Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Dzien dobry. Nadal nie wierze w to wszystko. :-) Agnes kochana w takim dolku to Ty w ciaze nie zajdziesz. Wiem ze jest ciezko i trudno ale nie mozesz nastawiac sie tak negatywnie bo to nie pomaga. Zabacz. Ja zaszlam w ciaze w cyklu w ktorym nie bralam juz clo. Nawet nie spodziewalam sie ze to mozliwe. Ale po wczorajszym usg wiem ze mozliwe jest wszystko. Takze zobaczysz ze bedzie dobrze. Mi wydaje sie ze troche pomogla mi moja dieta w zajsciu. Nie myslalam o ciazy. Najwazniejsze bylo dla mnie zeby kg uciekaly. Skupilam aie na tym. Dziewczyny prawdopodobnie bede miala do oddania 15tabl clo. Moze ktoras chetna? Jeszcze chce zapytac znajomej ale watpie zeby chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, właśnie robiłam test. Wiem, że wcześnie, ale nie mogłam wytrzymać. Druga kreska blada, ale widoczna. Od dziś zaczynam też brać antybiotyk. Więcej napiszę po pracy. Eveline773

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eveline wielkie gratulacje kochana!!!!!!! Oby wszystko bylo wporzadku. A kiedy masz termin @? MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) MałaNadzieja strasznie się cieszę i uwierz w to bo to prawda kochana:) Jesteś w ciąży:) Mogę tak powtarzać aż w końcu uwierzysz:) Eveline gratuluje:) Co tu się dzieje dziewczyny:) To jakiś wysyp nam się zrobił:) Napisz nam oczywiście więcej jak tylko będziesz mogła:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Agnes - masz rację, wiem, ze mam już dziecko, ale chcę bardzo drugie, to naprawdę nie jest tak, że 'A, mam jedno, to najwyżej drugiego nie będzie'. Czekamy na jakieś lepsze wieści od Ciebie, wróć, gdy będziesz gotowa :* * MalaNadzieja - myślałam o Tobie cały wieczór i też zdałam sobie sprawę, że jesteś kolejną dziewczyną, która skupiła się na czyms innym :) Teraz za to nadrobisz stracone kilogramy :) Odżywiaj się zdrowo i dbaj o siebie. * Eveline - :D Będziesz pędzić na betę czy jak to widzisz? Kontaktowałaś się ze swoim lekarzem? Jaki wpływ ten antybiotyk ma na ew. ciążę? Twoje zdrowie w tej chwili ważniejsze, ale życzę, by i leczenie, i ciążę udało się pogodzić. Nie wiem też czy już gratulować. Wstaw zdjęcie testu! * A mnie jakiś katar złapał. Od rana się smarkam. * Tak sobie myślę, że naprawdę nie wiadomo co tu się dzieje, tak jak pisze Neska :D Dzień w dzień teściki i kolejne wspaniałe informacje. Cieszę się razem z Wami :* To naprawdę super uczucie móc 'świętować' razem i być razem w takich ważnych chwilach :) * Mnie w końcu ręce wczoraj nie napadły. Strasznie swędziały w nocy, starałam się nie drapać tylko ocierałam dłonie o pościel :D Jest jakby lepiej niż wczoraj, zjem śniadanko i będę się znowu kremować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, MałaNadziejo jesteś WIELKA!!!!!!! :) :) Tak bardzo się cieszę :) Jesteś Naszą Wielką Nadzieją :) Gratuluję :) Eveline teraz 3mam tym bardziej kciuki, żeby można było wszystko pogodzić ;) Na prawdę mamy tu mega wysyp :) miesiąc zakochanych okazał się być szczęśliwy dla tylu z Was :) a my (reszta dziewczyn) czekamy na efekty miesiąca zakochanych hehehe :) Powodzenia! Jest nas coraz mniej ale to bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wchodze, czytam i najpierw sie zdolowalam wypowiedziami agnes. Dotrwalam do konca i tu miod na moje serce EVELINE gratulacje!!!!!!! Normalnie nie moge w to uwierzyc!!! Tak bardzo sie ciesze !!! :D :D :D cuuddnnniiieee :D Daisy - ja wiem ze to na baby a nie @ :D zobacz jak tu idziemy jak burza :D Agnes - ja cie rozumie co czujesz. I przykro mi czytac ze jestes w takim dolku. Ja tez sie tak czulam jak cala rodzina meza zachodzila w