Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

kurcze dziewczyny ja błądze. nie wiem co zrobilam z luteina. wyjelam sobie tabl z opakowania i poszlam najpierw popic wody i nie wiem... chyba ja popilam wpoda i polknelam.... Mowie ze ta ciaza pozbawia mnie rozumu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - ogladalas cala poprzednia serie?? Teraz ma byc taka kontynuacja, maja pokazac jak dalej potoczyly sie losy tych par , pokaza dzieciaczki a tym para ktorym sie nie udalo za 1 razem to pokaza dalsze starania. Ja wlasnie przez ten program zdecydowalam sie na invitro. Zrozumialam co to wogole jest. A teraz wlasnie w wiadomosciach na polsacie pokazali pierwsze dzieci ktore sie urodzily z rzadowego programu invitro. Gosciowa - a witaminy femibion tez sa dobre? Bo ja takie wlasnie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi Pani w aptece powiedziała, że byle nie vita miner (bo jej podrzuciłam pomysł) i bądź tu człowieku mądry. Inne polecała, ale w gruncie rzeczy wzięłam tylko magnez z B6...a teraz siedzę z farbą na włosach i zobaczymy co wyjdzie..aha...wzięłam z domu aparat, jak tylko ogarnę włosy to wyślę na maila dzidziulkę :D Bullitka - ogladałam całą serię kilkukrotnie, nagrywałam sobie i znowu ogladałam :) ja dużo z czytania wiedziałam, byłam bardzo wgłębiona w temat, ponieważ miałam niedrożne jajowody z wodniakami, a to z jednym się wiązało. Wodniaki się odradzają, czyli sytuacja była na prawdę ciężka. Na szczęście trafiłam na mojego doktorka cudotwórcę :) gdyby nie on.... a jaki masz femibion?? ja brałam jedynkę dla planujących ciążę, teraz nie biorę żadnych dodatkowych witamin, poza kwasem foliowym :) ale jesteśmy najedzone...wciągnęłam w "Chacie" bitki wołowe z kluskami śląskimi i bukietem surówek..maleństwo żarte jak cholera, a każdy mi mówi, ze schudłam :) no i wypiłam litr soku grejpfrutowego haha...suszy co nie miara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka widzialam te dzieci :) mam tv w sali hehe. Jest tubstarsza pani po operacji na kolanie. Ona wychodzi wieczorem i cala sala moja :p ja jyz od godziny podlaczona, dostaje w zyle Sorki za bledy ale w lewej mam wklucie i slaba koordynacja. * Joanne przesadzasz. Przeciez chyba starania to nie tylko same orgazmy. A to tak jakbysmy mogly tu pisac tylko wtedy gdy wszystko gra, spiewa i tanczy. Wy ciazowe macie fajnie - starania juz za Wami. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz daisy ale nie będę ciągnąć tematu, bo widzę, że masz klapki na oczach, życzę Ci tyle wytrwałości ile np ja miałam i tyle czasu starań :) a co do orgazmów...wiedz, że macica kurcząc się "popycha", "zasysa" jak zwał tak zwał głębiej plemniki, pomaga szybciej im dojsć do celu :) no ale pewnie to też wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - no to ogladaj od dzis dalsza serie. Ja sie juz nie moge doczekac jak to tam sie wszystko potoczylo :). Ja tez teraz biore 1 a potem po 12 tygodniach bede brala 2. Pani w aptece wlasnie te bardzo polecala. Daisy - a masz tez tam TLC ?? To ogladaj a jak nie to niech twoj M ci nagra to sobie jutro zobaczysz. Chyba ze powtorke za tydzien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne oczywiscie ze wiem o tym, o czym piszesz. Musze Cie zaskoczyc, ale nie mam klapek na oczach. Zyczenie komus 'takiego okresu staran', jakikolwiek on by nie byl, nie jest na miejscu. Jezeli cos Ci sie nie podoba w tym co ja pisze i o czym z dziewczynami, to prosze nie zabieraj glosu w dyskusjach ktore mnie dotycza. Nie wiem czego sie czepiasz. Dodatkowo przypominam, ze jest to forum dla staraczek, wiec wolno mi pisac o czym tylko mi sie zachce i co dotyczy staran. To tak tylko gdybys zapomniala. No ale to pewnie wiesz. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani wbaptece nigdy nie bedzie polecala najtanszych ;-);-) dla mnie wazne ze maja dha. Poza tym tak naprawde jezeli wyniki morfologii ma sie w normie to nie trzeba nic dodatkowego brac procz kwasu foliowego. W ciazy z nadia bralam najdrozsza materne a i tak zelazo mialam niskie. I musialam brac dodatkowe co bylo nie przyjemne dla korzystania z wc. Daisy no to bedziesz miala full wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochan Daisy - wybacz, ale jeśli czytasz dokładnie każdą wypowiedź, to zauważ, ze życzyłam Tobie wytrwałosci w staraniach, a nie czasu długiego :), następnym razem cytuj dokładnie, bo nie pierwszy raz zdarza się Tobie przeinaczyć czyjeś słowa...chyba nie są ciężkie do zrozumienia :) i myślałam, ze każdy moze wyrażać tutaj swoją opinię, nie tylko Daisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do intensywnych orgazmow to powiem tak ze kobieta ktora lezala ze mna w szpitalu z ciaza pozamaciczna miala problem wlasnie przez tak intensywne orgazmy. Tak jej mowiono. Jajeczko nie ladowalo tam gdzie mialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Joanne zauwaz ze ja po Tobie nie jezdze i Ci nie ublizam. Kazda z nas moze wyrazac swoje zdanie, nigdy ani ja ani nikt inny nie powiedzial, ze jest inaczej. Ale zluzuj szelki i jezli masz cos do mojego cytowania to na przyszlosc precyzyjniej formuluj swoje wypowiedzi bo jak widac znowu mialam problem z odczytaniem Twoich zdan. Dobrze, ze Ty jestes taka nieskazitelna, ze mozesz sobie roscic prawo do oceniania innych i do zwracania im co rusz uwagi. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś Ty taka agresywna jesteś?? nikomu nie ubliżam i nie jeżdżę po nikim, masz problem ze swoją osobą ewidentnie, problem z emocjami i nie uważam abym była nieskazitelna, no i najważniejsze...nikogo nie oceniam, po prostu piszę co widzę :) * szkoda dziewczęta, ze to forum zaczyna podupadać... * MałaNadzieja - a ta dziewczyna nie miała problemów z jajowodami albo jajnikami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wy chyba obie sie zle zrozumialyscie. Wydaje mi sie ze Joanne nie miala nic zlego na mysli , nie chciala cie Daisy obrazic. Bardziej jej chodzilo abys troche wyluzowala. Z drugiej strony Joanne powinnas miec troszke wiecej empati bo my to samo przechodzilysmy co Daisy. Latwo sie mowi " wyluzuj" kiedy tak bardzo chce sie miec dziecko. To nie mozna sobie tak powiedziec : teraz wyluzuje i juz. To samo musi przyjsc, wyplynac ze srodka. Pozwol Daisy czuc i przezywac tak jak chce. Po to jest to forum. Musimy sie wspierac nawzajem bo same nie wiemy co nas jeszcze czeka. Dzis rozpacza Daisy ale jutro to moge byc ja , pojutrze ty a jeszcze dalej kazda kolejna z nas. Kazda z nas jest inna i inaczej przezywa swoje emocje. Juz nie moge sie doczekac kiedy wszystkie juz bedziemy w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne zejdz ze mnie w koncu. Sugerowalas ze nie potrafie na siebie spojrzec krytycznym okiem i ze zachowuje sie jak rozhisteryzowana i rozpieszczona paniusia. Nie chwalilas sie, ze masz dyplom z psychologii. Jezeli uwazasz ze forum podupada i pewnie masz na mysli, ze to przeze mnie, to moze powinnas rozwazyc dolaczenie do jakiejs bardziej rozwijajacej sie grupy - np. ciazowej. Malo nas tu, staraczek. Jak Ci atmosfera nie pasuje to przeciez tam bedzie idealnie. Czekaj czekaj..az Ty przyjdziesz tu jeczec ze cos jest nie tak i wtedy wspomnisz nasza dzisiejsza wymiane zdan. Z mojej strony to wszystko. Niepotrzebnie wszczynasz awantury. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne nie miala problemow. Nie mogla zajsc z niewiadomych przyzyn. Leczyla soe w invicta. Jajowody miala sprawdzane. To wiem napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to, że Daisy nie potrafi cytować - cytuje wybiórczo i nie potrafi czytać ze zrozumieniem. rozumiem poniekąd dzisiaj - może jest po narkozie i kiepsko jej sie myśli, ale kilka dni temu próbowała udowodnic, że znak zapytania nie oznacza pytania i mozna dowolnie manipulowac czyjąc wypowiedzią ucinając ją gdziekolwiek i wstawiając trzykropek. dyskusje z tą lalka są DAREMNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - jak miało się sprowadzić Agnes do pionu to w tym temacie było dużo do powiedzenia, dziwne, że w innych przypadkach nie można, ale tak..w stadzie zawsze znajdzie się najsłabszy i dominator :P, z tym, ze ja tutaj nie widzę róznicy... lepiej mi napisz jak się czujesz :) jak maluszki?? bez większych dolegliwości?? mi już przeszło złe samopoczucie, tylko męczę się przeogromnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykre to wszystko.... Przeciez kazda z nas miewa gorsze i lepsze dni... Kazda w tej chwili pragnie czegos innego. Jestesmy