Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Cześć Kochaniutkie jestem i ja i mowie Dzień dobry :) Melduje się po długim weekendzie :) Narzeczony zrobił mi niespodziankę i wziął sobie na życzenie dwa dni wolnego (piątek i sobota). cale trzy dni mogliśmy spędzić razem także bardzo się ciesze ponieważ na codzien nie mamy za dużo czasu dla siebie. mieliśmy wyjazd poza miasto, bylismy u moich ordzicow, na działce, u znajomych. troszkę sie bałam ale Karolcia bardzo dobrze sie bawiła nic nie marudziła takze bylo bardzo sympatycznie. podstawą wyjazdu był termos :) żeby była ciepła woda dla Karolki a to na mleczko a to na kaszkę. widąc jak Karolka dobrze sie bawi zaczęliśmy juz powoli planowac majowke (prawdopodobnie mazury) i nieśmiało wakacje moze jednak trochę polskego morza (Władysławowo, Hel, Trójmiasto) i Bieszczady. Ale zrobiłam numer. w Piątek przefarbowałam włosy na blond, głupia sama to zrobilam bo wygrzebalam farbę w szafce. Potem w sobote na brąz i na dodatek mialam mnostwo papilotów na głowei z soboty na niedziele. wyobrażacie sobie mine Karolki hihi po dluższej chwili zadumy, zmieszania i zaskoczenia Karolcia jednak zawsze poznawała mame :p chyba blond zrobil na Niej najwieksze wrażenie tylko jednak nie czulam sie w nim dobrze dlatego przefarbowałam na braz i obiecalam sobie juz nie ruszac farb sama :p podczytywałam Was cały czas z tel narzeczonego także jestem na bieżąco. dostalam kargtki wielkanocne przesle Wam potem na emaila jak wypadły :) * Daisy jestem zdania DZIAŁAJ ! :) zycze powodzenia zaciskam kciuki :* a co do przebojów z weekendu to nie do pozazdroszczenia jeszcze takiej wkur****** Cie "nie widziałam" nie chciałabym byc Twoim wrogiem :P działajcie działajcie. myślę, że może na Twoim Lubym troszkę sie odbiły ostatnie wyniki nasienia może czuje sie jeszcze chwilami zestresowany, może w pewnym momencie zaczyna za dużo o tym myślec albo to poprostu faktycznie kwestia tego żelu. być może Mala nadzieja ma racje. co do progesteronu to do normy niewiele Ci brakuje także może warto dzialać mimo wszystko. życzliwa c.d.n. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitko ciesze sie, że wszystko bardzo dobrze i problem z recepta na luteine się rozwiązał. króciutko bylaś w Polsce ale mam nadzieję, że mimo to zdążyłaś sie nacieszyć rodziną. * Joanne trzymaj się dzielnie. Ciesz się, że tak świetnie sobie poradziadziłaś z ta Pania od tego psa-potwora. tak jak pisalam skup sie na Dziecku niedługo kończysz I trymestr :) badź dobrej mysli. * Gościówa ja to dopiero mialam super remont w mieszkaniu przez około dwa miesiące funkcjonowałam w jednym pokoju wszystko bylo w nim upchane, wszędzie byl remont w sypialni, kuchni, przedpokoju, łazience, na balkonie. Chcieliśmy generalny remont a bolało 3 miesiące ponieważ przez kolejny miesiąc wszystko porzadkowaliśmy. zrywanie tapety śni mi się do tej pory :p i koszmar tego balaganu. wszystkie rzeczy mieliśmy wa salonie. talerzyk? prosze, jest w salonie. koszula do pracy? jes w salonie. buty/ są w salonie. czajnik? jest w salonie. pasta do zebow i szczoteczka? jest w salonie itd. porażka. nigdy wiecej! hihi także znam ten ból. Aniu a jak tam Twoja rwa kulszowa? minęła? jesli tak to po jakim czasie? a co do tycia o teraz zaczal sie czas kiedy Dzidzia zaczyna szybciej rosnąć i brzuszek i macica i piersi robią sie coraz "pełniejsze" zmiany hormonalne robia swoje :) dobrze, ze kontrolujesz wage ale myslę, że narazie waga jes książkowa. gdybyś jednak zaczela tyc troszke szybciej to zwroć uwagę czy nie masz obrezękow i skontroluj ciśnienie. a może na jelitkach Ci się 'coś' zatrzymało :P ja kiedyś przez pięć dni miałam 2-3kg na plusie ale rownie jak szybko sie