Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitko rozmawiałam z siostrą i idzie w środę teraz do szpitala-ma wyznaczony zabieg, ale w sumie dopiero na miejscu po wstępnych badaniach dowie się czy mogą już pobrać ten płyn owodniowy czy dopiero za tydzień. Później czekamy na wyniki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja pewnie zaraz tez tak będę mówić także to chyba normalne :) ja teraz czekam na objawy owulacji bo w zeszłym miesiącu ich nie miałam więc teraz troszkę drżę ;) w przyszłym tyg powinnam jechać na usg, ale jak nie dam rady to później się wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam dopiero 13dc ale brzuch mnie pobolewa także się cieszę tak delikatnie z umiarem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy mam nadzieję, że w tym cyklu już Wam się udało i dołączysz do dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Jak samopoczucie??? Ja wlasnie wrocilam ze Tczewa. Jestem wykonczona a jeszcze musze obiad zrobic i do pracy leciec :-(:-( Agnes ciesze sie ze lekarz nie widzi nic niepokojacego. Ale czy powiedzial Ci cos czy mialas owu? A moze ta wizyta w tej klinice to dobry pomysl. Z tego co wiem badanie nasienia to koszt 100zl a to pewnie bedzie na poczatek. Daisy ja mysle ze caly czas jest szansa na ciaze. Betka przypomnisz ile sie staracie? Ja sie wlasnie dowiedzialam ze moja ciocia wraz z synem synowa i czworka juz prawie doroslych dzieci zatruli sie czadem :-( wywiezli ich w nocy do gdyni do szpitala do komory. Naszczescie wszystko skonczylo sie dobrze i juz powoli wracaja do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo rety całe szczęście, że ta historia z zatruciem czadem TYLKO tak się skończyła rety to jest straszne!! Kochana staramy się aktualnie dziesiąty cykl, a szósty z kalendarzykiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - dobrze, ze jestes :) Widac wszystkie już prawie powracają po weekendzie. Co z historia z tą ciocią..jak do tego doszło???? Dobrze, że wszystko się już skończyło i czują się ok. Ja też mam nadzieję..w końcu nadzieja umiera ostatnia, moja umrze wraz z @ :D Biedna Ty, nie za dużo masz obowiązków? Chyba powinnas mieć więcej oddechu przy ciąży. Nie mogę się doczekać, aż w końcu odsapniesz. Po tych przeżyciach. Cały czas pamiętam Twoją historię - nigdy jej nie zapomnę.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Kochana, mam tylko podstawowe badania.. Moje cykle są regularne, wszystko na pierwszy rzut oka wygląda super pomimo mięśniaka na macicy, ale to inna historia.. Badałam tez tsh i mam wynik 1,3 także też super. W zeszłym m-cu byłam na usg jamy brzusznej i lekarz odkrył na moim jajniku torbiel (pęcherzyk?), ale byłam już w 21dc wtedy także po prostu prawdopodobnie nie miałam w zeszłym cyklu owulacji, ale to tez jest normalne raz na jakiś czas.. Mam tylko nadzieję, że na moim jajniku nie ma już śladu tego CZEGOŚ, bo i @ dostałam w terminie i na samym jej początku miałam straszne bóle więc może się oczyściło.. :) w przyszłym tyg wybierałam się na usg, żeby sprawdzić, ale na razie się nie zapisałam. Oczywiście wszystko prywatnie..... Co za czasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - pamiętasz? Ja miałam podobnie, okazało się, że to niepęknięty pęcherzyk, który zniknął wraz z @. Martwię się czy ta historia się teraz nie powtórzy przypadkiem i stąd te bóle :(. Szlag mnie chyba trafi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy oj kochana marze o chwili wytchnienia. Ale jeszcze troche dam rade. W sumie nie cale 3 tyg pracy. Wtedy bedzie dobrze. Daisy ojjj ja tez nie zapomne tej mojej sytuacji poczatkowej. Do konca zycia. Napewno. A w sumie to nie wiem jak to sie stalo z ta moja ciocia. Oni maja piece kaflowe i niby napalila i za szybko zamknela piec czy cos... Nie znam sie na tym bo od zawsze mam centralne ogrzewanie. Betka moze warto zrbic sobie chociaz prolaktyne i progesteron? Dziewczyny mysle ze nie pekniety pecherzyk to nie jest wielki problem bo czytalam gdzies kiedys ze mozna dostac jakis zastrzyk na pekniecie, ale to chyba trzeba miec monitoring. Ja wogole nie czulam owulacji w tym dziwacznym cyklu. Mysle ze mogla byc 1.02 czyli kilka dni po plamieniach traktowanych jako @. Umowilam sie wlasnie juz do fryzjera na fryzurke na wesele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja w zeszłym cyklu nie miałam żadnych objawów owu właśnie, nic mnie nie bolało, dopiero jak dostałam @ to prawie mdlałam z bólu, a takie bóle są mi obce... Teraz brzuch mnie pobolewa, także mam nadzieję, że owu będzie ;) Torbiele, które pojawiają się z nie pękniętych pęcherzyków nie są groźne-czasami znikają po pierwszej @ a czasami trzeba zaczekać ze 3 cykle, żeby się wszystko oczyściło, ale warto byłoby jednak wiedzieć na czym się "stoi" :) Problem pojawia się kiedy takie sytuacje się powtarzają (raz na jakiś czas to norma). Ogólnie ja mam bardzo regularne cykle, także hormonalnie wygląda na to, że jest wszystko w porządku.. Muszę porozmawiać z tym moim doktorkiem-jak z jednym się nie uda to do drugiego pojadę (państwowo już) no i zobaczymy.... Daje sobie szanse jeszcze w tym cyklu, pobrałam kilka dni