Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość Eyeque
Klaudyna - masz bardzo ładne imię:). I szkoda, byś go nie lubiła przez głupie pytania. --- To i ja: 11. również mieszkam w małym mieście... na pomorzu :):) 12. mam 5 rodzeństwa (4 braci i jedną siostrę) 13. również nie noszę butów na obcasie :). A zakupy uwielbiam robić takie do mieszkania, 14. bardzo lubię swoją pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Mówiłam Wam, że to forum jest szczęśliwe. To pierwszy znak jego wyjątkowości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes to ze wszystkie trzy jestesmy z malych miejscowosci na pomorzu :-) Ciekawe czy reszta dziewczun tez cos zechce napisac o sobie. Bo naprawde pozmywaly sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Wiecie no, to tylko forum. Ludzie mają swoje życia, swoje problemy. Sama też czasem zapisywałam się na forum, a potem zwyczajnie brakowało czasu, by coś odpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano male miejscowosci:-) . brak piwa i nie kontaktuje hihi fajnie bybylo jakby inne dziewczyny tez sie powpisywaly ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Odpiszą :). Z drugiej strony, jeśli na tym forum mamy być tylko we trzy, ale we trzy mamy zajść w ciążę do końca roku... ja się pod tym podpisuję :p. I tym miłym akcentem, drogie Panie, mówię Wam dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie pod tym podpisuje i nadzieje mam wielkie. Ja siedze na forum z reguly na telefonie bo niechce mi sie kompa odpalac moze tez wtedy latwiej mi zajrzec :-) I rowniez zycze Wam dobrej nocy.pa dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja w poniedzialek mam dostac okres, no zobaczymy jestem pelna nadzieji ale rowniez obaw Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
Hej laseczki :) Przepraszam że się nie odzywałam, ale tyle się działo że nie miałam kiedy... Byłam u lekarza, wszystko ok, lekarka powiedziała że to bardzo wczesna ciąża i kazała przyjść za tydzień żeby powtórzyć usg. Już widziałam na monitorze nasz mały cud:) Ale dopiero za tydz założy mi kartę ciąży....więc przyszło mi jeszcze czekać...:( dostałam luteinę na podtrzymanie (tak na wszelki wypadek) więc jestem spokojniejsza:) Nikomu jeszcze nie mówiłam, tylko w pracy, rodzicom i mężowi oczywiście !!! Chociaż przyznam szczerze że język mnie swędzi :P Ale wytrzymam, zacznę się dzielić radosną nowiną, jak już mi kartę założy :) ----------- Agnes, bidulko ta noga to tak powinna puchnąć? może ją przeciążyłaś...dobrze że niebawem masz wizytę to się wszystko okaże...te fochy u facetów to gorsze niż u nas :P nie martw się...w końcu dojdzie do zawieszenia broni...tak czasem bywa...chociaż rozumiem cię doskonale, najgorzej pokłócić się gdy jesteście od siebie daleko, mnie wtedy najbardziej boli.... ------ barbie to trzymam kciuki :) mocno !!! ------ laski fajna ta zabawa z 10 punktami o sobie :) tez się muszę dopisać :) 1.mam 31 lat 2.jestem wysoka i szczupła, miejscami za chuda :P (co się za chwilę zmieni, bo w pierwszej ciąży przytyłam prawie 20 kg:P) 3.za bardzo przejmuję się rzeczami na które inni nawet nie zwracają uwagi...wrażliwa dusza z ogromnym poczuciem humoru... 4.uwielbiam czytać,lubię przenosić się w świat książki, dzięki temu się relaksuje... 5.uwielbiam robić plany...mój mąż stwierdził że ja bez tego funkcjonować nie potrafię, lubię sobie zaplanować dzień i realizować go punkt bo punkcie,wściekam sie jak coś dodatkowo wypadnie, ale w 5 min znajduję rozwiązanie sytuacji, bo jestem elastyczna :) 6.gdy mam wolne nie potrafię odpoczywać i "nicnierobić" jak nie mam nic do zrobienia to sobie robotę znajdę a potem klnę że padnięta jestem, ale tak naprawdę mega zadowolona 7.jak jest bałagan w domu, to mój mąż wie że lepiej nie dzwonić do mnie dopóki nie posprzątam....nienawidzę porozrzucanych zabawek na niepoodkurzanym dywanie... 