pojawily tak szybko uciekły :) życzliwa c.d.n :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evelynka znam ten ból. mi już się śnią dwunastogodzinne dyżury w święta, soboty, niedziele, nocki, dniowki. takze mozemy sobie przybić piątkę. trzymaj sie dzielnie i trzymaj sie mysli co zrobisz po pracy jak wrocisz :) hihi to mnie zawsze trzyma na nogach. ta chwila kiedy zdejmuje mundurek pielęgniarski jest bezcenny :) chociaż uwielbiam swoją prace. zaciskam kciuki mam nadzieję, że zobaczymy razem z Toba dwie kreseczki na teście. nie martw się poczekaj jeszcze dwa dni :* * Agnes zrób koniecznie test :) jestem dobrej mysli, wszystkie Ci kibicujemy :) * Mala nadziejo życze dużo zdrowka dla Twojej Malutkiej Nadusi :* i bardzo się ciesze, że po wizycie u lekarza wszystko jest bardzo dobrze :) * Betko wracaj Nam do zdrówka jak najszybciej :* nie wychodź bez L4 musisz koniecznie wypoczywać i poczuć sie lepiej a dopiero potem praca. nie martw się straconym cyklem. najważniejsze jest zdrowie a Dzidzia przyjdzie w nastepnym cyklu jak nie w tym :* * Neska i co zdecydowalś coś w sprawie USG? jednak 2d? tak jak pisalam polecam 3d w okolicach 20-24 tygodnia. jak się czujesz Śpiąca Krolewno? hihi * Aa Ty Aguś? jak samopoczucie? radzis zsobie nudnościami? kiedy masz kolejna wizytę? * Mala mi moi rodzice mają UPC i są bardzo zadowoleni. maja chyba pakiet tv, internet i tel. mają ten pakiet z calym mnostwem kanalow, możliwościa nagrywania, przewijania. * My coraz częściej myslimy żeby jednak zacząć się starać o kolejne Dziecko dopiero w lipcu 2015. zaraz uciekamy na spacerek bo coś się chmurzy także może zdążymy przed deszczem :) Pozdrawiam, życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelina92
Więc od kiedy ją brać ? Bo mój lekarz chyba sam nie wie co robi bo twierdził że odrazu po odczekaniu pół roku jak zacznę brać luteinę to pomoże mi zajść a dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelina - ja mam jedną radę, zmień koniecznie lekarza ! :-) . Życzliwa mnie to cholerstwo trzyma ze 2-3 dni na jakieś 3-4 mija i wraca znowu. Zauważyłam, że jak właśnie mam dni mega aktywne to następnego dnia dosłownie łzy mi się cisną do oczu, bo nie mogę dać kroku. A takie pytanko mam do ciebie. Myślisz , że teraz kiedy jestem w ciąży da mi ktoś skierowanie na rezonans? Na NFZ czeka się sporo, a jakbym teraz się zarejestrowała to by było akurat i bez płacenia. Troszkę żal jest mi dać te 400-500 pln jak dałoby radę za darmo . Masz kochana zdjęcie w blond włosach ? :-D Ja to bym chciała cię zobaczyć :-D ha ha ale miałaś odwagę, nie wyszedł ci rudy? Życzliwa, a to dlaczego tak w czasie przełożyliście staranka? TSH nie wyszło dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, od jakiegoś czasu was podczytuje i postanowiłam coś napisać od siebie:) Ostatnio pisałam na farum po wizycie od lekarza- pytałam Bullitke o in vitro i jej meża bo mój ma słabe parametry. Tak więc ja juz jestem po pierwszej IUI. Postanowiłam napisac ze względu na eveline bo według mnie to głupota brać luteinę i to od 15 dc. ! Lekarz robi Ci jakiś monitoring ?? Ja do swojej gin chodziłam i tez kazała brać duphaston od 16 dc na wyrgulowanie okresu. Oczywiście przez cały ten czas intensywnie pracowaliśmy nad dzieckiej jak widać bez rezulatatu, aż w końcu trafiłam do kliniki i lekarz szybko sprowadził mnie na ziemię bo ja byłam zadowolona ze w koncu okres mam regularny. Powiedział, ze jeśli miałam kiedyś dłuższe cykle to teraz nawet owulacji nie było! A to że był okres to o niczym nie świadczy bo to tak jakby oszukiwanie organizmu ze owulacja była (chociaż jej nie było ) tylko po to zeby wystąpiło krwawienie. Tak więc ja zaczęłam leczenie w klinice i