Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
a skoro Daisy mi brac lutke od 22 dc to chyba wg zalecen lekarza powinna ja brac. a nie kombinowac. to po co skoro lepiej jej doradzacie ona lata po lekarzach. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i nigdy nie uwazalam siebie za wszystkowiedzaca. Nigdy nikogo nie chcialam pouczac, ewentualnie pomoc, doradzic w miare moich mozliwosci. Sama tez staralam sie o dziecko przez rok przy bardzo dlugich cyklach wiec bylam w podobnej sytuacji jak Daisy. duzo pytalam l;ekarza, czytalam i podpowiadam poporstu z wlasnego doswiadczenie. Nie wiem agnes dlaczego jestes tak opryskliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malanadzieja - tylko kazda moja wypowiedz kwitujecie. wiec ja przestane sie udzielac i tyle. bo wy jestescie najmadrzejsze. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja wielokrotnie podpowiedziała dziewczyną dobrze więc trochę się na tym zna ! A ty się nie burz od razu . To Daisy ją prosiła o pomoc , A MN wcale się nie narzucała. Więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie jesteście przemądrzałe i czasem musicie podziobać sie jak kruki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes nie prawda ze kwitujemy kazda Twoja wypowiedz, ale ja nigdzie nie pisalam Daisy ze nie ma brac luteiny, a wrecz przeciwnie. Mam wrazenie ze Ty poprostu jestes zla na "caly swiat" ze Ci nie wychodzi. Potrafisz agnes byc zlosliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes Stara się 3 rok więc to ona powinna chyba wszystko wiedzieć :-) Tylko szkoda , że lata starań nie oznaczają większej wiedzy... . Neska do końca 12tc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mn tu sie mylisz bo nie jestem zla ze mi nie wychodzi. dalam se na luz i nie bede biegac po testy codziennie. a poza tym to nie napisalam ze odradzalas jej brac lutke. Daisy sama tak przeciez zdecydowala to ja sie zdziwilam i tyle. zlosliwa nie jestem wyrazam swoje zdanie tylko. ps. ten wpis goscia pod podpisu to nie moj zeby nie bylo. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i ostatnie zdanie w temacie. Agnes jak ja sie zapytalam dziewczyn o piersi to napisalas do mnie ze przeciez powinnam wiedziec bo bylam juz w ciazy. wiec moze ja poporstu irytuje Cie kazda moja wypowiedzia? Chca doradzic robie zle, chcac sie czegos dowiedzic robie zle. wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowa - a czy ja mowie ze jestem najmadrzejsza. ja p*****le. a jesli przez te 3 lata lekarze mowili mi ze jest wszystko oki to nie widzialam potrzeby latania do co rusz nowych lekarzach i cudowania z testami itp. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a akurat nie zrobienie testu kiedy nie mialo sie okresu tylko plamienie jest dla mnie nieodpowiedzialne podczas staran. niestety. a niech kazda sobie biega po test nawet 20razy w cyklu niczyja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak a propo piersi to ja mam wrażenie,że jest w nich tyle mleka jakby zaraz miały pęknąć ! Ciężkie są jak cholera. Czy to jest możliwe, że zbiera się już siara? Czy to tylko hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MN - nie irytujesz mnie ale czasami wasze pytania (zwlaszcza ze macie juz dziecko) sa conajmniej dziwne. dobra konuec tenatu nie chce mi sie z wami klocic. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie wmowisz nikomu ze przez 3 lata lekarze mowili ze wszystko jest ok, bo normalnym jest ze glebsze dzialania zaczynaja sie po roku staran. daisy nie stara sie nawet rok a juz ma clo, ja nie staralam sie rok, dostalam clo, a Ty przez 3 lata nie bralas nic bo tak Ci lekarze mowili? wybacz ale nie uwierze. Agnes nigdy nie chcialam Ci tego pisac, bo nie moja sprawa, ale jezeli ty najezdzasz na mnie to nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze 3 lata będą ci mówili , że wszystko jest ok , a ty głupia będziesz wierzyła w to i naiwnie czekała na cud ! W tej chwili to chyba była docinka do Daisy, bo ona pragnie dziecka, biega po lekarzach i robi testy tak? Jeśteś na prawdę dziwna chwilami Agnes. Nie pisałaś , że rozkręcił ci się okres tylko , że masz plamienia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jak bedziesz w ciazy, Czy Twoje pytania nie beda dziwne. zachowujesz sie jakby kobieta to byla maszynka, jedna ciaza identyczna do drugiej. mylisz sie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa co do tych piersi to nie wiem, ja z nadia w ciazy nie mialam zbyt wiele, moze to zmiany hormonalne. ale nie chce sie wymadrzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele, a ty Agnes nie rozumiesz, że każda ciąża jest INNA ?! To , że z Tosią przechodziłam ją cudownie bez objawów kompletnie żadnych to nie znaczy, że teraz nie mogę się źle czuć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MN - skoro mialam plamienia nawet lekkie to uznalam ze okres przyjdzie nawet jesli cykl by mial sie znowu wydluzyc do 30dni jak w lutowym miesiacu. a teraz to test i tak nie potrzebny. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie to dla mnie szok , bo identyczne piersi jakie mam teraz w 25 tc miałam przez pierwsze 3 doby po porodzie kiedy miałam nawał mleka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napusalam rano ze okres sie rozkreca a wy po jakims czasie ze mam test robic. phii. gosciowa - ja cie nie wyzywam od glupkow. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozagryzajcie się jak bure suki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciebie też nie wyzwałam. Bynajmniej nie to miałam na myśli.... Chodzi o to, że albo nie źle nam ściemniasz albo masz gina pajaca kompletnie nie znającego się na swojej "robocie" . Myślę, że każda kobieta która pragnie dziecka nie dała by sobie wmówić , że gdy przez 3 lata nie wychodzi to luz. Kiedyś na pewno się uda. Masz neta, siedzisz całymi dniami w domu. Dziwne żebyś nie była ciekawa, rządna wiedzy i nie czytałabyś o problemach z zajściem w ciążę. Tym bardziej, że nie dało ci do myślenia, że w poprzednim wątku, w którym pisałaś wszystkie dziewczyny zaszły w tę ciążę , a ty dalej nic ! Nie dziwiło cię to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowa - to ze siedze w domu to nie znaczy ze caly dzien na necie. jakos nigdy nie mialam ochoty czytac o dolegliwosciach innych. nie interesuje mnie to. dobra koniec tematu. milego dnia agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny maja racje agness poprostu niezalezy na dziecku,bo kazda ktorej zalezy stara sie o nie robi wszystko aby zajsc a ona3lata i nic.nawet przyklad bullitki starala sie pragnela dziecka i ma wreszcie upragniona ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym przelozyc sobie to usg na 18 kwietnia, bo wtedy mam wizyte, ale nie wiem czy mi sie uda, zalatwilabym dwie rzeczy za jednym zamachem, jeszcze musze jechac w przyszlym tyg zrobic wyniki... nie moge dodzwonic sie do tej przychodni. dziewczyny co dzis nba obiadek macie, ja robie wlasnie skrzydla w miodzie ale dopiero wstawilam... jakos pozno ale zjadlam z nadia cala miche kislu i brzuchy zapelnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmnn nie wiem co powiedziec. Agnes przykre to wszystko co piszesz :(. Ja dzis na obiad mam skrzydelka i fasolke szparagowa. Ale to dopiero o 18. Gosciowa - boli cie jeszcze krzyz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×