Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość Milenkaaaaaaa
Cześć dziewczyny. Tak wczoraj myślałam sobie i może rzeczywiście lepiej że to usg zrobię jutro,będzie mi wykonywał usg bardzo dobry lekarz ginekolog który podobno wykonuję bardzo dokładnie usg itd Będzie już też wtedy wynik z bety więc może od razu się go zapytam co o tym myśli.Wczoraj jak mnie badała nie miała za "tęgiej"miny ale kazała mi brać kwas foliowy tak jak brałam do tej pory i powiedziała że z wynikami mam się do niej zgłosić to zleci mi dalsze badania.Wyznaczyłam się na 11 luty więc nie jest źle.Powiedźcie mi dziewczyny jaka powinna być beta u mnie? Patrząc na kalkulator to jest to 7 tydzień ciąży. Meliqa jeśli chciałabym usg na nfz to pani mi zaproponowała połowę marca więc podziękowałam i powiedziałam że chce prywatnie. Na razie jestem dobrej myśli i mam nadzieję że jutrzejsze badania tego nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka - no jakaś dziwna ta pani gin. , ale sobota jest juz jutro także nie masz się czym przejmować .Myslę że na prywatnej wizycie bedziesz bardziej zadowolona , i napewno juz usłyszysz serduszko ;) a powiedz , czy Ty masz zamiar potem dalej chodzć do gin. na NFZ czy juz prywatnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Marcelka89 kochana ten lekarz który jutro będzie robiła mi usg prywatnie również przyjmuje w tej przychodni na nfz,wolałabym nie zmieniać co chwile lekarza ale jeśli będzie taka potrzeba to zmienię tą panią doktor na innego lekarza.Wczoraj bardzo dużo ciężarnych do niej czekało i to co słyszałam to chwalili sobie ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w przychodni w gabinecie lekarze maja caly sprzet do dyspozycji i tam zawsze robia usg nie maja jakis limitow. Np jak mialam problem z torbielami to za kazdym razem mi robil i nikt nigdy nie umawial na usg. Dodam ze to gabi et na nfz nie prywatny. A tak w ogóle plamienie dzisiaj jest juz nieznaczne. Zmienilo kolor na delikatnie żółty. Nic wiecej sie nie dzieje. Nic mnie nie boli, czasami prawy jajnik ale tylko tak delikatnie. Zobaczymy co bedzie sie dzialo za dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Ona też miała wczoraj usg w gabinecie dlatego mnie to zdziwiło że mi go nie wykonała.Ale sobota juz jutro więc będę wiedziała co się tam u mnie dzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam nadzieję, że mnie "przygarniecie" w relacjach ze starań o dzidzię. czytam wasze wypowiedzi i widzę, że lekarze wszędzie podobni są. w grudniu byłam u gin i chciałam żeby mi usg zrobiła bo staramy się o dzidzię a kiedyś miałam torbiele, ona na mnie spojrzała i powiedziała że nie trzeba tylko mam kwas foliowy łykać. więc poszłam do innego, byłam w styczniu no kazał porobić hormonki. u mnie wyszły ok, więc nakłoniłam męża na badanie nasienia i tu jest problem bo mało jego żołnierzyków ma. a tu kolejny problem bo on ma seroujemne zapalenie stawów i sterydy na to łyka. ja dostałam od gina teraz duphostan ale on mi mówi że powinniśmy in vitro spróbować. kurcz podłamałam się trochę. biorę te tabletki 5 dzień ale fatalnie się po nich czuje. mam nadzieję, że wam się uda. brzuzka trzymam kciuki za fasolkę:) Milenkaaa również trzymam kciuki za jutrzejsze usg (serduszko napewno się pojawi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