ciaze a ja nie. One wszystkie z brzuchami i dziecmi na rekach a ja nie. Poprostu z czasem przestalam przychodzic na rodzinne imprezki. Chcialo mi sie wyc. Dlatego sama musisz zdecydowac czy chcesz z nami zostac czy nie. Zrozumie jesli nie bedziesz chciala :(. Daisy - a dla ciebie BIG KISS za to pozytywne nastawienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :p Tak się mówi, że rodzice dzieci urodzonych w listopadzie mieli bardzo udane walentynki :D. Kurde no ja też w tym roku obchodziłam :) U mnie dziś 7dpo, 27dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Normalnie szaleństwo tu się dzieje :) Wszystkie po kolei mają dwie kreseczki. Szczęśliwy wątek! :) Eveline - gratulacje! Wspaniała wiadomość :) Jak będziesz miała chwilę wrzuć foto, obadamy tego bladziocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi ale fajne ciepełko od Ciebie bije :) Mam nadzieję, że szybko uporasz się ze swoim zdrówkiem i równie szybciutko zajdziesz w upragniona ciążę. Koleżanka miała problemy z polipami, poszła na zabieg i później jej się odnowiły więc znowu skierowali ja na kolejny zabieg, ale wcześniej udała się do innego ginekologa-poleconego przez parę osób i dał jej takie leki, że po polipach ani śladu!!!! Konsultowałaś się z różnymi lekarzami?? Może warto...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka bardzo bym chciała :) Ale niestety na testowanie to jeszcze za wcześnie :D A która testuje kolejna? Faktycznie coraz mniej nas. Mi w końcu wyznaczyło @ na 8.03. Ale kurcze naprawde przy tych rozrzutach, to ciężko mi samej stwierdzić, kiedy będzie @, a co dopiero programowi. Równie dobrze mogłabym dostać @ jutro. * Dziewczyny zaciążone, tak pytam z ciekawości - przeniosłyście się na inne tematy? Jestem ciekawa czy zostaniemy w naszym gronie czy pouciekacie do innych przyszłych mamuś. Wtedy będę musiała podbijać temat, żeby do nas kolejne staraczki trafiały :p Osobiście chciałabym, byście zostały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka dziękuję za miłe słowa :) No niestety polipy mają, to do siebie, że się odnawiają. To nie jest nic zagrażającego życiu, po prostu błona śluzowa macicy nie złuszczyła się podczas miesiączki i z tego to powstaje. W sumie z innym lekarzem tego nie konsultowałam, sama wyraźnie widzę na usg tego małego drania. A czas brania leków wyjdzie mniej więcej tyle samo, co oczekiwanie na zabieg, więc nie wiem czy, to ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi znajoma od roku mniej więcej ma spokój z polipami po tych lekach-nie wiem co ona brała, ale szczęśliwie okazało się, że zabieg nie był wcale konieczny.. Nie wiem-zrobisz jak uważasz, chciałam dobrze :) Daisy powodzenia :) ja na pewno na końcu testuję także nie wiem kto teraz-może Ty? Nie wiem jak Agnes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ciekawe co tam u Zacieszki bo się nie odzywała od ostatniego wpisu.. :) Aaaga tez nam zniknęła. Życzliwa - wzywam Cię ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny. wczoraj naprawde mialam zalamane mysli. echhh. dzisiaj mam 21dc jesli bedzie planowo to 4marca powinnam dostac a jesli cykl sie przedluzy to 7marca. na wtorek mam umowiona wizyte u ginekologa. ciagle pobolewa mnie prawy jajnik. ciekawa jestem co usg pokaze. ide zaraz pojezdzic na rowerze. rozladowac zly nastroj i napiecie. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że chciałaś dobrze :) dziękuję. A mogłabyś tą znajomą podpytać, co to były za leki? Kurczę, w takiej sytuacji może warto byłoby się nad tym zastanowić... Moja ginekolog od razu chciała mnie dać na zabieg, bo polip był duży, a teraz w trakcie brania leków jeszcze urósł, więc nie wiem... Może twoja znajoma miała mniejszego polipa... Poszperam w necie, może znajdę więcej takich przypadków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes dobrze, że jesteś. Mam nadzieję, że zaświeciło słońce u Ciebie. U mnie zimno, brrr. Grzeję, grzeję, a zimno mi jak diabli. Nawet kawa się jakoś wystudziła po 2 minutach. Ale ja Wam dziewczyny zazdroszczę tych normalnych cykli :/ Ciekawe czy to po tabsach się kiedykolwiek unormuje. Przed ciążą miałam max 31 dni, wiec może taka moja uroda po prostu. To czekamy do wtorku Agnes, liczę, że dasz znać co powiedział lekarz. A moje bóle lewego jajnika ustąpiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agnes, cieszę się, ze jesteś :) Ojj chyba wezmę z ciebie przykład i też przygotuję rower do sezonu :) mam zamiar przerzuć się z jazdy samochodem do pracy na rower. Ciekawe czy mi się to uda :D A po za tym chce swój rower przemalować i ozdobić metodą decoupage :) Docelowo ma być biały w truskawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi spróbuję podpytać i dam Ci znać ;) Agnes bądź dzielna! Wiem, że jest ciężko-przecież tez nadal się staram i nie wychodzi.. Każdy ma też prawo do gorszych dni także spokojnie.. Może rowerek Ci pomoże rozładować napięcie ;) ja też bym chciała zajść i cieszyć się razem z dziewczynami, ale niestety widocznie jeszcze nie jest nasz czas, a nasze przyszłe Mamuśki pokazują nam, że warto jest walczyć o marzenia pomimo wszystko :) przekazują nam dobra energię, powstrzymują na duchu-damy radę i my :) Ja dzisiaj uśmiecham się przez łzy i pomimo swoich ogromnych problemów mam siłę jeszcze cieszyć się szczęściem innych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierze ze wam wszystkim sie uda. :) Powinnysmy dopisac do tytulu - uwaga , wejscie grozi ciaza :). Mala mi - a czy polip macicy to podobny do polipu o***tu? Mojej mamie wycieli 3 tyg temu . Agnes - moze juz jestes w ciazy . A przekonalas meza do zbadania sie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to chciałabym zasnąć i obudzić się za miesiąc, bo tyle czasu będziemy czekać na wyniki wszystkich badań....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - pieknie to napisalas :). Dla mnie tez nie bylo nadzieji. Invitro to byla jedyna droga. Gdybym jeszcze raz miala przezywac ten bol to nie wachalabym sie ani chwili. Napewno bede musiala powtorzyc dla rodzenistwa ale nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka i jedno i drugie powstaje z błony śluzowej, więc jest pewnie bardzo podobne do siebie, ale nie wiem, czy mają po za tym coś ze sobą wspólnego. Lecę do pracy, miłego dzionka dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Eveline kochanie a nie jest zbyt szybko na test? Ja jeszcze nie gratuluję ale mocno, mocno trzymam kciuki aby to była ciąża !! :* ... Daisy ja się jeszcze nigdzie nie przeniosłam ale nie powiem , że po ostatnich wpicach agnes miałam taki zamiar. Może te które już zaszły powinny założyć nowy wątek? Trochę przykro się słucha wywodów , że przez nas ktoś łapie doły . Choć oczywiście to rozumiem , bo sama nie raz takie miałam. ... U nas też dzisiaj bardzo zimno. Śniadanko zjedzone, kawka wypita. Teraz zabieram się za krokiety. Rosołek wstawione także idziemy do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak mi ten ból nie minął. Wydaje mi się, że to może znowu niepęknięty pęcherzyk.. :( We wtorek może bujnę się na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja nie miałam żadnych objawów "z okazji" niepękniętego pęcherzyka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też powinnam zapisać się na usg... Co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×