Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Witam Joanne - ciesze sie ze u ciebie wszystko dobrze. Daj koniecznie znac jak juz bedziesz po lekarzu no i nie zapomnij o zdjeciu. Uwazaj na siebie ,tak bardzo sie o ciebie martwie Daisy o ktorej beda wyniki? Bedzie szlo z nich wyczytac czy byla owulacja? Malanadzeja a ty jak sie dzis czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Progesteron mam 0.9 wiec rosnie :) Estradiol 168.1 rosnie LH 19.62 spadlo Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wczoraj mialam wyrzut lh jak test pokazal te dwie mocne krechy. Teraz lh spada. Bedzie owulka byc moze jutro pojutrze czyli najgorszy z mozliwych scenariuszy. O ile owu bedzie. Skoro estradiol wzrosl o 30 z kawalkiem tzn ze pecherzyk rosnie :) :) to liczac proporcjonalnie by bylo 200..to ew dzis wieczor jutro rano.Zobaczymy jak sie bede czuc po zabiegu to w pt skontroluje sie ale watpie bym wstala. Grrr Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne fajnie, że się odezwałaś :* Wczoraj sobie myślałam o tobie :-) he he.... Czekamy na fotki :-) . Bullitka jak samopoczucie? . Aaaga gdzie nam kochana uciekłaś ? :-/ . Kurcze jeszcze trochę i święta . Jak ten czas leci... W domu spędzacie czy świętujecie z rodziną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - najwazniejsze ze cos sie dzieje :). Jutro juz zabieg? Dobrze ze bedziesz to juz miala za soba to od nastepnego cyklu mozecie sie starac juz na maxa gosciowa - ja sie nawet dobrze czuje. A ty?? U mnie to juz dobrze widac ze w ciazy jestem. Co masz dzis na obiad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka dziekuje, ja sie czuje dobrze. nic mi w sumie nie dolega. Daisy no to dzialajcie dzis. przeciez dni plodne trwaja okolo tyg. nie musicie trafic idealnie w owulcje. Gosciowa wlasnie spojrzalam w maila. Toska przesliczna :) Joanne no to napewno za 2 tyg to badanie bedzie... no to jeszcze troszke, tak jak u mnie. a swieta my spedzamy raczej w domu. w domu sniadanko wielkanocne, potem najwyzej na obiad wyskoczymy do mojej mamy. w lany poniedzialek maz juz idzie do pracy wiec bede sama z nadia. moze skocze do tesciowej. poza tym my w tym roku swieta skromnie bo zaraz po nich to wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już po lekarzu.. diagnoza: ostre przewlekłe zapalenie zatok, zwolnienie do świąt i prawie 2 m-ce leczenia.. załamka ;( jeszcze muszę do dermatologa jechać z tymi paznokciami :( przerywamy staranka na 3 m-ce żebym pozbyła się z organizmu infekcji i leków :( :( :( ale dół :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ale piękna pogoda:) Byłam w sklepie, podlałam moje roślinki na podwórku i jeszcze pogadałam z mamusią przez telefon:) Jeszcze 9 dni i rodzice przyjadą do Polski:) Ale się cieszę:) MałaNadzieja ale się ktoś na Ciebie uwziął. A jak Twój mały śpioch się dzisiaj czuje?:) Joanne to ładnie ta kobieta Ci się odwdzięczyła za Twoje dobre serce i pomoc zwierzakom. Oczywiście daj znać jak tam po wizycie:) Daisy jak samopoczucie przed zabiegiem? Gościówa my pewnie spędzimy święta u siebie z rodzinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaNadzieja no wiem wiem ale te nasienie lubego eh zeby tam nie padlo mi za szybko :p powiedz jak sie czuje Nadia czy juz sie wyleczyla calkiem? Spioszek jeden :) Betka przykro mi!!!! :( Ja u mamy, jade na szoping ;) Buziaki :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - bardzo mi przykro kochana :(. Jak nie urok to sraczka. Teraz wyczerpiesz limit nieszczesc a potem to juz beda same dobre chwile Gosciowa - ja raczej w domu. Moze w 1 dzien pojdziemy do siostry mojej na obiad a tak to przed tv. A wy jak?? Malanadzieja - my juz powoli konczymy 1 trymestr wiec mam nadzieje ze teraz bedzie juz tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia znacznie lepiej. w nocy juz nie kaszle wcale, tylko katar taki dosc spory. byla ze mna w piekarni w miescie, musi troche powietrza zalapac :) do przedszkola nie pojdzie chyba do konca tyg. evelynka a jak tm u ciebie? tescik byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka na 1,5 tygodnia:) Gościówa dzwoniłam do swojej fryzjerki i mówi że nie ma żadnych przeciwwskazań do