Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość Milenkaaaaaaa
cytrynka_5 ja trzymam za Ciebie kciuki i wierze że każda już niebawem ujrzy 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka :) Najgorsze dni przechodzisz. Nienawidzę tego skrajnego momentu. Ja mam ostatki @ i wracam do działania :) Marcelka, dopisz się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest najgorszy moment w tym wszystkim. oczekiwanie na @ ale jeśli się tym razem nie udało to z pozytywem spoglądam w przyszłość. wierzę, że nic nie przychodzi ot tak sobie i na wszystko przyjdzie odpowiednia pora. i tego będę się trzymać w tym 2014 roku. 23 cykle starań to już jednak spory czas, który przyniósł wiele rozczarowań. teraz jest ta chwila, którą trzeba wykorzystać nie myśląc o jednym, teraz potrzeba relaksu na zmianę przyzwyczajeń i dalszego dążenia do celu :) dam jutro znać dziewczyny co tam u mnie słychać, czy nabroiło się czy nie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1986Karola - dzięki za przywitanie :) ja tez postanowiłam się nie załamywać, moja @ troszke dłużej trwa niż zwykle ale jak tylko się skończy to znowu wracam do gry Dziewczyny,szczerze mówiąc to ja nie wiem jak wpisać się do tabeli bo moim problemem jest to że mam bardzo nieregularną @ , zawsze tak było, przychodzi kiedy chce. 2-3 tyg. spóźnienia u mnie to norma... przyzwyczaiłam sie już chyba do tego , ale teraz gdy pragne mieć dziecko i gdy staram się o nie to zdałam sobie sprawe, że ze mną może być rzeczywiście coś nie tak :( Nie wiem kiedy mam dni płodne , ciężko mi to obliczyć ale staram się je rozpoznawać po śluzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - wyżej to byłam ja, dlatego skopiowałam 1986Karola - dzięki za przywitanie usmiech.gif ja tez postanowiłam się nie załamywać, moja @ troszke dłużej trwa niż zwykle ale jak tylko się skończy to znowu wracam do gry Dziewczyny,szczerze mówiąc to ja nie wiem jak wpisać się do tabeli bo moim problemem jest to że mam bardzo nieregularną @ , zawsze tak było, przychodzi kiedy chce. 2-3 tyg. spóźnienia u mnie to norma... przyzwyczaiłam sie już chyba do tego , ale teraz gdy pragne mieć dziecko i gdy staram się o nie to zdałam sobie sprawe, że ze mną może być rzeczywiście coś nie tak smutas.gif Nie wiem kiedy mam dni płodne , ciężko mi to obliczyć ale staram się je rozpoznawać po śluzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniej więcej mam chyba 40 dniowe cykle, ale bardzo różnie to u mnie jest. Dlatego tak w przybliżeniu wpiszę date spodziewanej @ cytrynka_5_______25lat____23_____@14.01.2014 Milenkaaaaaa____25lat____4______@ 18.01.2014 niuńka2013______28lat____3______@02.02.2014 brzuzka24 ___ ___23 lata ___8 _____ @ 02.02.2014 lady_di _________26lat___26______@ 06.02.2014 MelisQa _____ 24 lata _____ 3 _____ @09.02.2014 1986Karola _____ 27 lat ___ 6 _____ @ 11.02.2014 Marcelka89_____24 lata____7_____@ 16.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - a w jakich ty dniach przewidujesz swoje dni płodne? bo widze lekkie podobieństwo miedzy naszymi cyklami i tak chciałam zobaczyć jak Tobie wypada ( a nóż widelec może dobrze oblicze i w końcu się uda :) jak to się mówi, tonący brzytwy się chwyta... ehh cytrynka_5 - nie znamy sie jeszcze za dobrze ale ja też Ci zyczę aby ta wstretna @ jednak nie nadeszła , domyślam się jak się teraz męczysz czekając na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przewaznie mam cykle 30-31 dniowe. Teraz wyjatkowo mialam 35 ale to moglo byc spowodowane moja grudniowa