Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość Milenkaaaaaaa
Hej dziewczyny.Poszlam wczoraj spać z bólem głowy i obudziłam się z bólem głowy mialam nadzieje że mi przejdzie a tu jeszcze gorzej,bardzo dziwnie sie czuje :( rano zmierzyłam temp i mialam stan podgorączkowy 37,6 nie wiem czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem pierwszy raz na takim forum i mam pytanie, moje cykle trwaja 27-30,wspolzylam z partnerem w 14 i 15 dniu cyklu, i wlasnie w 14 dniu cyklu od rana bolal mnie brzuch swiadczacy o owulce(takie bole mam co miesiac), od 15 dnia cylku do chwili obecnej a jest juz 24 dc caly czas czuje napiecie i lekkie pobolewanie w dole brzucha. Czy to moze swiadczyc ze jestem w ciazy,po za tym uczuciem w brzuchu nie czuje nic wiecej, nawet piersi mnie nie bola. W sobote z partnerem chcialam wypic drinka i jak nigdy odrzucilo mnie totalnie,zrobilo mi sie nie dobrze do tego stopnia ze musialam sie polozyc. Prosze o jakas odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Teraz jest już niby wszystko ok ale rano czułam się fatalnie,z tym że zawsze mam bóle przed @ teraz nic a @ powinnam dostać wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
mikka nie wiem ale wydaje mi się że za wcześnie aby mówić o jakichkolwiek objawach.... z doświadxzenia wiem że psychika lubi nam staraczkom płatąć figle :( Milenka kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
aha, "tęskniłam" za bólem piersi no to wczoraj zaczęły boleć :/ Ja mam dostać @ jutro ale coś czuje że dzisiaj się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
lady_di na razie nie zamierzam testować boję się rozczarowania :( ja cały czas trzymam za Ciebie kciuki żeby @ nie przyszła :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ze za wczesnie zeby to stwierdzic,podejrzane jest to ze od 15 dnia cyklu co dzien czuje "dol brzucha", z piersiami to roznie raz bolaly bardzo innym razem wcale i od 15dc jast u mnie sucho a szyjka macicy "rozpulchniona" i dosc nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze za wczesnie zeby to stwierdzic,podejrzane jest to ze od 15 dnia cyklu co dzien czuje "dol brzucha", z piersiami to roznie raz bolaly bardzo innym razem wcale i od 15dc jast u mnie sucho a szyjka macicy "rozpulchniona" i dosc nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Nie raz się rozczarowałam i dlatego tym razem chcę tego uniknąć,mniejsze rozczarowanie jest gdy @ przyjdzie niż jak zobaczę jedna kreskę na teście,ja mam tak przynajmniej.Dziwnie się czuję,nawet nie potrafię tego opisać,jest mi jakoś tak słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak smakuje rozczarowanie jezeli bardzo by sie chcialo zobaczyc dwie kreski,ale ja bym nie wytrzymala i wiem ze poczekam do mojej @ ktora planowo powinna byc miedzy 15 a 17.12 i jak nie bedzie to 18.12 juz zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciazy jakis tydzien - dwa po przytulanku robilo mi sie nie dobrze z rana tak na 2-3 godz, nie wiedzialam dlaczego ale tesciowa juz podejrzewala co jest przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
mikka7 no właśnie wiesz jak to jest.Jeśli @ nie przyjdzie to test może zrobię pod koniec następnego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki, ja tez mam nadzieje ze zobacze u siebie dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Mam nadzieję że każda z nas niebawem ujrzy dwie wymarzone kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jak mileńka, wole nie robić testu. a jak już się zdecyduje, że robię to w ten dzień nadchodzi @. Ale zdecydowanie lepszy widok to @ niż jedna kreska... u mnie wczoraj skończył się @ a już dziś kłuje mnie w podbrzuszu i mam lekko obolałe piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie ze lepiej zobaczyc @ niz jedna kreske, ale to czekanie jest nie do zniesienia,mnie korci zeby zrobic jutro z rana, bo czytalam ze niektóre testy moga cos pokazac kilka dni przed @, ale wiem ze wyjdzie jedna krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie ze lepiej zobaczyc @ niz jedna kreske, ale to czekanie jest nie do zniesienia,mnie korci zeby zrobic jutro z rana, bo czytalam ze niektóre testy moga cos pokazac kilka dni przed @, ale wiem ze wyjdzie jedna krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak Wy dziewczyny ale od ostatniego przytulanka tydzien temu po owulce nie mam kompletnie ochoty na seksik, co u mnie jest nie do pomyslenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
ja zawsze mam boleśc**przed @ a teraz nic ani piersi nie bolą,wydaję mi się że wszystko mi się rozregulowało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze dwa dni doslownie dwa dni przed @ placze z byle powodu, brzuch i piersi raz bola innym razem nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale wam zazdroszczę :) a jednocześnie trzymam mocno mocno kciuki i wierzę , że wam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Mnie głowa znów zaczęła boleć,boję się brać tabletek żeby nie zaszkodzić(gdyby okazało się że to ciąża).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
1986Karola ja się nie nakręcam bo w ostatnim czasie mój organizm lubi płatać figle z cyklu 28 dniowego zrobił się 31 dniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze trafiłam :) Znalazłam ów Anię :) Dopisuję się do tabelki i witam wszystkie Panie :) Mam nadzieję, że się polubimy :) Milenkaaaaaaa.........25lat.............3........................@ 10.12.2013 lady_di........................26.............ok.24........................12.12 jamajka2.....................26...............28.......................... 20.12 1986Karola...............27 lat............6.........................@ 5.01.2014 MelisQa....................24 lata..........2.........................@ 09.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×