Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość Milenkaaaaaaa
Cześć dziewczyny,u mnie nic szczególnego,wczoraj troszkę pobolewał mnie brzuch i nadal obolałe są piersi a tak to nic nowego,w tym miesiącu tak naprawdę czekam na @ bo wiem że na 90%się nie udało a postanowiłam sobie że następne staranka zacznę z castagnusem. Cytrynka_5 co tam u Ciebie? Umieram z ciekawości i trzymam nadal mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków, to pomaga :) nadal nie ma @ :) dziś będę testować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
No to czekamy na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko nadzieję, że to nie po prostu spóźniona @ Oczywiście o efektach dam znac. Milenkaaaaaaa ja trzymam kciuki za Ciebie mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Dzięki cytrynko :) A ja czekam na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, znow akurat test, jak ja na caly dzien wychodze! I bede na telefonie wisiec i sprawdzac co chwile :-) Bardzo wierze, ze dzisiaj Twoj szczesliwy dzien, Cytrynko! :-) Ja zaczynam dni plodne we wtorek. Stosujecie testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też melisq od wtorku dni płodne :) będziemy w tym samym czasie się przyjemnościować, ja nie stosuje testów owu, więc niewiele C***owiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Melisqa wykopali mnie bo byłam już w nowej tabelce:-) ale już sie poprawilo ;) i widzę że mamy owulkę w tym samym czasie :D ojjj.... moze sie uda ze i termin porodu będziemy miały taki sam hehe :) w poniedziałek mam wizyte u gin i będę pewna czy owulacja wystąpi w odpowiednim czasie. Cytrynka kibicuje ci z całych sił:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testuję po 15 stej :) akurat jak będę w domu, po pracy już :) także oczekujcie albo nowiny :) albo rozczarowania :( bo to może przez tą moją torbiel mi się spóźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka_5 głowa do góry , wierzę że będzie dobrze :) jeszcze się okaże, że będziesz dzisiaj z mężem świętować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem Wam, że mam stracha :( boję się negatywnego wyniku :( choć dużo opcji wskazuje na to, że będzie pozytywny, a mimo to i tak mam obawy. to chyba już z przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stresuj się tak bardzo , jeżeli już masz jakies przeczucia że możesz być w ciąży to po prostu MUSI być dobrze :D nie myśl o negatywnym wyniku , myśl pozytywnie :) my tu wszystkie trzymamy mocno za Ciebie kciuki A spóźnia Ci sie czasami @ czy masz przeważnie regularny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam złe wieści :( test negatywny :( tak jak myślałam :( i w dodatku przed chwilą @ się pojawiła :( albo się rozkręci albo nie :( dopiszcie mnie do nowej tabeli :( z tym, że kolejna @ niewiadoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
cytrynka_5 głowa do góry kochana,wiem co teraz czujesz bo ostatnio miałam tak samo @ spóźniała się 8 dni a tu nic,ale może następnym razem się uda,trzeba być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru się załamywać, tylko żyć i cieszyć się każdą chwilą :) przyjdzie taki czas, że wszystkie niebawem wpiszemy tu swoje dwie kreski :) Dzięki za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunka2013 nowy rok moze pod górkę ale zobaczysz że jego koniec to juz bedzie z górki :)) Cytrynka nastepnym razem się uda zobaczysz :) U mnie z cyklu wychodzi ze rozpoczynaja sie dni płodne a na zmiane od okresu bola mnie jajniki raz prawy raz lewy. I na dodatek piersi delikatnie pobolewaja. Chyba juz mi sie wszystko poprzestawialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba za bardzo się wczuwam i przejmuję, bo Cytrynka zrobiła test, a ja mam doła, bo był negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka mi też jest przykro z powodu twojej @ . Ale trzeba próbować dalej , nie możemy się załamywać ... mi ciągle siostra tak mówi gdy dostaje @ i mam doła . Ale zaczyna się nowy cykl a z nim nowe nadzieje :) Ja wierzę że w tym roku się nam uda dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Dziewczynki u mnie chyba tym razem przyjdzie tak jak w tamtym miesiącu (36 dzień cyklu) bo brzuch boli coraz bardziej i czuję że to kwestia godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaPola238
Hej dziewczyny ;-) Od pół roku staramy się o maleństwo. Do tej pory niestety się nie udało. Tydzień temu zaczął boleć mnie brzuch, tak jak na okres więc myśle sobie kurde znowu się nie udało. Tak jak miało być we wtorek 14 stycznia przyszedł okres, ale jakiś dziwny. W ten dzień miałam dużo biało brązowego śluzu, następny dzień dużo, dużo krwi jednakże bez takiej ilości skrzepów jak zawsze, praktycznie ich nie miałam - widziałam jakieś złuszczone niteczki. Brzuch bolał, oj bolał. A od czwartku znów brązowa krew w małej ilości. Brzuch niesamowicie opuchnięty na wysokości jajników. Dzisiaj nie mam już praktycznie nic. Tylko jajnik kłuje ;/ zawsze okres mam ok 7 dni z czego trzy pierwsze umieram z bólu. Teraz jestem trochę rozbita, we wtorej umówiłam się do ginekologa i tak się zastanawiam, może dla pewności zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrob test. Lepiej wydac te 5zl niz sie zastanawiac. Cytrynka, sprobuj wyliczyc sobie nowa @, to Cie przepisze w tabelce. Milenka, a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaulinaPola238 tak jak mowi MelisQa zrób test to bedziesz wiedziała co i jak. U mnie w tym miesiacu chyba będą nici ze staranek. Poklocilam sie z M. nawet mało ze soba rozmawiamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Hej dziewczyny.U mnie na razie cisza,ale cos mi sie wydaje że to kwestia czasu i @ przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyliczyłam sobie @ powinnam dostać ok 10-12 lutego. cykl starań 24. możecie oni dopisać. Milenka,co u Ciebie? daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Cytrynka_5 na razie nic nowego wczoraj bardzo źle się czułam ale jest juz ok @ jeszcze nie przyszła ale coś mi się wydaje że to kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×