Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość maxim77
A czemu sądzisz że cykle są bezowulacyjne? Robiłaś testy owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuńka2013______28lat____4______@20.02.2014 Wera_84_________29lat____2______@ 22.02.2014 maxim77________27lat_____6______@25.02.2014 lady_di _________26lat____26______@ 04.03.2014 Marcelka89______24lata____8_____@05.03.2014 aniulka0341_______21lat____22____@6.03.2014 cytrynka_5_______25lat____25_____@08.03.2014 fasolka87_________27lat____6____@11.03.2014 1986Karola_______27lat____8_____@14.03.2014 agiii32________32lata_____6______@15.03.2014 brzuzka24______23lata____9_____@15-16.03.2014 Nasze Ciężarówki: jelonek_rogaty____27lat____1 dziecko_____16.06.2014 Inesskaa_________29lat___1dziecko________ 06.09.2014 Milenkaaaaaa_____25lat___2dziecko_____koniec września MelisQa ________ 24 lata ____ 2 dziecko ____ 17.10.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuńka2013 - co się nic nie odzywasz ? robiłaś tą bete ? bo ja czekam na jakieś dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim robiłam testy i nie zwsze wychodziły. A moze testy jakies trefne. Nie mam pojecia. No wlasnie niunka2013 ja tez czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
Wiec wynik bety ujemny :( niestety ehh ale czego sie moglam spodziewać skoro rzadko spotyka mnie szczęście :( odstawiam duphaston i czekam na okres, a po nim ide do gina zobaczymy co powie, pewnie plamienie było reakcja na zastrzyk albo i kto wie czemu wystapiło. Nastepny cykl też monitorowany wiec zobaczymy co będzie teraz oby @ szybko przyszla i dam znac o zmianach w tabelce. Maxim77 ja tez już mam ochote odpuścic te obserwacje i wogole ale z drugiej strony szkoda mi czasu na odpuszczanie, ja jestem z okolic Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
niuńka strasznie mi przykro z powodu wyniku testu...ale nie poddawaj się! Szkoda że mamy do siebie tak daleko, chętnie spotkałabym się na kawę ;) Powiem Ci, że mi też szkoda czasu, ale jak zdecydowaliśmy się że na te 2-3 msce odpuszczamy to poczułam jakby mi kamień z serca spadł, cały stres odszedł. Oczywiście w tym czasie będziemy się cieszyć sobą itd ale bez kalendarza w ręku. Ja jutro o 14 mam wizyte u lekarza, trzymajcie kciuki zeby wszystko było ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
niuńka a duphaston na co konkretnie jest przepisywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim wiem co przeżywasz z tą gorączką, ja zaczynam 3 antybiotyk :( mam nadzieje, że mi pomoże bo normalnie jakaś masarka. niunka przykro mi :( cicho liczyłam, że Ci się udało. Ja też bym się spotkała z wami na kawce z wielką przyjemnością. ja kupiłam sobie olej z wiesiołka i zaczełam brać, jak nie wspomoże nam staranek to może przynajmniej będe mieć ładne włosy i paznokcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy zorganizować jakiś zlot :P Niuńka, wynik wynosił mniej niż 1? Myślę, że niepotrzebnie tak szybko robiłaś. Moja kuzynka w 29 dniu cyklu (ta od Pregnylu) miała dopiero betę 7,8!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia się nie odzywa... Karola, kuruj się, żebyś w dni płodne męża nie zasmarkała ;) ;) ;) Brzuzka, a mierz sobie w jednym cyklu temperaturki i zobaczysz, czy są owulacyjne, skoro Twój lekarz nie potrafi się wziąć za siebie i zrobić Ci monitorowanego cyklu, tylko dopiero za 3 miesiące się Tobą zajmie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia8605
