Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
do daisy. dla tego pytanie brzmi ile trwala. nie ile trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze inaczej zadam pytanie. ile trwala w cyklach poprzedzajacych ciaze. czy 10 dni to nie za malo. rozne sa spekulacje ale moze wy cos wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu dlatego juz Ci napisalam ze wydaje mi sie ze to troche krotko. Moze najlepiej skonsultowac to z lekarzem. A jak dlugie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Jestem juz w domu w holandi. Podroz byla ok. Myslalam ze gorzej zniose lot samolotem ale odbylo sie bez najmniejszego problemu. Tylko krzyz mnie boli strasznie. Ale tak juz mam dluzszy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane staranka szczesliwie wczoraj zaliczylismy jednak :p Dzis mam nadzieje na powtorke :) * Bullitko to dobrze ze podroz ok. * MalaNadzieja jak Nadusia? * Agnes jak tam z mezusiem? :) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny z mezusiem spoko fajnie jedt. zaliczamy staranka. czasami mam lekkie przezroczyste plamienia. nie wirm czy do okresu to zaliczac. pomyslalam ze powtorze badania progesteronu i tsh tak na wszelki wypadek. bede miala swieze do konsultacji. wczoraj bylo tak ciepelko ze bez kurtek mozns bylo chodzic. oczywiscie skorzystalismy z pogody i spacerek z psem zaliczylismy. dzisiaj juz jest cieplo wiec pewnie caly dzien bedzie znowu cieplutki. w sobote spalil nam sie podgrzewacz do wody w kuchni. musze kupic nowy bo nie mam cieplej wody w kuchni a gora garow rosnie. Daisy- dzialajcie dzialajcie moze sie w tym cyklu uda. bierzesz juz lutke i clo? wiecie co u mnie wszystko byloby oki gdyby nie to ze mam bardzo sucho w pochwie i troche trudno nam sie zaczyna. wiecie o co chodzi. kiedys tak nie mialam. musimy uzywac zelu. od czego to moze tak byc? agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes pamietaj ze zele tworza bariere dla plemnikow. A slina je zabija. Mysle ze to hormony.. My wczoraj jednak nic. Z tym zelem nie wiem luby sobie nie radzi nic nie czuje moze za mokro i mu opada :(. No i afera znowu byla wieczorem przez to :/Wiec c***a we wsi nie ma zebysmy sie w owu pewnie wstrzelili. Potem zrobie test owu no i zobaczymy. Nic mnie nie boli, a tempka znow spadla. Albo termometr walniety. Ja jade na miasto :D potem sie odezwe buziaki :* Aaa no i dzien dobry :) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Agnes wybacz ale ja juz Ciebie nie rozumiem. Nie dostalas konkretnego okresu tylko mialas plamienie w terminie i nie zamierzasz robic testu tylko hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Daisy wow ale się u Was działo..! Agnes super niespodziankę Ci M zrobił - działajcie działajcie ;) Joanne nadal jest mi bardzo przykro z powodu Basi, ale jesteś dzielną kobietką i masz ogromne serce jednak najważniejsze, że z Maleństwem jest w porządku :* Gościówa nie przemęczaj się tylko.. MałaNadziejo, Neska? jak tam u Was? Mała_Mi? U nas zero staranek, obydwoje jesteśmy chorzy tzn M podziębiony a ja masakra... Próbuję właśnie zapisać się do lekarza, ale niestety nikt nie raczy odebrać telefonu :/ Rozpoczęłam trzeci tydzień choroby-muszę się w końcu wyleczyć, bo chyba oszaleję! Tym razem przeszło na zatoki-nie oddycham nosem wcale-w nocy co 1,5-2h pobudka żeby sobie otrivinu dolać do nocha.. Do tego stan podgorączkowy ale oczywiście jestem w pracy.... Gardło nadal czerwone-wykończę się chyba... Ten cykl mamy całkiem stracony, ale na pierwszym miejscu zdrowie... Jestem załamana :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow udało się - jutro do lekarza na 9:30 się zapisałam.. pewnie znowu L4 dostanę ehhh... Jak pomyślę o tym straconym cyklu to chce mi się wyć!