infekcja. Mi owu wypada mniej wiecej 28 stycznia +- 2 dni. W tym miesiacu postanowilam ze nie bedziemy sie specjalnie starac. Musze oczyscic umysl bo zaczynam swirowac. Z mezem wybieramy sie na tydzien na narty akurat 28 stycznia. Za duzo ostatnio myslalm o tym, i dochodzilo do tego ze jak widzialam dzieci to az mialam lzy w oczach. Postanowilam wyluzowac. Tzn bedziemy probowac ale nic na sile. Maz wymyslil ze beztroski tydzien w gorach dobrze nam zrobi. Strasznie sie wkurzylam na to wszystko. Cytrynka oczywiscie trzymam teraz najmocjniej za ciebie kciuki,a jak juz wyskocza ci dwie kreski ( nie ma innej opcji zeby byko inaczej :) l to pozniej nie pozostaje mi nic innegi jak trzymac kciuki za milenke :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola to świetnie że wyjeżdzacie w góry , i jak fajnie się składa że masz mieć wtedy owulacje :) może akurat to czyste górskie powietrze sprawi że w końcu się Wam uda , trzymam za to kciuki :) Ja 29 mam wizyte u gin. , wczesniej byłam u innego ale on mi nic nie powiedział , tylko tyle że mam lekko torbielowate jajniki :( niby mam sie tym nie przejmować, a jednak się boję ... mam nadzieje że ten mi powie coś więcej lub może skieruje na jakieś badania ....zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) u mnie narazie cisza z @ Brzuch owszem, boli, jajniki też naprzemiennie pracują, mam takie klucia. temperaturę mam normalną 36.6, nie jest podwyższona. Czuję, jakby zaraz @ miała się pojawić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
cytrynka_5 ja nadal trzymam kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka ja tez trzymam kciuki :* oby tak dalej. A ja wam powiem kobietki ze dzis mija 10 lat odkad poznalam swojego mezusia :-) i kocham go najbardziej na swiecie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka_5 , coś czuję że to Twój czas na szczęście :D czekamy na jakieś wiadomości od Ciebie, i oczywiście 3mam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) Cytrynka trzymam za Ciebie kciuki mocniachno:) Karola zazdroszczę Ci wyjazdu w góry...uwielbiam zimą spędzać tam czas...wykorzystaj go na maxa:D U mnie 7 tydzień ciąży:)Niestety muszę leżeć bo pojawiają się skurcze:(Biorę tabletki na podtrzymanie ciąży. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i z moim dzidziusiem spotkam się 6 września:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inesska, oszczędzaj się i leż, ile trzeba. Cytrynka, ja też coś niucham u Ciebie ciążunię :)))) Mam takie przeczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy mi się sniło czy mam jakies dejawu ale wydawało mi się ze widziałam post "dziewczyny udało się jestem w ciąży :) :) :) " od cytrynki :) może to był proroczy sen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Dlaczego zostałam wykopana z tabelki? :( Cytrynka i jak tam u ciebie? Tez trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
cytrynka - trzymamy kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam taki problem.. Wczoraj współżyłam dziś od rana mam plamienia i niesamowity ból podbrzusza czy mogło się coś stać poważnego również staram się o fasolkę w brzuchu? może któraś z was tak miałą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałyście o 12 latce w Starachowicach w ciąży? SZOK !!!! a człowiek się tu tyle męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tragedia, tyle się starać i nic. A niektórym tak łatwo wszystko przychodzi. ja dalej czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio dowiedziałam się ze ddziewczna w gimnazjum, do ktorego kiedyś chodziłam jest w ciąży. Ma 14 lat. I na dobitke mamy kolezanki córka ostatnio urodziła dzidzie i ma 17 lat. To jest przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2013
