Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elskerinne

Masturbacja mężatek

Polecane posty

Gość snipi82
elskerinne, moze masz ochote na internetowego kochanka? Mozemy razem pisac i nie tylko, ale nie tu, bo tu kazdy moze wejsc. Fantazje i wspolna masturbacja jest naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milosz38
a może tak poszukać kogoś, to zaspokoi potrzeby i pozwoli poczuć się spełnioną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję, mam to samo z moim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masturnankka
Zawsze mówię, że masturbacja kobiet jest zamiast seksu gdy kobieta nie ma partnera, lub uzupełnieniem gdy partner ma inne( mniejsze) potrzeby seksualne. Z chęcią o tym pogadam na GG 10247131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc niedzielny
Ja to swojej nie mogę namówić, by zrobiła to na moich oczach. Już sama myśl o tym jak to robi, podnieca mnie bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam to robić na oczach partnera. Widzieć,jak go to kręc***odnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc niedzielny
A przed obcym facetem potrafiłabys sie tak zabawiać? Nie krepowałabyś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to bylby mój kochanek,to nie krępowałabym się,nawet podczas pierwszej spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pierwsze spotkanie to jeszcze nie kochanek:) ale ładnie ze jesteś otwarta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam na myśli pierwsze spotkanie intymne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie pokazy sa boskie :0 nakręcają facetów na maxa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""""anamariamagdalena no ja mam męża. dziecko. mąz mnie niezbyt podnieca. wrecz mnie drazni swoimi zachowaniami... a seks szybki w jego wykonaniu, co jest mi na reke, bo mam raz dwa z glowy. orgazm osiagam tylko sama ze soba. wtedy, kiedy mam na to ochotę i mozliwosc oczywiscieoczko.gif""""" ...................czysta patologia,nic dodac nic ujac.U siebie nie widzisz zadnej winy-swieta !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarol
może jakaś pani napisze do mnie, zawsze można porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak sie wyżalić na erotyku-tu to na pewno otrzymam ,,fachowe porady":P"P Śmiać mi się chce z autorki .Porozmawiaj z mężem a nie radź się tu, gdzie większość chciala by Cię ewntualnie zobaczyc na privie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinna
:D rozbawiłeś mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościnna ty nie masturbujesz się to najlepsze co może kobietę zrelaksować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Małrycy
Niestety trzeba się liczyć że siedzą tutaj osoby (faceci ) zboczone i nie w głowi im poważne rozmowy wymiana doświadczeń poznać takich niestety. Dlatego przestrzegał bym zwłaszcza kobiety by nie pisały szczerze o swoich rozterkach seksualnych gdyż ci faceci zohydzą każde poważne zdanie , jestem też facetem lecz jak czytam wielu z nich to robi się niedobrze i zastanawiam się nad kobietą jak spodka na swojej drodze takiego barana zwanego facetem to jest mi zwyczajnie żal takiej dziewczyny . Panie bądzcie naprawdę ostrożne idiotów nie brakuje na tym forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPiotr
Mam nadzieje ze Maurycy nie ma mnie na myśli . Ja napisałem ze kobiety nie maja slaby pociąg seksualny . Jestem po 50 tce i troche kobiet zaliczyłem a od 30 lat jestem zonaty . Jestem za poligamia ,każdy facet powinien miec 365 zon . Pisze to calkiem poważnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPiotr
Blad ,miało być ze maja slaby popęd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma inne potrzeby mój mąż ma mniejsze ja większe ale wystarczy zaopatrzyć się w wibro https://sexshop-twojafantazja.pl/wibratory i w ten sposób też można się zadowolić "nie ma ludzi idealnych" dobry sex to nie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ogol sa 3 powody dlaczego facet nie chce seksu: -problemy zdrowotne (impotencja, przedwczesny wytrysk) -ma inna kobiete -kobieta nie jest dla niego ayrakcyjna, aseksualna. Jedynym wyjściem jest poważna rozmowa, ew. rozstanie i wymiana partnera. Porady k***wek (lub poszywaczy szukajacych latwych kochanek) spowoduja ze albo kogos zranisz (jesli ma problemy zdrowtne) albo sie sk***isz. U mnie bylo tak ze mielismy bardzo udane zycie erotyczne, pozniej bylo coraz mniej, az moja kobieya mnie zostawila. Teraz ma innego ale nadal mam do niej szacunek wladnie dlayego ze sie nie k***ila. Po prostu stracila zainteresowaniena i sie rozpadlo. Tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby to hooje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masturbacja mężatek ,czyli kobiet a co z facetami? My tez to robimy .Wy kobiety narzekacie na facetów ze im zawodzą ich sprzęty ,lecz niestety (nie mówimy o osobach chorych ) w większości wy odpowiadacie za taki stan .Nam facetom potrzeba bodźca by uprawiać sex ,wam do najprzyjemniejsze rzeczy jaka natura nam dała wystarczy chęć ,nam niestety nie .W świecie zwierząt dla samca bodziec daje hormon zapachowy samicy ( wiem wulgarne porównanie lecz oddaje sens) ,nam jest potrzebny bodziec wzrokowy ,przychylność partnerki ,dobry spokojny nastrój wuwczas partner zdrowy bez dolegliwości jest gotowy zaspokoić kobietę i siebie. Słowem natura wam dała bodźce by zachęcać faceta do seksu .Drogie mamy wychowujące synów , nie pozwalacie im nosić obcisłej bielizny ,to pierwszy stopnieć by jako dorosły miał problemy.Dzisiaj jest olbrzymi i estetyczny wybur majtek dla dziecka chłopca ,mężczyzny by nosił się zdrowo .Uczcie swoje dziewczynki ze to wy jesteście odpowiedzialne za strefy erotyczne by one o tym wiedziały .Facet w tej mierze to prosta konstrukcja widzi piękno ponętne jest gotowy .Pisze w uproszczeniu lecz sedno każdy rozumie. Opisuje przeciętnego zdrowego faceta bez żadnej patologii i kobietę która dąży lub ma rodzine ,nie odnoszę się do osub kture są w jakiś sposób chore lub bez żadnych zasad moralnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
95% kobiet łączy seks miłością . Niema miłości nie ma seksu. Mnie to dziwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Feminista
Dlaczego nie ma tak źe podchodzi facet na ulicy do kobiety i proponuje w krzaki albo gdzieś do domu i idą albo odmawia bo mnie ma czasu albo źle sie czuje . Odmowa powinna być procentowo analogiczna z odmową do tańca . Albo czemu nie mogłoby być inaczej : Kobieta proponuje facetowi na ulicy i facet albo się godzi albo nie . Ale kobiety wolą same sobie bobra czochrać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjeźdzaj . Idź sobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę. Mi Ciebie Szkoda ale całkiem cię rozumię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona zawsze to robi gdy zostaje sama w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jak źona wychodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I trzepiecie sobie te organy do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×