Witajcie dziewczyny :) Jeśli mogę się wtrącić.....my z mężem staralismy sie o dzidzie 4 lata....chodziłam od lekarza do lekarza....lekarz na NFZ wykrył u mnie polip na macicy i skierował mnie na zabieg....miałam sobie wybrać gdzie chcę mieć go wykonany - szpital na Bielanach (w Toruniu) lub MatoPat (Toruń). Wybrałam MatoPat ponieważ cieszył sie dobrą opinią. W grudniu 2012 roku miałam tam umówioną wizytę u dr Wojtynka.... zrobił mi usg w celu potwierdzenia obecnosci polipa. Za wizytę zapłaciłam 170 zł (wizyta 120 zł + 50 zł usg). Wyznaczono mi termin zabiegu na stycznia 2013....tydzień przed miałam wizytę przed zabiegową u Pana Doktora, za którą na szczęście nie musiałam płacic.....pokryło to NFZ.....zabieg też miał byc darmowy i wizyta pozabiegowa......Tego styczniowego dnia na wizycie Pan Dr podczas USG stwierdził że polip zniknął......ze prawdopodobnie sie odkleił podczas @ i że zabiegu nie będzie. Powiedział że teraz powinno sie udać z zajsciem w ciążę. I tak czekałam do listopada 2013 (czyli kolejne 10 miesięcy)...i NIC!!! Ciąży ani widu ani słychu :/ Postanowiłam poszukać kolejnego lekarza..... i znalazłam bardzo sympatycznego na NFZ w Lipnie :) Wizyte miałam pod koniec listopada....okazało sie ze polip nadal jest i znacznie urósł !!! Przeżyłam szok. Czułam sie oszukana przez dr Wojtynka......widać ze lubi tylko zdzierać kasę i tyle. Nowy lekarz wyznaczył mi termin zabiegu na 6 grudnia 2013 r. .......Histeroskopię miałam robiona pod narkozą.....tego samego dnia zostałam wypisana do domu. Przez jakis czas czułam sie kiepsko i krwawiłam......później przyjechała @......Nie myslałam w ogóle o ciąży......skoro przez tyle lat nie wychodziło........W styczniu 2014 r. spóźniał mi sie okres ok.10 dni.....zrobiłam test ciążowy i co?? Szok.......pokazały sie dwie kreseczki :) Nie moglismy z mężem w to uwierzyc......Zarejestrowałam sie na kolejną wizyte do Pana Dr........potwierdził ciążę :) W tej chwili jestem w 8 tygodniu ciąży :) Takze nie warto wierzyc jednemu lekarzowi tylko odwiedzic kilku zeby mieć porównanie co który mówi :) I nie zawsze najlepszy lekarz przyjmuje prywatnie ;) Życzę Wam powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
maxim77 duphaston czesto podaje sie po owulacji - pomaga w zagnieżdzeniu zarodka jesli dojdzie do zapłodnienia, podtrzymuje ciąże, jak ktos ma niski poziom progesteronu to tez po owulacji sie podaje bodajrze przez 7-10 dni, a czasem na wywołanie miesiaczki jak z jakis powodow nie przychodzi, wszystko zalezy w jakich dniach cyklu sie go bierze, ja jak w pierwszej ciąży plamiłam od zagniedzenia juz kilka dni i test pokazał dwie kreski zrobiłam progesteron był troszke niski to dostałam luteine a pozniej miałam juz dosc jej obrzydliwego smaku w ustach i lekarz przepisał mi duphaston jest podobno lepszy ale i droższy. W nastepnym cyklu zaczne go brac juz zaraz po owulacji moze juz plamienia sie wtedy nie pojawią po zastrzyku- pogadam o tym z lekarzem ale teraz czekam na @ Napisz koniecznie jak tam po wizycie u gin. Ja teraz to już sie chyba tak nie będę spinać w dni płodne sex co 2 dni bedzie lepszy niz czasem wymuszony bo trzeba :/ MelisQa sama zaszła w cyklu w którym mało chyba skorzystała w dni płodne bo chora była dobrze pamiętam? MelisQa wynik taki: <1,2 czyli chyba ponizej 1,2 a mam dziś 28 dzien cyklu choc owulacja była 16-17 dnia cyklu ; też na poczatku myslałam ze moze ta beta za wczesnie ale plamic zaczełam we wtorek to jakby to było zagniezdzanie to chyba cos by wyszło, jak nie dostane @ do 7 dni to zrobie zwykly test. Co do zlotu na kawę to ja się chętnię piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunka, niestety na to wyglada, jesli faktycznie plamienie we wtorek mialo byc implantacyjne. Chociaz jesli to nie ciaza, to plamienie jest dziwne.. Zobaczymy, czy nadejdzie @. Bardzo lubie, jak nam tu ktos podaje zlote rady, jak zajsc w ciaze, nie rozumiejac, ze tworzymy tu dla siebie grupe wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxim ja też z olsztyna jestem:) powiedz mi do jakiego lekarza chodzisz? bo ja chyba muszę zmienić, ostatnio coś wspomniał o cyklu