Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Betka - moja szwagierka mowila ze jak zaszla w ciaze to bylo wlasnie tak jak na ciaze. Bol pierdu, brzuch i krzyz. Az do lekarza zadzwonila bo sie bala ze moze nie tak. No ale my wiemy ze jak sie czuje ze to okres to napewno okres. Daisy - to daj znac co fachowcy powiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka no to zaszalałaś z tymi postami ;-D hahaha Dziewczyny w moczu na szczęście nic nie wykazało. Póki co nic mnie nie szczypie ;-/ U nas śniegu trochę napadało ale szału nie ma. Więc poszłam z Tośką na sanki, bo przecież jutro może już być plucha:-) Na mnie też czeka taka sterta do prasowania ale ani rusz mi się nie chce ;-/ Kurcze ale mi brzuchol już wywaliło :) Muszę się zważyć bo mam wrażenie ,że ze 3 kg mi przybyło- mam nadzieję , że to tylko wydaje mi się :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy głupie przecież widać od razu ,że ten niby "gość" to agnes ahahahaha a wy jej tak poszukujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Wlasnie weocilysmy z sanek, bo u nas napadalo duuuuuzo sniegu. Zaraz chce sie zabrac za rozbieranie choinki, a potem cwiczenia... Milego popoludnia zycze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co sie dzis tu dzieje???? MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co dziala juz wszystko? Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to tylko u nas sie dzieje cos? ja nie widze swoich postow a wyswietla sie ze sa wyslane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh ostatnie wpisy widze z 14.22 masakra jakas. :( a to 20.35 Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) cos wxzoraj chyba byly jakies zaklocenia? Jak minela noc? Ja mam dzis tyle rzeczy do zrobienia a wstaci sie nie chce. Milego dnia Wam zycze i dajcie znac co z tym nowym tematem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Widze ze juz dziala :-) Czyli nowy temat gosciowy nieaktualny. Mnie strasznie boli glowa, a jak sobie pomysle ile musze zrobic rzeczy przed praca to boli jeszcze bardziej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu działa jak należy :-) Dzień dobry :* A my dopiero wstaliśmy . M zaspał do pracy he he leniuch :) Tak jak mówiłam, dzisiaj jest już śniegu tyle co kot napłakał, mam nadzieję , że uda nam się jeszcze iść na te sanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mojej wysypki to już dzisiaj jakby zanikała. Zauważyłam , że chyba na wieczór mi wybija. Jak to możliwe? ;/ Małanadzieja - wapna nie piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tez juz na nogach. U nas wiosna za oknem. Maz jeszcze spi. Mam juz 2 zastrzyki za soba i ciagle placze. Bez powodu chce mi sie plakac. To chyba te hormony co?? Daisy - fajna spraw takie cos Czy ktos wie co sie stalo z agnes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
]DaisyDotHoneyCzesc Dziewczyny Ja juz na nogach, no ale niestety samopoczucie wciaz chorobowe. Dzis zamiast mowoc, trzeszcze  Mloda niestety tez zaczela mi troche kaszlec, ale nic.poza tym. Moze sie nalykala zimnego wczoraj na sankach :/Luby juz pojechal do sklepu, zaraz wroci to bede piekla ciasto. Wymyslilam ze skoro Tesciowej ten sernik na wigilie tak smakowal, to zrobie Jej w prezencie na dzien babc***otem.go zapytam co moze byc przyczyna tego ze tak sie nadpisuje a nic nie widac, moze cos pomoze. A jak nie to we wtorek sie popytam naszego administratora. On taki spec od wszystkiego.Naszemu koledze napisal program, ktory w momencie gdy ktos ci dzwoni do drzwi, a ty jestes poza domem, to na smartfonie pokazuje ci sie automatycznie foto osoby z kamery przed domem czy domofonu video haha. I mozesz np mu otworzyc brame do domu, drzwi itp. I tez.wiesz kto u Ciebie byl np jak Cie nie bylo w domu.Tak samo z brama wjazdowa do garazu np, ze smsem sobie otwierasz. No cuda nie widy. Czekam tylko az my sobie zalozymy takie cos Milego dnia! :*18.01.14  [zgłoś do usunięcia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka sama sie zastanawiam co sie dzieje z agnes. Dlaczego od nas uciekla. Pewnie faktycznie to hormony Ci szaleja. Ja nawet na luteinie tak mam czasami, a co dopiero takie zastrzyki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ewidentnie widać , że Agnes robi Was w balona i to ona wypisuje te bzdury ;-D Ahhhh Wy głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja usypiam małą i pędzę obiadek gotować ;-) Byłyśmy na sankach i obie strasznie zmarzłyśmy aż nóg nie czuję ;-/ Bullitka to na pewno hormony - nie ma co się dziwić. Musisz wziąć się w garść i dzielnie to znieść . :* A my dzisiaj znowu na urodziny do kolegi M ;-/ Mam już dosyć tych urodzin , a dopiero teraz się w sumie zaczynają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×