wiesiołek, ale już przerwałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka ja bym sobie zrobila nawet prywatnie progesteron i prolaktyne zeby miec 100% pewnosci. To sa wazne hormony przy planowaniu ciazy. Ale oczywiscie zrobisz jak uwazasz. Jezu....dziewczyny jak mi sie spac chce ciagle. Spalabym nawet na stojaco. Nie mialam tak w zadnej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - tak, tak, dobrze prawisz :D Mi tez pani gin powiedziala, że jak się sytuacja będzie powtarzać, to wtedy da zastrzyk i do roboty wtedy. Na szczęście ja mam z hormonami porządeczek..ciekawa jestem co z lubym. Dziś się śmiałam, że jak się nie uda to On przejmuje niepowodzenie na siebie do czasu wyników nasienia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja na moje trzy ciaze, mam tak pierwszy raz. Takze kazda ciaza inna. Tak juz jest. Daisy a kiedy robicie te badania nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz marze o tym zeby byc po 12 tc. Boje sie tych pierwszych trzech miesiecy. A dzis dopiero 5 tyg i 4 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - ja mam tak samo. Juz te 3 miesiace mogly by sie skonczyc. Ja w srode zaczne 7 tydzien. Potem jeszcze 5 . A powiedz jak pojdziesz na L4 to juz do konca ciazy czy tylko poczatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no faktycznie ja w pt zaczynam juz tez 7tydz. Cos mi sie pomylilo. Musze zalatwic zaswiadczenie od gina do becikowego. Bullitka u mnie nie ma szans zebym pracowala w ciazy. Na stacji paliw? Jak? Czasami stanie 8h bez przerwy. Opary paliwa i przede wszystkim ciagly stres. No i system pracy 14 dni pod rzad. Nie do wykonania wg mnie w ciazy. Z Nadia pracowalam do 9 mca. Teraz nie zamierzam. Wykonczylabym sie. A nawet nikt mi odziezy roboczej by nie zapewnil takiej w ktalra bym sie zmiescila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luby ma je zrobić w następnym cyklu moim, jeśli teraz nie zajdę. Między 2 a 7 dniem po przytulaniach, najlepiej 4go dnia. Mamy zadzwonić do invikty i powiedziec kiedy chcemy przyjsc dokladnie, bo ponoc oni tam zapisują hurtem i jak idzie facet to tam jest np. 8 w kolejce do pokoju :D Tak mi powiedziala moja Pani gin, która też tam przyjmuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście :):) Diasy fajna sunia, też bym chciała pieska, ale chwilowo nie możliwe :) Zresztą ja w ogóle jestem zwierzakowa i jak się tylko z Moim wyprowadzimy, to coś tam sobie sprawimy :D a to bym chciała szczury, są fantastyczne :) Agnes a może warto wybrać się do tej invicty i jak powiedzą jakie badania, to może uda się je załatwić na nfz np. ogólny albo ginekolog by wypisali skierowanie, a nuż się uda, takim sposobem ;) Mała Nadziejo straszne rzeczy piszesz o swojej cioci, dobrze, że wszystko się tak skończyło i będą do domu mogli wrócić. Z tymi piecami węglowymi czy gazowymi, to aż naprawdę czasem strach. Dobrze, że się wybierasz na L4, nie ma co się męczyć w takiej pracy, a na bank na stacji paliw nie ma możliwości zmiany stanowiska czy coś na bardziej sprzyjające, więc tylko zwolnienie wchodzi w grę. Najważniejszy jest maluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - dobrze. Ja tez tak mam ze musze chodzic 8 godzin, do tego stres. Ale na szczescie lekarz powiedzial ze nie moge dzwigac, nie moge za duzo chodzic , nie moge wykonywac viezkiej stresujacej pracy. Wiec beda musieli mi cos znalesc i dostosowac . No o na poczatek jak wroce to tylko po pare godzin. Lekarz zakladowy takze wyslal taki list do mojego pracodawcy. Daisy - pamietaj ze sperma nie moze byc starsza niz 5 dni ani mlodsza niz 2 dni. Wiec musicie dobrze wyliczyc co i jak. A daleko macie do kliniki? Bo jesli nie to moze moze wyprodukowac sperme w domu? Moj zawsze w domu robil no ale my mamy 2 minuty do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gonicie mnie :-D Już 7 tyg wam lecą hehe. Kurcze ile was będzie rodziło w jednym czasie. Mam nadzieję, że nasz wątek przetrwa tak długo i będziemy miały okazję pochwalić się dzieciorkami :-D ... Daisy śliczna psina. :-) ... Małanadzieja dobrze robisz. Po lekarzu raz ,dwa na zwolnienie ! W końcu odsapniesz troszkę . A i Nadia pewnie się strasznie ucieszy, że ma mamusie " na stałe" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko ale masz dobrze w tej pracy, że tak o Ciebie dbają i możesz pracować na tyle na ile jesteś w stanie. oj chyba każda kobieta chciałaby mieć takiego pracodawcę wyrozumiałego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - no to jak pisałam, w 4 dniu po seksie mamy robić badania. Coś Ty, w Trójmieście wszystko na miejscu, pół h autem dobrym tempem mamy do kliniki :) Wiecie co, wpisałam sobie dzisiejszą tempkę i mi of przesunął owu na 18dc..to az o 2 dni. Czy któraś z Was też korzysta z tegoo magicznego Ovu Friend? Wychodziłoby na to, że dziś mam 12dpo. @ oprzesunęło mi na najbliższy czwartek, na cykl niby 32dc. Stąd pewnie ten spadek temperatury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy kochana w temp to tylko chyba Małanadzieja może ci pomóc , bo raczej nikt nie mierzył. No chyba, że się mylę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×