Witam Was;) cytrynka trzymam kciuki;) Ja ten cykl mam stracony ponieważ na wczorajszej wizycie u gin dowiedziałam złych wieści tzn dwie diagnozy albo nie pekł mi w grudniu pecharzyk grafa i zrobiąl sie torbiel która pękła bo bardzo dużo płynu miałam w zatoce Dauglasa a jestem przed owulacją albo ciąza pozamaciczna, dlatego dziaj z dusza na ramieniu leciałam na BHCG ale po raz pierwszy ucieszyłam sie z ujemnego wyniku i odetchnełam bo wtedy to juz bym calkiems ie załamała, ze pierwsze poronienie a tu takie znow proroctwa, na szczescie lekarz dobrze zareagowął dzisiaj lece po czopki zeby ten płyn sie szybciej wchłonął i starania zaczynam po miesiaczce ktora mam dostac w lutym, wtedy jak pecherzyk ladnie urosnie to testuję z lekarzem zastrzyk na pęknięcie i monitring. Ech nowy rok i znow pod górkę, ale ciesze się przynajmniej ze nie okazała sie ta najgorsza dniagnoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wam miałam dziewczyny właśnie pisać o tej 12 latce w ciąży , jak usłyszałam o tym to mi szczęka normalnie opadła . Nawet nie umiem sobie wyobrazić jak takie ,,dzieci,, mogły począć dziecko ... przecież w tym wieku powinni miec w głowie zabawy a nie coś takiego !! Po prostu Szok i brak słów .... Niesprawiedliwe jest to wszystko !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńka2013 - z dwojga złego lepiej w tę stronę :) najważniejsze że wszystko jest oki . Ja juz jestem po @ , ale nie wiem kiedy będe mieć owulacje .Postaram się obserwować śluz ( jak zwykle ) i zwrócić większą uwage na brzuch i jajniki czy nie pobolewają w jakiś dzień , może w końcu trafie na dn. płodne. Dziewczyny może Wy mi cos podpowiecie w tym kierunku , czujecie się jakos inaczej w te dni, boli was brzuch? i czy zawsze macie ten sluz taki rozciągliwy czy niekoniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się pytam kto wykopał naszą aniulkę :P Milenka a co u Ciebie? jesteś następna w kolejce do dobrych wieści :) cytrynka_5_______25lat____23_____@14.01.2014 Milenkaaaaaa____25lat____4______@ 18.01.2014 niuńka2013______28lat____3______@02.02.2014 brzuzka24 ___ ___23 lata ___8 _____ @ 02.02.2014 aniulka0341_______21lat____21____@3.02.2014 lady_di _________26lat___26______@ 06.02.2014 MelisQa _____ 24 lata _____ 3 _____ @09.02.2014 1986Karola _____ 27 lat ___ 6 _____ @ 11.02.2014 Marcelka89_____24 lata____7_____@ 16.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt jej nie wykopał, przecież robiłyśmy od nowa tabelkę. Ja nie słyszałam o tej 12latce. W ogóle właściwie nie włączałam od kilku dni tv, to jestem do tyłu z wydarzeniami. Wiecie co, jak jej dziecko będzie w jej wieku teraz, to ona sama nadal będzie młodsza od nas - masakra! Trochę to zagmatwałam, ale szczena mi opadła, że to dziecko jest o ponad połowę ode mnie młodsze. Ba, mniejsza różnica wieku jest pomiędzy nią a moją córką, niż pomiędzy nią a mną! Biedni rodzice tej dziewczynki, którzy muszą się teraz wstydzić i są osądzani, a to nie ich wina... Niuńka, doskonale wiem, co czujesz, jak ja się dowiedziałam w grudniu, że nie wolno mi się starać w tym miesiącu, to miałam wrażenie, że ten miesiąc mojego życia absolutnie nie ma sensu, ale pocieszę Cię, że są tego plusy - nie dopatrujesz się, nie doszukujesz, żyjesz spokojniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×