Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Życzliwa to fajne widoki masz z Karolcią:) Brudne szmatki to i umorusana Karolcia musiała być:) A miały Wasze dzieci tak że jadły jakieś brudki z podłogi? Bo ja to zauważałam już u kilku dzieciaczków:) Jak tylko okr****** dywanie to na paluszek i do buzi:) MałaNadzieja gdyby dało się przyspieszyć czas to już bym chciała święta:) Uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mala nadziejo ach dobrze, że przypomniałaś :) czekamy na fotki w nowej fryzurce i z wesela :) wybrałaś juz sukienkę? bo w sumie to już za chwilkę ten wyjątkowy dzień :) Nadia zostaje w domu? a i nie przejmuj sie tym co napisał gość, kurcze takie straszne rzeczy pisać bezpodstawnie. ja niejednokrotnie jestem czegoś pewna na 100 i 200% a jednak okazuje się, ze źle zapamiętalam , źle skojarzylam itp * Neska skąd ja to znam? Karolka najmniejszy paproszek wypatrzy na podłodze i już przy nim jest. Od czasu do czasu skubie bulecke i zostawia wszędzie okruszki i to dopiero jest zabawa jak mama nie dopatrzy i niesprzątanie. wszystkie zbiera tak zabawniesie nimi bawi i do buzi i do buzi :) ja w dzieciństwie robiąc kukiełkę na zjecia z ziemniaka, kijka itp połknelam pinezkę musze uciekac do Karolki. odezwe sie jeszcze, życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo dzieci mają mega pomysły. Czasami się zastanawiam co to będzie jak drugie podrośnie :-D We dwójkę to już w ogóle pomysły super wychodzą :-D . Życzliwa miło, że ty również wyraziłaś swoje zdanie. Agnes twierdzi, że to ja jestem zawsze na nią cięta :-/ . Uuuu Neska to już daleko jeteś . Rany jak ten czas leci ! . Małanadzieja a co za problem zrobić sobie trochę sałatki ? :-) Jak mnie już tak konkretnie weźmie to zrobię choćby nie wiem co :-D A taki łakomczuch ze mnie he he . Ja pierdziele jak mnie ta zgaga wzięła :-( Nawet rennie nic a nic nie dało ;( Czuję że będzie ciężka noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz w domku :) w srode na 14 mam sie stawic. :) Jak wracalismy to mnie tak cos zakulo po prawej stronie ze sie w pol zgielam na siedzaco :D Wstawilam kalafior x2 :p Dzis staranka to trzeba sie najesc :D Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa sukienke ubieram taka jaka mam w domu. Luzna i wygodna. Nie kupowalam nic nowego specjalnie. Szkoda mi kasy bo to prawdopodobnie bedzie wiejska podupajka, a juz wystarczajaco suzo kasy wydalismy na meze bo musial kupic sobie nowy garnitur. Nadia jedzie z nami. Okolo 21-22 przyjedzie po nia moja mama z moja przyjaciolka. Gosciowa noe chce juz teraz robic salatki bo na swieta nie bedzie tak smakowac ;-) juz tyle wytrzymam. Chodzi mi tu o taka najzwyklejsza warzywna. Nie wiem co mnie tak wzielo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam kalafior:) Właśnie taki z bułką i masłem zasmażany:) Gościówa Tosia jak zawsze słodziak:) Betka i jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobiety ale tu gwarno ;) Ja tak szybko tylko piszę bo z kom.. Daisy u nas staranek wcale nie było bo jestem chora-jutro lekarz a po południu ginekolog jeszcze.. Kochane leżę pod kocem jakby na dworze było -10.. Siostra była dziś na echu serca Maluszka i raczej jest ok ale ostateczny wynik otrzyma po reszcie wyników z amniopunkcji więc czekamy ale teraz to już musi być dobrze ;) !!!! Pozdrawiam Was ciepło i odezwę się jutro :) dzięki za dobre słowa i powodzenia i zdrówka życzę każdej z Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - ja tez nie uwazam ze jestes przemadzala. Masz poprostu duzo doswiadczenia wiec sie orientujesz. To tak samo jak ja mowie o invitro bo to samo przeszlamm to nie znaczy ze sie wymadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka jutro