Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elskerinne

Masturbacja mężatek

Polecane posty

Gość gość
Czy jest jakaś Kobieta młoda dziewczyna którą bym spytał czy zechce się kochać zemną bez zbędnych rozmów . Czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj Mąż uwielbia jak wipinam mu d**eczke a on posuwa mnie wibratorem a ja jęczę z rozkoszy i mówię mu zerznij mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz męża ,jak w Polsce nie ma ślubów gejów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarza mi się, jak jestem podniecona, a nie możemy się normalnie kochać, bo mam czas płodny, albo warunki nie pozealają. Czasem on mnie poeścibręcznie, albo ustnie, ale czasem lubię sama, a jego to szczególnie podnieca. Wtedy korzystamy obydwoje. Kiedy pragnę orgazmu w podróży, to robię to sama, a on sobie patrzy :-) Robiłam to w pociągu, kinie, restauracji. Ryzyko podnieca, ale nie pozwala ma normalny seks, więc muszę sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też czasem robię taki pokaz masturbacji dla męza i jest w siudmym niebie. Bardzo lubi patrzeć jak się pieszczę a mnie też bardzo do podnieca bo jest to czynnośc bardzo intymna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masturbuję się w tygodniu bo mąż "nie ma czasu" na seks :/ Dopiero w weekend coś jest, ale na szybko i zawsze tak samo, rach ciach i po sprawie, jak się trafi orgazm średnio raz na miesiąc to sukces. Już mi się nie chce probować zmieniać czegokolwiek, bo mąż niechętnie rozmawia na tematy erotyczne ("o tym się nie gada tylko się to robi"). A jak coś zrobię, kupię jakiś ciuch, czy zabawkę to jęczy że mogłam kasę wpłacić na ratę za dom bo do seksu i tak sie trzeba rozebrać :/ Ogólnie małżeństwo z 10letnim stażem, niby wszystko fajnie, ale w łóżku porażka, zupełnie jak opisała to autorka tematu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest podobnie ,seks z moim mężem to rozpacz i rozczarowanie zazwyczaj po wsszystkim zamykam się w łazięce i zaspakajam się sama bo inaczej nie zasnęłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja masturbuje się przy mężu robię mu pokaz wsadzam sobie wibrator w cipki a on sobie trzepie koni, jak dochodzi spuszcza mi się na twarz uwielbiam to , klecze wyciągam języczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście zboczeni . Udajecie kobiety i sprawia to wam przyjemność . Albo pisze to jeden i ten sam facet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety zboki tak postępują ,jestem facetem iwiem ze kobiety bardzo niechętnie tutaj piszą ,gdyż wiedza kto tutaj pisze ,jednak facet to najgorsza świnia ,wszystko potrafi zniszczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniszczyłem ci wyobraźnie . Źałuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeeeeeeeeeeee tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawać tu kobietki pomogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień bez nazwania kogoś zbokiem dniem straconym panowie "goście", co nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty zboku udający kobietę .. Fuuuuuujjjjjjjjj ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty koniobójco ty zbokuu zboczony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Zboku czy z boku bo spacja robi różnicę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Koniobójco?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acordeon, dzisiejsza gimbaza ma dość ograniczony zasób słownictwa więc nie ma się co dziwić :) A wy "goście" lekcje odrabiać a nie zawracać doope swoimi wypocinami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Oni teraz używają XD XP i innych niewiadomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z boku
Sam jesteś niewiadomy z boku . Niewiadomski Eligiusz mówi ci to coś z historii z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gimza dobrze kształci . To jest ten który zastrzelił prezydenta w Grudniu 1922 na wystawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ponad 70 i muj Wacek domaga się rozładowania z braku kobiety kupiłem sztuczna pochwę i musi to starczyć .Kazdy dzisiejszy młody będzie miał te same problemy w przyszłości ,nie uciekniecie od tego ,to jest każdemu przypisane gdy się starzeje iż nie będziesz miał młodej ślicznej dziewczyny. Kiedyś miałem dzisiaj ztuczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70 latek nie jest męźatką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość11:20 Z czego wynika takie pytanie , 70 nie jest mężatką , raczej tego nie trzeba tłumaczyć , jeżeli ktoś tak napisał to przez roztargnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest : Masturbacja męźatek . Meźatki czochrają bobra dwa razy w tygodniu a z mężem ****ają sie raz na dwa miesiące .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy źe gdy bede miał 70 lat to bede miał sztywnego pitola tak jak miałem gdy miałem 20 lat ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbaraniezłaszpara
Mój bóbr jest już tak wyczochrany że chyba niedługo wyłysieję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny temat tylko jak zwykle gimbusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×