Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

hej u mnie też nadal cisza. Dzisiaj kupie test więc jutro zrobię. Mam nadzieję. Chyba ze ta paskuda przyjdzie. meliska trzymam kciuki za ciebie :) i za nas brzuzka też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka mam wrażenie że ten test i tak wyjdzie negatywny :/ musze po prostu wybrać się do lekarza. Nie przyjdzie Aniulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuzka ja też mam takie myśli ze i tak wyjdzie negatywnie... Więc postanowiłam kupić test dopiero wieczorem jak faktycznie nie nadejdzie, karola jeszcze nam nie zazdrość bo to czekanie to strasznie ciężka sprawa jest. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuzka a boli cie podbrzusze piersi czy coś? Ja tak patrzę na mój wykres temp i dzisiaj pobiłam rekord w ostatnich dniach. Miałam temp ok 37,3 lub 37,4 a dzisiaj 37,8! Może ten skok to przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam sie na temperaturach, ale czy przed okresem temp. wlasnie nie spada? W ktorych dniach cyklu teraz jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) brzuzka24 - coś mi podejrzanie twoja sprawa wygląda , pół dniowe plamienie hmmm.... co to może znaczyc ? ;) aż się samo ciśnie na usta ... ciąża =) chociaż nie chcę zapeszać . Trzymam mocno kciuki :) aniulka - za Ciebie tak samo trzymam kciuki , obyście się nie doczekały tych wstrętnych @ a mnie kurde dopadło jakieś choróbsko :/ masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem w 33dniu cyklu i właśnie temperatura spadła mi do 36,5. Wiec ciąża chyba odpada. Juz sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak średnio się znam na temp ale czytałam gdzieś, ze podwyższona przed @ może swiadczyć o ciąży. Generalnie przed samym okresem powinna Ci spaść. Ale to tak tylko czytałam także nic pewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce Ci Melisqa nic mówić ale Milenka tez przed samym @ miała niby choróbsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Marcelka choruje, nie ja ;-) U mnie Cora choruje, ale to raczej nie na ciaze :-) Brzuzka, a poprawnie mierzysz temp.? Codziennie o tej samej godzinie tym samym termometrem w tym samym miejscu przed wstaniem z lozka przynajmniej po 4h lezenia? (tyle zapamietalam z nauk przedmalzenskich) Ja w 32 dniu cyklu juz z popoludniowego moczu mialam dwie mocne kreski, a moja kuzynka tego samego dnia rano miala tak ledwo widoczna, ze nie bylismy pewni, czy ja widzimy, czy chcemy ja widziec :-P Takze to bardzo indywidualna sprawa, a najwazniejsze, ze nie macie @ :-) I pamietajcie (gdzies to wyczytalam), po 20 nie siusiacie i nie pijecie, zeby nie rozcienczac moczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym widze, ze wszystkie tu siedzimy i czekamy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa faktycznie Marcelka przepraszam, wracaj nam do zdrówka bo 16 lutego testujesz :) no czekamy jak na szpilkach :) ja to co najmniej tak wyczekuje jakby to było moje dwie kreski :P fajnie przynajmniej nie myśle o swoim straconym cyklu :D ale w nastęnym jak dopadnę mego męża jedynego to aż strach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wiecie dziewczyny co dzisiaj zauważyłam? te całe opóźnienia w @ to przez ten zakichany stres i wyczekiwanie. bo teraz wiem, że przyjdzie to dopiero mój 27 dc a czuje jakby lada moment miała dostać i wszelkie "normalne" objawy jakie miałam zawsze to mam. no i zapewne się nie spózni jak ją wyczekuje, a jak jej nie wyczekuje to franca pojawia się 7 dni po. Morał z tego taki ze trzeba kurde nie wiem jak to zrobić ale się nie nakręcać. Niby wmawia sobie człowiek ze się nie nakręca a tak w podświadomości i tak liczy na to że się udało. Ja naprzykład nie umiem wyluzować, oprócz momentów takich kiedy wiem ze się nie udało ( no chyba ze jakieś niepokalane poczęcie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, ja cały miesiąc chodzę wyluzowana. Nie oglądam się, nie ściskam, nie doszukuję. Aż przychodzą 3 dni do @ i jak nastolatka szperam po internecie, czy