8.kompletnie nie mam ręki do kwiatów, potrafię "zabić" nawet kaktusa, kilka kwiatów cudem żyje z nami pod jednym dachem :) 9.uwielbiam gotować :) zwłaszcza z córką :) 10.aaa no i nie jestem z pomorza....tylko z wielkopolski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbie ja tez bede moooccccno trzymac kciukasy :-) Kasula dobrze ze sie odezwalas :-) bardzo sie ciesze ze wszystko dobrze. To najwazniejsze. Wcale sie nie dziwie ze jezyk Cie swedzi. Ja bym nie wytrzymala. A z ta luteina to dobrze :-) ja tez zapewne bede brala. Skoro juz teraz mi ja zapisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Cześć kochane - u mnie dalszy ciąg programu " sprzątanie" ;-D Super zabawa : 1. mam 22 lata - w lutym 23, 2.Jestem mega leniuchem ale czasem jak się wezmę za siebie to nie ma bata , że czegoś nie zrobię :) 3.Że tak brzydko powiem bardzo często mam na wszystko wyebane , choć w głębi serca jestem wrażliwa - dzisiaj byłam pożyczyć puszeczkę mleka ( córa pije nutramigen który jest na receptę) od chorej dzieczynki 4 letniej chyba ma porażenie mózgowe.Dziewczyny wierzcie albo nie ale jak przyszłam do domu to rozwyłam się jak bóbr przy mężu ;-(Bogu dziękuję ,że mam zdrową i silną córeczkę!!, 4.UWAGA-też mieszkam na wsi na pomorzu :-) 5. Mam 165 - 67 kg. w ciąży przytyłam 28 kg :-( - jeszcze 7 zostało do zrzucenia ale mi się nie chce, 6.Mieszkamy z dziadkami męża - jakdla mnie porażka ale nic narazie nie da się innego zrobić, 7. Często wściekam się o byle co, jestem strasznie nerwowa, 8.Nie cierpię piwa - za to wódkę jak najbardziej - czasami winko sobie wypiję , 9. Popalam papierosy w tajemnicy przed mężem , 10.Nie cierpię piec ciast ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. kasiula super ze wszystko oki. teraz sie oszczedzaj. gosciowa fajny wpis szczegolnie o wodce hihi. a ja dzisiaj bylam w gdansku i czuje sie mega zmeczona. nic prawie nie chodzilam a noga spuchnieta echhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
A może każda z was napisze ( mówię o tych z pomorza ) obok jakiego większego miasta mieszkacie?? ;-) Ja okolice Pucka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
cześć :) nie, nie obraziłam się fajna zabawa:) 1. mam 26 lat i nie jestem z pomorza ;) 2. jeśli chodzi o wygląd to lubię siebie :) 3. jestem ciężko uzależniona od internetu 4. interesują się polityką (takie mało kobiece heh) 5. lubię czytać 6. moja największą wadą jest lenistwo, ale poki co nie udaje mi się z tym wygrać 7. generalnie nie przepadam za alko- wyjątkiem jest whisky 8. uwielbiam oglądać horrory i thrillery 9. moją slabością są perfumy i żelki haribo ;) 10. staram się nie palić, ale jak wyjdę gdzies na imprezke albo do pubu na piffko to palę moje ulubione vogue ;) a test zrobiłam dziś rano i wyszla ordynarna 1 kreska :( a okresu dalej nie mam, nie wiem co jest, bo miał być 28-29.09...czekam aż przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
gościówa byłam 2 razy we Władku i przejeżdżałam kolo Pucka;) masz bliziutko do morza szczęściaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
11. uwielbiam psy!!! sama mam już wiekowego kundelka:) ogólnie lubię zwierzęta, ale psiaki najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
przykro mi toluś - fajnie ,że do nas wróciłaś ;-) Wiesz co?? jak się ma blisko morze to nie czujesz tej " fajności" mi się tam już znudziło i na prawdę baaaardzo rzadko bywam - latem może ze 3 razy byłam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
no fakt, wszystko może spowszednieć... powiem Ci że jest mi trochę przykro, ale cóż...tylko się zastanawiam czemu nie mam jeszcze tego okresu?! dzisiaj jest 40 dc a @ nie ma... słyszałam że lej z wiesiołka poprawia jakość śluzu płodnego i skraca cykle...chyba spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tolus juz myslalam ze na mnie sie obrazilas i odpuscilas sobie topik. fajnie ze nie:-). przykro ze 1kreska :-( . musisz chyba co lekarza sie udac. co do miast to mieszkam z 60km od gdanska w strone kwidzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
no trochę mnie wkurzyłaś, nie powiem, ze nie...i nie bądź na przyszłość taka wredna bo nigdy Cie noga nie przestanie boleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
nie, nie rzucam, ale wiesz....karma powraca :P a tak serio to nikomu źle nie życze, nie boj się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
Kwidzyn kojarzy mi się z kukurydza i groszkiem w puszcze:D są/były takie w sprzedaży nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×