Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitka- takich cudów to ja nie robię :-) Wolę tradycyjne .... ... Joanne a wiesz co przeszło mi przez myśl jak powiedziałaś ,że w ciąży jesteś? Nie wiem dlaczego ale pomyślałam - bliźniaki ;-D A Bullitka u ciebie to jakoś nie wiem czemu , że będzie chłopczyk ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - super ze wszystko dobrze kochana. Tak sie ciesze. To musi byc cudowne uczucie slyszec bicie serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytałam właśnie:( Następnym razem już się upomnę. Za 4 tygodnie idę bo wcześniej ma urlop. Ale najważniejsze że wszystko jest dobrze:) Cieszę się strasznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - haha oby sie sprawdzilo :). Ale mi to obojetnie byle bylo zdrowe. A kiedys wrozka mi przepowiedziala ze bede miala 3 chlopakow i w tym bliznieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wesoło będziesz miała Bullitka. Ja z Tosią ' napadłam' dzisiaj na M w łóżku i miał nas dosyć a co dopiero jak będzie miał trzy babki?? :-D ha ha śmiesznie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes - ty głupia jesteś. Użalasz się nas sobą , że w ciążę już tyle czasu zajść nie możesz a dopiero teraz zaczynasz się leczyć? Twój mąż to przygłup jeśli nie chce dać się zbadać. Bullitka po 2 latach miała in vitro a ty dopiero teraz zaczęłaś brać clo i liczysz na cuda? Zazdrościsz dziewczyną a sama siedzisz w dołku i tak naprawdę nie idziesz na przód z niczym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - a widzisz kobito, ale sie cieszę:D buziole wielkie Ci przesylam :* a taki strach byl, mamusiu to teraz tylko czekac aż maluszek będzie kopal :) gościówa dzieki serdeczne ale będzie i tak jedno :) czuje to :) boli mnie koszmarnie krzyż ale zapewne przez tylozgiecie, macica sie uklada pewnie, w końcu leze tak, ze nie boli ale ogólnie jedna noga jak zawsze przed@ neska - mam takie same obawy co Ty, teraz wiem, ze dzidziuś jest na swoim miejscu a teraz czekam na pierwsze usg albo 8 albo 11, będę sie rejestrować jutro :) będzie dobrze, musi byc Agnes, daisy, betka, mala mi, Życzliwa niedlugo i Wasza kolej, ten miesiąc. Byl obfity a co będzie sie dzialo w marcu hoho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ja czułam , że będą bliźniaki , a tu jedna kruszyna ;-D Także ty wiesz, nic nie wiadomo ha ha..... A ja poszukiwania mieszkania? Rany jak nigdy mam parcie na coś słodkiego. Zaraz zwariuje , bo w domu nic nie ma a mi się marzy kinder bueno ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy obniżyć cenę swojego, a szkoda, bo to które mi sie podoba, juz takie docelowe, jest drogie a nie mamy jeszcze takiej gotówki, szukamy dalej, ale czasu jeszcze sporo, także jest ok. goscowa lodówka kupiona?? Ale znowu spac mi sie chce, pewnie w no y na siusiu sie obudzę i znowu będę miala problem z zaśnięciem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - ja tez budze sie przynajmniej 3 razy na siusiu ale w dzien jakos mi sie nie chce spac Gosciowa - wlasnie jak lodowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiona na szczęście . Wczoraj zamówiliśmy mebelki do Antoniny pokoju na wymiar także kolejna rzecz z głowy ... Joanne wydaje cisię, że to sporo czasu, a zobaczysz jak czas leci :-D Pamiętam dokładnie jak zobaczyłam dwie kreski na teście ,a tu lada chwila 20 tc :-) Te nocne siusiania były najgorsze.Póki co jeszcze tak nie latam ale jak sobie przypomnę jak to było pod koniec ciąży - masakra. Kulka ze mnie była taka ,że zwlec z łóżka się nie mogłam a tu jeszcze ze dwa razy w nocy musiałam wstawać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - to bedzie jeszcze gorzej? ;). Ja bym juz chciala zeby te 3 miesiace zlecialy. Moze wtedy zrobie sie spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka , zleci raz dwa ! ;-) Chyba najszybciej leci po pierwszej wizycie u lekarza.Wtedy się czeka na te kolejne ;-) Ajjjj mam kochanego męża - sam zaproponował , że pobiegnie do sklepu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - ja musze jeszcze 2 tyg do pierwszego usg. Dla mnie teraz dzien jak miesiac a tydzien jak rok. Martwie sie zeby wszystko bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co teraz pisac z wami skoro wasz temat to bicie serca i zdjecia usg. echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - po pierwszym Usg pójdzie jak z bicza strzelił :-D Daisy gdzie się podziewasz? Jak twoje ręce ? Kiedy badania robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to ja zapomnialam sie podpisac. dlatego zegnam was. jesli teraz mi sie nie uda. wrzme sie i meza w obroty i zaczniemy inna droga. nie mam ochoty was czytac. moze jak zajde w ciaze i jeszcze forum bedzie to tez sie pochwale. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko nie martw się, na pewno będzie wszystko dobrze :) Znajdź sobie jakieś spokojne, ale zajmujące zajęcie. Poczytaj może coś :D Mnie książki zawsze wciągają w inny świat i o wszystkim zapominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes jestes strasznie niesprawiedliwa. Wez sie w garsc bo traktujesz dziewczyny jak gorsze, z racji tego, ze sa w ciazy. 'Nie mam ochoty Was czytac'. Strasznie pretensjonalna jestes, jakby to byla ich wina, a nie zasluga, ze sa w ciazy. Wiecej wyrozumienia. Dla nich to temat na czasie, musimy to uszanowac tak, jak One szanuja nasze wszystkie jeczenia. Jakis kompromis trzeba wypracowac by kazdej byko tu dobrze. * Gosciowa dzieki, mam sie calkiem dobrze :) Rece dzis nie dokuczaja, ale strasznie swedza i sa zaczerwienione. Pewnie dlatego ze ciezko mi ich nie drapac. W ogole jakos wszystko mnie swedziec zaczelo, albo to takie dziwne odczucie :D Badania hm. W sobote sie umowie z Tesciowa i pojade do Niej na badania krwi, wtedy z nimi do dermatologa. Kazal nie panikowac i nawet jesli to cukrzyca to ponoc nie umre w tydzien. Obiecalam przypilnowac badan. * Brzuch mnie boli, pewnie na @. Yh. * A milcze troche bo Luby w chatce to musze troche Go tu pitu-pitu :) Dzis swietowalismy zapiekankami wlasnej roboty bo Luby podpisal dzis umowe na postawienie masztu w kolejnej duzej miejscowosci, co znaczy, ze kolejne wsie itp beda podlaczone :) Sie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy powiem szczerze, że mam wątpliwości, czy to faktycznie Agnes, bo jestem zaskoczona, takim tonem wypowiedzi :O Z tego, co czytałam, to potrafi być bezpośrednia, ale żeby aż tak... Może ktoś się pod nią podszywa i próbuje zasiać zamęt... Nie wiem... ;/ Ale przykro czytać takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - napisalam tak bo tak jest. i wcale nie uwazam tego za niesprawiedliwe. nieche czytac i tyle. a co mam teraz czytac****isac i slodzic wszystkim ze super extra. sorki ale jakos nie mam ochoty powtarzac slow kazdej z was. jakos mnie to doluje. Poprostu mam taki czas. a w tej sytuacji nie chce i nie mam ochoty truc wam d**y o moim dolku. i wcale nie uwazam i nie napisalam ze jestescie gorsze czy lepsze. gratuluje szczerze wszystkim wam ze sie udalo. cieszcie sie i oby wszystko bylo dobrze. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ktos musial dobrze podrobic Agnes bo tylko ona wsrod nas pisze z malych liter po kropkach i to od samego poczatku. Szkoda, szkoda bo fajnie sie z Nia pisalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes no wez wyluzuj kochana. Ty myslisz ze ja nie mam dolkow? Co dzien rano przy mierzeniu temperatury. Kazdy ma swoje gory i doly i mamy do tego prawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - jak dobrze wiesz jak pisze:-):-):-):-). kurcze nie mam sily. ps. nikogo nie chce i nie chcialam urazic i nie uwazam zebym nalisala cos zlego. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - tylko ze ty juz masz dziecko. a ja nie. i moj wiek jyz jest taki ze trudno mi bedzie zajsc i to nawet nie z przyczyny ze owulki nie mam. pewien czynnik sie obniza odpowiedzialny za zajscie w ciaze. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ma rację, każda z nas łapie dołki i nie raz bywa rozczarowana tym, co się dzieje. Inni mają/ mogą, a ja nie... Chcesz od nas odpocząć, zdystansować się, przemyśleć to i tamto - zrozumiemy :) Jak będziesz chciała się pochwalić to pisz, a jak pomarudzić, to tym bardziej. czasem nie warto szarpać się samemu z myślami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przespie sie z moimi myslami i zobacze czy jutro slonce zaswieci.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×