wczoraj miałam IUI w 18 dc tak więc jeśli w poprzednich cyklach owulacja miala byc w 18-19 dc to nawet do niej nie dochodziło własnie przez duphaston. Daisy wydaje mi się, że jeszcze do owu trochę brakuje> Ja miałam badany estradiol w 16dc i miałam 154 pg/ml i lekarz powiedzial , że to jeszcze nie owu, w 17 robiłam ponownie i wyszło 241pmol/l . Czytałam ze estradiol musi być powyzej 200 - wtedy komórka jajowa jest dorzała i w ciągu dwóch dób dojdzie do owu. Tylko teraz nie wiadomo czy u ciebie owu była czy bedzie bo nie masz porównania czy estradiol nadal rośnie i jesteś przed owu czy juz spada i owulacja była. Mam nadzieję, że komuś pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja juz po wizycie. Wszystko dobrze z dzidziami. Jeden ma 4 a drugi 3,82 wiec prawie identyczne. Jeden lezy nad drugim. Za tudzien w srode bede miala mierzenie karkow dzidziow. Lekarz. Powiedzial ze na ten okres jest wszystko bardzo dobrze. Zdjecia wysylam na maila. Daisy - jak ja bralam wiesiolek na sluz to moj maz mial dokladnie ten sam problem. Mialam poprostu za mokro i moj m mowil ze czuje jakby maczal w szklance wody i tez nic z tego nie wychodzilo. Zyczliwa - to niezly eksperyment przeprowadzilas na wlosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - czemu nie stosujesz zalecen lekarza? masz brac lutke i clo. od 3-5 dc clo a potem od 14-27 lutke. ja jakos tak bralam. nie sugeruj sie testami. masx nisko progesteron i znowy cykl bedziesz miala dluugi. mi sie okres rozkrecil chyba tez mam nisko progesteron w tygodniu pojde zbadac i na konsultacje przed swietami chyba nam sie uda jechac. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka swietnie!!! czyli jednak genetyczne troszke pozniej. za tydzien tak? no ja 22.04. zaraz otworze maila. agnes ale jezeli Daisy ma tak dlugie cykle to nie ma takiej opcji zeby miala owu w 14dc wiec jak wezmie lutke to nie bedzie miala tej owulacjio wogole. i jaki sens? ja nawet po clo owulacje mialam dopiero ok 17-18dc a jakbym brala luteine od 14 dc to clo byloby brane bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malanadzieja- to w takim razie po co mi lekarz kazal brac lutke skoro uznal ze nie mam owu. tez w takim razie bezsensu. z tego co piszesz to wcale nie powinnam brac lutki tylko clo. to moze pojde do rodzinnego po recepte na clo i bede brac. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - tak, dopiero za tydzien w srode. To bedzie dokladnie jak skoncze 12 tydzien. Idziemy leb w leb :). Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok u nas czyli i u moich dzidziow i twojego dzidzi :) Agnes - 14 dzien to za szybko ma lutke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzilam w moich starych notatkach i ja bralam od 22-28 dc agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem Agnes. przeciez Ty mialas niski progesteron i stwierdzomny brak owulacji tak? a dlaczego wedluug Ciebie z tego co ja pisze wynika ze nie mialas brac lutki? wogole nie rozumiem o co Ci chodzi. mialas niski progesteron wiec musialas brac luteine. Daisy tez ma brac luteine ale po owulacji. nie mozna brac luteiny przed owulacja bo ona ja hamuje. zawsze luteine bierze sie po owulacji jezeli chce sie zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie. wiec mimo ze mialas rotsze cykle to i tak bralas dopiero od 22 dc. a Daisy ma te cykle znacznie dluzsze. ja bralam zawsze od okolo 20dc przez 10 dni. Bullitka no ja bede miala 12t i 5d. ale liczysz wedlug OM tak? Ojjj kochana ja tez mam nadzieje ze wszystko z naszymi dziecmi bedzie ok... chociaz troche sie stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malanadzieja - juz skumalam. bralam dobrze wg zalecen lekarza. Daisy - ktory masz dc dzisiaj? kurcze i sie rozpadalo:-( agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ale super wyglądają Twoje maluszki:) Tak fajnie sobie leżą:) Życzliwa zrobię tylko 2 d bo jest tańsze a później już po 20 tygodniu będę miała refundowane to zrobię 3 d. Z resztą Pani w recepcji mówiła że pod względem medycznym obydwa usg są tak samo wiarygodne:) A od dwóch dni spać nie mogę.Chyba się wcześniej na zapas wyspałam. Po 3 w nocy usypiam a o 8 już nie śpię. MałaNadzieja czytałam że do 13 tyg i 6 dnia można robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościowa abuuu żałuje ale nie nie mam zdjęcia w włosach blond :P nie wyszły mi żółte ale jednak to nie mój kolor niestety :P mam ciemny blond jeśli chodzi o naturalny kolorek także farba ładnie "chwyciła". jednak w brązach czuje się najlepiej. może zrobie sobie włosy w stylu ombre przy tym brązie ale tym razem niech to zrobi fryzjer :P . a co do skierowania to chyba neurolog Ci ewentualnie je wypisze poniewaz warto żeby specjalista Cie skonsultował. rezonans magnetyczny z tego co ja wiem jest badaniem bezpiecznym. wszystko zależy od podejscia lekarza tak naprawde. mysle, ze nie powinien robić ŻADNEGO problemu! jakby zrobił problem to porostu skonsultowałabym się innym lekarzem chociażby prywatnie i poprosiła o skierowanie. co do przesuniecia starań to troszke ze względu na pracę. ponieważ prawdopodobnie wroce do pracy jednak w okolicach września, musze wykorzystac urlop z tego roku i chyba jeszcze zaległy. także po 3 miesiącach pracy zaczac znów starania to chyba jednak troche za szybko i martwię sie tez tarczyca (wyniki robie pod koniec kwietnia a samopoczucie takie sobie). w dodatku zaczynamy budowę domu. chce się starać o Dziecko na poczatku roku ale jeszcze nie wiadomo jak się uloża wyniki z ta tarczyca. pod koniec kwietnia zobaczymy. w lipcu mam wizyte kontrolna a USG tarczycy w listopadzie. mam czeste bóle głowy i chyba znów mam problemy z żelazem ponieważ ostatnio czuje się senna ale rownie dobrze to moze być sprawka tarczycy. * Mała nadziejo masz super wiedze co do owulacji, hormonów płciowych jestem pod wrażeniem. tez byś mogla pomysleć o wykładach na Uniwersytecie Medycznym :P hihi tak na powaznie to naprawde dobrze, że masz taka wiedze i potrafisz doradzić dziewczynom. potrafisz trzymac sie swojego zdania nie słodzisz tylko mówisz wprost i bardzo to lubie. ej bądź dobrej mysli Twoje Maleństwo na pewno jest zdrowe. wystarczająco dużo przezylas stresow na poczatku i wyczerpałaś swój limit teraz czas na same dobre wiadomości :* a Ty zmieniłaś fryzurke? pamiętam, że wysyłałaś propozycje fryzurki na @ i mysle, że bedzie C***asowac :) * Bullitko ale fajnie się tula maluszki :) hihi ciesze sie, ze na USG wszystko dobrze. juz za chwile zaczniesz II trymestr :) tydzien szybko minie i będziesz mogla odetchnąć :) plamienia ustały całkowicie? * Agnes, Meva ja Wam nie potrafie nic doradzić niestety ale mysle, ze warto posłuchać Małej nadziei. * Szczerze po tym drugim farbowaniu balam sie, ze to za szybko i chyba zostane bez włosow :p glupio zrobilam tak farbować szybko włosy ale nie mogłam się powstryzmac to było silniejsze odemnie :P my z Karolcia już gotowe. odezwe sie jesczcze. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - napewno nie jest za pozno. 