Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość aniulka0341
Lady nie załamuj sie kochana :* poradzimy sobie, pamiętaj nie jesteś sama. Masz nas, kochającego męża i rodzine. Każdej z nas jest bardzo ciężko. U mnie dziewczyny coś sie ruszyło, dzisiaj zauważyłam malutką ilosc krwi w śluzie w sumie to leciala ze mnie taka jak by woda z krwią... nie wiem co to. W sumie w tamtym miesiącu w 11dc mialam owulke więc może teraz po tych lekach jest jakoś bardziej wyrazista :p probuje sobie to jakoś wytłumaczyć... co wy o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Nick...........................wiek..........cykl starań..............następna @ jamajka2.....................26...............28......... ................. 20.12 1986Karola...............27 lat............6.........................@ 5.01.2014 MelisQa....................24 lata..........2.........................@ 09.01.2014 Milenkaaaaaaa.........25lat.............3................ ........@ xx.xx.xxxx lady_di........................26.............ok.24...... ..................xx.xx.xxxx Mikka7......................33lata..........2............ .............@xx.xx.x xxx aniulka0341...............21lat.............20cykl..............4.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamajka2.....................26 lat...............28..................@ 20.12.2013 aniulka0341...............21lat.............20cykl.....................4.01.2014 1986Karola.................27 lat................6...................@ 5.01.2014 MelisQa....................24 lata................2...................@ 09.01.2014 Milenkaaaaaaa..........25lat..................3...................@ xx.xx.xxxx lady_di........................26.............ok.24...... ..................xx.xx.xxxx Mikka7......................33lata..........2............ .............@xx.xx.x xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamajka2.....................26 lat...............28..................@ 20.12.2013 aniulka0341...............21lat.............20cykl....... ..............4.01.2014 1986Karola.................27 lat................6...................@ 5.01.2014 MelisQa....................24 lata................2...................@ 09.01.2014 Milenkaaaaaaa..........25lat..................3...................@ xx.xx.xxxx lady_di........................26.............ok.24...... ..................xx.xx.xxxx Mikka7......................33lata.................2....................@xx.xx.x xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamajka2.....................26 lat...............28..................@ 20.12.2013 aniulka0341...............21lat.............20cykl....... ..............4.01.2014 1986Karola.................27 lat................6...................@ 5.01.2014 MelisQa....................24 lata................2...................@ 09.01.2014 Milenkaaaaaaa..........25lat..................3.......... .........@ xx.xx.xxxx lady_di........................26.............ok.24...... ..................xx.xx.xxxx Mikka7......................33lata................2....................@xx.xx.xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamajka, gratuluje cienia cienia drugiej kreski :-) Jutro od rana bede czekac na Twoj wpis o wyniku testu :-) Lady_di, strasznie Ci wspolczuje.. Wyobrazam sobie, jak ciezko musi Ci byc cieszyc sie cudza ciaza. Pamietam, jak kilka lat temu balam sie powiedziec bliskiej kuzynce, ze zaszlam w ciaze, bo ona bezskutecznie probowala. Pamietam, wykrztusilam to i od razu ja przytulilam, bo wiedzialam, ze chociaz zyczy mi wszystkiego najlepszego, na pewno gdzies wewnatrz pytala: a czemu nie ja? To okrutnie niesprawiedliwe, gdy dwoje zakochanych osob nie moze podzielic sie swoja Miloscia ze swoim dzieckiem, ale gleboko wierze, ze pokonasz probe czasu i ujrzysz swoje dwie kreski. I nie miej zalu do siebie o uczucie zawisci w chwilach slabosci, bo masz do tego prawo! Wyplacz sie, wyzlosc, a potem pomysl, ze ten bobas to moze maz dla Twojej coreczki, ktora niebawem bedziesz miala? :-) Ja tez mialam dzisiaj okrutny dzien. Nie zajde w ciaze w tym miesiacu, nie wolno mi sie starac.. :( Mam zle wyniki cytologii (bez zmian nowotworowych) i wprowadzony od dzisiaj antybiotyk dopochwowo. Moge zajsc w ciaze dopiero po styczniowej miesiaczce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady nie smutasuj, jestśmy z Tobą. Razem jakoś to wytrwamy. Strasznie to dobijające że niektórzy tak chcą i nic. Ja miałam podobną sytuacje kuzynka męża - noc poślubna buch i już dzidziuś. Jelonek będzie dobrze z synusiem :) na pewno. Jamajka i jak tam twój teścik? bo odświeżam kafe co 2 minuty i czekam na info :) Melisq u mnie też w tym miesiący chyba nici bo chorubska nas dopadły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybieglam jeszcze z lozka :-) Jamajka, czekam na dobra wiadomosc od Ciebie!!!! Karola, badz dobrej mysli, choroba nie musi byc przeszkoda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !! druga kreska widoczna dalej blada ale juz widoczna golym okiem nie moge uwierzyc patrze co chwila na te test czy nie zniklo nie wiem co myślec jestem w szoku chyba jeszcze jutro ide na krew upewnic sie i zadzwonie do mojego lekarza 3majcie kciuki zeby bylo ok jak się upewnie dam wam znać jejku jeszcze nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Karola:) nooo sama w tpo nie wierze 2.5 roku w sumie i rok leczenia w tym laparoskopia i wkońcu upragnione dwie kreseczki jeszcze do mnie nie dotarło chyba 3mam mocno za was kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamajka!!! Gratuluję!!! Normalnie aż się wzruszyłam :) A na krew idź dzisiaj, po co czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamajka2 ogromnie Ci gratuluję. To ,że zobaczyłaś dwie kreseczki dodaje ogromnych skrzydeł, że i nam się uda:):) Cieszę się razem z Tobą:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady_di ja miałam taki kryzys miesiąc temu...ryczałam jak małe dziecko, że znowu się nie udało i przyszła ta cholerna @:( Uwierz mi,że płacz mocno oczyszcza i wzmacnia w dalszych działaniach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie i tak w tym miesiącu się muszę zabezpieczać :) więc w weekend wypiję Twoje zdrowie :)))) Ale to jest frajda, jak się komuś uda :))) Inesska, a mam pytanie do Ciebie. Ty tak samo jak ja trwasz w bezsensownym cyklu i czekasz tylko do jego końca. Jak to przyjęłaś/znosisz? Ja wczoraj miałam straszny dół, bo wydało mi się nagle, że ten miesiąc jest bez sensu, nie mam celu, chcę, żeby się skończył, byłam zła, że mam stan zapalny, że muszę czekać.. Dzisiaj jest już lepiej, ale nadal czuję wyobcowana z tematu.. bo właściwie zaraz owulacja.. a ja znów wyciągnęłam prezerwatywy z szafy.