Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość Milenkaaaaaaa
MelisQa dokładnie po 18-tym głucho może przyłączy się do nas jakaś nowa staraczka która będzie się spodziewała @ po 18-tym.Mnie dzisiaj pobolewa podbrzusze ale nie wiem dlaczego może tym razem zjawi się wcześniej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pojawiło się ale nie wiem jak to nazwać - jakieś brązowe poźniej bladoróżowe plamienie. Może się rozkręci. ale jestem przerażona. Nie dość ze się tyle spoznia to jeszcze coś dziwnego się pojawia. Nigdy tak nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
1986karola a może pójdź do lekarza jak nie rozkręci się @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na pewno milenka. a już myślałam ze będą dwie kreski ;/ aż mnie ta małpa w konia zrobiła wrrr. Ale w sumie to trochę mi ulżyło że coś się pojawiło. Bo naczytałam się głupot w necie o spóźniającym się okresie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Karola nie przejmuj się mi rozregulowało się wszystko totalnie i też idę do gin ale dopiero mam wizytę na 30 stycznia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, a może po prostu nie powinnaś robić testu tylko o 21? Może nie wszystko przesądzone? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no , powinien już wykryć tyle dni po terminie. Zreszta wydaje mi się ze @ się rozkręca, już się trochę uspokoiłam. Lady_di przykro mi ze przyszła. coś ten rok nie zaczał nam się dobrze. Też się dopisuje cytrynka_5_______25lat____23_____@14.01.2014 Milenkaaaaaa____25lat____4______@ 18.01.2014 niuńka2013______28lat____3______@02.02.2014 brzuzka24 ___ ___23 lata ___8 _____ @ 02.02.2014 lady_di _________26lat___26______@ 06.02.2014 MelisQa _____ 24 lata _____ 3 _____ @09.02.2014 1986Karola _____ 27 lat ___ 6 _____ @ 11.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha nie poprawiłam długości staranek :p cytrynka_5_______25lat____23_____@14.01.2014 Milenkaaaaaa____25lat____4______@ 18.01.2014 niuńka2013______28lat____3______@02.02.2014 brzuzka24 ___ ___23 lata ___8 _____ @ 02.02.2014 lady_di _________26lat___26______@ 06.02.2014 MelisQa _____ 24 lata _____ 3 _____ @09.02.2014 1986Karola _____ 27 lat ___ 7 _____ @ 11.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, począwszy od owulacji mam prawie cały czas taki gęsty śluz. nie wiem czym to jest spowodowane. nie nakręcam się już, odpuszczam, co ma być to będzie, ale niecierpliwi mnie ten śluz. na 10 dni przed @ ciągle bolały mnie naprzemiennie jajniki i tak po dziś dzień. dodam, że mam torbiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, oj, Cytrynka, nie podkręcaj nas... bo jesteś teraz u nas na tapecie :) Dzień mija i lepiej się czuję :) Ahh.. ten pierwszy dzień ciąży ciężki był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podkręcam Was kobitki. niebawem będzie wiadomo czy ta wredna małpa do mnie przyjedzie...czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2013
cytrynka_5 trzymam kciuki żeby nie przyszła w końcy ten 2014 musi być lepszy w dobrych nowinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
cytrynka_5 trzymam kciuki za Ciebie,mam nadzieję że w tym roku juz każdej nam się uda:) U mnie cisza,brzuch pobolewa ale @ nie widać wiec pewnie przyjdzie tak jak ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie strasznie piersi bolą przy dotyku :( ale to chyba zwiastun @ póki co brzuch nie boli, ale nadal jajniki naprzemiennie. po śniadaniu mam straszną zgagę :( aż taki to dyskomfort. ale kupię rennie i będzie problem z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytrynka, jakie rennie?! A jesli jestes w ciazy? Nie szkodz dziecku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, koleżanka będąc w ciąży spokojnie mogła brać rennie i nie miało to żadnego wpływu na ciążę. Ale muszę przyznać, że obyło się bez tgo, bo zgaga przeszła. Ale dziękuję za troskę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
