Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Daisy- temp nie mierzylam nigdy wiec nie wiem o co chodzi. a wczoraj bol mialam taki ze byly momenty ze wpol zgieta chodzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - no oby to było to..kiedy testujesz? Mamy takie same objawy :D Gościówa - właśnie to miałam na myśli, że dziewczyny piszą, że czasem tak mają. Ja przy chorych nerkach zawsze miałam upławy albo jakieś inne dolegliwości. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy- no ja za 6dni planowo powinnam dostac okres wiec jesli nie bedzie to za rowny tydzien albo 8dni zatestuje. test w domu jest i kurcze kusi kusi ale za wczesnie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - bez powodu nie masz podwyzszonej temp. Tym bardziej ze normalna teoja temp jest niska!! Zrob test!! Nie mecz nas jeszcze 2 dni !! O Boshee Agnes - za ciebie tez trzymam kciuki :))) Gosciowa - moze jakas masc pomoze co??? Ja ide do pracy dziewczyny. Do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy to odczekaj jeszcze te dwa dni. Dziewczyny mam nadzieje ze naprawde wkoncu cos sie ru zacznie dziac. U mnie nadal nic... Umowilam sie na czwartek do gina. Jutro skocze na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ile dni utrzymuje sie temeperatura na wyzszym poziomie? Bullitka to nie jest tak ze bez powodu sie utrzymuje podwyzszona tem. Kazda kobieta w drugiej polowie cyklu powinna miec temp wyzsza niz podstawowa. Pytanie tylko ile to trwa. Dopiero powyzej 16-17 dniach mozemy podejrzewac ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Przepraszam, że mnie wcięło, ale mój laptop wziął i umarł. :( Musiałam pożyczyć od siostry. Chcieliśmy kupić coś lepszego, bo ten mój się już wieszał od dłuższego czasu, ale zawsze pieniądze były na co innego przeznaczane. No i teraz nie ma wyjścia trzeba kupić nowy. *gościówa22 dobrze, że jesteś i że wszystko dobrze! Może to uczucie ucisku samo C**przejdzie. Na pewno uważaj na siebie, ale też nie zamartwiaj się. :) Zdrówka! :) *Bullitka81 trzymam za Was mocno kciuki! Ale też jestem zdania, że podejście jest ważne. Nie nastawiaj się zarówno na sukces jak i na porażkę. Ważne, że działacie i jest szansa. *MałaNadzieja beta da C***ewność, więc idź. Trzymam kciuki! Ale wiem, że po luteinie czy duphastonie można długo czekać na okres. Ja to ponad 10 dni raz czekałam. Ale życzę Ci wiadomo czego. :) *DaisyDotHoney trzymam kciuki! :) *agnes1822 trzymam kciuki! :) Ja już nie mogę się doczekać środowej wizyty w klinice. Mam nadzieję, że już będę mieć jakiś sensowny plan działania. Najgorsze jest to, że mój mąż chce ze mną jechać. Ja go chyba nie chcę w gabinecie. Możecie mi mówić, że jestem zahukana :P Nie chcę go tam i już. ;) A u Was jak jest? W środę będę też miała w ramach wizyty USG więc dowiem się co z owulacją w tym cyklu. Obawiam się, że mimo nowego leku nic, ale może miło się zaskoczę. Ja to już mojemu organizmowi nie wierzę i wolę iść na USG. Chociaż nie mierzyłam nigdy temperatury, ale jak śluz obserwuję, to jest taki jak mu się chce. Nie potrafię tego obczaić. Z kolei pytałam lekarza to mi powiedział, że pomiary temperatury w moim przypadku są nie miarodajne... Pozdrawiam Was serdecznie i do zgadania po południu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - słuszna decyzja :) Ale by był cyrk jakby się nam wszystkim teraz udało. Na dobrą sprawę niech się uda chociaż jednej, nie muszę to być ja. Ja ostatecznie mogę jeszcze trochę poczekać. :) Bullitka - myślałam czy dałabym radę wytrzymać tyle czasu, zanim powiedziałabym Lubemu o ew. ciąży. Myślę, że tak. To chyba byłby dla Niego najpiękniejszy prezent walentynkowo-zaręczynowo rocznicowy :). Wiem, jakie On ma podejście do ciąży i jak bardzo chce, żeby nasza rodzina się powiększyła o kolejne dzieciątko. Oczywiście musiałabym najpierw się upewnić, że wszystko ok czyli usg itd. Wtedy to nie wiem co z nartami, bo Luby strasznie ciśnie, żebym się zapisała na indywidualne zajęcia. Nie wiem czy chciałabym ryzykować, więc odwlekam podjęcie decyzji :D. Chwilami myślę, że skoro już tak nie boli jak wczoraj mocno, to może to nic z tego, to już chyba bym wolała, by bolało. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveline no to wizyta juz coraz blizej :-) wkoncu sie dowiesz czegos sensownego. Wiem ze mozna czekac dlugo na @ po lutce ale ja zawsze czekalam max 4 dni i tak bylo teraz. Wystapilo troszke plamienia i koniec. Daisy oj ja bym chyba nie wytrzymala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - dziś 14 dzien jak mam wyzsza temp. 14dc 36.1st, 15dc mialam spadek do 35.4st. 16dc już miałam 36.7st i w górę. No tak czyli jak fl Ci się przedłuża i nie robisz testu to na podstawie podwyższonej temp. możesz podejrzewać ciążę? Hmm a prawdą jest, że w dzień @ zanotuję spadek temp. czy nie zawsze to się sprawdza? Jeżeli wyszłoby na to, że miałam owu w tamtych dniach, to @ powinna nadejść właśnie niebawem. Cały czas odczuwam jedynie mokro. Oby to nie na @. :( * Eveline - czesc :)) Wiesz co ja Cię chyba rozumiem, że nie chcesz by Mąż był z Tobą w gabinecie. A nie można jakoś tak, ze na sam 'rozkrak' wyjdzie czy coś i potem wróci? Wiesz, może postaraj się też