ktoś miał np. w 25 dniu cyklu pozytywny test :P Albo objawy ciąży czytam, które znam, bo byłam w ciąży :P I najchętniej bym od jutra do @ lub dwóch kresek codziennie robiła test :P A koleżanka chce wpaść do mnie jutro na wino, więc może uznam to za pretekst i zrobię test w 27 dniu cyklu, bo jestem w gorącej wodzie kąpana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy da się bez tego nakręcania. za każdym razem też sobie powtarzam, że testu nie zrobię, ale i tak się łamię:) taka już chyba nasza psychika. a propo niepokalanych poczęć to trochę małych cudów by się tu przydało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Ciężko jest się pozbyć tego "nakręcania się" oj cieżko, sama co miesiac mówię ze kończę z testami owu, ciążowymi, rozmyślaniem, nadzieją itp a potem i tak to robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam test. Zrobie go jutro rano :) i dam wam od razu znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuzka, moglas kupic dwa i jeden zrobic dzisiaj. :-P Mnie cmi w podbrzuszu ale to z nerwow. Nie wiem, co zrobic. Kolezanki wpadaja z winem jutro, a ja bede w 27 dniu cyklu - za wczesnie na test. I boje sie pic, a nie chce im tlumaczyc i wymyslac, czemu bym miala nie pic, jak zawsze bylam pierwsza chetna do babskich wieczorow przy winku.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa nie wiem co c***oradzić bo terotetycznie jesli jutro wyjdzie Ci test negatywny to nie oznacza, ze nie jestes w ciazy bo to chyba troche za wczesnie. Ale dla spokoju własnego sumienia możesz zrobić :) przynajmniej jutro będziemy oczekiwać z niecierpliwościa twoich wyników i wyników brzuzki i aniulki :) oj bedzie sie działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, udalo mi sie wybrnac, banal. Typowo dla drugiej polowy cyklu przejmuje sie p*****lami ;-) Ale wole uniknac chwalenia sie staraniami przed mniej bliskimi kolezankami, zeby sie mnie potem na ulicy nikt nie pytal o moje wspolzycie :-P Ja testuje zgodnie z planem w sobote - dzien przed @ :-) Ale nie moge sie doczekac rana i nowinek od naszych dziewczyn!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. jestem dokładnie 5 dni przed @ Strasznie kłuje mnie momentami lewy jajnik. do tego mam okropnie bolące przy dotyku piersi, lewa szczególnie. jakby tego było mało to czasem mam taką białą wydzielinę z miejsca intymnego. nie wiem sama o co tu chodzi. ale zeszły cykl miałam tak, że piersi mocno bolały, ale nie aż tak jak teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to, Cytrynka, jest nadzieja :-) A gdzie sie podziala Wera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Dziewczyny trzymam kciuki! Słuchajcie tety owulacyjne sie robi rano czy wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie starający się dziewczyny :) mam nadzieję, że przygarniecie mnie do swojego grona i że razem z Wami będę mogła dzielić ten trudny czas starania się o największy skarb :) napisze kilka słów o sobie. Mam 27 lat i tak jak Wy staram się o dzidzusia. Będzie to moja 2 ciąża, pierwszą niestety straciłam, była to ciąża pozamaciczna której lekarze nie rozpoznali i w wyniku której straciłam jajowód :( był to a raczej nadal jest najgorszy czas mojego życia teraz pełna nadziei zaczynam nowe starania i mam nadzieję, zę będę mogła dzielić ten czas razem z wami :) dodam tylko ze przeczytałam wszystkie posty i mam wrażenie, że jestem z wami od początku i 3mam mocno kciuki za każdą z was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bialylabedziu z nami ;-) cytrynka twoje objawy sa calkiem rokujace. Ale sie bedzie dzualo w tym miesiacu. Jeszcze sie okaze ze wszystki zaciaza w lutym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Bialy Labedziu :-) Przykro mi z powodu straty i powiklan. Podaj nam, kiedy spodziewasz sie @ i ktory to Twoj cykl staran, to dopiszemy Cie do tabelki :-) Karola, ja nie mam nic przeciwko, zebysmy wszystkie zaciazyly :-) A jak Brzuzka i Aniulka? Bo co 10 minut odswiezam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×