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelisQa też mi jest przykro...w poniedziałek jak usłyszałam że pęcherzyk nie pękł a się zmniejszył to miałam wrażenie, że świat mi się rozsypał w kawałkach...wyszłam ze szpitala a łzy leciały same...w poprzednim miesiącu załamka bo pojawiła się @...z niecierpliwością czekam na kolejny cykl bo nic innego nie pozostaje...i wierzę że w końcu się uda bo musi się udać:) Na szczęście mój mąż i bliscy wspierają mnie bardzo...w momencie kiedy dojrzałam do decyzji,że chcę mieć dziecko okazuje się ,że los płata figle...:(Pozostaje czekać...cierpliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zawiodłam, bo wyobrażałam sobie, że jesteśmy nie wiadomo jak płodni ;) Gdy postanowiliśmy mieć pierwsze dziecko, zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu, wierzyłam, że teraz też tak będzie. A tu.. jeden cykl prawdopodobnie był bezowulacyjny, drugi jestem na dopochwowym antybiotyku i pierwszą szansę będziemy mieli dopiero w trzecim cyklu!!! Wiem, że mieliśmy wyjątkowe szczęście 3 lata temu, ale jakoś tak.. gdzieś w głębi siebie wierzyłam, że być może właśnie tak mamy - nam się to udaje tak na pstryk! Dlatego byłam bardzo rozczarowana, bo o ile u innych 3 miesiące prób wydają mi się niczym niezwykłym i nienormalnym, tak od nas samym wymagałam złotego strzału... Cóż, poczekam do stycznia i zobaczymy :) Inesska, dopisz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamajka2.....................26 lat...............28...................... :) :) :) :) :) :) aniulka0341...............21lat.............20cykl....... ..............4.01.2014 1986Karola.................27 lat................6...................@ 5.01.2014 MelisQa....................24 lata................2...................@ 09.01.2014 Milenkaaaaaaa..........25lat..................3.......... .........@ xx.xx.xxxx lady_di........................26.............ok.24...... ..................xx.xx.xxxx Mikka7................. .....33lata................2....................@xx.xx.xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to od jamajki się zaczyna szcześliwa tabelka, teraz przy aniulce muszą pojawić się uśmiechnięte buzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa nie umiem się dopisać :D Ty już masz dzidziusia więc wiesz, że wszystko jest ok:)wierz i działaj a marzenie o posiadaniu drugiego bobasa się po prostu spełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelisQa jamajka2.....................26 lat...............28...................... usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif jelonek_rogaty ................................................ usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif inesskaa.....................29 lat..............4 cykl.....................31.12.2013 aniulka0341...............21lat.............20cykl....... ..............4.01.2014 1986Karola.................27 lat................6...................@ 5.01.2014 MelisQa....................24 lata................2...................@ 09.01.2014 Milenkaaaaaaa..........25lat..................3.......... .........@ xx.xx.xxxx lady_di........................26.............ok.24...... ..................xx.xx.xxxx Mikka7................. .....33lata................2.................. ..@xx.xx.xxxx dopisałam też naszego jelonka :) tylko nie wiem ile latek i ile się starałas kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamajka2.....................26 lat...............28...................... :):):):):) jelonek_rogaty ................................................ :):):):):) inesskaa.....................29 lat..............4 cykl.....................31.12.2013 aniulka0341...............21lat.............20cykl....... ..............4.01.2014 1986Karola.................27 lat................6...................@ 5.01.2014 MelisQa....................24 lata................2...................@ 09.01.2014 Milenkaaaaaaa..........25lat..................3.......... .........@ xx.xx.xxxx lady_di........................26.............ok.24...... ..................xx.xx.xxxx Mikka7................. .....33lata................2.................. ..@xx.xx.xxxx no coś mi wcześniej nie poszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
27 lat i 11 miesiecy sie staralam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelonek_rogaty ...........27 lat..............11...................:) :) :) :) jamajka2.....................26 lat..............28..................:) :) :) :) inesskaa.....................29 lat...............4.................. @31.12.2013 aniulka0341................21lat...............20................ @04.01.2014 1986Karola.................27 lat...............6................. @05.01.2014 MelisQa.....................24 lata..............2................. @09.01.2014 Milenkaaaaaaa...........25 lat...............3................. @xx.xx.xxxx lady_di........................26 lat...........ok.24............... @xx.xx.xxxx Mikka7.......................33 lata..............2.................. @xx.xx.xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×