farbowania włosów. Także miałaś rację:) A i teściowa mnie nastraszyła że mi farba nie złapie ale to też nieprawda. Fryzjerka jak byłą w ciąży to nawet trwałą sobie robiła i mówi że rok się trzymała także wszystko to mity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska mówiłam :-) Ja też muszę zadzwonić i w końcu się wybrać do fryzjera :-) Żeby na te święta jakoś wyglądać :) . My święta to jeszcze nie wiem. Chciałam m urodziny zrobić ale w tym burdlu chyba nie zdecyduję się na to. Chyba , że ładna pogoda będzie to bym grilla zrobiła. Tylko to tydzień wcześniej wypada niż ma :-/ . Bullitka ja mam obiadek od wczoraj + groszek z marchewką lub sałatę w śmietanie jak kto woli :-) Na deser do kawki zrobię naleśniki z bananem i nutella :-) . Betka kochana teraz najważniejsze jest zdrowie . Trzymaj się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz umylam okna :0 zostalo mi jeszcze jedno, u Nadii, ale chynba zostawie je na jutro bo nie cierpie go mysc bo to jest dachowe... swietlik... czy jak to sie mowi... noja wlasnie tez zamierzam sobie farbowac wlosy na ciemny braz, tylko nie wiem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez musze odrosty zrobic ale czekam az minie te pierwsze 3 miesiace. Tak dla pewnosci. Gosciowa - Tosienka sliczna z tausiem odpoczywa. Ja wyslalam mojego psiaka jak odpoczywa. Swiezo po fryzjerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już byłam, mam zdjęcia ale niestety nie umiem z tel wgrać na maila, bo nie mogę znaleźć załącznika. Z tego wszystkiego nie zmierzyliśmy małej, ale po puknięciu w brzuchol zaczęła fajnie skakać haha, rączki, nóżki, główka, wygląda jak Alien :P, normalnie mały ufolec :) 18.04 mam robione badania prenatalne z badaniem krwi, bagatela 350,00 zł :P, no cóż...dzieci kosztują już od poczęcia :) po obiedzie lecimy z sis również na szoping, muszę kupić smarowidło na ciałko, aha..polecam bielendę na rozstępy, nawet siostra przyznała, ze mam cudowną w dotyku skórę, bo smaruję się tym cała :) no i schudłam 600 gram, ale nabierzemy, :D Bullitka - ja właśnie kupiłam wczoraj farbę, planuję dzisiaj zrobić, oczywiscie bez amoniaku i nie musisz czekać do końca trymestru :) buzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiesznie to wygląda jak tak sobie siedzi, ogląda bajkę i zawsze ma ręce założone za głowę :-D Cwaniak niesamowity się zrobiła. . Moja mała kruszyna się wsunęła pod prawe żebro . Nie wiem czy nóżkami mi tam fajta czy rączkami :-) . Aaaa Bullitka wstaw zdjęcie brzucholka :-) . Małanadzieja ja póki co mam labe ze sprzątaniem :-D Ale pewnie już niedługo wszystko nadrobię :-/ Rany aż mi się nie uśmiecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ja właśnie też coś słyszałam o tej bielendzie . Póki co muszę zużyć tą śmierdzącą ziaję :-D Skórę też mam po niej jak pupcia niemowlęcia ale zapach poważnie aż mnie obrzydza. Ja też początkowo schudłam 0,5 kg a teraz w szybkim tempie nadrabiam. A koszta to ładne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie waga jako tako trzyma. a co do kremu to nie bede eksperymntowac z innymi. pozostaje przy mojej perfecta mama. jako tako mu zaufalam po ciazy z nadia i mam nadzieje ze tak pozostanie :) ale jeszcze sie nim nie smaruje bo z tego co wiem te kremy sa od 4 mca ciazy. joanne super ze wszystko dobrze. tak piszesz o dziciatklu w rodzaju zenskim, co sie nie zawiedziesz porzypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też waga stała w miejscu do 16 tc nic nie utyłam tylko schudłam to 0,5 kg. W miesiąc przybrałam 1,5 kg , a od 20 tc do 24 3 kg :-/ . I coś czuję , że teraz dopiero mi pójdzie waga :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - super wiesci. Jak tylko bedziesz mogla wstaw zdjecie :). Wiem ze nie trzeba czekac ale z ta moja ciaza wysokiego ryzyka to wole dmuchac na zimne. Daj znac potem co kupilas Gosciowa - no wlasnie, te raczki za glowa :D Malanadzieja - to juz sprzatanie pelna para rozpoczete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4,5kg? to naprawde malutko. nie przejmuj sie, juz nie bedzie duzo :) nie bedzie jak przy Tosi, ja co do siebie mam takie same nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×