monitorowanym, ale że mu wychodziło że owu w sobotę lub niedzielę to powiedział, że nie ma sensu bo on wtedy nie pracuje. ręce mi normalnie opadły. ja też łykam wiesiołka od ponad tygodnia no przyznam szczerze, że bardziej "mokro" się zrobiło no i castagnusa też łykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż odważył się powiedzieć swoim rodzicom, że mamy problemy z dzidzią ale ich reakcja mnie zaskoczyła. jakby usłyszeli, że zlew się zatkał. a teściu do mnie, że myślał że w tym roku będzie na spacery z wózkiem chodził. powiedzieli męża siostrze, żeby ona się starała bo oni dziadkami chcą być. przykro mi się zrobiło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
fasolka nie przejmuj się teściami, teście to nie rodzina. Ale rozumiem że mogą zrobić przykrość. Fajnie, ze jesteś z Olsztyna! Ja chodzę do lekarza który pracuje w Szpitalu Wojewódzkim, ale chodzę do niego prywatnie, nazywa się Gowkielewicz (mam nadzieje że nie obrazi się za podanie nazwiska), bardzo fajny, empatyczny lekarz. Wcześniej chodziłam do pewnej kobiety ale nie polecam, kobiety ginekolodzy ogólnie mnie rozczarowały, nie potrafią podejmować decyzji, są mało konkretne. Dam znać po wizycie co i jak, mam na 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi maxim ile kosztuje u niego wizyta? ja również chodziłam wcześniej do kobiety to niebardzo jej usg wychodziłow, za ażdym razem mówiła że nic zobaczyć nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Powiem Ci dzisiaj jak wróce ok? Wcześniej płaciłam nie dużo jakoś 120zł z USG i badaniem piersi czyli bardzo mało, ale może ceny się zmieniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
Mam dzisiaj jakiś zly dzień wszystko mnie drażni :( Też jestem ciekawa co to za plamienie było ale dowiem sie 4 marca bo mam wizyte u gin, mam nadziej ze juz będę po @ i nowy pęcherzyk będzie ładnie rósł, chociaż tyle mnie pocieszy :) Strasznie kłują mnie dzisiaj jajniki aż dziwne, ech szkoda że samemu do brzucha zajrzec nie można :) fasolka87 ale fanie ze z maxim jesteście z jednej miejcowości zazdroszcze Wam na pewno na kawe bym sie z Wami umówiła co wsparcie razem w tym samym temacie to razem :) Przykro mi że twoi teściowie tak nietaktownie zareagowali ale ja sie też nie przyznaję, bo niektórzy nie rozumieją takich problemów bo oni urodzili po kilka dzieci wiec to jest dla nich obce, a inni mowią ze to przychodi w najmniej oczekiwanym momencie wiec nie moża tak myslec i starac sie. Uwierz że o mojej ciąży z poronieniem mało kto wie ze wględu na brak tolerancji i zrozumienia. Mam tylko jedn akoleżanke która też pnad rok starała sie o dzidziusia udało jej sie i teraz mnie wspiera. maxim77 czekamy na wieści wiec jak wrocisz to zaraz pisz, ja tez chetnie poszłabym teraz do gina zobaczyc co sie tam dzieje ale on przyjmuje we wtorki wiec na dzis pewnie pełna lista, zobacze jak nie dostane @ to ze jak mnie wcisna to pojde w przyszłym tygodniu a nie 4 marca. Też płacę 120zł usg 4D wiec fanie wszystko widac i monitor jest przedemna :), monitoring cyklu 50zł kazda wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuńka ja betę w 31 dniu cyklu miałam poniżej 0,1. mam nadzieję, że u ciebie się @ nie pojawi. mi lekarz przepisał duphoston i skrócił mi cykle do 28 dni, ale musiałam go odstawić bo strasznie bolał mnie żołądek. teraz biorę wiesiołka i castagnusa i mam nadzieję, że marzec będzie miesiącem poczęć każdej pokolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Cześć dziewczyny :) U mnie nawet ok,mdłości troszkę zaczęły ustępować :) Na ostatniej wizycie Pani doktor zaleciła mi branie duphaston bo miałam bóle w podbrzuszu czasem tak mocne że nie wiedziałam co się dzieję.Ale po za tym jest wszystko dobrze dzidzia rośnie szybko i zdrowo :) zaczęłam już 9 tydzień,ten czas strasznie szybko leci :D Następną wizytę mam na początku marca i może wtedy pójdę na zwolnienie,bo ostatnio odmówiłam zwolnienia stwierdziłam że dam radę w pracy ale chyba troszkę się przeceniłam.Wczoraj byłam na badaniach krwi,więc na wizycie dowiem się czy wszystko dobrze.A co u was dziewczyny? Karola wracaj do zdrowia :) Pamiętaj że ja zaszłam w ciążę w cyklu kiedy byłam na antybiotyku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
