Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Daisy ja o tym powiedzeniu nie słyszała :) Ty sama niedługo założysz jakieś schronisko dla zwierząt ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz nie mam sily do tych gosci. Ja mysle jednak ze to ktoras z nas bo komu chcialoby sie nas czytac i sledzic kazdy wpis? Ja sama nie wchodze na inne topiku bo poprostu nie mam po co. Nie chce mi sie czytac innych tematow. Ja za kazda z was dalabym sie pociac a skoro jednak jedna z nas potrafi byc taka falszywa ze nie przyznaje sie do innych wpisow to poprostu serce mi zlamalo :(. Choc nie jestem w stanie sobie wyobrazic ktora to moze byc. Gosciowa - dobrze ze Tosia zdrowa :). Az mi ulzylo :)) Joanne - ja tez zrobilam test dzien przed beta. Ale rece mi sie trzesly strasznie :)) Malanadzieja - jeszcze nic nie jest stracone . Bardzo kibicuje kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na topik o invitro zagladam :) Daisy - to naprawde cale schrobisko masz w domu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa - bardzo bym chciała, ale niestety nie będę nawet Im próbować robić konkurencji. :) Myślę jednak zaawansowanie nad rozpoczęciem udzielania się tam, zacznę od wizyt z córką i wyprowadzania tamtejszych psiaków :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałabyś się pociąć za ludzi, których znasz z forum internetowego od ilu? trzech miesięcy? ? A jak mówię, że macie dorosnąć, to nie wierzycie. Polecam kampanię, akurat chodzi o dzieci, ale macie z nimi wiele wspólnego. https://www.kampaniespoleczne.pl/kampanie,211,nigdy_nie_wiadomo_kto_jest_po_drugiej_stronie Zacznijcie myśleć. Ale dobra, żal mi się zrobiło. Nie jestem żadna z was. Jestem po prostu gościem, który lubi was czytać i czasem wylać na was kubeł zimnej wody. Co ciekawe, zwykle się ze mną zgadzacie :D. I powiem wam coś jeszcze. Nawet moja koleżanka was czyta, bo jej pokazałam forum. I conajmniej 2/3 wpisów gościów nie jest moje. I nie jestem autorką. Zrozumcie, że kafe włazi mnóstwo ludzi i uświadomcie sobie W KOŃCU, że może komentować wasze wpisy każdy. Więc jeśli chcecie czuć się pewnie, załóżcie sobie prywatne forum. To już moja ostatnia rada... na dzisiaj. Oczywiście jak zwykle mądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha kubeł zimnej wody wylej sobie na łeb .... Po cholerę wchodzisz na temat jeśli nie interesuje cie? Noooo tak zapomniała, bezdzietna to nie ma co robić więc z zazdrości wchodzi na forum i ciśnie ile wlezie żeby ulżyło. Swoje "mądre" rady zachowaj dla siebie kochanieńka i polecam wizytę co najmniej u psychologa. Buziaczki i bardzo dziękujemy, że potrafisz wywołać uśmiech na naszych twarzach :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu - a powiedz po co to robisz?? Po co?? Nie masz wlasnego zycia?? Jestes szczesliwa?? Masz 2 dzieci , dom, psa , wspaniala prace ktora kochasz?? Jestes spelniona?? Nie rozumie co siedzi w twojej glowie ??? Po co ??? Co ci to daje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli Ty i Twoje kolezanki nie maja co robic z wlasnym zyciem, albo jestescie az tak nieszczesliwe ze lubicie dokopac innym ludziom i to takim ktorych nie znacie wcale to prosze bardzo. Ulzyjcie sobie. Powodzenia! Zal mi takich osob. Poprostu. Strasznie zakompleksiona musisz byc zeby sie tak dowartosciowywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ty się nie stresuj tak ;-) Trzeba się przyzwyczaić, że na świecie chorzy psychicznie ludzie też istnieją. Nie możemy nic innego zrobić jak tylko pomodlić się za nich . Być może kiedyś trafią na dobrego lekarza, który ich wyleczy z tego żalu , który im d**ę ściska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny az nie chce mi sie czytac tych wpisow jakis gosc pisze co mysli a wy jakies wyzwiska po co te nerwy. olac to i juz. Znowu widze sie zaczynaja wyzwiska echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes sory ale ja nie jestem zdenerwowana nawet w najmniejszym stopniu. I tak jak już pisałam mówię i piszę