Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Coś mnie dziwi, że tak nagle agnes nic nie pisze ... Życzliwa ale duża byłaś w ciąży :-D Słodko wyglądałaś z ty brzucholkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciagle mowie ze agnes to sciemniara, przyszlo do wymiany zdjec to cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dziwi gosc - dlaczego jak ktoś poruszy temat agnes to się od razu pojawia, tyle czasu nie było tych komentarzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dlaczego piszesz z gościa ?Nie rozumiem , niby jesteśmy szczere , a jak przyjdzie powiedzieć to co się myśli to ktoś pisze z gościa :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - też mam takie odczucia, nie chcę tutaj nikogo posądzać, ale czasami mam wrazenie, że ktoś ma rozdwojenie jaźni i pisze jako agnes i jako gosc :| wybacz agnes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo lepsze - ktoś chce abyśmy tak myślały, tak jak swojego czasu wsiadł ktoś na Ciebie gościówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam takie wrażenie co już ostatnio powiedziałam . Agnes czy ty faktycznie nam tak ściemniasz? Zawsze miałaś czas żeby coś napisać, a teraz dziwne to , że ciebie nie ma akurat teraz kiedy wymieniamy się zdjęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - choć tak dzisiaj liczyłam, to już chyba 7 miesiac od kiedy tutaj jestem ja, nie wydaje mi się, aby komuś się tak nudziło, aby siedzieć tutaj tyle czasu i...po prostu ściemniać :) myślę, ze tutaj chodzi o coś innego, ale do końca nie wiem o co :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca na czerwcowe mamy napisała, że agnes tak ściemnia przez cały ich poprzedni wątek, w którym była razem z Bullitką. Ile w tym prawdy to nie wiem. Niby miała się leczyć aby zajść w ciążę ale zawsze coś innego wymyślała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal nie moge noektorych fotek na tel obejrzec. Jutro na spokojnie odpale kompa rano i poogladam bo teraz leze w lozku i pije mleko z miodem i czosnkiem. Nadia zostala u mojej mamy bo my mamy tu szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - agnes pisała, że obiad idzie robić, pewnie M jej wrócił i czas spędzają razem, zapewne się pojawi pod wieczór...agnes, mam nadzieję :) jakiś świr nam tu po prostu miesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ja ta na tego gościa uwagi nie zwracam . Wnioskuje z tego co się dzieje :-) Kiedy masz kolejną wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic nie biore. Tylko psikam do gardla 3 razy dziennie tymsal. I robie inhalacje z samej soli fizjologicznej. Z nadia w ciazy bylam chora w kazdym trymestrze...moze przynajmniej dostane to L4;-) Gosciowa a gdzie to wyczytalas na tych czerwcowych mamach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - a byłas u lekarza?? zrób sobie sok z cebuli, wiem okropne, ale stawia na nogi i na gardło pomaga, herbata z miodem i cytryną...życzę zdrówka, ja trochę żałuję, ze zjadłam ten puchar lodowy, choć nie mogłam się powstrzymać, gardeło mnie lekko piekło, ale ja tak już od dawna i tu mam pytanie do... * daisy.. Kochana powiedz mi jak zdiagnozowano u Ciebie te migdały?? ja mam wrażenie że dotyczy mnie ten sam problem, ciągle piecz,e drapie, mam wrażenie jakby mi coś siedziała "za gardłem", ech, koszmarne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami podczytuje takie stałe wątki. I oczekująca coś tam o kocyku pisała, a ja poradziłam jej go wyprać . To się pytała który to tc i jak się czuję i że widziała,że małą kłótnie miałam z agnes :-) Jakoś niedawno. i wtedy napisała o agnes starym wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - 25 marca kolejna wizyta, będę mierzona, ważona, z wynikami krwi - bagatela 300 zł :D, no i kartę fasolince założy doktorek :) co do badań, pytałam dziś ogólnej (dostałam tabsy na nadciśnienie dla kobiet w ciąży), to nie moze mi dać nic poza morfologią i moczem, czyli podziękowałam i zrobię normalnie w klinice :) już i tak wydaliśmy na maluszka "trochę" pieniędzy :) ale nie powiem...opłacało się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha..ogólna skierowała mnie pod opiekę do kardiologa ze wzgledu na nadcisnienie, termin 1 wizyty UWAGA - 28 maj hahaha...szaleństwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja jutro ty a Bullitka kiedy? ... Popieram sok z cebuli jest spoko :-) też się nim kurujemy od czasu do czasu. A i lody są dobre na gardło ! :) ... Tak jak rzadko w ciąży jem chipsy tak dzisiaj mnie wzięło i musiałam lecieć do sklepu :-D Także na wieczór miód malina :-D ... Ja dzisiaj dzwoniłam do gastroenterologa żeby Tosię zarejestrować to uwaga ! Pytać sięw czerwcu czy w ogóle będą wolne terminy ! Szok :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne to szybko masz znowu wizyte. Ja jestem w tym starogardzie zapisana tez do ginekologa wiec teraz bede sie dowiadywac czy bedzie mi przedluzal L4 bo jak nie to teraz wezme na 2tyg a wtedy pojade 28.03 do tego drugiego. A jezeli da bez problemu to pewnie dopiero po miesiacu. Ja naszczescie wszystkie badania mam na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wszystko na nfz robię :-) I nie powiem kasy zaoszczędzone :-) Joanne kiedyś pisałaś, że sumujesz ile wydałaś na maleństwo. Zdradzisz ile ci się nazbierało? Tak z ciekawości pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam swoje zdjęcia :) MałaNadziejo to kuruj się :) a na L4 to chcesz już iść? Co do tsh to narazie nawet nie mam siły o tym myśleć :/ problem teraz stanowią nie rosnące u mnie w ogóle pęcherzyki. Muszę się na tym skupić. Śliczna ta Twoja Nadusia :) loczki piękne :D a Ciebie to inaczej sobie wyobrażałam, zresztą jak każdą z Was. Co też rodzi się w głowie kobiety jak nie widzi wszystkiego :P ehh.. Taka już nasza natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa Bullitka ma w piatek wizyte. A co do lekarzy...no to niestety terminy sa przerazajace. Wiem bo moja mama co chwile gdzies probuje sie rejestrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga tak. Chce juz isc. Nie wyobrazam sobie znowu stac przez 8h bez przerwy 14dni. Jesc miedzy klientami. Do wc biegiem jezeli niema nikogo w sklepie. Ciezko jest. A naduska nie ma juz takich lokow. Im dluzsze wlosy tym bardziej jej sie prostuja. No chba ze zrobie jej na pianke albo cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×