Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość toluś
najniższa krajowa? czyli 1600 brutto tak? to wychodzi ile na rękę? 1150? faktycznie przegięcie...:( a słyszałam, ze tam się calkiem nieźle zarabia, myślałam ze masz kolo 2 tyś ( tak 1800 minimum) a tu proszę...a umowa o prace chociaż jest? kurde, taka cięzka praca i taka kasa....ten kraj zmierza donikąd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, przepraszam że zmieniam temat, ale widze ze tu jestescie dosc aktywne. ! Pomóżcie!!! Nie chce szczegółowo pisać o tym co mnie spotkało, czyli o łyżeczkowaniu 5 sierpnia smutas.gif Kolejna @ dostałam 3 wrzesnia... wczesniej cykl trwał ok 30-31dni... Kochalismy sie w dni płodne....W czwartek powinnam dostac @ i nie dostałam, zrobilam test i był negatywny... Dzis @ rowniez nie dostalam. Mierzylam temp w pochwie i wynosi 37,4... jednak nigdy tego nie robilam, wiec nawet nie wiem jaka powinna byc smutas.gif Co o tym sadzicie? Nie mam zadnych bolow jak przed @ ani jak w spodziewanej ciazy..... pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
a na stale nie chcą dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc nie mam co liczyc na dwie kreski pewnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu my tego Ci nie powiemy. jezeli test wyszedl negatywny.... to raczej nie klamie. a kiedy ten test robilas? zawsze mozesz powtorzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt mi tego nie powie, wiem że powinnam wykonac kolejny. test robilam w czwartek... poprzednia @ mialam 3 wrzesnia i to byla pierwsza po zabiegu. jestem tu tez dlatego, bo szukam moze jakiegos wsparcia, pocieszenia..... wiem ze jesli nie jestem w ciazy, to juz nie bede :( moj facet nie chce dziecka :( on nawet mysli o wazektomii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn, kochalismy sie bez zabezpieczenia z myśla o dziecku.... jednak od tygodnia on mowi ze jednak nie chce miec dziecka :( to jest cios prosto w serce dla mnie :( nie zdaje sobie tylko sprawy z tego ze @ sie spoznia.... jesli przyjdzie to na pewno sie ucieszy a jak nie....? ja bede sie cieszyla tylko ciekawa jestem co on zrobi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On juz ma dziecko, z poprzedniego małżenstwa.... drugie mu nie potrzebne pewnie :( zastanawiam sie czy to ze w sierpniu poronilam nie bylo mu na reke, nie widzialam rozpaczy... a nawet zostawil mnie dwa dni po wyjsciu ze szpitala i pojechal z corka do dziadkow na kilka dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu agness- gosciu - cykl mogl sie wydluzyc. po lyzeczkowaniu musi sie zregulowac. ja po poronieniu przez 3-4miesiace nie mialam regularnych cykli ale potem sie wszystko uregulowalo. skoro test byl negatywny to niestety ciazy brak. moim skromny zdaniem lowinnas sie cieszyc a faceta kopnac w d**e. i znalezc sobie normalnego faceta bez dzieci. ile masz lat? ile partner ma lat? ile jestescie razem? mieszkacie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak... Takiego faceta to tylko w d**e kopnąć!!!!!! Co za złamas!!!! Dziewczyno opamiętaj się i zostaw go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarneoczymam
Witajcie Dzisiaj byłam na monitoringu cyklu mam 11dc prawy jajnik 23 mm , wczoraj był stosunek hak myślicie jest jakaś szansa na ciążę? Przypomnę,ze chcemy spróbować zaplanować córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu agness czarneoczymam - nic mi nie mowi twoj monitoring co do jajnika. powiem tak jesli byl sex ciaza jest mozliwa:-)dopoki okres sie nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tydzień temu miałam owulacje teraz boli mnie jajnik. Co to może oznaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Jeju jak ja nie cierpię głupich pytań typu "tydzień temu miałam owulacje teraz boli mnie jajnik. Co to może oznaczac?" Mnie też często boli i co?? idź do lekarza albo wykonaj test - tu nikt nie jest jasnowidzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu agness czesc gosciowa- tez wkurzaja mnie takie pytania albo jeszcze uprawialam sex z chlopakiem i nie okres mi sie spoznia dwa dni piersi mnie bola i ciagle jem. czy to moze byc ciaza? boze co za durne baby. byl sex moze byc ciaza. echh tam:-):-) . jak minal dzionek wam dziewczyny? ja odliczam dni do powrotu meza. a juz niebawem mamy 3rocznice slubu musze cos wymyslec jakas niespodziewanke. o wlasnie dziewczyny jakies pomysly? kolacja wino itp. to banaly to bez okazji niersz przygotowywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanne84
hejka dziewczyny; od wczoraj czytam wszystkie wpisy na tym forum (oczywiście z przerwami) aby dołączyć się i być w miarę na bieżąco; staramy się z mężem o dzidziusia już ok. 1,5 rok z przerwami, ze względu na zawód męża, niestety mam tylko jedną stronę sprawną (niedrożny jajowód) ale mój dr z kliniki niepłodności daje nam szanse na naturalne poczęcie i jesteśmy pod stałą obserwacją. Dostaliśmy w tym miesiącu "zadanie domowe" od niego no i mamy 23 dc (na 28) no i znowu czuję, że nici z tego, już powoli się załamuję, a chciałabym do końca roku zajść w upragnioną ciążę, aby urodzić przed 30 rokiem życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
nie dołuj się, teraz jak sama widzisz wiele par ma problem z poczęciem...to nie takie proste jak by się mogło wydawać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam :) Dzisiaj powinnam dostac okres, jak narazie nie dostalam, zrobilam test ale nie z porannego moczu i wyszedl negatywny Nie wiem co myslec bo nigdy mi sie okres nie spoznial, a w pierwszej ciazy test ciazowy tez nie wyszedl mi w dniu spodziewanej miesiaczki dopiero 5 dni po a wtedy mialam 28 dniowe cykle, teraz mam 26 dniowe A moze ja zle licze jak ja mam cykle 26 dniowe a okres dostalam 11 wrzesnia to kiedy powinnam dostac nastepny? Dzisiaj prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu agness dobry wieczor dziewczyny joanna nie zalamuj sie jest przeciez nadzieja to nalezy probowac i sie nie zalamywac. ja wrocilam od lekarza dostalam antybiotyk i mocniejsze zastrzyki przeciwzakrzepowe. krwiak mi sie zrobil i dlatego puchnie ciagle. szwow nie zdejmowal za tydzien mam jeszcze raz wizyte i wtedy zdejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
tak, dzisiaj powinnas dostać przy cyklach 26 dniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanne84
Toluś, wiem, moja psiapsióła za kilka dni rodzi po IN VITRO, jej znajomi z tymi samymi problemami się borykają, to już choroba cywilizacyjna jest, ale b. miłe, że wspieracie się tutaj, to pomaga przejść przez te trudne wyczekiwanie upragnionych dwóch kresek :), zachodnio-pomorskie się kłania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
gdzies koło Szczecina mieszkasz? chyba się zmowiłyście z tym Pomorzem tutaj :D...czuję się wyobcowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanne84
gość - ciągle myślę pozytywnie, ze kiedyś w końcu nadejdzie ten dzień, ale przykro mi stwierdzić, że kobiety ciężarne straszliwie mnie drażnią, pewnie przemawia przeze mnie zazdrość, o której nawet myśleć nie chcę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×