Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Hej laski :) Milenka doczekamy się bo kto jak nie my :) ja już mam teścik w torebce - po pracy ide jeszcze do dentysty i wieczorem zatestuje dam wam znać oczywiście co mi wyszło no chyba ze pojawi się @ to nie zdarze. Także wieczorem jakieś wieści będą albo będę płakać ze szczęścia albo ze smutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się chyba skreślę z tej tabelki, bo tu nikt nie czyta, co piszę :P NIE TESTUJĘ, nie starałam się w tym miesiącu, brałam leki i nie było mi wolno zachodzić w ciążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
MelisQa przepraszam zapomniałam zupełnie,spojrzałam na tabelkę i jak zobaczyłam że masz termin na dziś.pamiętam byłaś chora tak samo jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Karola czekamy z niecierpliwością na II :) Ja dziś rano myślałam że dostanę @ bo okropnie mnie zaczął boleć brzuch:/ ale po jakichś 15 minutach samo przeszło, bo już miałam tabletkę brać. Myślę że wieczorem lub jutro rano dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się tak ten dzień dłuży ze szok. w sumie to rozsądek mówi mi, że się nie udało ( bo w sumie byłam chora w grudniu) ale nadzieja zaczyna przebłyskiwać w mojej podświadomości. No nic musze cierpliwie poczekać do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
1986Karola trzeba być dobrej myśli ja wyjątkowo nie nastawiam się bo byłam chora,chociaż przytulanko było ale przy chorobie różnie to bywa.Czekam aż przyjdzie @ i zaczynam starania z wspomagaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady mam nadzieję , że u Ciebie nie przyjdzie. Wygoń tą francę raz a dobrze na 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Chciała bym bardzo :) ale nie mam nadziei bo już czuję że nadchodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, trzymam za Ciebie kciuki :) Ale w tej chwili najbardziej za Karolę :) Myślę, że będą wieczorem dobre wiadomości :) A wieczorem to o której? :) Bo mam gości i z telefonu w łazience wejdę zobaczyć, jaki miałaś wynik :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka, pochwal się pociechą :) Jaka jest duża? :) Moja Maleńka dzisiaj drugi dzień bez pieluchy chodzi i jak na razie bez wypadków :) A teraz eksperymentuję i do drzemki też jej nie założyłam, mam nadzieję, że nie będziemy miały powodzi, bo raczej na siusiu się budzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Moja córa już skończyła 5 lat,więc mam małą gadułę której buzia się nie zamyka :) My jesteśmy na etapie literek cyferek itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie jak małpa przyszła to nie chce odejść :( męczy mnie 6 dzien a czuje sie jakby byl pierwszy. Masakra. Czemu to my musimy sie tak z tym męczyć? Oj kobietki chyba dzisiaj zlapalam dołka. Wszystko mnie wkurza. Karola trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2013
1986Karola - nie smuć się, choć wiem co czujesz ja w tym cyklu miałam 3 dni niezbyt mocny okres pozniej 2 dni słabych plamien, wogole nic mnie nie bolało ani brzuch ani piersi, czułąm jakos sie tak dziwnie, zawsze brzuch mnie bolał i piesi, az wczraj zrobiłąm test po miesiaczce bo byłą taka dziwna ze łudziłąms ie ze moze to okres w ciązy - niestety to tylko złudzenia. Wogole brzuch lekko wzdety po okresie mi został, ale we wtorek mam wizyte u gin to zobaczymy co tam i czy rosnie nowy pecherzyk do owulacji, we wtorek odbieram wyniki mojego M i zobaczymy jaka decyzja lekarza co robimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Karola głowa do góry! Co nas nie zabije to nas wzmocni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam ze nie jest mi tak bardzo przykro jak myslalam ze bedzie. Moze juz oswoilam sie z faktem ze nam nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh. też staram się od (końca) października... z tym że w tym czasie wystąpiły u mnie tylko 2 cykle. dzisiaj dostałam okres po 49 dniach. nie ma to jak pcos:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
u mnie też nadeszła... ale chociaż brzuch mnie nie boli, to chociaż tyle dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
1986karola bardzo mi przykro ostatnim razem też @ spóźniała mi się tydzień i myślałam że będą 2 kreski a tu nici z tego,Karola a może będziemy miały prezenty pod choinkę,nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.Zobaczysz nam też się uda. MelisQa to fajnie że masz tak regularne cykle,@ pójdzie a ty działaj kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
lady_di widzisz chociaż tyle dobrego.Dzisiaj jakiś pechowy ten dzień wszystkie dostają @ może i do mnie zawita (prawidłowo tak jak wcześniej powinnam dostać właśnie dzisiaj) może mnie zaskoczy i będę mogła zacząć działania wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
lady_di _________26lat___26____@ 06.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
1986Karola _____ 27 lat ___ 6 _____ @ 05.01.2014 MelisQa ___ _____24 lat ___2 _____ @ 09.01.2014 cytrynka_5_______25lat____23_____@14.01.2014 Milenkaaaaaa____25lat____4______@ 18.01.2014 niuńka2013______28lat____3______@02.02.2014 brzuzka24 ___ ___23 lata ___8 _____ @ 02.02.2014 lady_di _________26lat___26______@ 06.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam nadzieję, że niezawodna regularność pomoże mi w zajściu w ciążę :) Chociaż dzisiaj to się czuję, jakbym miała zaraz umrzeć.. ledwo co spałam w nocy, brzuch boli i czuję się słabo, ale przetrwam. Tylko pierwszy dzień jest taki, a od porodu udało mi się jeszcze ani razu nie brać tabletki przeciwbólowej (wcześniej brałam je przez pierwsze 3 dni), także bardzo się staram to podtrzymać :) I coś najważniejszego: dzisiaj jest pierwszy dzień mojej ciąży, bo w tym cyklu mam zamiar "zaskoczyć" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1986Karola _____ 27 lat ___ 6 _____ @ 05.01.2014 cytrynka_5_______25lat____23_____@14.01.2014 Milenkaaaaaa____25lat____4______@ 18.01.2014 niuńka2013______28lat____3______@02.02.2014 brzuzka24 ___ ___23 lata ___8 _____ @ 02.02.2014 lady_di _________26lat___26______@ 06.02.2014 MelisQa _____ 24 lata _____ 3 _____ @09.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brakuje nam jakiś dziewcząt z terminem miesiączki po 20. Do 18 mamy gorące dni, jest za kogo kciuki trzymać, a potem głucho i ciemno. Żebyśmy tylko się nie zaczęły wtedy na głupoty nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×