Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitka - dzieki, mloda jakby przestala kaszlec..raz dzis w ciagu dnia kaszlnela, a ma za soba dopiero dwie dawki. Wiec chyba jakas poprawa zanotowana. Rozwolnienia od nocy nie bylo. Agnes - dobrze Cie 'widziec' :) Mnie cos lewy jajnik znowu kluje :/ Jest to conajmniej wkurzajace bo to takie polsekundowe scinanie z nog co jakis czas :/ * Emilia ja odstawilam leki i nie czekalam mimo iz lekarz twierdzil ze mam dac se miesiac wolnego. Jak widac od razu nie zaszlam wiec nic nie 'zyskalabym' czekajac ten miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Agnes nic nie bierzemy. Folik jedynie ale to chyba każda z nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Ale masz kwas foliowy w innej postaci czy po prostu nie bierzesz?? Ja już tyle opakowań zjadłam odkąd staram się o dziecko że już niedługo będę świecić folikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh dziewczyny w jakiego dola wpadlam i wyjsc nie moge:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(. do napisanie kiedys tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Agnes ale co się dzieje?? Masz po prostu zły dzień czy to nuż dłużej trwa?? Masz jakieś problemy z którymi sobie nie radzisz?? Agnes nie załamuj mi się tutaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes nie znikaj, napisz o co chodzi. Choc w sumie nie wiem czy warto sie narazac. Mam nadzieje ze nie znikniesz znowu na tak dlugo. I mam nadzieje ze to ne dotyczy spraw o ktorych kiedys rozmawialysmy :/. * Ja sie zegnam dziewczyny :) Dzis nic nie widze w tv wiec pewnie zaraz do spania sie zbierzemy :/ Buziaki i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes kochaniutka musisz złapać koniecznie oddech. ta chandra to może skutek brania tabletek przepisanych przez gina a może zmęczenie sytuacja, nerwami, stresem. Przeszłaś już bardzo długa drogę, nie łatwą drogę. wiem, ze to trudny dla Ciebie czas który sie dłuży, przelatuje. wypłacz się, wykrzycz każda złą emocje jaka siedzi w Tobie, wyjdź z kimś bliskim. napisz, że jestem zdrwo jebnięt* w głowę i moge sobie pisać co chce bo nie wiem co przeżywasz. a właśnie, że wiem. chandra tez minie. jeśli czujesz, że masz już dość rozszczarowań czy sytuacji o ktorej nie wiemy odpuść na chwilę, podladuj baterie, zmień myślenie na inny tor. MUSISZ ROZŁADOWAĆ EMOCJE choćbyś miała zjeść czekoladę ważąca poł kilo albo walić pięścią w worek treningowy błagam rozładuj emocje i działaj. a czasem warto poprostu się wygadać, porozmawiać. Ściskam Cię mocno, ja wierze, ŻE Ci się uda pokonać chandrę i wrócisz ze zdwojoną siła. Ściskam Cię Agnes i Was dziewczyny. Pozdrawiam. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Musze to wykrzyczec : WEEKEND !!!!!! :)))))) Nie ma to jak odpoczynek po calym tyg ciexkiej pracy :)) Agnes - twoje samopoczucie to moze wynik tych tabletek. Ja rez tak mialam po pierwszych zastrzykach. Chcialam walic talerzami o sciane. Plakalam bez powodu zeby po chwili sie smiac jak glupia. Mam nadzieje ze to wlasnie tylko to i nie dzieje sie nic gorszego. Jak moge c***omoc?? Moze rozmowa na prive c***omoze?? Nie zalamuj sie. Prosze trzymaj sie . Xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Brrr u nas bylo -19 nad ranem..teraz slonko swieci to -12 ale swieci w czujke prosto to pewnie zaraz bedzie +10 :D mloda znowu kaszle, ja tez :/ Rano pod domem chodzily sarenki u nas, skubaly wystawiona choinke :D Milego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Jestem i ja :) U mnie aktualnie -14 stopni i pada śnieg.. Ponoć ma wyjść słońce, ale nie zapowiadają spadku temp powyżej -10.. Heeeeeeej Agnes nie uciekaj od nas - chciałybyśmy Ci jakoś pomóc Kochana, za dużo nas łączy, żeby tak szybko się rozstać ;) kup sobie jakąś bombę kaloryczną albo idź na siłkę się wyżyć!!!! Witam nowe dziewczyny :) A u mnie hmmm brzuch mnie boli, teoretycznie mam dziś 3dc, jeszcze kolejne 3-4 przede mną z @ - zależy jak się poukłada.. Dzisiaj wracamy do domu do teściów, a tak mi dobrze u moich rodziców było, że aż mi smutno na myśl o powrocie hehe W niedziele czeka nas wycieczka pod Lublin więc też będziemy mieć rozrywkowy dzień - jeszcze prezent musimy kupić bo to urodziny chrześnicy mojego M ;) I tak leci dzień za dniem, cykl za cyklem.. Kolejne nadzieje przed nami.. Po rozmowie z M doszliśmy do wniosku, że jeszcze dwa cykle i jadę do lekarza starać z prośbą o pomoc..... ale jestem pełna nadziei takich cichych, bo oczywiście za 20 dni powiem coś innego :) A ogólnie to zaczyna mi się znowu problem z zatokami i od wczoraj łykam ten sinupret co Wam polecałam-obym zdążyła zanim całkowicie się zainfekuję... Zdrówka Wam wszystkim życzę i siły kochane...... Niech moc będzie z Nami ;) Daisy cudnie macie z tymi sarenkami.. biedne głodne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka wybacz nie napisałam Ci.. My teoretycznie staramy się od czerwca.. Od października z kalendarzykiem w dłoni.. 