Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezatka splatka

podoba mi sie brat meza

Polecane posty

Gość gość
Nie mozliwosci sprawdzenia ze wszystkie tematy pisala rosa.Chyba ze macie dostep do ip. Ja nie pisze topikow , ale gdybym pisala to tez bym przerywala w jakims momencie, bo sie pisze do jakiegos momentu , a potem juz nikt nie potrzebuje porad czy widowni.Wszystkie tematy , powtarzam wszystkie tutaj padaja.I te powazne , prawdziwe i prowokacje.A te , ktore sa kontynuowane maja nastepcow.Autorzy po jakims czasie po prostu odchodza.Zawsze, bo znam kafe nie od dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
literowki sie czepia kretynka niedor*****a:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona Skowrona
Kóltóry i elokfencji zdecydowanie gratólóję ...swoją drogą "niedor*****a' przez jakie "u" ? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez osrane u moze byc p**do?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona Skowrona
Jak to łatwo anonimowo ludzi się obraża...w sieci, a w realu ogonek podkulony...sorry podkólony ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona Skowrona
a pusto pisze się przez t nie "d " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jaki sposob autorka moze sie pieprzyc ze szwagrem skoro temat to fikcja wiec pewnie nie istnieje zaden szwagier ? Pytanie do debilki z 23:29 ktora ma misje tropienia prowokacji mayor i siedzi tu caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta od misji mayor ma cisnienie :-0Spac nie bedzie mogla.Nie zejdzie z posterunku dopoki autorka vel mayor vel rosa vel cos tam jej nie oleje i bedzie tu pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona Skowrona
Autorko, nawet jeśli jesteś tą słynną "vel Mayor vel Rosa na Betonie" GRATULUJĘ !! publiczności, czytalności, zastanów się nad jakąś serią z cyklu Harlequin... pozdrawiam...a tych nadużywających słów na k, ch, d, p ... nie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"autorka vel Mayor vel Rosa na Betonie juz sie nie pojawi bo niestety zwasze te jej durne tematy sie tak koncza" | dokładnie. ja się naczekałam na seks agaty z edwardem, dlatego tu już nie dałam się tak łatwo złapać :P | ale laska talent do wciągających topików ma wielki i tego nie można jej ujmować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinto prowda, tego akurat nie czytalam ale tamten tak i nawet sie nabralam, jako staro i gupio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym byla autorka i dopiela swego to tez bym sie nie pojawila, no bo po co ? Jesli do czegos doszlo i lody przelamane to nikt tu nie bedzie opisywal swojego seksu. Jak zacznie sie romans to ona juz bedzie zajeta czym innym , a nie poradami na kafeterii.Jesli oczywiscie to prawda i ja bym w taki uklad nie wchodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co chodzi z tamtymi tematami , ze zakonczen nie bylo ? A wy czekalyscie na opisy ? Niezle jaja.Nie dla psa kielbasa, nie kazdy ma zamiar sie wszystkim dzielic i nie kazdy ma obowiazek pisac wam wszystko po kolei.No sorry , ale d**a a nie autorka prowokacji :-)Prawdziwa prowokatorka ciagnie temat do konca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporadycznie zaglądam na kafeterię,wczoraj trafiłam przypadkowo na ten temat i powiem Wam,że przeczytałam "od deski-do deski":)Wiele osób nie wniosło tu nic nowego ograniczając się głupich wyzwisk,ale autorka i chyba ze 4-ry osoby dzielnie jej kibicujące świadomie czy nie,poruszyły bardzo życiowy temat.Mianowicie sensowność przysięg małżeńskich,wierności i sensu takich związków.Nie od dziś wiadomo,że nie jesteśmy monogamiczni,pierwsze fascynacje,zauroczenie drugą osobą tzw,zakochanie po jakimś czasie nam powszednieje i szukamy nowych podniet,oglądamy się za innymi