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Ehhh my to mieliśmy niedzielę "odwiedzinową" :-) Byliśmy u 2 ciotek m, u babci m i moich rodziców.Ale tylko wszędzie po chwili. A i tak do domu zlądowaliśmy o 19. Ale bynajmniej na jakiś czas odwiedzinki zaliczone :-D . Agnes ja też bym na twoim miejscu na wszelki wypadek zrobiła test. Przecież nic nie zaszkodzi ! . Betka ty to jesteś biedna :-/ Tak to jest jak się kochana nie wyleży do końca.A jak z twoją siostrą?wiadomo już coś? Bardzo mocno trzymam kciuki ! . Bullitka to super, że zniosłaś dobrze podróż :-* Dzisiaj dasz nam kolejne USG ? Już nie mogę się doczekać aż zobaczę jak te twoje dwa maleństwa urosły :-) . Małanadzieja a ci jak jest na zwolnieniu? Odpoczełaś czy tęsknisz troszkę za praca?Kiedy na to wesele pędzicie? . My jutro wstawiamy okna. Brat przyjedzie z córką po szkole , bo nie ma gdzie jej zostawić. Żonka idzie z synem do szpitala, bo jednak wodniak na jądrze się nie wchłonął i czeka go zabieg :-/ . Ostatecznie to żadne z imion które wybraliśmy dla chłopca m się nie podobają, bo oczywiście jedna z ciotek mu nagadała! :-/ Wkurzyłam się strasznie . Chce bardziej "zwyczajne" więc teraz próbuję mu wbić do głowy Aleksander (Alek) . Z tym , że uparł się na Tomasz ! Kurde a to mi się tak nie podoba ! :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mala nadzieja- ja nie czuje sie na okres nic zupelnie. a poza tym w tamtym cyklu sex byl tylko ze 4 razy. nie czuje potrzeby testu robienia. Daisy - to z zelu zrezygnujemy. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes no ale przeciez jestes po terminie @ a go nie dostalas tak? Jakos dziwny tok myslenia wedlug mnie. Mial byc okres a go nie bylo to na co Ty czekasz? Zaczynasz kolejne starania bez rozpoczecia nowego cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa no to fajnie niedziela Wam minela :-) super. A mi na zwolnienij dobrze. :-) za taka praca ciezko tesknic. Dzis chyba wezme sie za mycie okien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malanadzieja - niewiem juz sama. moze jednak dla pewnosci kupie test i zrobie. w sumie te plamienie uznalam za okres ale to.tylko niecale dwa dni bylo. u nas deszcz padal i mokro znowu ale slonce wychodzi to moze tez pare okien umyje. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lh 30.87 Estradiol 132.2 Progesteron 0.729 22dc Kochane czy to juz owulacja? Chyba jeszcze nie jest po bo progesteron niski? Lh pokazuje owu i estradiol tez :D Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - wklejam ci link tam sa opisane ilosci w owu i po. wydaje mi sie ze nie masz owu bo strasznie niski masz progesteron i dopoki nie zaczniesz lutki brac nie podwyzszych a co za tym idzie brak ciazy. http://www.forumginekologiczne.pl/txt/a,1910,0,nieplodnosc-kobieca-interpretacja-wynikow-badan-hormonalnych-czesc-4-estradiol-i-progesteron,box-art agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobilam test owu i od razu 2 grubasne krechy wyszly :D Ja tu mam normy wypisane Lh 30.87 norma 14 -95.6 faza owu Estradiol 132.2 norma 85.78 - 498 faza owu Progesteron 0.729 norma 0.2-1.5 faza folikularna. Od 0.8 jest faza owu do 3. Ale krechy mam :) Podesle foto zaraz Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - skoro masz normy dobre dwie grube krechy to do dziela. tylko bez zelow i innych uzywek:-):-):-). ja zmykam do miasta. