Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

MelisQa dziekuje za stronke:) jaki wynik miaął twoja kuzynka bety? a najblizsza rodzina już wie ale czekamy do wizyty u lekarza póki co własnie ubieram choinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Karola działajcie:):):) Melisqa dziękuję za informację:)Podejmę decyzję jak porozmawiam z lekarzem. Strasznie ciągnie mi się ten cykl...spędzamy Wigilię z całą rodziną i jak sobie pomyślę , że te wszystkie ciotki będą męczyły pytaniami o ciążę to jakoś nie potrafię się cieszyć:(Choć przygotowania do świąt oczywiście ruszyły pełną parą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
hej! czuje sie ok ;) jestem juz po prenatalnych i wszystko wydaje sie ok. Czekam na wyniki testow ale z usg wychodzi na to , że wszystko jest w porządku. Ulżyło mi strasznie ;) No i już wiemy,że nie mamy co szykować różowej wyprawki , bo nieodwołalnie będzie synek. Fajnie, mam już imie gotowe ;) faktycznie większość z Was ma termin spodziewanej miesiączki na początku stycznia, więc życze owocnych staranek, bo termin będzie bardzo fajny sierpień/ wrzesień to takie ładne miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki...kurcze do @ jeszcze tyle czasu a ja dzisiaj dostałam jakieś brunatne plamienia...idzie zwariować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
jamajka2 moje serdeczne gratulacje!!!Też tak miałam na początku- jedna kreska bardzo bardzo blada...W ciągu paru dniu zrobiła się o parę ładnych tonów ciemniejsza! (Oczywiście na innych testach). To masz kobieto świetny prezent Bożonarodzeniowy.Trzymam kciuki za wszystkie babki z forum.Wierzę że im się uda :) Jelonku rogaty jakie imię wybrałaś dla synka?Pochwalisz się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Dziewczyny Kochane, jutro pewnie się nie pojawię dlatego już dziś chcę złożyć Wam świąteczne życzenia. Wszystkie tu mamy tak naprawdę jedno życzenie dlatego oprócz zdrowia, życzę Wam właśnie spełnienia tego jednego jedynego marzenia :) Oby przyszły rok był owocny Kochane!!! A dla naszych topikowych ciężarówek życzę szczęśliwego rozwiązania i zdrówka dla Waszych pociech i dla Ws! WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
dzięki ;) ja również życzę Wam wesołych świąt i spełnienia marzeń przede wszystkim. A ponad to zdrowia, bo to ważne, i szczęścia , żebyście nie miały zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do życzeń :) Spełnienia marzeń, spokojnych świąt, zdrówka i wszystkiego co sobie tylko zapragniecie :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, życzę Wam odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne. Realizacji planów i nowych marzeń - jak fal, które pchają statek do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was po świętach :) Mam nadzieję, że były udane - nasze tak. Jak poszły Wam starania w ten magiczny czas? :) My jak wiadomo musieliśmy nad sobą zapanować, ale liczę na to, że za 3 tyg. wybije nasza godzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Cześć dziewczyny:) Troszke sie nie odzywałam ale po prostu nie miałam czasu,najpierw dopadło mnie choróbsko a później przygotowania do świąt i tak szybko ten czas leci.Jamajka gratuluje ci z całego serca :) U mnie na razie są starania ale co z tego wyjdzie nie wiem.W tamtym miesiącu cykl wydłużył mi sie o 5 dni i teraz nie mam pojęcia kiedy @ nadejdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Witam was kochane:-) jak tam po intensywnych świątecznych starankach? I po świętach:-) jeszcze tydzień i mam nadzieje że każda z nas po kolei będzie pisać o wspaniałych || kreseczkach :):* pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki, dzisiaj dostałam @ !!!! Rozpoczynam z ogromnie pozytywną energią 5 cykl starań z postanowieniem noworocznym zostania w 2014 roku mamą:):)Pozdrawiam Was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Ineska to owocnych staranek w lepszym nowym roku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2013
Witam. Chciałam sie przyłaczyc do Was, pisałam na innym wątku dla starajacych ale tam juz wszystkie zaciążyły, wiec może dołaczę do was starajacych się skrupulatnie od października. Oto po krótce moja historia...W maju tego roku poroniłam swoją pierwszą ciążę zaszłam szybko bo jakos chyba dwa cykle solidnie sie obserwowałam i robiłąm testy owulacyjne i w drugim cyklu sie udało, niestety w 8-9 tgodniu diagnoza ciaża obumarła, serduszko nie zabilo, ani razu go nie usłyszałam i niestety zabieg dałam sobie czasu i tak od wrzesnia liczę na niespodzianke w postaci kolejnych II kreseczek jednak testy owulacyjne robię od października i w pazdzierniku i listopadzie miałam monitoring czy owulacja prawidłowo występuje. Ucieszyłam sie ze mam owulację i wszystko wrociło do normy, jednak jak na razie ciąży nie ma od wrzesnia miałam tak bardzo załamke jak dostawłam okres, tak bardzo myslałam zeby juz byc znow w ciązy, jednak teraz odpusciałam i tłumacze sobie co ma być to będzie... Wygadałam się trochę o smutach, a teraz teraźniejszość czyli jestem w 28 dniu