do lekarza marsz i do łóżka się wyleżeć:) Dziewczyny ja też się pytam o różne rzeczy tutaj bo wolę tu czerpać wiedzę z Waszego doświadczenia niż czytać głupoty na necie. Po to tu też chyba jesteśmy wszystkie. Także na pewno nikt tutaj się nie wymądrza tylko doradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska dokladnie tak jak piszesz. Ja tez sie was pytalam o te plamienia , co powinnam zrobic I gdyby nie wy to juz moze moich malenstw by nie bylo przez te plamienia. Nigdy wam tego nie zapomne. Powinnysmy szczerze sie cieszyc ze kolejna z nas zaszla w ciaze a nie dolki kopac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka :* To naprawdę piękne co piszesz. Dobrze że już wszystko się u Ciebie unormowało i już tak zostanie:) Aż nie chce się myśleć i gdybać co by było gdyby ale miejmy nadzieje że najgorsze już macie za sobą. Mam nadzieje że ucałujesz swoje maleństwa jak urodzisz od każdej z forumowych cioć:) Z resztą tu każda z nas długo albo dłużej stara się albo starała o dziecko więc każda kolejna ciąża na tym forum to wspaniała wiadomość i wielka radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej dziewczyny :) jak zawsze po weekendzie gwarno i masa czytania. Ja niestety nie odniose sie do waszych wpisów, bo cokolwiek napisze na komputerze to uznaje mi za spam, a przez telefon nie mam podgladu na bierzaco we wiadomosci, bo tak to zawsze z nowej karty odpisuje :P zresztą mam masę roboty i siedzę w papierzyskach a rano do pracy na 6:30 :/ masakra. Mam nadzieję ze jak będziemy mieć już internet z upc to będzie wszystko okej. Póki co będę sie udzielała dosyć rzadko :/ Zaraz wejdę na maila i oblukam fotki na pewno są extra. Miłej nocki dziewczyny i bez kłótni! Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale autentycznie tu był taki temat o aborcji i dziewczyna miała córkę nadię - i zdawało mi sie że nick tez miała coś z Nadzieja, poszukam jeszcze - sorry za zamieszanie. A czytałam to gdzieś tak w listopadzie ub. roku. Jak uda wam się znaleźć ten temat to mi wklejcie tu linka bo nie umiem znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZNALAZŁAM!! Biała chryzantema Straciłam dwie ciąże nim donosiłam córkę, a i tak ciąża była bardzo problemowa. Jedna to puste jajo płodowe, przyczyną drugiego poronienia były przedwczesne skurcze. To był 11 tydzień. Nie chcę usuwać tej ciąży, ale muszę się na nią zdecydować. Nie chcę zostawić mojej Nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i faktycznie musiała to być MałaNadzieja. Sprawdź najpierw ile lat ma córka MałejNadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło jezu a skąd ja moge wiedziec ile ma jej córka? Nie czytalam całego watku, tylko imię mi się skojarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakimi tekstami? Przecież nie dokonałas aborcji i tyle, napisałam że mi się skojarzyło - jakbym pamiętała że nick był chryzantema to bym cię nie pytała, a wasze córki mają tak samo chyba na imię - bo to chyba to samo? Nieważne - o nic cię nikt tu nie oskarżał i dla mnie koniec dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'MalaNadzieja sorry ale to ty zdecydowalas sie na aborcje..' - to jest oskarzenie. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daisy a może to właśnie była owulacja jak Cię tak mocno w boku zakuło. Mi z dnia na dzień estradiol skoczył prawie o 100. w pt badałam o 14 (było 154) a w sob o 9- 241 więc z dnia na dzien moze sporo skoczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meva no wlasnie jestem ciekawa jutrzejszego wyniku :) na pewno dam znac :p Wlasnie dziwne to ze siedzialam se 'na miekko' w aucie a tu łup. Dzieki ze sie udzielasz :) pozdrawiam! * My po starankach uff udalo sie. Ostatni raz z zelem. Jak ktoras chce to dawac znac do 3 wysle po jednej ampulce, no problemo :) Jak widac trzeba samemu sprawdzic. Chwalily laski super fajnie, ale mi to nie pomoze ani chlopakom, skoro najwazniejszy przy tym nie daje rady :/ * Ide juz spac powoli. Jak mysle ze rano znowu podroz do 3miasta mnie czeka to ehhh.. :/ * Zyczliwa ja i cora mamy 0rh+ :) moja mama ma za to najrzadsza brh- hm. Ja mam po tacie ponoc. Nie wiem nie znam sie na krzyzowkach haha :D Dobranoc :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy tępa dzido, jak cytujesz, to do końca - to było PYTANIE nie oskarżenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczęta u mnie wszystko OK, troche mnie tu nie ma, ale same rozumiecie..ogólnie do domu jeszcze nie dotarłam, teraz jestem u siostry, mimo, że ona biega jeszcze na uczelnię, ale zawsze to raźniej. ostatnio nie mam weny na pisanie, ale czytam Was ciągle i myślę o Was. Mi powoli brzuch rośnie, może dlatego, że jestem drobnej budowy i mam bardzo wąskie biodra, ale oczywiście to moja teoria :) Byłam wczoraj w schronisku podrzucić jedzonko dla zwierzątek, ale tak niesympatycznej starej baby to nie widziałam, Nosem furkała, ze wjechaliśmy na teren, a jak niby miałam to wszystko wypakować z bagażnika?? nawet dziękuję nie usłyszałam, ale w sumie to dobrze, bo t nie dla niej, mam tylko nadzieję, że choć trochę pomogę zwierzaczkom. Zaraz pędzę do UP, zgłosić ciążę, a na 12.20 mam lekarza, pewnie kolejne usg będzie, tym razem nie zapomnę o zdjęciu i może uda mi się przesłać na maila, ale jestem bez kabli i aparatu swojego, a z kom nie potrafię :P Trzymajcie się Kochane i...nie kłóćcie się, przecież to nie ma sensu, każda pisze co myśli i koniec tematu, nie obrażać mi się tutaj na zmianę :) no i nie reagować na gosci, bo zawsze się znajdzie ktoś, kogo będą chcieli zmieszać z błotem, a nam ciężarówkom nie można się denerwować, bo pamiętajcie, że od 10 tyg. dzidziulki czują nasze emocje :), aha...ja wczoraj zaczęłam już 11 tydzień :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu troche poprawnej polszczyzny by ci sie przydalo. Od kiedy 'sorry' to jest pytajnik? Albo 'to ty'? Szukam, szukam i nie widze by to bylo pytanie. Chyba nie chcesz mi powiedziec, ze ten znak zapytania na koncu twojej wypowiedzi swiadczy o tym, ze to jest pytanie? Nie masz pojecia o skladni zdania. A zeby cos zacytowac nie trzeba tego robic, jak to twierdzisz, 'do konca' - wystarczy przed zamknieciem cytatu wstawic wielokropek. Oj oj..Jak chcesz ze mna dyskutowac to musisz wejsc na wyzszy poziom niestety. Takze..leb w ksiazki!!! Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Daisy ja tez tak to odebralam, no ale chyba nie warto dyskutowac. Gosc zachowal sie jakby tylko 1 matka na calym forum miala corke Nadie. I na tej podstawie cos mu sie tam kojarzylo;-) Tymbardziej nie zastanowil sie jak moglabym jesienia myslec o aborcji jak w tym czasie caly czas sie staralam o dziecko. No i moje dziecko mialo wtedy 5 lat ;-) przeoczyla pare faktow. Bezpodstawne oskarzenia na podstawie tego ze moja corka ma na imie Nadia. Nic wiecej sie nie zgadzalo ;-) Wiec czego oczekiwac..... Daisy to dzisiaj masz znowu troche spraw do zalatwiania? Joanne koniecznie daj nam znac jak po wizycie u lekarza. Na przeziernosc karkowa chyba troche za szybko? Odzywaj sie czesciej :-) A moj maly spioch jeszcze spi. I tak codziennie jak nie chodzi do przedszkola. Spalabym najlepiej do 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - pewnie na to badanie za wcześnie, ale ja i tak do niego chadzam częściej ze względu na nadciśnienie i zapewne za kolejne 2 tygodnie wyląduję właśnie na to badanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×