jako mamę - owszem. Moja mama urodziła 4 dzieci: dwoje młodo (w wieku gościówy22), potem następne po 30scte, a ostatnie po 40stce (42 dokładnie). Została już babcią, w wieku 52 lat - moja druga siostra się postarała :) Dlatego mnie macierzyństwo w tym wieku, czyli nawet maks do 45, nie przeraża - chociaż wolałabym się wyrobić do 40stki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie jest to juz mozliwe w wieku 40lat. Chociaz mam nadzieje ze moje dziecko sie nie postara ;-) Ale mozliwosc taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz 30 plus jestem bardzo szczęśliwa . Chciałam oboje dzieci bardzo i w młodym wieku i niczego nie żałuję . W twoim wieku ja się będę bawiła ;-D he he.... Małanadzieja - fakt godzenie po sprzeczkach jest najlepsze ;-) Szybki, dziki sex jeszcze ze łzami w oczach i na nowo motylki latają w brzuchu :) Joanne działaj, działaj :) M będzie w takim razie jeszcze na testowanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama pierwsze w wieku 18 lat urodziła, a ostatnie w wieku 40 lat :-) Łącznie jest nas 7 i cieszę się bardzo z tak licznej rodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 z plusem
Ja się jakoś szczególnie nie bawiłam - studiowałam :) Kluczowe było raczej poznanie męża po studiach, no i jego odkładanie decyzji o dzieciach. Mam znajomą parę w naszym mniej więcej wieku (3 lata starsi) i jak Ci się wydaje, że po odchowaniu swojej obecnie 20-letniej córki jakoś szczególnie się bawią, to jesteś w błędzie :) Nawet dziewczyna myślała o zrobieniu drugiego dziecka, ale mąż postawił weto. Teraz jej przeszło i mówi, że najwyżej młodą babcią będzie. Tak czy inaczej, nie żałuję że nie urodziłam dziec**** dwudziestce. Uważam, że teraz jest dla mnie dobry czas, i będzie on dobry aż do 40stki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30plus każdy robi jak uważa.... Ja poczułam macierzyństwo szybciej ty później . Nie mówię, że będę się bawiła kiedy moja córka będzie miała 20 lat ale teraz ,kiedy dzieciaczki troszkę odchowam . Ty nie wyobrażasz sobie dzieci w wieku 20 lat , a ja w wieku 40 ;-) Oczywiście nie potępiając macierzyństwa 40+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież mówię , że tego nie potępiam. Pewnie trochę bym się załamała ale wiecznie bym nie rozpaczała tylko wzięłabym się w garśc ;-) Dwójkę dzieci niebawem będę miała i góra jeszcze jedno planuję- okaże się z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 z plusem
Nie rozumiemy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat ja osobiscie tez nie wyobrazam sobie zostac mama na nowo ok 40. W wieku 40 lat juz nie planuje ;-);-);-) ja tez szybko chcialam zostac mama. U mnie to chyba przez ta nasza wpadke i poronienie. Zreszta my wszystko szybko. Slub wzielismy jak mialam 20 lat. Maz 21 :-) Chociaz kto wie.... Moze zajde dopiero po 30... A ok 40 zachce mi sie kolejnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaluje. Czasami tylko sobie mysle ze moglismy troche poczekac. Ale moj maz zawsze mowi "ile lat mozna ze soba chodzic". A to ze tak wczesnie urodzilam dziecko to nie zaluje. Jakbym miala sie cofnac to pewnie zrobilabym to samo. Nadia jest w 100% dzieckiem planowanym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Widze ze rozmowa wxzoraj zawziecie sie toczyla :) ja juz nie spie standardowo. Gosciowa - maz bedzie do konca marca na pewno takze kikla cykli zahaczymy 30 z plusem - zycze Ci z calego serca aby to co piszesz o ilosc****siadanego potomstwa sie spelnilo, ale pewnie wiesz ze od 35 r.z. Spada rezerwa jajnikowa o pozniej z roku na rok jest coraz nizsza a majac 40 masz tylko okolo 4% produkowanych komorek jajowych, niemniej jednak kazdy swoim zyciem kieruje. Ja niestety albo stety meza poznalam majac 26 lat i juz wtedy moj instynkt macierzynski byl osczuwalny, od poczatku nie zabezpieczamy sie, bo u naa to nieplodnosc kroluje, ale mam przeczucie ze bedzie dobrze :) * gdzie nam dziewczeta pouciekaly, czyzby staranka zintensyfikowane? Milego dnia Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) 30 z plusem witaj i nie uciekaj od razu :) U nas dni płodne się kończą-prawdopodobnie to już koniec staranek w tym cyklu, no chyba że z raz jeszcze ;) Słyszałam, że w Rossmannie jest taka fajna seria kosmetyków dla kobiet w ciąży i mam-kosmetyki pielęgnacyjne ponoć rewelacyjne także gościówa możesz próbować :) na rozstępy, cellulit, przebarwienia etc. :) Miłego dnia i wstawajcie już!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Jak dzien sie zaczyna? U mnie pogoda tragiczna. Pada, wiej***ardzo mocno i ogolnie jest nie przyjemnie. Wlasnie robie sobie sniadanko i kawke. Prawdopodobnie nie uda mi sie dzis pochodzic. Wazylam sie dzis u mamy. 64kg :-( jeszcze troche brakuje do zamierzonego celu. Tydzien temu sie wazylam to bylo 66kg... Oczyscilam sie troche. Hehe. Jutro juz ide do pracy :-(:-(:-(:-( Strasznie mi sie nie chce znowu rypac tych 14 dni.... Mus to mus. Agnes jak tam? Lepiej sie czujesz? Betka jak tam w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo w pracy ok-przyszły tydzień będzie nerwowy.. Ile masz wzrostu i do ilu kg chcesz schudnąć? Ja ważyłam dziś rano 62,8kg i mam 167 cm.. Chciałabym zobaczyć 5 z przodu na wadze :) 3 dni temu miałam 64 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny malanadzieja- u mnie tez pogoda beznadziejna pada i strasznie wieje. czuje sie juz lepiej na szczescie. 30z plusem- mam nadzieje ze nie odstraszyly Cie wpisy dziewczyn ich rozmowa na temat poznego maciezynstwa. dzisiaj wkoncu ide do fryzjera. juz patrzec na siebie nie moge:-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×