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta :) ja dziś mam drugą zmianę więc od rana robię pranie i gotuję. MałaNadziejo jak ja Ci zazdroszczę tego zwolnienia :) ja marzę o tym żeby zrobić sobie takie wolne i też bym nie tęskniła za pracą. Kurczę ja nawet w soboty i czasem w niedzielę pracuję :( ehh Ja dziś mam 29 dc temperatura podwyższona cały czas, w sobotę robiłam test ale wyszedł negatywny, z następnym czekam do jutra. Cykle mam ostatnio 28-30 dniowe więc nie wiem co myśleć... Objawów ani na @ ani na ciąże nie mam żadnych no poza tą temperaturą chyba, nie wiem bo śledzę ją po raz pierwszy. Daisy według tych norm to mi to wygląda na owulację :) Betko współczuję Ci tak długiej choroby :( wiem jak się czujesz bo jak ja choruję to też tak długo, katar u mnie 3 tygodnie to norma. Wracaj szybko do zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Jestem i ja:) Ja też miałam weekend odwiedzinowy:) Betka szkoda że ten poprzedni lekarz nie dał Ci jeszcze tydzień zwolnienia bo może już była byś zdrowa a tak tylko się męczysz. Bardzo dobrze że zapisałaś się do lekarza bo to nie ma sensu abyś chodziła do pracy taka chora. Zdrowiej kochana:* Dziewczyny trzymam kciuki za staranka:) Bullitka i jak tam pobyt w Polsce? Evelynka no to czekamy na pozytywny teścik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daisy kochana jezeli progesteron masz niski to niedobrze. tak czy siak. bierzesz lutke od tego cyklu? Nie sugeruj sie prosze az tak tymi testami bo one nie pokazuja ze owu napewno bedzie tylko ze jest przymiarka do owu. Evelynka ja pracowalam nie tylko soboty niedziele ale tez wszystkie swieta :) mam adzieje ze na test bylo za szybko poprostu. Agnes zrob ten test dla pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaNadzieja jeszcze nie.zaczelam..myslisz ze powinnam czy jeszcze czekac? Nie chce zeby mi sie tam pomieszalo niech ta owu moze sie spelni kurcze. Wiem ze testy nie wskazuja na to czy bedzie. No a krew? Tez nie wskazuje na owu? Z tych wynikow jasno wychodzi niby ze jo. Ponoc lutke na 3 dzien wyzszych tempek i to lepiej pozniej niz za szybko. Kurde nie wiem co robic. U mnie dzis tempka nie wzrosla 36.29st o 6.30. Kochana zlituj sie i pomoz :( nie chce stracic nadziei ani tez sama se zaszkodzic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy krew wskazuje ale niski progesteron juz nie. nawet jezeli dojdzie do zaplodnienia a progesteron bedzie niski to moze nie dosjc do zagniezdzenia. wedlug mnie powinnas brac lutke. moze ppczekaj do jutra jesli chcesz ale to juz wedlyg mnie takie maximum. jeden dzien brania luteiny nie zablokuje Ci owu. musialabys brac ja przynajmniej kilka dni zeby sie podniosl. a jezeli ty chcesz czekac do 3 dni wyzszych temp to moze byc problem, bo dopiero 3 dni po owu tempka moze skoczyc to daje 6 dni w sumie a to juz dlugo biorac pod uwage ktory masz dzien cyklu. tylko sobie wtedy jeszcze bardziej przedluzysz cykl luteina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelina92
Hej dziewczyny potrzebuje porady gdyż już pewien czas staramy się o dziecko a poroniłam półtorej roku temu... Biorę luteinę już rok od 15dc przez 10 dni lecz nie widzę u siebie od pół roku śluzu płodnego... już 4 dzień piję siemię lniane i trzeci cykl biorę już olejek z wiesiołka ale nie widzę żadnej poprawy. Czy są kobietki które miały z tym problem i jak sobie poradziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×