Go zrozumieć, myślę, że On chce Ci sprawić radość, pomyśl o tym, że nie każda ma tak jak Ty. Niektórzy nawet się nie interesują kompletnie ciążą swoich kobiet bądź nie są zainteresowani samymi staraniami nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja latam co 15 minut na siku:-):-). rozliczylam PIT jutro zaniose do US i czekac na zwrot:-):-). a wy jak sie rozliczacie? ja z mezem i mam za mnie zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy z tym spadkiem nie wiwm do konca ale wydaje mi sie ze temp stale powinna utrzymywac sie na wyzszym poziomie. Czytalam gdzies ze spadek moze nastapic podczas zagniezdzania. Jezeli w dniu @ temp spadnie to raczej juz na okres bo bedzie to oznaczac ze progesteron spadl.. Tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ja też latam na siku :) Ja się rozliczam sama, bo bez męża. Jako samotna mama dzielę się z byłym ilością dni gdzie była młoda i każde z nas się rozlicza dodatkowo. Zawsze te kasę przeznaczam na szoping z młodą, bo to jej w końcu :) A moją część to rozpierniczam w jeden dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy- ano zapomnialam ze ty nie zamezna jestes. a z tamtym bylas zamezna czy tez nie? kurcze korci mnie test zrobic ale wiem ze za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze ze nie byliscie malzenstwem. ja z moim tylko cywilny wzielusmy sie smiejemy ze za szybko i po pijaku(na kacu bylismy oboje):-):-):-):-). po 9-ciu miesiacach znajomosci wzielusmy slub. i w pazdzierniku minie 4latka. nie bede testu ani bety robila. poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety dziewczynki kibicuję Wam całym serduchem :) Czytam Wasze wypowiedzi i pamiętam jak czułam się tydzień temu heh Mam nadzieję, że te wstrętne @ się u Was nie pojawią, a ja dołączę do zafasolkowanych w lutym razem z Bullitką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku nic nie dostanę ;-/ Bo jestem na wychowawczym. A tak to M i Tośka rozliczali się ze mną ;-) My 1 marca znowu na imprezę się szykujemy taneczną- tym razem mój najmłodszy brat ma 18-nastkę .... Rany co to za zabawa bez picia i bez szaleństwa ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano rzeczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z M w tym roku pierwszy raz będziemy mogli się razem rozliczać bo minął nam pierwszy pełny rok od ślubu także zobaczymy jak to wyjdzie :) Zmykam do domu pomału :) Pozdrawiam i mam nadzieję że, jutro z rana poczytam same Wasze dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, właśnie wróciliśmy z M od proktologa * gościówa - idź bo to może nie hemoroidy, ja też tak myślałam a mam...szczelinę :|, zwieracz mi się scisnął i pękła mi śluzówka, aj dajcie spokój, ból nie do zniesienia, nie chciałam pisać bo to trochu krępujace, ale widzę, ze nie tylko ja mam z tym problem, koszmar jakis :| * Bullitka - nie pisz tak i nawet tak nie myśl...luty to będzie Wasz miesiąc, w końcu to miesiąc zakochańców :D * ja dalej nie dostałam @ ale pobolewa mnie lewa strona :(, termin normalnie miałam na wczoraj, ale że ostatni cykl był krótszy o jeden dzień, to ten zapewne skończy się dzisiaj i zacznie nowy :), czekam :) ogólnie nos mnie koszmarnie boli i przy wypróżnianiu krew jest na chusteczce...zatoki pewnie mam zawalone bo nie oddycham normalnie. * MałaNadzieja - poszłabym zrobić badanie krwi bo dziwne, ze tak się dzieje, trzymam kciuki za powodzenie :D nich no któraś w końcu przełamie ten nowy rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo fajny fajny my odkad sie rozliczamy razem dostajemy ponad 500zl. przestalo mnie bolec podbrzusze i jajniki ale ciagle bym cos jadla. czekam na M to obiadek zjemy. ciekawa jestem jak on sie czuje bo weekend w lozku przeziebioby lezal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne nie robisz testu? Szczelinę pękniętą miała moja córka- ze 3 lub 4 misiące to cholerstwo jej się goiło, a co dziwniejsze nic a nic nie płakała. Więc wiem jak to wygląda. Tylko jest to możliwe , że te hemoroidy wyszły mi między pochwą , a o***tem? Przepraszam za bezpośredniość ale jestem w tym zielona. Bolało mnie wczoraj i przed wczoraj , a dzisiaj już kompletnie nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sie rozliczamy razem i dostajemy zawsze ok 1200zl. Chcemy calosc odlozyc na wakacje. Ale oczywiscie jeszcze zadne z nas nie dostalo pitu. Joanne oj to nie przyjemna sprawa. Wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - mogą być widoczne jak są duże i wyjdą na zewnątrz, widziałam zdjęcia na necie, koszmar jak to moze wyglądać. najlepiej idź z tym do lekarza, mi powiedział, ze sama bym tego nie wyleczyła, dostałam czopki i maść, no i będę się smarować, a piecze, ze nie mogę za długo siedzieć... test robiłam dzisiaj rano, wyszedł negatywny :( czyli czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz zaczynamy myslec o kredycie na mieszkanie. Tylko nie mamy umowy na stale. Jedno z nas musialoby zalatwic sobie przynajmniej takie zaswiadczenie ze kolejna umowa planowana jest na czas nieokreslony. Moze mezowi sie uda bo ma teraz umowe na 7 lat jeszcze. Mi moj szef czegos takiego nie da napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×