cześć fasolka87 :) super że do nas dołączyłaś :) Tak naprawdę to dobrego lekarza można teraz chyba znaleźć tylko prywatnie.Moja pani doktor ma niby same dobre opinie a tu wczoraj mnie zawiodła ale nic czasem tak bywa.Fasolka87 Tobie też się uda zobaczysz :) Ja w was wszystkie bardzo mocno wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a któraś z was miała może hsg. zastanawiam się czy nie zapisać się na to badanie bo pytałam lekarza powiedział że powinnam ale prywatnie muszę iść bo on mi skierowania nie wypisze. trochę mnie zaniepokoił lekarz bo jak byłam w 12 cyklu to powiedział, że nie widzi u mnie pęcherzyka:( ale z niecierpliwością czekam na wasze wyniki, każda fasolka to szczęście:) a starania każdej z nas napewno będą wynagrodzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie normalnie szlag trafia, jak slysze historie o tych konowalach. Milenka, najwazniejsze, zeby w koncu ktos tam zajrzal i Cie uspokoil. Brzuzka, Ty jestes w ciazy jak nic! Sama powiedz, czy mialas kiedys rozowe albo zolte plamienia?! :-) Ja nie mialam! Fasolko, witaj :-) Napisz nam cos, ktory to Twoj cykl, ile masz lat i kify spodziewasz sie nastepnej @? Moze ktos zaktualizuje tabelke, bo ja wciaz ostatnio z telefonu wchodze :-) Maxim tam jeszcze trzeba poprafic :-) Ja jestem z siebie dumna, bo wyjatkowo nie dostaje na glowe, tzn. nie ogladam sie z kazdej strony przed lustrem, nie wyczekuje, czy gdzies zakluje itp. :-) Jestem w tym cyklu bardzo cierpliwa i mam bardzo duzo wiary, ze sie udalo, wiec boje sie rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie normalnie szlag trafia, jak slysze historie o tych konowalach. Milenka, najwazniejsze, zeby w koncu ktos tam zajrzal i Cie uspokoil. Brzuzka, Ty jestes w ciazy jak nic! Sama powiedz, czy mialas kiedys rozowe albo zolte plamienia?! :-) Ja nie mialam! Fasolko, witaj :-) Napisz nam cos, ktory to Twoj cykl, ile masz lat i kify spodziewasz sie nastepnej @? Moze ktos zaktualizuje tabelke, bo ja wciaz ostatnio z telefonu wchodze :-) Maxim tam jeszcze trzeba poprafic :-) Ja jestem z siebie dumna, bo wyjatkowo nie dostaje na glowe, tzn. nie ogladam sie z kazdej strony przed lustrem, nie wyczekuje, czy gdzies zakluje itp. :-) Jestem w tym cyklu bardzo cierpliwa i mam bardzo duzo wiary, ze sie udalo, wiec boje sie rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Melisqa nic na to nie poradzimy taki mamy kraj i musimy się chyba przyzwyczaić.Dam wam jutro znać co po usg czy czegoś więcej się dowiedziałam czy też nie.Trzymam za was mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelisQa w tym roku 27 lat skończę, niestety lekarz daje nam 1 rok, żeby mieć dzidziusia, bo mąż musi przejść na silniejsze leki żeby leczenie było skuteczniejsze niestety skutkiem będzie jego niepłodność. to nasz 5 cykl starań, ostatnie @ miałam co 31 dni, ale teraz po tym duphostanie to nie wiem jak będzie biorę go od 16 dnia cyklu, a następnej @ spodziewam się wg starych wyliczeń 12 lutego, poprzednia @ była 12 stycznia. i gratuluje tak silnego ducha walki, ja powoli tracę nadzieję, wiem że moje starania i tak nie są długie, ale jakbym miała czekać jak mi lekarze mówili bez żadnych badań to napewno bym się przeliczyła, bo wyniki mówią co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuzka24 ___ ___23 lata ___8 _____ @ 02.02.2014 aniulka0341_______21lat____21____@3.02.2014 lady_di _________26lat___26______@ 06.02.2014 MelisQa _____ 24 lata _____ 3 _____ @09.02.2014 cytrynka_5_______25lat____24_____@10.02.2014 1986Karola _____ 27 lat ___ 7 _____ @ 11.02.2014 fasolka87_________27lat____5____@12.02.2014 Marcelka89_____24 lata____7_____@ 16.02.2014 niuńka2013______28lat____4______@20.02.2014 maxim_________27lat_____6______@26.02.2014 A drugą tabelkę możemy założyć dla tych co już zaciążyły usmiech.gif Milenkaaaaaa_____25lat___2dziecko_____termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Dziewczyny które zaciążyły chyba już zapomniały o forum :/ czy z ciężarnych tylko ja tu jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Zapowiada się bardzo gorący początek miesiąca :) Mam nadzieję że same dobre wieści będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nam ładnie się powiększa :) U mnie bez zmian czekam z utęsknieniem na moją wierną @. Mój organizm zwariował... Dopiero 2 dni temu zaobserwowałam u siebie śluz płodny... Sprawdźcie czy dobrze tabelka jest poprawiona kobietki :) pozdrawiam i miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
