Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Wchodzę na forum patrzę na link od małej nadziei i AAAA GRATULACJE JESZCZE RAZ chyba sama już nie masz wątpliwości? Hihi MAMUSIU gratulacje!!!!!! Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mala nadziejo tatusiowi już powiedziałas? Tak się cieszę Twoim szczesciem całuje całuje całuje listopadowa mamę. razem z neska bedziecie listopadowymi mamusiami. Jeszcze bullitka dolaczy i może ktos jeszcze hihi życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa dziekuje. Chyba raczej pazdziernikowe ;-) listopadowa juz jestem :-) Z entuzjazmem czekam do wizyty u lekarza. A mezowi powiedzialam. Cieszy sie ale mowi ze czeka az kreska bedzie jeszcze bardziej widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie z tej radości pomylily mi się miesiące październikowa mamo :) to który tydzień wyliczylas? Kiedy planujesz wizytę? Bete będziesz robic? Mąż niedowiarek :p za dwa dni będzie już tak widoczna gruba kreska, ze mąż w ciemnosci ja zobaczy :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem wlasciwie jak mam liczyc. Czy od plamien? Mysle ze mialam owulacje ok 10dc liczac od pierwszego dnia plamienia. Czyli teraz bylaby to bardzo wczesna ciaza. Dopoero ok 3-4 tydzien. Z tym ze zazwyczaj jak kobieta idzie na pierwsza wizyte to jest ok 5 tydz ale owulacja wyst pozniej czyli ok 2 tyg po @ wiec bylabym chyba na tym samym etapie jezeli chodzi o sam plod. Termin z OM powinien mi sie praktycznie pokrywac z tym z USG bo to bylo w tym samy czasie. Mysle ze pojde do lekarza w tym tyg. Poki mam wolne. Moze w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - huuuuurrrraaaaa kak ja sie ciesze :)))) jest coraz wyrazniejsza :))) super i gratulacje :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka dziekuje. Zobaczmy jak po wizycie u lekarza bedzie. Teraz czekamy na Twoj wynik bety. Kiedy? Kiedy reszta dziewczyn testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałąNadzieja gratuluję jeszcze raz:* Zaczęłyśmy się starać w sumie w tym samym czasie i będziemy rodzić w tym samym czasie:) Śliczna kreseczka:) Ja na swoje 2 testy dalej patrzę z łezką w oku:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - ja w piatek dopiero bete ale wydaje mi sie ze naprawde nic z tego. Takie mam przeczucie. A ty jak sie czujesz?? Odczuwasz cos inaczej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska. No prawie rok staran :-) Bullitka a ja Ci mowie ze Ty bedziesz sie cieszyc razem z nami. Ale powiem Wam szczerze ze jakos tak nie odczuwam wielkiej radosci tylko sie strasznie martwie. Nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A fizycznie nie czuje nic zbytnio. Troszke kluja mnie piersi ale nie jakos nadzwyczaj. No i tak jak Neska mowila ciagniecie lekkie w pachwinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Przepraszam, że nie piszę. Jestem na tym szkoleniu o którym Wam pisałam. Mam zaległości w wiadomościach, ale powoli sobie nadrobię. MałaNadzieja GRATULACJE!!! :) Cieszę się, że Ci się udało. :) Bullitka81 trzymam kciuki! Nie nastawiaj się, ale mam nadzieję, że będzie dobrze. :) Miłego wieczoru! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu wchodze po calym dniu styrana jak sandaly pasterza, a tu TAKIE WIESCI!!! MalaNadzieja gratuluje Ci Kochana z calego serducha!!! :* Ale super. Ktory masz dzis dc?? Chyba jakos wczesnie jest? No bo co z tymi plamieniami hm tu plamienia tu niska beta..moze to bylo zagniezdzenie dopiero? Czy Ty jestes juz po kolejnej owulacji? :D Super swietna wiadomosc. Licze, ze teraz pojdzie juz nam z gorki :) U mnie dzis 14dc. Testy owu negatywne. Strasznie bola mnie jajniki. Mysle ze sobie przeziebilam wczoraj w aquaparku bo to bylo 2.5 h, a dzis dobilam sie jazda na nartach pomimo odpowiedniego ubioru. Przezywam obecnie koszmar :/ Ale jakos mi lepiej gdy zerkam na link MalejNadziei :D * Ps. Nogi mam w szyi po tych nartach, ale jutro cisne dalej. :) Pozdrawiam Was serdecznie z Zakopanego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - a te piersi to czujesz tak sama z siebie czy przy dotyku? I cale piersi czy nardziej sutki?? Evelina - szkol sie szkol kochana :). A ty jak z cleo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka tylko raz na jakis czas mnie zakluja. Same z siebie. No i pod prysznicem pod wplywem cisnienia wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja podczas tych plamien musialam miec owulacje. Licze ze ok 10dc liczac od pierwszego dnia plamien. (w tym samym czasie robilam bete) dzisiaj dopiero moj 24 dc wiec jezeli owu byla w 10dc to akurat dzis termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Bullitka81 biorę po 1/2 tabletki raz dziennie. Dziś mam 5 dc, a mam brać do 7. Bardzo jestem ciekawa co będzie. :) *MałaNadzieja widzisz jak natura potrafi czasem zaskoczyć? Ja też liczę na takie cuda jak Twój. :) *DaisyDotHoney dbaj o siebie, ale i korzystaj z super wypadu. :) Nie sugeruj się testami owu, bo one oszukują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo !!!!!! GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!! ale nowina, cieszę się bardzo Kochana :), ten rok będzie dla nas wszystkich udanym i szczęśliwym :) może jednak trzynastka nie była pisana :), teraz na pewno już zostaniesz mamuśką :D, tylko nas przypadkiem nie opuszczaj i informuj na bieżąco, bądź z nami dopóki każda nie przyniesie takiej cudownej nowiny :) * Bullitka - bądź dobrej myśli i nie zamartwiaj się, nie myśl, nie skupiaj się, żyj po prostu, nie masz wpływu na wszystko, na pewno będzie dobrze, mniej myślenia i bardziej pozytywne nastawienie :) trzymaj się Kochana, a ja trzymam kciuki mocno mocno za Ciebie, wiem, ze długa droga za Tobą, ale pamiętaj, ten czas w końcu nadejdzie, jesteś już bardzo blisko :* mnie bolą obie strony a jeszcze 8 dni do @, pewnie znowu cykl do tyłu, ech...nie wiem czy zdrowe mam te moje 2 sznurki (jajowody), ale grunt to się nie załamywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A tu jeszcze nikogo?? Malanadzieja - jak sie czujesz?? Joanne - oj zadko jestes ostatnio u nas . Jak twoje oczy?? Eveline - do kiedy masz te szkolenie?? Mam nadzieje ze cleo ci pomorze i juz niedlugo dolaczysz do naszych mamusi :) Daisy - odpoczywaj i ciesz sie wakacjami. Mam nadzieje ze wrocicie w 4 z Zakopanego :) A u mnie nadal spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) ja tak na chwilę ... wykupiłam te starsznie drogie leki , dziś miałam zacząć leczenie i co ... coś mnie tknęło żeby zrobić test i wyszły dwie kreski ... :O nie wiem co teraz .. ?? powtórzę test za kilka dni ! z jednej strony się cieszę , ale z drugiej strasznie się boję, ze bedą komplikacje , że poronie itd o rany ale się narobiło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacieszka gratulacje! A ja nie jestem juz dzis tak pozytywnie nastawiona bo wczoraj po stosunku.mialam plamienia. Sprobuje umowic sie na jutro do lekarza. Najdalej we wtorek. Boje sie ze jednak @ sie zaczyna. Dzis tez zrobilam test i nadal sa 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacieszko a skąd te czarne myśli ? Czemu