Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

No ja napewno sobie nie zafunduje. U niej to inna sytuacja. Musza wiedziec czy lepiej inseminacje robic juz czy jeszcze przeczekac. Aaaga to kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja szczerze to nie wiem.. chyba w czwartek. Mam 3 testy o czułości 10 i 4 o czułości 25.. To może tą 10-tkę zrobię w czwartek. Oczywiście jeśli nie dostanę @. Ale coraz więcej mnie kłuje w podbrzuszu.. więc chyba @ nadchodzi.. Bo powinna być albo jutro albo w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie spuszczacie nad kuchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa hehe :P bo przez internet zamawiałam. 15 testów ovu, 5 testów 10 i 5 testów o czułości 25. hurtem taniej :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co c***owiem? Warto na allegro najpierw poszperać. Dzisiaj doznałam szoku. Córce znowu jakieś krostki wywaliło na twarzy to stwierdziłam , że kupię znowu atoperal baby. Patrzę na allegro za 400ml -23 pln z przysyłką . Ale najpiew M wysłałam do apteki żeby porównać ceny i wiecie jaka różnica?? W Aptece za to 400 ml 47 pln - szok. Ponad jeszcze raz tyle. Daisy na prawdę prześliczna kuchnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślisz, że gdzie ja kupiłam?? oczywiście, że na allegro. Za te testy o czułości 10 zapłaciłam 1,40zł za sztukę. Grosze.. Łącznie za wszystko zapłaciłam chyba 28zł. A za 5 testów owulacyjnych w aptece pewnie bym tyle zapłaciła, bo na necie widziałam w aptekach za koło 40zł/5szt. :/ kosmos jakiś.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te po 1,40zł to płytkowe, ale ovu i te o czułości 25 paskowe. ale dobre, bo ovu mi pokazały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest nic :D Ja ostatnio widzialam testy ciazowe, na ktore sama nasikasz i zawsze(!) wyjda Ci dwie kreski :D Normalnie dramat i to wcale nie takie drogie :p Ja sie bede zegnac poki co, juz sie wieczornie wykapalam i bede lezec****achniec i ogladac jakis film. A potem pewnie sie przytulac :))) A jajnik lewy swoje :/ Milego i owocnego wieczorku Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze też bym chciała być już wykąpana i leżeć w łóżeczku .... ;-) No właśnie ja się tak zastanawiałam czy takie tanie nie są aby jakieś wadliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też widziałam te testy :/ ehh.. przesada. Ale na pewno wiele dziewczyn je kupuje, żeby faceta na ciąże naciągnąć :/ głupota według mnie straszna! Wiecie testy ogólnie są tanie, apteki też muszą swoje na nich zarobić. Jeśli u mnie się pomylą i wykażą np. brak ciąży a będę lub na odwrót, to nie będę ich więcej kupować. Chciałam spróbować i zaoszczędzić. Zobaczymy czy mi się to uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja też niedługo idę się wykąpać, wleje sobie czerwonego winka i będę oglądać film z M :) muszę coś znaleźć ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mialam testy z allegro ale paskowe. Nie byly wadliwe. Oj tez bym wypila winko sobie. Albo piwko. Ale kieliszek wina to podobno jakies 300-400kcal. To wiecej niz paczek. To juz wole jesc paczki. Hehe. Nie wiem jak zniose jak przyjdzie tlusty czwartek :-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - ta twoja kuchnia to wcale nie taka mala. Ja tez nie mam za duzej ale wyspa sie zmiescila. Troche musielismy rozdzielic meble bo inaczej bysmy sie zmiescili ale po kawalku i wszystko pieknie sie poukladalo. Co do oswietlenia to ja tez mam pociagniete pod szzfkami i wlanczane na pilota. Latwe do zainstalowania, tylko wtyczke fo pradu ;). Zrobie kiedy zdjecia i tez pokaze jak to mniej wiecej u mnie wyglada. Malanadzieja - moja waga to moja najwieksza zmora. Ile ja sie musze nameczyc zeby choc 1 kg przytyc :( Gosciowa - ja to specjalista od horrorow :D uwielbiam :D Jesli moge polecic to paranormal activity 1 do 4 . Choc 1 to najlepsza. Super tez film polaczenie choc to bardziej thiler. Hostel to pewnie widzialas . Tez super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczeta za cieple slowa. Gardlo koszmar, ledwo zyje i jesc sie nie chce, ale dobrze bo po szpitalu ahudlam do 56 a po swietach 58 czyli prawie tyle samo :) co do auta to nie byla to insignia a bmw 5 ech co za cudo podobno wygladam w niej jak dziecko ale wozek bez problemu sie zmiesci z kolami :) co do testow to moze to robilam z 5 razy w zyciu i kompletnie na tym sie nie znam no i cykl pewnie w plecy przez chorobsko chyba ze temperatura spadnie dp jutra. Ogolnie kiepsko i mak nadzieje ze u Was lepiej i dzialanka w toku :) milej nocy zycze Wam wszystkim, moja pewnie bedzie nieprzespana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do horrorow to je uwielbiam polecam wszelkie azjatyckie sa mistrzami w tym. Gatunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam oj tam :P ja mam winko własne, sami robimy w balonach :) więc na zdrowie mi wychodzi picie jego :P Sama