cytrynka_5 moze to objawy ciąży a nie @ :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki, tak bardzo chciałabym, ale jak już wspomniałam wcześniej, nie nakręcam się już, bo to tylko blokuje, wysyła sygnały do przysadki mózgowej i ta robi swoje. Ale jestem pewna, że rok 2014 przyniesie każdej z nas owocne starania i wkońcu każda doczeka się swojej fasolki :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenkaaaaaaa ja mam nadzieję, że 18.01.2014 ta wstrętna małpa do Ciebie nie przyjedzie :) niuńka2013 oby był lepszy, oby :) zobaczę czy ten mój 23 cykl przyniesie szczęście czy nie...jak nie ten to następny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytrynka_5_______25lat____23_____@14.01.2014 Milenkaaaaaa____25lat____4______@ 18.01.2014 niuńka2013______28lat____3______@02.02.2014 brzuzka24 ___ ___23 lata ___8 _____ @ 02.02.2014 lady_di _________26lat___26______@ 06.02.2014 MelisQa _____ 24 lata _____ 3 _____ @09.02.2014 1986Karola _____ 27 lat ___ 7 _____ @ 11.02.2014 aniulka0341_______21lat____21____@3.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
To ja wklejałam ostatnią tabelke. U mnie kolejny cykl brania clo... ale nie będzie zbyt intensywnych przytulanek bo drugi tydzień choruje i jak mi nie przejdzie przez week to do lekarza... więc ten msc uważam za zamknięty jak dla mnie. A jak u was ? Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka_5_______25lat____23_____@14.01.2014 Milenkaaaaaa____25lat____4______@ 18.01.2014 niuńka2013______28lat____3______@02.02.2014 brzuzka24 ___ ___23 lata ___8 _____ @ 02.02.2014 aniulka0341_______21lat____21____@3.02.2014 lady_di _________26lat___26______@ 06.02.2014 MelisQa _____ 24 lata _____ 3 _____ @09.02.2014 1986Karola _____ 27 lat ___ 7 _____ @ 11.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Hej kobitki,u mnie zaczął się ból piersi wiec pierwsze oznaki nadchodzącej @ są.Najpóźniej w niedziele powinnam dostać.Mam nadzieję że szybko przejdzie i szybko pójdzie i zaczne starania z castgnusem :) Spokojnej nocki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) przyznam się od razu że nie czytałam wszystkich waszych wpisów ale bardzo chciałabym sie dołączyć do tematu . My z mężem staramy się o dzidziusia juz 7 miesięcy i ciągle nic :( w tym mies. myślałam że może się w końcu udało, żywiłam taką nadzieję ... ale jednak dostałam @ . Już będzie sie mi powoli kończył, miałam lekkiego doła ale znowu się podnoszę bo wiem że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było by mi bardzo miło jakbyście mnie przyjęli do swojego grona, miała bym z kim w końcu o tym porozmawiać , wyżalić się a nie ciągle dusić to w sobie i zamartwiać się.... co prawda mam męża i rozmawiamy o tym , ale on nie przeżywa tego tak mocno jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marcelka w naszym gronie :) To jesteśmy w tej samej sytuacji. ja też 7 miesięcy się staram i też mój @ dobiega końca. Więc nie ma się co załamywać tylko działać, bo tutaj mamy takie małe postanowienie, że w 2014 wszystkie zaciążymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) no to u mnie chyba się zacznie coś dziać, tzn. wstrętna @ chyba już w drodze :( brzuch mnie zaczął już boleć delikatnie, piersi nadal bolą, są nadwrażliwe od 5 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne jest tylko to, że nie mam tego napięcia przedmiesiączkowego,nie jestem nerwowa jak to zwykle bywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×