tu zeby sie wspierac a nie oceniac. Ja tez nie raz siedzialam tu i panikowalam czy rozpaczalam jak bylo mi zle..... Ciekawe jak Neska. Nic sie nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - tylko ze agnes oceniala innych a Daisy pisze sama o sobie, o swoich uczuciach i odczuciach a to co innego. Ja sie czuje dobrze tylko krzyz mnie strasznie boli. Tak na dole z lewej strony jakby ktos mi draga w d**e szczelil . A jak twoje plecy?? Wlasnie, Neska juz po badaniach. Napewno wszystko dobrze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Podczytywałam Was w telefonie ale nie mogłam nic napisać bo mam klasyczny telefon i się nie da. Teraz wróciłam do domu:) Wszystko jest jak w najlepszym porządku:) Dzidzia na tym etapie badań zdrowa jak rybka:) Ma już 7 cm:) Miałam tylko usg prenatalne a nie badanie z krwi. Przezierność karku też w porządku:) Serduszko ślicznie puka:) A Pani doktor to chyba najwspanialsza na świecie. Przemiła osoba:) Co do zdjęć to mam 9 ale na żadnym nie ma dzidzi w całości tylko poszczególne części ciała które dla mnie są mało widoczne. Dlatego nie ma sensu wysyłać. Tylko mózg rozpoznaje bo wygląda jak rozkrojony orzech włoski:) Betka aż mnie zszokował Twój wpis. To jakieś fatum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - to ja czegoś nie rozumiem, jesteśmy tutaj kupę czasu, a to, że któraś w dobrej wierze stara się "potrząsnąć" drugą, to już jest ocenianie?? wiesz o co mi chodziło, a że napisałam wprost to było złe...no bo fakt, jak ktoś mówi/pisze co myśli jest z góry arogantem i agresywnym wszechwiedzącym. Nie pisałam o tej dziewczynie, ze taka jest tylko tak się zachowuje...ostatnie moje słowo w tym temacie, jeśli komuś przeszkadza to, że inni mówią co widzą i myślą, to słodźmy sobie i głaskajmy się dalej :)....chyba w innym świecie żyję, może bardziej realistycznym?? mi z nieba nie spadło to, co do tej pory otrzymałam od życia, no i nie chwalę się wszystkim :) tak...dzisiejszy dzień uważam za wyrwany z książki psychologicznej :) P.S. piękny piesek Bullitko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - no to cudownie :) teraz tylko cieszyć się z dzidziusia i czekać na połówkowe, aż będzie wiadomo jaka płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i mały lub mała była odwrócona twarzą i jak Pani doktor popukała w brzuch to się odwróciło na plecki:) Joanne też to kiedyś pisałaś:) Super widok:) Naprawdę warto. Nie żałuję teraz że byłam na tym usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie będę się wypowiadać po żadnej stronie i uważam że dobrze że każda z Was potrafi wypowiedzieć Swoje zdanie ale ja wolę to przemilczeć niż krytykować którąś ze stron. Najlepiej niech się wypowiedzą osoby które tu dotyczą wymiany zdań czyli Daisy i Joanne. Bo jak będziemy popierać jedną lub drugą to się nam obóz grupek porobi jak w szkole podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - kazda z nas jest inna i inaczej wraza swoje emicje. Daisy tak wlasnie przezywa swoje emocje i ma do tego prawo. Ja wciaz pamietam ten bol co miesiac gdy byla tylko 1 kreska. Ja wiem ze ty chcialas dobrze , chcialas aby Daisy troszke odpuscila to moze wtedy zajdzie w ciaze ale ona musi sama do tego dojsc. Nikt nikogo do tego nie zmusi. Nawet sama siebie. A ty kiedy masz te badania?? Neska - super wiesci. Ja to bede przechodzila w srode. Tak bardzo sie ciesze. Teraz to juz zupelnie mozesz odsapnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska ciesze sie ze wsystko w jak najlepszym porzadku. Dziwie sie tylko ze koszt tego usg az taki wysoki w pprownaniu do mojego... Teraz czekamy na kolejna. To bedzie Bullitka nastepna chyba. Potem jeszcze Joanne i ja, tylko nie wiem ktora pierwsza. Oh jaka ja Ci Neska zazdroszcze ze masz juz to z glowy. Ja panikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - ja tez sie strasznie boje :(. Tylko ze ta moja polozna to powiedziala ze ona bedzie to musiala wyliczyc i bede wyniki znala dopiero po 2 dniach. Dziwne troche nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troche dziwne. Ja z Nadia tez mialam na miejscu. Ale to nawet wtedy mie wiedzialam ze mam takie pomiary robione. A teraz panikuje masakrycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×