Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Sluchajcie, wkrecilam mojego Tate, ze bede miala bliznieta!!!! :-D W jakim byl szoku :-D Powiedzial, ze mam sie niczym nie martwic, bo na poczatku zmieszcza sie w jednym lozeczku, a oni nam we wszystkim pomoga!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Melisqa przynajmniej wiesz ze masz wsparcie rodziców w każdej sytuacji ;) Ale z Ciebie kawalara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Znacie może jakąś stronkę na której byłaby fajna interpretacja wyników bety HCG bo wyszło mi 3716 mIU/ml i tak szukam w necie i same bzdury znajduje. Z tym szczęśliwym mscem na zajście w ciążę to chyba jest prawda, ja kolejny raz zaszłam w marcu, koleżanka rok temu w styczniu poroniła, teraz znowu jest w ciąży właśnie ze stycznia. Coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim, piekna beta! A co chcesz w niej zinterpretowac? Widelki w normach sa tak szerokie, ze nie sprawdzic wieku ciazy, a bez drugiej bety po 48h niczego sie nie dowiesz. A jak cytomegalia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Aha bo ja pierwszy raz bete robie i się nie znam. Własnie te widełki są strasznie niejednoznaczne, bete powtorze pojutrze. Cytomegalia będzie najprawdopodobniej jutro. Drżę ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? A nie pisalas, ze mialas przed poronieniem jednego dnia 9tys., a po 48h - 14tys.? Bylam pewna, ze to Ty pisalas. Normy bety sa pokrecone, dlatego bierze sie pod uwage dwie rzeczy: czy jest ciaza tak/nie, a potem przyrost wartosci w ciagu 48h. U Ciebie ciaza jest, bo powyzej 25 to ciaza, a przyrostu jeszcze nie znasz (powinien wynosic minimum 66% w ciagu 48h, chociaz u mnie wynosil 55 i 53, jesli dobrze pamietam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Niunka pisala o tych wynikach bety. Wiec, Maxim, podsumowujac, beta jest piekna, ciazowa. Jesli za 48h bedzie przynajmniej o 66% wieksza, tzn., ze wszystko idzie w dobra strone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melisqa ale Ty szczególy pamietasz :p ja czasami nie pamiętam co jadłam wczoraj na obiad . Maxim to bardzo dobra beta ciazowa. Zobaczysz co będzie po 48h. Daj znać jak te wyniki cytomegali jutro. trzymam kciuki żeby było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, kiedys to ja mialam dobra pamiec. Teraz to mam wrazenie, ze glupieje na starosc :-P Ale wiecie, co sobie uswiadomilam? Gdy bede swietowac wlasna 30stke bede miala dzieciaki w wieku 5 i 7 lat!!! Dwa male ale juz samodzielne szkraby :-D Ale bedzie biba.. bo cwiarteczki raczej nie wyprawie - w ciazy i z dwulatka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Ja też czekam, ale czarno to widzę. Dziś od rana mam mega mdłości, już wisiałam nad kibelkiem, ale jakoś przeszło, a tu zaraz do pracy trzeba iść bleee w tamtej ciąży nie czułam się tak źle, obiad jeszcze zjem ale kanapki są ohydne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
maxim a ja myslę ze bedzie dobrze, wracajac do Twoich poprzednich wynikow z cytomeg. to jesli IgM w wyniku na który czekasz spadnie to mozesz sie cieszyc bo bedzie to znaczyło ze przeszłas juz cytomegalie i IgG nawet jesli bedzie dodatnie a IgM ujemne to znaczy ze ja przeszłas i nie zagraża zarodkowi. Twoje IgM było 8,6 to oby teraz było ujemne :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
Melisa ty to masz super poczucie humoru z tymi bliźniakami :) Tak ja pisałam o becie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunka a ty w tamtą ciąże w jakim miesiącu zaszłaś? Bo wiesz jeśli to jakaś reguła to może może....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2013
Karola też w marcu bo 11 marca miałam ostatnia miesiaczkę wiec pewnie pod koniec marca, a mamy juz kwiecien ale wierze mocno ze uda sie w tym miesiacu bo wtedy tez okaze sie ze 25 marca miałam ostatnią @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2013