cyklu, cykle mam 30-31-33 dniowe zazwyczaj, owlacja raczej wyszłą mi w tym miesiacu na testach owu, seksik był co dwa dni, ale jakos sie nie łudzę... Dodam że bardzo przezyłam to poronienie, tak bardzo chcieliśmy juz dzidziusia, a ja boję się że mój wiek to już też mnie goni bo mam 28 lat, w przyszłym roku 29. Bardzo załuje że wcześniej sie nie zdecydowaliśmy na dziecko:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dawno mnie tu nie było. U mnie kolejne miesiące rozczarowań. Nie wiem już co robić, coraz bardziej mnie to przygnębia. Postanowienie noworoczne jest tylko jedno- zostanie mamą. Mam nadzieję, że każdej staraczce wkrótce się to uda. Trzymam za Was i za siebie kciuki, aby tak było. Mi się jakoś dziwnie rozregulowała @. Zawsze miałam co do dnia, pomimo bardzo wysokiej prolaktyny, a teraz biorąc tabletki na jej zbicie jakoś dziwnie się rozregulowała :( niby tabletki nijak mają się do tego, bo biorą je również osoby, u których trzeba wyregulować @. A u mnie na odwrót :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Hej,widzę że każda z nas ma takie samo postanowienie noworoczne :) Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki żeby się udało:) ostatni mój cykl trwal 36 dni :( wcześniejszy 33 średnio przedłuża mi sie o 3 dni siec teraz nie wiem kiedy dostanę @ :( myślę ze kolo 18.01,jak możecie to zmieńcie mi datę w tabelce bo ja korzystam z Tele i nie mogę zmienić.Pozdrawiam was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jutro naprawie tabelke, bo tez weszlam przez tel. Dopisze nowe dziewczyny. Mi na szczescie przez ten czas swiateczny szybko mija ten bezsensowny cykl. Zostaly mi jeszcze 3 sztuki probiotyku, a potem @ i dzialam :-) Maz w domu mnie zajmuje, bo ma prawie 2tyg. urlopu, wiec rzadko tu zagladam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jelonek_rogaty ...........27 lat..............11................. :) 23.06.2014 jamajka2.....................26 lat..............28................. :) :) :) :) niuńka2013.................28 lat...............3..................@02.01.2014 aniulka0341................21lat...............20................ @04.01.2014 1986Karola.................27 lat...............6................. @05.01.2014 MelisQa.....................24 lata..............2................. @09.01.2014 lady_di........................26 lat...........ok.25.............. @11.01.2014 Milenkaaaaaaa...........25 lat...............4................. @18.01.2014 inesskaa.....................29 lat...............4.................. @xx.xx.xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
U mnie data porodu została zmieniona. Na prenatalnych okazało się ,że mój lekarz zle oszacował wiek ciąży. Termin mam na 16 czerwca 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
witajcie dziewczyny :) Święta przeminęły, staranka u mnie były, teraz trzeba czekać.... Piersi zaczynają mnie już boleć. A do @ jeszcze daleko. Cytrynko bez załamek ! W nowy rok trzeba wejść z pozytywnym nastawieniem! Niuńka wiem że to słabe pocieszenie pewnie, ale Tobie się udało zajść w ciążę, także jesteś w dużo lepszej sytuacji jednak... Tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
niuńka2013 daj spokój z Twoim wiekiem,jesteś młoda,co Ty chcesz!Moja ciotka zaszła w wieku 37,urodziła mając 38 lat!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. U mnie niestety staranka byly ale skonczylo sie mega infekcja w swieta - jeszcze tak nie mialam. Masakra - antybiotyki, jeszcze zapalenie pecherza wiec moge powiedziec ze czekam na @ i zaczynamy od nowa. Jeszcze na domiar zlego u nas w rodzicne panuje epidemia grypy zoladkowej wiec siedze zestresowana zeby mnie to jutro nie dopadlo. Czekam do 5 stycznia i zaczynam od nowa. Jak spedzacie tegorocznego sylwestra? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
1986karola to niezbyt ciekawie u Ciebie. :( Mam nadzieję że wirus Cię nie dopadnie i jakoś przeżyjesz.W tym roku spędzamy Sylwka we dwoje,wszystkie plany wzięły w łeb :( Z drugiej strony jednak zasypiam teraz o 22 więc wszelakie imprezy odpadają.No ale może dzisiaj do tej 24 wytrzymam.Muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2013
Olinka_86 dzięki za pocieszenie jednak wydaje mi sie że gdynym miała te 25-26 lat to nie stresowałabym sie tak i na spokojnie a tu czas goni i nie wiadomo kiedy zaskoczy o to jest pytanie - jakos tak sobie ubzdurzyłąm z tym wiekiem i boję się. To prawda zaszłam i to szybko ale szkoda ze sie nie utrzymała juz bym rodziła w grudniu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2013
lady_di oby sie tylko znow udało i to w niedługim czasie, nigdy nie sadziłam ze takie cos moze mnie spotkac, w zyciu nie miałam łatwo a tu jeszcze takie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
Wszystko będzie dobrze.Nie ma co się zamartwiać.Życzę Ci tego niuńka2013 z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaczynamy nowy rok , rok dwoch kreseczek :-) najpierw niunka pozniej aniulka czekamy na ozytywne info :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×