Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Melisqa ja tez w tamtym cyklu myslalam ze mi sie udalo i mialam nadzieje i jeszcze jak mnie tak wspieralyscie to wydawalo mi sie ze to to a jednak nie wyszlo i strasznie zle to przezylam. Dlatego odpuszczam i nie bede swirowac co ma byc to bedzie. Ale oczywiscie mocno wam kibicuje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Ostanio mój cykl trwal 36dni,a cykle zawsze mialam 28dniowe,dzisiaj jest 38dzien i nadal nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, no ja właśnie w Ciebie tak bardzo wierzyłam, aż tak że mi było przykro, że Ci się nie udało. A potem Cytrynka i już się nie nastawiam, chociaż wiem, że optymizm jest kluczem do sukcesu :) Ale będę się tak nakręcać tylko na siebie, bo nie każdy przyjmuje dobrze jakieś tam rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka to dosc sporo. A to ty bralas castangusa? Bo ja tez zawsze mialam 28 dni a po tym dziadostwie mi sie zepsulo. Ja dopiero wkraczam w dni plodne.:-) lady co u ciebie ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az z ciekawosci weszlam poczytac o tym castangusie. Wyglada wszystko super, tylko nie wiem, czemu kobiety cieszy skrocenie cyklu :-P Ja przed ciaza mialam 33- 35 dniowe i bardzo za nimi tesknie, bo mialam okres rzadziej niz co miesiac! :-) A mam takie pytanie, czy bierzecie go na wlasna reke czy po konsvltacji z lekarzem? Pytam, bo ja jestem taka, ze bez opinii lekarza bym tego do ust nie wziela, chociaz ten lek jest oceniany jako bezpieczny. Dlatego zastanawia mnie, jak Wy robicie? No i czy jest skuteczny czy to farmakologiczna woda swiecona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meliqa to jest na zasadzie ziół, tak jak olej z wiesiołka, poprawia śluz i takie tam. Ja byłam na wizycie kontrolnej i Pani doktor powiedziała, że można to brać dla lepszego śluzu i takie tam, sama też bym nie wzięła. To tak jak rutinoscorbin :P generalnie szału nie nie ma jak dla mnie, ale podobno niektórym pomaga. Ja nie brałam tak jak tam pisze 3 miesiąc po 2 skończylam bo wydawało mi się ze mi bardziej szkodzi niż pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Karola nie jeszcze nie brałam castagnusa,od przyszłego cyklu chce zacząć brać,cykle rozregulowały mi sie po odstawieniu tabletek z 28 dni zrobimy mi się 36 dniowe cykle a teraz to juz nie wiem bo dzisiaj jest juz 39 dzien i nadal nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaa
Karola szczerze bylam i " jestem" nastawiona ze @ przyjdzie ale chcialabym sie mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co taka cisza u nas? co u naszych zaciążaonych forumowiczek :) chwalić się dziewczyny jak tam wasze fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Karola no właśnie ostatnio jakoś tu u nas cicho,ja biegam co chwile do toalety bo myślę że już @ przyszła a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz jakiś teścik w domu ? może zrób dla spokojności umysłu to wkońcu tyle dni po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Nie mam testu w domu ale nie wiem czy zrobię go w ogóle,nie chce rozczarowania,30.01 mam wizytę u gina,jestem bardzo ciekawa co mi powie pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Oj też bym nie wytrzymała...! Ale z drugiej strony, lepiej się nie rozczarować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Dziewczynki już było tyle rozczarowań że kolejnego nie chce :) Tym razem podeszłam do tego na luzie i bez jakiś większych obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Ale tutaj u nas cisza.Hallo dziewczyny co tam u was?U mnie nadal nic nowego.Cierpliwie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka, trzymam kciuki :) Ja czekam na Męża, bo mam od dziś dni płodne ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja jutro zaczynam dni płodne,więc staranka znowu będą, ale nie nastawiając się zbytnio. fakt, mam krótkie cykle, czasem dwa razy w miesiącu, ale taki mój organizm :) ostatnio coś się rozregulowały moje cykle, ale to pewnie przez torbiel po niepękniętym pęcherzyku. Milenka,trzymam kciuki i dawaj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Cześć dziewczyny :) U mnie bez zmian nadal @ nie ma i mam wrażliwe piersi.Ten cykl jest wyjątkowo długi już nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
MelisQa i cytrynko życzę wam udanych staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na pewno przyjemnych :P Brzuzka, pogodziłaś się z mężem? Cytrynka, ja wczoraj jeszcze raz wszystko liczyłam, sprawdzałam na kalkulatorach internetowych i wszędzie mi wyszło, że mam dni płodne od dzisiaj a nie od wczoraj, więc zanim Mąż wczoraj wrócił, już się przestawiłam z moim nastawieniem na dzisiaj :) A wczoraj grzecznie spać :) Trochę żałowałam, ale przed nami i tak gorący tydzień ;) I jeszcze naszej Córeczce w weekend wyprawiamy drugie urodziny, więc przeleci nam ten tydzień szybko :) Gorzej będzie potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Milenkaa nie zazdroszczę Ci tego czekania, ale mam nadzieję że się już nie doczekasz tej wstrętnej @ ja oczywiście mocno trzymam kciuki :) Cytrynka i MelisQa - oj życzę Wam owocnych starań , proszę się porządnie wziąć za mężów i nie próżnować heh Wiecie co dziewczyny ? mnie od kilku dni pobolewa podbrzusze, a może jajnik ... i tak się zastanawiam czy mogłabym mieć już dni płodne . Następną @ wyliczyłam sobie na 16, ale to jak zwykle tylko moje domysły (w tym mies. miałam 8) , więc ja muszę byc cały czas aktywna z moim mężuśkiem, narazie nie nażeka ;) a ja mam ostatnio naprawde dużą ochotę .... może rzeczywiście zbliża mi się ta owulacja . Życzę Nam powodzenia dziewczyny ... ( mam jakieś fajne przeczucia) Może w tym mies. sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Marcelka89 dziękuję. Do mnie przypałętał się jakiś katar i męczy mnie od wczoraj,mam nadzieje że pójdzie sobie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenkaa - ja ide do gin 29.01, mam tylko nadzieję że nie wykryje u mnie żadnych zaburzeń hormonalnych , chociaż mam złe przeczucia że tak może niestety być... ja nie wiem jak Ty wytrzymasz jeszcze tydzień do wizyty , ale mam nadzieję że C**przekaże pani doktor jakąś zaskakującą wiadomość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Marcelka89 szczerze mówiąc po cichu na to liczę ale co się dowiem to nie wiem,boję się że też dowiem się o zaburzeniach itd,bo moja @ przychodzi ostatnio jak ma na to ochotę.Już nie mogę się doczekać tej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Na to wszystko zgaga mnie dopadła,miewam ją ale bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenkaa _ wiem co czujesz bo właśnie moja @ tak zawsze przychodzi , kiedy tylko ma na to ochote . Zazdroszcze tym dziewczynom które mogą sobie dni płodne obliczyć , u mnie to nie jest takie proste :/ ale nie ma się co załamywać , musi byc dobrze . Ale juz tak długo się Ci spuźnia ... trzeba być dobrej myśli :) Ja tak samo nie mogę się doczekać wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Ostatni cykl był 36 dniowy,ale wywołana @ przez Luteine,i 36 dzień przypadał teraz na 18.01.Przed odstawieniem tabletek cykle miałam 28 dniowe a teraz w cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka, siwy dym, Ty rób test ;) Ja tam wolę zrobić test i wiedzieć, że to co widzę w sobie to tylko jakieś wkręty i moje wymysły :) 2 miesiące temu, jak zobaczyłam negatywny test, to mnie piersi przestały boleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×