Część dziewczyny! Dawno się nie odzywałam, bo w sumie nic ciekawego się u mnie nie działo. Dziś mam 25dc, @ 22-24.02 więc mam jeszcze trochę czasu ale widzę po śluzie, że zbliża się wielkimi krokami :( ach ten luty, miał być taki owocny. Ale to grupa wsparcia jak tam któraś z nas napisała więc trzymamy się i nie tracimy nadzieji ;) wybaczcie za lakoniczność ale piszę z telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, trochę się nie odzywałam ale jakoś tak nie miałam humoru, miałam strasznie kiepski poniedziałek i aż się boję jaki będzie cały tydzień, Niuńka ja jestem z zabrza więc nie daleko jaki ten świat mały, ja nie wiem jak tą twoja beta bo ja miałam w 30 dc <0.100 więc może u ciebie jednak coś jest bo jest wysoka może zrób za kilka dni jeszcze, taką mam nadzieję że ci się uda:-) Maxim może ja też odpuszcze mówią że tak jest najlepiej tak właśnie w pierwsza ciążę zaszłam , zero myśli i obserwacji, trzymam kciuki:-) Karola życzę zdrowia, teraz tyle osób chorych ja sama też jestem podziębiona, mam nadzieję że nic się nie wykluje gorszego;-) Fasolka nie przejmuj się teściami jest to przykre ,ale niezależne od nas wogóle nie zwracaj na nich uwagi, ważne że mąż jest po twojej stronie i się kochance :-) Ja też biorę wiesiołka zobaczę efekty, pije też ziółka są ohydne ale co zrobić, dzisiaj mam zamiar zrobić to co lady z tą lawendą bo mam ostatni dzień @ zobaczę . Naszym brzuchatkom zdrowia i jak najmniej dolegliwości. Może i nam razem z wiosną uda się:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera tak właśnie jesteśmy grupa wsparcia i się wspierajmy, to jest bardzo ważne że, myślę że marzec będzie jezy a jak nie to kwiecień, maj itd, ale tak patrząc niektórym z nas się udaje więc bądźmy dobrej myśli:-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka olej teściów, w sumie to trochę niezbyt ładnie postąpili. Ja po tym wiesiołku tez czuj***ardziej mokro, że tak się wyraże. Bo normalnie u mnie to było bardzo mało śluz a teraz coś sporo się pojawiło, a do dni płodnych jeszcze mam chwile. Milenka jeśli to sprawa antybiotyku to nic tylko brać :p dziewczyny bierzecie wiesołek tylko do owu, prawda? niunka ja wczoraj jak było u lekarza rodzinnego to akurat tam jakiś gin prywatnie przyjmował i wizyta kosztowała 170 zł + 90 zł USG . Jak to zobaczyłam to myślałam ze padne, nie dziwie się , że nikogo nie było w poczekalni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka zamiast kochance miało być kochacie wybacz:-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agii nie szkodzi zrozumiałam;P i dziękuję za wsparcie dziewczyny. dziś zaczynam testować owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Hej, miałam napisać po lekarzu to pisze ;) Wszystko ze mną ok, wręcz książkowo, macica idealna, zadnych mięśniaków torbieli pęcherzyków, po prostu nie możemy się wbić w odpowiedni moment dlatego lekarz zaproponował mi monitoring cyklu więc w następnym mscu będę chodziła do niego i będziemy namierzali owulację. Generalnie trochę mi się nie chce, bo mieliśmy odpuścić...ale chyba muszę iść za ciosem. fasolka za wizytę zapłaciłam 130zł, za monitoring cyklu powiedział, ze będzie brał symboliczną kwotę 10zł więc moim zdaniem idealnie. Pamiętaj fasolka jak będziesz miała zły dzień daj znać my olsztynianki musimy się wspierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×