Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elskerinne

Masturbacja mężatek

Polecane posty

Gość gość
Barbaraniezłaszpara ile masz lat? chcesz popisać na priw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko gimbusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gimbus 1963
Do jakiego wieku pipa jest zdolna do wkładania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 50 lat kobiety pipa jest otwarta . Po 50 to juź zapomnij .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"fajny temat tylko jak zwykle gimbusy " Ogólnie straszny syf na tej kafeterii, wszędzie jakieś cepy wciskają debilne teksty, nikt tu nie pilnuje porządku, jeden wielki burdel na kółkach :/ Szkoda czasu na to pseudoforum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź ty koniobiobójco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie chodziłiem do gimnazjum . Po podstawówce było liceum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Idź ty koniobiobójco." Hłehłe... uderz w stół a cepy się odezwą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty nie wiesz koniobójco źe kiedyś nie było gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscyzboczency tutaj piszący a tylko tacy tutaj są ,piszcie nie używając wulgarnych określeń ,myśle ze na to was stać .Na więcej nie liczę ,nie stać was na większy wysiłek umysłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Które są wulgarne określenia ? A jak nazwać koniobójstwo pospolite . Gdzie tu wulgaryzm . A moźe napisać zabawa kutafonem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tyle zboczeńcy, co idioci i niedojrzali frustraci tu piszą, bo trzeba być kompletnym tłukiem albo gówniarzem, żeby wyzywać innych w taki sposób... A ty tam od koniobójców - wrzuć se p****la i zrób co trzeba; może jak ci zejdzie ciśnienie to zaczniesz uzywać mózgu i przestaniesz sadzić te bzdury. Choć w sumie w twoim przypadku szanse raczej zerowe, by te cztery komórki na krzyż dały rade coś zdziałać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem do kogo piszesz ale to nie ja założyłem taki zboczony temat dla prawników onanistycznych masturbatorów czytających teksty dojrzałych kobiet o ich intymnych wyznaniach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od kiedy to niby masturbacja mężatek należy do zboczonych tematów? Przepraszam, ale czy my jesteśmy na forum o szydełkowaniu czy o szeroko rozumianej erotyce? Bo jak na tym drugim, to taki temat nie jest niczym nadzwyczajnym a już na pewno nie jest "zboczony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróbka
Ja uważam ze mój przedmoca ma racje bo wkladanie sobie ciał sztucznych czy swoich palców to tragizm i porazka plci . Nigdy bym nie odważyła sie na takie babranie chociaż jestem panną a tym bardziej na opowiadaniu gimbazą o szczegółach . Wątpię czy znajdzie sie jakaś głupia ktora wam to opisz jesli tak to znaczy źe to podróbka podobnie jak wszystko tutaj jest podrabiane . Nawet gimbusy i prawiki sa podrabiani przez zboczeńców . Chyba nie powiecie ze to nie jest zboczenie . = spuszczanie sie na opowieści mężatek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja uważam ze mój przedmoca ma racje bo wkladanie sobie ciał sztucznych czy swoich palców to tragizm i porazka plci ." Masturbacja jest porażką płci? Interesujące stwierdzenie... ;) "Nigdy bym nie odważyła sie na takie babranie chociaż jestem panną" Toż nikt nie mówi, że musisz. Twoje ciało, twoja sprawa i twoja przyjemność (lub jej brak). "a tym bardziej na opowiadaniu gimbazą o szczegółach" Ta, bo kafeteria to jedyne miejsce w internecie, gdzie gimbaza może się dowiedzieć o tym, jak masturbuje się kobieta... Wcale nie ma blogów, for erotycznych, eroczatów itp :D Reszty twojej wypowiedzi, gdzie obrażasz kobiety, ktore nie wstydzą się mówić o swojej seksualności nie skomentuję, bo szkoda czasu i słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróbka
Ale zrozum to źe nikt z mężatek nie zrobił takiego opisu bo taki opis nie jest nikomu potrzebny chyba ze zbokom . Jeśli będzie opis masturbacji to tylko napisane przez faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboki sie budzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróbka
Właśnie . Męźatki śpią cały dzień a w nocy opisują zboczeńcom jak sie masturbują a zakupy ,obiad i praca robi sie samo . Myślę źe męzatki nie zaglądają wcale na takie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abner
rada od abnera - odpieprz się na bóstwo, bądź bardziej Ty, a nie ktoś z neta, uczłowiecz się... co z tego, że wytrzepiesz pipsko... zostanie niesmak... zobaczysz, że któryś tam, za ósmym razem włoży swój paluch w Twoją piękną, kreatywną dziurkęĘĘĘ... YES!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróbka
Nie doczekanie twoje ani nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomlar
a ja ma take pytanie co mam myslec otym? chodzi o to ze ostatnio za uwazylem ze zona ma wieksze libido ( to super) ja tez mam bardzo duze moge zawsze I wszedzie ale problem jest taki ze zona ostatnio czesto sie masturbuje ( jak mnie niema w domu ) ja o tym nie wiedzac wracam po pracy oczywiscie mam ochote na zone a ona wtedy jej niema , ja sie pytam jej co jest powodem a ona mi mowi ze sama sobie zrobila dobrze . ja sie pytam jak to dlaczego ? nie poczekalas na mnie. wszystko by bylo ok jak ja bym jeszcze na tym skorzystal bo jezeli chodzi o zony masturbacje to ja nic do tego nie mam ale jak mi to powiedziala to poczulem sie bardzo zle a mianowicie bylo mi bardzo przykro ze nie poczekala na mie wiedzadz ze ma mnie na skiniecie palca , powiem jescze ze sex mamy bardzo udany dlatego nie rozumiem jej zachowania , taka sytuacja miala kilka razy wiec sytalem sie zony czy jej nie zaspokajam to ona to ze glupi jestem ze w 100% ja zaspokajam niewiem co o tym wyslec , zona I ja mamy 35/36 lat co o tym sadzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srutututu źaba z drutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz wiecie jak my kobiety sie czujemy wiedzac ze wy ciagle walicie konia majac seks na zawolanie. Dobrzenzona zrobila, poczujcie sie w kincu tak jak my. Wolicie reke od pochwy bo ciasniej to nam dajcie spokoj i walcie sb konia. My sie soba zajmiemy. Nam tez jest przykro tylko szkoda ze nas dotyka to czesciej bo nie ma faceta ktory tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałem wszystkie posty w tym temacie i jestem zdruzgotany swoim gatunkiem. Ciało kobiety jest piękne a sam sex jest aktem najbliższego obcowaniem między mężczyzną a kobietą. Mimo że mam 45 lat jestem aktywny i posiadam wyobraźnię która pozwala mi dać kobiecie nieziemska roskosz. Teraz doceniam to że liczy się jakość a nie ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 55 lat dziad
Ej . Dobra przemowa . Tylko mało poźyteczna ale pomarzyć każdy moźe . Pomarzyć bo piszesz nie jak jest tylko jak powinno być . Zgadzam sie z tobą ale to tylko teoria . Wiadomo źe kobiety mają 3 rodzaje seksu.1) z ukochanym 2) z mężem 3) masturbacja . Nie licząc prostytucji . 1) z ukochanym z miłości . 2) z mężem raz w miesiącu przed spowiedzią bezorgazmowo. 3) masturbacja z wyobraźnią mroźącą krew w żyłach nawet najbardziej zboczone.u zbokowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś facet to codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboki sie budzą . A rano będą szli spać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×