obawiasz się poronienia? Myśl pozytywnie będziesz mamą !!!!!!! :) gratulacje Mała nadziejo nie denerwuj sie sluchaj ja w tym samym okresie ciazy czyli w okolicach 4 tygodnia miałam plamienia przez kilka dni. dr zlecił mi duphaston i było dobrze. Jeśli to żywa krew to być może przez przytulanki ale skonsultuj to najlepiej w pon. Ja miałam delikatne brązowe plamienia, chwilami pomaranczowo - brązowe, przezroczysto-różowe. Jak tylko te brązowe plamienia zrobily się bardziej intensywne poszlam do dr i stwierdził podczas usg ze na głowicy sprzętu do usg też widzi krew dlatego do końca 3mies. Bralam duphaston i było dobrze. Też się bałam i po dwa razy na dzień robilam testy. Ale po duphastonie było już ok. Bądź dobrej myśli. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja już w domu. :) Jutro kończę z Clo. Boże, mam taką wielką nadzieję, że aż się boję rozczarowania. Jak mija weekend? Mi mąż zrobił niespodziankę i posprzątał w domu. :D *zacieszka GRATULACJE!!! *MałaNadzieja często jest tak, że plamienia występują wtedy kiedy miał być okres, także na razie się nie stresuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - mowilas ze wczoraj powinnas dostac okres. Czadem tak bywa ze jak juz jestes w ciazy to w dzien okresu pojawia sie plamienie. Nie ignoruj jednak tego i idz do lekarza. Skoro testy wychodza to znaczy ze jest ciaza :)). Zacieszka - gratulacje Eveline - mam nadzieje ze szkolenie sie udalo :). Powodzenia z clo :). I informuj nas jak idzie. Mnie dzis cos brzuch zaczyna bolec i krzyz. Tak jak na okres. Ciekawe kiedy sie pojawi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny ;) wiecie chodzi mi o to , że ten mięśniak jest na prawdę niebezpieczny i dla maleństwa i dla mnie :( jest on na prawdę duży ... może wywołać przedwczesne skurcze - poronienie , lub w pożniej - przyspieszony poród dlatego się trochę obawiam :( no i byłam nastawiona na leczenie i operacje a tu o ! taka niespodzianka ! ciekawe co na to lekarz ?? nic mam nadzieję , że bedzie dobrze ;) *** doczytałam i chciałam również pogratulować Małej Nadziei ;* za resztę dziewczyn trzymam mocno kciuki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jestem i ja..! Zacieszko gratuluję i nie stresuj się-jeśli jesteś w ciąży i masz mięśniaka to lekarze wiedzą co robią.. wiele kobiet zachodzi nie wiedząc, że coś takiego w nich siedzi. Napisz coś więcej o tym mięśniaku-jestem na topie bo też mam, ale mój podobno nie jest groźny.. Jestem po kilku konsultacjach no i troszkę się nasłuchałam na ten temat.. Uśmiechnij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj jestem zombie.... no niestety..... Po wczorajszej rozmowie z bratową ehhh no nic.... Brzuch mnie pobolewa, jutro albo w środę mam termin @ i modlę się, żeby przyszła i zabrała tą cholerną torbiel z mojego jajnika!!! Zaraz po @ jadę na usg z nadzieją, że nie ma po niej śladu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Zacieszka - bedzie dobrze alw oczywiscie idz natychmiast do lekarza Betka - i wyjasnilo sie cos miedzy bratowa a bratem?? Ja dzis ide 1 raz do pracy ale tylko ma pol dnia. Mam nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka na którą godz idziesz do pracy? Brat wyprowadził się z domu-wybrał inną kobietę... Zostawił swoją rodzinę... W środę bratowa z dziećmi przyjeżdża do Wawy i się spotkamy... Jest dla mnie jak siostra.. Dziś mają 13tą rocznicę ślubu.. Dziękuję Kochana że pytasz :* Uważaj bardzo na siebie - czekam z Tobą bardzo na ten piątek i wierzę, że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×