8 cykli za nami, albo 4 - zależy jak na to spojrzeć.... Udanego weekendu Kochana - zasłużyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oprócz usg dopochwowego nie robiliśmy żadnych badań-usg robię tak co 5-6 m-cy bo mam mięśniaka na macicy, ale nie jest on operacyjny i nie ma wpływu na ciążę.. Cykle regularne, malutka przegroda w macicy ale tez zupełnie niegroźna.. :) nigdy żadnej antykoncepcji nie stosowaliśmy.. Teoretycznie nie powinno być problemu z zajściem...... TEORETYCZNIE.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Gościówa widzę że pojechałaś do szpitala-to dobrze i czekamy na info!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Agnes witaj :-) i trzymaj sie kochana. Ja tez wczoraj mialam dola. Siedzialam i plakalam bo nie mam juz sily na to wszystko. Postanowilm jednak ze nie biore clo w tym cyklu. Zrobie wszystkie badania hormonalne najpierw. W pon ide ro ic Fsh i Lh. Zobaczymy jaki wynik. Jezeli sie okaze ze ok to bedzie wiadomo ze to raczej u m problem. Jak beda kiepskie to musze poszukac innego lekarza poprostu. Moze za jakis czas naprawde wybiore sie do tej invicty. Okres zaczyna mi sie tak samo beznadziejnie jak od kilku cykli.... Bullitka to juz masz wolne?? Ale fajnie. Pytalas wczoraj czy przed pierwsza ciaza maz sie badal. Nie musial. Ja bylam w dwoch ciazach. Pierwsza to wpadka a w druga zaszlismy odrazu. Zostal mi juz ostatni dzien pracy :-) No i witam wszystkie nowe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mi się klimat udziela, bo też jakiegoś dołka zaczynam łapać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) normalnie nie wierze.. wiecie co to chyba jednak musi być coś w powietrzu, bo dziwne, żeby tyle z nam złapała chandra :/ ja wczoraj to miałam mega doła, jakbym w depresje wpadła :/ a dzisiaj od rana płakałam, nie mam już siły na to wszystko. ehh.. Chyba, że clo tak na nas działa, sama już nie wiem. Ale dół konkretny. :( MałaNadzieja szkoda, że @ przyszła :/ myślałam, że tym razem się uda. kurcze ile cylki trzeba brać clo, żeby sie udało.. masakra. To nie sprawiedliwe, że niektórym udaje się za pierwszym razem :( Dzisiaj już masz wolne, czy jeszcze do pracy? Betka szkoda, że @ się rozkręciła. Myślałam, że to będą tylko plamienia i wtedy oznaka, że się udalo :) i chociaż Ty nie łap takiego doła.. prosze. ktoś musi nam humor poprawić :) Gościówa daj znać co tam w szpitalu powiedzieli, bo mam nadzieję, że pojechałaś :) Daisy zdrówka dla Ciebie i córeczki :) Dobrze, że ma ferie, wypoczywajcie i grzejcie się w domku. Bullitka udanego weekendu życzę :) jak każdej z nas :) Agnes wracaj szybko! wygadaj się to zawsze pomaga :) Neska a gin mówił Ci coś o tym ile czasu można brać kwas foliowy? Bo mi powiedział, że nawet pół roku przed ciąża, a ja już biorę 7 m-cy. i nie wiem czy to nie za długo, czy nie zrobić przerwy. Ja mam dzisiaj 9dc i ostatnie clo wziełam. Teraz muszę liczyć na cud, że będzie pęcherzyk i że się uda :) nic innego nie pozostaj****adania robiłam, tarczyca, prolaktyna ok :) narazie nic innego chyba nie badam. Mój M wie, że ma jechać jak coś na badania i się nie wykręca. Teraz bierze antybiotyk to powiedział, że lepiej nie robić teraz badań przez leki. ale pewnie w lutym się zbada jeśli się teraz nie uda. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz dzisiaj bardziej pozytywnie. Czekam az sie porzadnie @ rozkreci bo narazie mialam tylko to plamienie ale mam tak co cykl. Daisy i jak tam corcia? Lepiej troche? Mowia ze tak podobno dopiero czwarta dawka antybiotyku moze przyniesc zmiane. Gosciowa jak tam kochana? Czekamy na wiesci. Bullitka ile jeszcze zastrzykow Ci zostalo? Wybacz jesli nie doczytalam. Betka dlaczego masz dolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za marudzenie od rana znowu :( * Gościówa - daj znac jak tylko będziesz wiedziała co i jak.. :* * MalaNadzieja - co się z Tobą dzieje? Udzieliło Ci się czy się tak sama z siebie zaczęłaś znowu zamartwiać? :/ Myślisz, że przerwa w clo to dobry pomysł? Dobrze, że masz ostatni dzień pracy, odpoczniesz :) A Ty maz ferie też teraz czy później? * Betka! No weź trzymaj się tam. Bo w końcu ja sama zostanę na posterunku :/ Tak sobie dziś myślałam, że u mnie to dopiero 3 cykl starań się konczy..a potem stwierdziłam, że kurcze tak liczę, aż potem się doliczę też do nastu cykli pewnie.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga ja tez prolaktyne i tarczyce mialam ok. Teraz musze przebadac reszte hormonow. Ale robie to prywat ie bo jak mam czekac na lekarza to sie nie doczekam. Zrobie badania i bedzie jasne czy ze mna ok. Moze mam np niski progesteron. Dlatego teraz nie bede brala lutki i zbadam go sobie po 20dc. Od clo tez robie sobie przerwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja ja jestem ciekawa co mi gin powie w środę, czy jeszcze zapiszę clo na nastepny cykl w razie gdyby teraz się nie udalo, czy będę na naturalnym cyklu. a progesteron to w jakich dniach cyklu powinno się robić? bo to chyba trzeba 2 razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy od jutra mam wolne i tez mamy ferie. Jeszcze jeden tydzien. Nie wiem do konca czy to dobry pomysl z odstawieniem clo ale biore go juz tak dlugo ze zaczelam sie obawiac o jajniki. Poza tym chce zrobic te badania a wydaje mi sie ze jak bede brac sztuczne hormony to moga wyjsc sfalszowane. A przeciez nie o to mi chodzi. A moze mam sama swoja owulacje i niepotrzebnie sie truje. Nic nie bedzie wiadomi dopoki nie zrobie reszty badan no i wtedy bede naciskac meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy to nie marudzenie, tylko załamka spowodowana chyba tą pogodą za oknem :P po kilku nieudanych próbach można się załamać :( a Ty się tak nie nastawiaj na nasty cykl! wez przestań! zobaczysz, że uda się wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. mi się coś kojarzy, że się robi chyba przed i po owulacji. Ale ja się nie znam. Mam bardzo fajne babki w laboratorium, gdzie pobierają krew. I jak byłam 3 cykle temu na becie to mi babka powiedziała co mam zbadać jeśli by się nie udało ale nie pamiętam :/ chyba w następnym cyklu pojadę do niej i powiem, zeby badała na co się da, żeby wszystko sprawdzić. Zapłacę pewnie koło 200zl bo mówiała, że wszystkie badania to coś koło tego będą kosztować, ale będę miała chociaż sytuację jasną :) A Ty MałaNadzieja jakie badania będziesz jeszcze robić oprócz progesteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wyspalam sie wkoncu bo poprzednie nocki to kiepskie. Daisy- ten moj nastroj zly to nie przez wczesniejsze sytuacje. moze rzeczywiscie przez tabletki. echh tam. dzisiaj mam isc na 30-te ur do siostry(nie robi imprezy) na kawe i drinka ale nawet nie mam ochoty. ale juz nie bede narzekac obiecuje poprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, orientujecie sie moze czy bialy sluz, taki gesty nie ciagliwy w 19 dniu cyklu moze oznaczac wczesna ciaze? test wychodzi negatywny bo jeszcze za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Witajcie dziewczynki:) Jejku co to za depresje?? Agnes aż się martwić o Ciebie zaczęłam:( Mam nadzieje że będzie lepiej u Ciebie. Ze to tylko przejściowe problemy. Przytulam mocno:* MałaNadzieja to fajnie że to ostatni dzień pracy:) Jak skończysz to możesz napisać jak Bullitka DŁUGI WEEKEND:) W ogóle to bardzo dużo wiesz o tych wszystkich badaniach i mierzeniu temperatury. Ja to zielona w tym wszystkim jestem. Jak nic się u mnie nie zadzieje w postaci ciąży to będę się jeszcze Ciebie pytać co i jak wykonać:) Poza tym byłaś już 2 razy w ciąży więc teoretycznie powinnaś już dawno być w następnej a tu takie życie jest przewrotne. MałaNadzieja mam nadzieję ze Twój upór i zaangażowanie zostaną Ci wynagrodzone:* Aaaga gin pytał mi się czy biorę folik a ja powiedziałam że tak. Muszę przeczytać w ulotce może coś piszą o dłuższym braniu. Czasami nie wzięłam tabletki bo zapomniałam ale to sporadycznie. Betka ty też mi się nie rozklejaj. Będzie lepiej dziewczyny. Musi być!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×