natura :) Lubię wieczór spędzić z M przy drinku lub winku :) Potem przyjemniejsze staranka są :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dziewczyny, gdzie się podziałyście? Zasypało Was?? :P :P Mnie trochę tak :) Wielkopolska zasypana śniegiem, już odśnieżaliśmy :) Nareszcie zima do Nas przyszła :D Miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie tez snieg posypal. wypije kawke i pojde odsniezyc troche. milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U my sie witamy ;-) U nas dalej bez śniegu. Kurcze kiedyś się cieszyłam jak śnieg spadł , a teraz marzę ,żeby nie przyszedł ;-/ Czekam na M i też kawkę spijemy . Kurcze łeb mnie dzisiaj boli strasznie. Szukałam czegoś w szafce a tam całe budło paracetamolu ;-) A tak się ostatnio męczyłam , bo myślałam, że nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) To ja tez sie melduje. Ja dzis w sluzbowych rozjazdach od rana wiec nie mialam czasu zajrzec. Teraz kawusia u mamy. Ja mialam nastawiony budzik na 6.45 a zadzwonil o 7.30...spoznilysmy sie na religie, ale tylko studencki kwadransik :p No u nas nie posypalo. Nie wiem czy to zle czy dobrze, chyba dobrze bo ja wciaz na letnich. Poki co nie ma problemu, bo zimowe to opony sniezne, wiec nie ma dramatu. Kiedys jednak wyczytalam, ze opona letnia tylko sie spisuje do +7 st, bo potem sie robi twarda blabla. U nas -1 dzis. Mnie ten jajnik wczoraj tak bolal do nocy, ze ojej, jeszcze z godzine temu dawal sie we znaki, teraz cisza. Dzis rano nie zmierzylam temperatury w tym calym pospiechu! No gafa miesiaca..ale staranka wczoraj zaliczylismy, oby cos to dalo. Dzis 17dc, dzis lub jutro poprawimy i pozostanie oczekiwanie w miedzy czasie. :) Zauwazylam, ze czasami nie udziela nam sie 'dzis musimy' :/ Jakos tak bez polotu. Tez tak czasem macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Hej dziewczynki ja też mówię dzień dobry:) U mnie śniegu nie ma tylko w nocy popadało ale ja tam się cieszę. Nie ma jak mordęga jeżdżenia autem po śniegu. Daisy masz rację z tymi oponami. Podobnież opona letnia spisuję się do 7 czy 5 stopni bo później jest twarda i nie trzyma się asfaltu czy śniegu. Zimowa opona jest dużo bardziej miękka. Co do staranek to też nie zawsze mieliśmy ochoty. I jakoś tak już się ciągną i ciągną tyle miesięcy. Ale uważam że nic na siłę czasami się nie chce i robienie dzieci na siłę nie jest niczym przyjemnym. Życzę miłego dnia i też idę zrobić kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja też się melduję :) my po śniadanku, po kawce leżakujemy w wyrku :) oczywiście z jednym tematem od kilku dni :) wczoraj czułam się jakbym miała żywą ranę w gardle, płakałam z bólu :( u nas pewnie cykl stracony bo staranka do 14 dnia były, a później choróbsko, ale nie myślę o tym poza tym śniegu u nas ni widu ni słychu, ale zawsze tak było, że w Polsce padało a u nas cisza :) też z M wyluzowalismy odnosnie "robienia" dzieci, co ma być to będzie :) jak nie w tym, to następnym roku :) najwyżej będę mamo-babcią haha miłego dnia Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) jestem i ja :) U mnie śnieg pada i pada ale rozpuszcza się.. Mamy 22dc, a ostatnie cykle trwały u mnie 27 dni.. Nadzieję mam, ale z wiara trudniej.. A mi się marzy salon z aneksem kuchennym-może w tym roku uda mi się to marzenie zrealizować, a jak nie to w przyszłym już na bank :) mebelki chciałabym lakierowane w kolorze białym, ale koniecznie z czerwonym akcentem bo w salonie będzie ogromny czerwony wypoczynek........ :) Troszkę już mamy zaprojektowane w tym domu, ale to kropla w morzu... Mam to szczęście, że mam koleżankę projektantkę i obiecała pomoc :) Zdrówka dużo Wam życzę i dwóch kreseczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mam takie pytanie :) czy szczepiłyście swoje dzieci i jakimi szczepionkami?? znowu umarło dziecko najprawdopodobniej po szczepieniu, słyszałam, ze te skojarzone są b. niebezpieczne, można czytać i czytać, chciałam wiedzieć jakie Wy macie opinie na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny. wkurzylam sie. chcialam isc pochodzic ale jest btak slisko ze nie dalam rady. cofnelam sie :( musze poszukac jakis cwiczen w necie zeby jakis ******iec mimo wszystko. joanne ja szczepilam nadie szczepionka skojarzona 6 w 1. Infanrix hexa. musialam bo w irlandii nie pytaja jaka chce szczepic. tam to jest wszystko refundowane. jak wrocilismy do pl to musielismy kontunuowac. a koszt takiej szczepionki to 250zl okolo. takie szczepionki kupowalismy 3 razy. nie mielismy nigdy zadnych skutkow ubocznych. podobno po skojarzonych dziecko nie odczuwa tego tak. przechodzi czas po szczepieniu delikatniej. moje siostryw irlandii tez szczepily dzieci ta szczepionka. zadnemu nigdy nic nie bylo. jedna siostra w p[olsce szczepila tez skojarzona ale ta infanrix bez hexa. to chyba 5 w 1 albo 3 w 1 i tez zadnych powiklan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×