to co myślę . Uważam , że jest psychiczna i koniec. W żadnym stopniu jej nie wyzwałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes bo to Ty jestes wlasnie tym GOSCIEM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes bo to Ty jestes wlasnie tym GOSCIEM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego akurat nie pisałam. I widzicie - nawet ktoś z was dostrzega waszą wulgarność. Bo jest, droga gościówa, różnica między byciem wulgarną a mówieniem, co się myśli. Wielka różnica. Dobra, do widzenia na dzisiaj. Zmęczyła mnie płycizna intelektualna w stylu "g***o się nie pali". Jak się uspokoicie furiatki, to przeczytajcie na spokojnie mój poprzedni wpis, ten z kampanią społeczną i prywatnym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co to komu agnes przeszkadza? Przecież chyba nie czytasz wszystkich stron od nowa, żeby to w czymś przeszkadzało? Nikt nikogo nie wyzwał, nie przeklnął tylko każda po kolei wyraziła swoje zdanie. A ty jeśli nie chcesz nie musisz czytać wpisów gościa . To obowiązkowe nie jest. Sama niejednokrotnie się spinałaś wcześniej . To na tyle na ten gówniany temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu i nie nazwałam cię sz/matą, su/ką czy jeszcze kimś innym żebyś mogła o mnie powiedzieć "wulgarna" W słowie psychiczna nie widzę nic takiego . Ahhh i nie żagnaj się na dzisiaj tylko na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - nie warto sie wiecej denerwowac. Ktos nie ma wlasnego zycia. Smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi_88
Witam Dziewczyny:) Czytam Was od dłuższego czasu i widzę, że macie tu fajne grono :) Też planowałam zajść w ciążę w tym roku, ale niestety nie wiem czy będzie mi dane, ponieważ ginekolog wykryła u mnie polipa macicy :/ Przez 3 cykle próbowała go wypędzić luteiną, ale niestety tylko urósł :( Więc chcę czy nie muszę poddać się histeroskopii, żeby się go pozbyć,a termin do szpitala dopiero na czerwiec... Trochę mnie to załamało, bo w lato chciałam brać się "do roboty", a tu takie terminy. No i niestety skutkiem ubocznym może być potem problem z zajściem w ciążę. Ale trzeba się dziada pozbyć i już. Gratuluję mamuśkom, którym się udało i trzymam kciuki, za te które wciąż walczą :) Mam nadzieję, że mimo wszystko mogę dołączyć do waszego grona :) Pozdrawiam Mała Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie patrzę na córkę i nie dowierzam :) jak ona wydoroślała, nie chodzi o wzrost tylko zachowanie. ładnie się bawi samodzielnie, a mówi już tyle , że o jeju :) i te jej słodkie fochy ( ręce zakłada i obojętnie na co mówi NIE! ) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny !!!!!!!!!!!!!! zrobiłam test...wyszła druga od razu wyraźna krecha !!!!!!!!!!1 jezoo, nie wiem co mam powiedzieć, napisać, jestem w szoku, płaczę.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi_88
Joanne84 Gratulacje!! Ciesze się razem z Tobą! Super, że dałaś namówić się dziewczynom na test :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi_88
Joanne84 Gratulacje!! Ciesze się razem z Tobą! Super, że dałaś namówić się dziewczynom na test :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, dzisiaj robiłam RTG zatok, dała mi matę na krzyż, mam nadzieję, ze to nie zaszkodzi, Życzliwa wiesz coś na ten temat\??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - huuuurrrrrraaaaaaaa jak ja sie ciesze kochana :)normalnie szok!!!!!! Gratulacje !!!!!!!! Nie moglas lepszej wiadomosci przekazac!Suuuuuupppeeerrrrrrr :)))))) . Jak sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz się z tobą popłaczę ze szczęścia :) Kochana nie znam się na tym. Poczytaj w necie.Myślę,że nic się nie stanie ,bo kiedyś chyba coś czytałam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro z rana lecę na betę, do doktorka sie zarejestruję i musze koniecznie wiedzieć, czy rtg zatok nie wpłynął w żaden sposób, a pytała mnie czy chcę zrobić test przed badaniem, no nic...moje ryzyko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×