osobnikami płci przeciwnej(lub nie)każdy ma to na swoim koncie,a jeśli zaprzecza-to zwyczajnie kłamie.I nie chodzi tu tylko o zaspokojenie popędu seksualnego,ale zachwycenie wyglądem fizycznym czy osobowością innego człowieka.Pomijam kwestię etyczną ,pomijam również problem zranienia męża autorki-natomiast chcę zwrócić uwagę na siłę takiego zauroczenia,zauważcie że przestaje się wtedy liczyć wszystko inne(mąż,teściowie,narzeczona)najczystszej postaci egoizm i przysłowiowe........"niech się dzieje co chce".....Mentalnie ona już dokonała aktu zdrady,nie ważne czy dojdzie do fizycznego zbliżenia.....A teraz uderzcie się w pierś i powiedzcie szczerze-czy znajdzie się choć jedna osoba nie mająca na swym koncie takiego doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo madre slowa. Najmadrzejsze z calego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi sie wydaje ze sie cos stalo, bo przeciez autorka przez te emocje ostanio spac nie mogla (nie raz pisala ze usnac nie moze) siedziala do godz. 23 i z nami pisala a tu nagle bez problemu zasypia- spedza czas z mezem (teoretycznie) cos sie musialo wydarzyc, tylko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezatka z dlugim stazem szkoda ze ty jej wczesniej nie napisalas jej zeby auto zaparkowala gdzies dalej bo autorka w tych emocjach i podnieceniu mogla o tym zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sytacja moglaby sie rozwinac tak ze autorka weszla w romans i po jakims czasie zajdzie w ciaze i nie bedzie wiedziala z kim czy z mezem czy z jego bratem :) super by bylo, wtedy to juz naprawde pasjonujacy watek bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jakoś tak nie pomyślałam o tym, aby ją w szczegółach oprzedzać. Mnie się wydaje, że każdy by raczej o tym pomyślał. Prawdę mówiąc zaczynam myśleć, że coś się stało, jakaś straszna wpadka przed mężem i ogólna chryja w rodzinie :( Mam nadzieję, że jednak nie, ale tego się nie dowiemy dopóki autorka sama nam o tym nie napisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość Sporadycznie zaglądam na kafeterię,wczoraj trafiłam przypadkowo na ten temat i powiem Wam,że przeczytałam "od deski-do deski"usmiech.gif Wiele osób nie wniosło tu nic nowego ograniczając się głupich wyzwisk,ale autorka i chyba ze 4-ry osoby dzielnie jej kibicujące świadomie czy nie,poruszyły bardzo życiowy temat.Mianowicie sensowność przysięg małżeńskich,wierności i sensu takich związków.Nie od dziś wiadomo,że nie jesteśmy monogamiczni,pierwsze fascynacje,zauroczenie drugą osobą tzw,zakochanie po jakimś czasie nam powszednieje i szukamy nowych podniet,oglądamy się za innymi osobnikami płci przeciwnej(lub nie)każdy ma to na swoim koncie,a jeśli zaprzecza-to zwyczajnie kłamie.I nie chodzi tu tylko o zaspokojenie popędu seksualnego,ale zachwycenie wyglądem fizycznym czy osobowością innego człowieka.Pomijam kwestię etyczną ,pomijam również problem zranienia męża autorki-natomiast chcę zwrócić uwagę na siłę takiego zauroczenia,zauważcie że przestaje się wtedy liczyć wszystko inne(mąż,teściowie,narzeczona)najczystszej postaci egoizm i przysłowiowe........"niech się dzieje co chce".....Mentalnie ona już dokonała aktu zdrady,nie ważne czy dojdzie do fizycznego zbliżenia.....A teraz uderzcie się w pierś i powiedzcie szczerze-czy znajdzie się choć jedna osoba nie mająca na swym koncie takiego doświadczenia?" Nie uogólniaj i nie wrzucaj wszystkich do tego samego wora, skoro jesteś monogamiczna. Ja jestem z mężem od 5 lat łącznie ze stanem chodzenia ze sobą, gdzie 4,5 roku ze sobą mieszkamy i prawie wszystko robimy razem i wyobraź sobie, że nie znudziło mi się i nie fascynowałam się innymi mężczyznami i co w związku z tym? Nie wszyscy chcą się zdradzać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaaaaaaaa
zapomniałam zmienić nick, a więc to powyżej to moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz wczoraj pisala ,ze napisze po spotkaniu albo dzisiaj . Mozliwe ze cos sie stalo albo sie prtzespali , albo wpadka albo po prostu zmeczona i odezwie sie dzisiaj . Jezeli sie przespali to ona moze juz tutaj nie pisac , bo to jej juz nie bedzie potrzebne . Co do ciazy to ja pomyslalam o tym na samym poczatku , nawet mialam jej napisac ,ze po co jej to , wpadnie i nie bedzie wiedziala z ktorym . A takich kobiet jest naprawde wiele , tzn. co nie wiedza z ktorym dziecko . Straszne , ale prawdziwe :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość "gość Sporadycznie zaglądam na kafeterię,wczoraj trafiłam przypadkowo na ten temat i powiem Wam,że przeczytałam "od deski-do deski"usmiech.gif Wiele osób nie wniosło tu nic nowego ograniczając się głupich wyzwisk,ale autorka i chyba ze 4-ry osoby dzielnie jej kibicujące świadomie czy nie,poruszyły bardzo życiowy temat.Mianowicie sensowność przysięg małżeńskich,wierności i sensu takich związków.Nie od dziś wiadomo,że nie jesteśmy monogamiczni,pierwsze fascynacje,zauroczenie drugą osobą tzw,zakochanie po jakimś czasie nam powszednieje i szukamy nowych podniet,oglądamy się za innymi osobnikami płci przeciwnej(lub nie)każdy ma to na swoim koncie,a jeśli zaprzecza-to zwyczajnie kłamie.I nie chodzi tu tylko o zaspokojenie popędu seksualnego,ale zachwycenie wyglądem fizycznym czy osobowością innego człowieka.Pomijam kwestię etyczną ,pomijam również problem zranienia męża autorki-natomiast chcę zwrócić uwagę na siłę takiego zauroczenia,zauważcie że przestaje się wtedy liczyć wszystko inne(mąż,teściowie,narzeczona)najczystszej postaci egoizm i przysłowiowe........"niech się dzieje co chce".....Mentalnie ona już dokonała aktu zdrady,nie ważne czy dojdzie do fizycznego zbliżenia.....A teraz uderzcie się w pierś i powiedzcie szczerze-czy znajdzie się choć jedna osoba nie mająca na swym koncie takiego doświadczenia?" Nie uogólniaj i nie wrzucaj wszystkich do tego samego wora, skoro jesteś monogamiczna. Ja jestem z mężem od 5 lat łącznie ze stanem chodzenia ze sobą, gdzie 4,5 roku ze sobą mieszkamy i prawie wszystko robimy razem i wyobraź sobie, że nie znudziło mi się i nie fascynowałam się innymi mężczyznami i co w związku z tym? Nie wszyscy chcą się zdradzać pechowiec.gif" xxx Ale o tym ona pisze , o zdradzie mentalnej , nie fizycznej . Fascynowalas sie innymi mezczyznami , dlatego ze ludzie nie sa monogamiczni. Sa wlozeni w ramy pewnych zachowan spolecznych , kulturalnych , maja zdolnosc podejmowania decyzji i wybor , ale z natury nadal sa zwierzetami z instynktem . Twoja fascynacja innymi potwierdza slowa tej osoby wyzej . Co nie znaczy ,ze w takim przypadku trzeba zaraz zdradzac , ale sam fakt zainteresowania sie kims innym swiadczy o tym ze czlowiek z natury nie jest stworzony do monogamii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z moim mężem już 10 lat. Od 3 bije się z uczuciem do innego. Tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka śledzi wątek i ma z was ubaw, że się tak podniecacie jej wypocinami ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka śledzi wątek i ma z was ubaw, że się tak podniecacie jej wypocinami ha ha ha smiech.gif rozumiem ze jestes medium, niczym wróżbita maciej- jestem pelna uznania, szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka śledzi wątek i ma z was ubaw, że się tak podniecacie jej wypocinami ha ha ha smiech.gif rozumiem ze jestes medium, niczym wróżbita maciej- jestem pelna uznania, szacunek . a ja rozumiem, że jesteś jedną z tych kur domowych, które podniecają się wypocinami autorki-aktorki tak samo, jak odcinkami mody na sukces :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×