12 tydzien i kilka dni to jest idealny moment. Zyczliwa - kartki piekne z Karolinka :)). Jaka ona slodziusia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyczliwa - powinnas zachowac conajmniej 2 tyg odstep od rozjasniania :D kup sobie jakas dobra maske na regeneracje zniszczonych wlosow. Bo teraz masz swiezo farbe i ona daje ladny efekt a za miesiac bedzie kaszana. * Agnes ja dzis mam 22dc. Lutke mialam brac teraz zeby skrocic niby cykl. Ale to bylo 19dc wiec i tak mialabym ponad 30dc przy lutce to te pare dni mi nie robi. * Meva - dzieki za wpis. Usg z 19dc pokazalo 16mm i endometrium 7mm. Test owu wczoraj pozytyw ale dzis bardziej pozytw hm bo testowa ciemniejsza od kontrolnej. Jutro rano znowu zrobie hormony. Nie chcialam brac tej lutki bo cos mi mowilo zeby sie wstrzymac i nie blojowac skoro jest pecherzyk i szansa na owu. No bo skoro lh rosnie i e rosnie tzn ze cos jest na rzeczy. W zeszlym cyklu mialam robione w 2dc i byly wyniki na f. folikularna. Pozyjemy zobaczymy. K***a zeby mi owu nie wpadla w srode na zabieg ja pitole :D Jutro po wynikach zaczne brac lutke to bedzie ok 10.00. * MalaNadzieja dzieki za wsparcie :* W przyszlym cyklu ktory mam nadzieje nie nadejdzie to od 5dc clo przez 5 dni. Potem pct, zastrzyk na pekniecie chyba pregnyl? I potem lutka. Juz mi sie trocherzygac chce od tego biegania po lekarzach. * Bullitka no wlasnie u nas ten sam problem no tragedia. Ale moze dobrze wyszlo ze wczoraj nic nie bylo. Jak jutro hormony wzrosna to znaczy ze jeszcze owu nie bylo i wtedy nie wiem no w srode rano moze cos i tyle. Potem zobaczymy najwyzej bede zaciskac zeby ahha i do roboty w bolach :D. Chociaz watpie bym byla zdatna do jakichs zabaw.. Super ze dzidzie zdrowe :) wieczorkiem spojrze na zdjecia. Zaraz bujam sie od mamy po wyniki morf i grupe krwi i potem po mala. Na 18 mam tego anestezjologa w gdyni to znowu caly dzien za kolkiem dzis. * Co do zelu to jestem zaskoczona i nie bede juz go chyba stosowac. Ustake to z.lubym jak to widzi i najwyzej jak ktora bedzie chciala z Was to wysle jedno cale opakowanie mam i poki co jedna ampulke osobno to 4ampulki. Moge komus sie przyda do owu :D Agnes moze Tobie bo mowisz ze sucho? Daisy Aaa robilam cukier znowu na czczo z krwi i wyszlo 99. Od wczoraj od 19 nic nie jadlam do badan. To gorna granica dobrego wyniku myslicie ze jest czym sie martwic? Ostatnie wyniki byly nizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa ja byłam u neurologa na NFZ . Starsza pani i do tego " do d**y" , że tak brzydko powiem. Wątpię, że da mi to skierowanie ale chyba zaryzykuję.Nic przecież mi nir zrobi :-D Najwyżej nie da. Karolcia śliczniutka ! :-) Tylko całować i tulić he he.. . Bullitka jakie one już fajne, duże :-) Jeszcze troszkę, a wszystkie już będziecie miały 1 tryestr za sobą. Ja niebawem kończę 2 :-D . Agnes nie obraź się ale ja często też ciebie nie rozumiem. Pouczasz inne dziewczyny , a sama tak naprawdę nic nie wiesz. Myślę,że jednak małanadzieja ma ogromną wiedzę jeśli o to chodzi. Bez sensu jest się wykłócać mając na prawdę minimalną wiedzę. Kupiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja jak byłam w szpitalu to cukier na czczo - 101. Teraz jak byłam na badaniu glukozy to miałam 76 :-) także kochana nie masz się chyba jeszcze czym martwić :-) Norma jest bodajże do 106.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowa - czy ja pouczam kogos to raczej wszystko wiedzaca o owu mala nadzieja poucza. i pisalam ze okres ni sie rozkrecil to po h*j mi test robic. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes wybacz, ale nie rozumiem dlaczego na mnie wjezdzasz. Czy powiedzialam Ci cos nie milego? Daisy pytala mnie o zdanie wiec jej poprostu odpowiedzialam, Jezeli uwazacie ze sie wymadrzam i kogos pouczam to sie mnie wiecej nie pytajcie i tyle. dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy nie ma się czym martwić. Musiałabyś mieć sporo ponad 100 żeby było coś nie w porządku. A kiedy w ogóle zaczyna się 2 trymestr? Który tydzień i dzień? Bo ja nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×