We wtorek mam wizyte u gin z wynikami o które prosil juz ostatnie o których wspominał i jednak zdecydujemy sie o przepisanie do Dr od niepłodnosci która zajmuje sie wspomaganiem rozrodu tj. jego koleżanki też bardzo dobrej i chyba decyduje sie na inseminację, jeszcze zobacze wyniki meza jak wyjda powtórne. Bo nie wiem już co moze powodowac ze nam sie nie udaje ;(, u mnie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. robiłam badanie hormonów w 3 dniu cyklu. i tak to się przedstawia: TSH 3.29 norma do 4.20 FSH 5.21 LH 5.72 co o tym sądzić? TSH za wysokie, dalej biorę tabletki. a co z resztą? robił ktoś te badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytrynka ja zawsze robię w trzecim dniu cyklu Fsh i zawsze mam 4.5 lub 4,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Hej, no niestety wyniki nie są najlepsze, tzn może nie urosły, a spadły, ale szału nie ma Igg 45 z kawałkiem a Igm jakoś 5 z kawałkiem, czyli nadal na plusie ;( ;( ;( maakra, ryczeć mi się chce a jestem w pracy i nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Maxim głowa do góry,ja mialam Igg 98 a Igm ujemny i wszystko jest dobrze,i ciebie też tak będzie :) zobaczysz.Ja trzymam mocno kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyktrynka ja będe robic te badania za 2 tygodnie to Ci powiem jak mi wyszły. niunka ja wierze ze był to twój ostatni okres na najblższe 9 miesiecy. maxim nie ma co rozpaczać. Ważne ze sie nie pogorszyło. teraz wyniki pod pachę i szoruj do lekarza z nimi. Przecież na pewno jest na to jakaś rada. Sama nic nie wymyślisz, a zadręczając się nic nie pomożesz. Ja teraz mam przestój, badania dopiero w poniedziałek, ale czekam na @ zeby własnie zrobić w drugim dniu to co cytrynka. Jakoś narazie jestem wyjątkowo spokojna. Oby jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa cytrynka teraz patrze na te badania co piszesz. Przeciez ja mialam je robione ostatnio ale mi lekarz kazał je robić w 15, 17 dc i to sie wtedy jakoś inaczej na to chyba patrzy. Mi wyszło LH 4,93 oraz FSH 2,93 i powiedziała mi ze to jest dobrze. ale nie wiem jak to sie ma do tego ze robiłysmy je w innym dc. Pewnie ma znaczenia bo przy wynikach są podane 3 rózne zakredy norm dla każdej z facy cyklu wiec chyba nie możemy porownywac. ja w 4dc mam zrobić TSH i prolaktyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od lekarza w którym dniu cyklu zleci zrobić badanie. Ja jak i moje inne koleżanki robiłyśmy w 3 dniu cyklu, czekam na informacje od nich co do ich wyników. one już mają dzieci, a mi nadal nie wychodzi. mają znaleźć swoje wyniki i dać znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
maxim wyniki spadły to dobrze, jednak oba dodatnie spytaj lekarza najlepiej, tym igg sie zbytnio nie martw tylko tym IgM bo znaczy ze nadal jest ale z drugiej strony spada wiec moze jest na dobrej drodze i nie ma sie co zamartwiac. Ja trzymam kciuki za dobre wiesci!!! Musi byc pozytywnie, juz nie mozesz powtórzyc tego co było, musisz zostac wynagrodzona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
cytrynka ja robiłam w 5 dniu cyklu TSH, FT3,FT4 i prolaktyne i wyszły dobrze ale jestem w pracy do pozna wiec nie podam wynikow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuńkaa2013 moje tsh jest w normie, ale i tak musowo muszę je zbić, bo do zajścia w ciążę potrzebne jest od 1-2. w ft3 i ft4 też mam normę. doczytałam się i fsh oraz lh mam prawidłowe,bo stosunek jednego do drugiego wynosi 1.097

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Tak patrzę na wasze wyniki to troche sie zaniepokoilam. Cytrynka pisze ze żeby zajsc w ciaze tsh musi wynosic od 1 do 2. A ja jak robiłam to mialam 0,83. Czy to moze byc za niskie? Niby w normie sie mieszcze bo mam napisane od 0,25 do 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×