aniulka nigdzie nie zamierzam odchodzić bo to dzięki waszym wsparciom się udało.Czuję się różnie jednego dnia lepiej drugiego gorzej,na ogół jestem śpiąca i nie mam na nic siły,dopadła mnie ochota na kwaśne i kompletnie nie moge patrzeć na słodkie.Ból piersi nadal się utrzymuję ale mam nadzieję że niedługo te dolegliwości odpuszczą mi i będzie tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqua kiedyś mialam upławy ale to było bardzo dawno temu. Teraz raczej mam regularny cykl. Tzn. Od 27 do 30 dni. Bardzo chciałabym być w ciąży ale jakoś mam wrażenie że ta @ i tak przyjdzie. No nic zobaczymy, jak do wtorku nie dostane to testuję, chociaż tak sobie dzisiaj myślałam że bardzo sie boję. Nie chcialabym znowu się zawieść. Dzięki wielkie za wsparcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
brzuzka a bolal Cie brzuch przy tych plamieniach? pobolewal? Milenkaa jak Twoje samopoczucie?:) Nie zapomniałam o Was, podczytuje ten temat, bo mam sentyment ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nic mnie nie boli ani nie bolało, czasami jajniki pobolewaja najczesciej prawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie miałam plamienia żadnego. ale faktycznie był taki dzień, ze siadłam u siebie w gabinecie i dostałam takiego chwilowego mocnego bólu jakby jajnika lewego czy czegoś wokół. trwało krótką chwile a potem tylko lekko ćmiło. sądziłam,że to "przed okresem". a na wizycie potwierdzającej test , miałam robione usg i był pęcherzyk z lewego jajnika ;p myśle, że to dobry znak brzuzka ;p wyluzuj, nie nastawiaj sie ale obserwuj swoje ciało. Trzymam kciuki za Ciebie, może październik 2014 bedzie Twoja wyśnioną datą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
ta wypowiedz powyżej to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
Milenkaaaa - powiem ci ze podziwiam twoją cierpliwość że podarowałas ten doktor brak usg, ja to bym chyba nie wytrzymała takiej decyzji, poza tym pierwszy raz takie coś słyszę tym bardziej jesli mówisz że ona miała usg dostepne do wykonania go. brzuzka24 - czyżby kolejne dobre wieści? Mam nadzieje ze wszystkie z naszej tabelki w tym roku zaciążą i beda w końcu szczęśliwe:) fasolka87 - witam Cię, przykro mize Twój mąż musi zmienić leki na silniejsze a to niesprzyja Wam w płodności, dlatego musisz miec dobrego lekarza który dobrze cię pokieruje i wspomorze w szybszym zajsciu, a xzasami lekarze moga pomoc, spróbój monitorowac cykl u gina niech wskaze Wam konkretny dzień na przytulanki, a po owulce duphaston owszem;) ale nie zamartwiaj sie że czas cię mega goni bo bedziesz gorsze doły łapac tak jak ja jak sobie ubzdurałam że stara już jestem. Zawsze w przymusowej sytuacji mozna zamrozić plemniki i poddac sie inseminacji, jednak życze Ci naturlanej ciązy w najblizszym czasie. spróboj podawac mezowi witaminki na poprawe nasienia, arginina wpływa na zwiekszenie ilosc**plemników oraz cynk. Polecam Ci Fertimen mojemu mezowi podawałam 3 m-ce i wyniki sie znacznie poprawiły, choc my walczymy o wieksz*******iwość klasy A, choc A+B jest w normie. Wazna jest tez MORFOLOGIA nasienia robiliscie ją? Teraz zazywa Salfazin bo skonczył sie nam fertimen, ale planuje zakupic PRO CONCEPTIO MAN bo tez ma fajny skład poczytaj o tych witaminkach co ci napisałam na co wpływaja wybierzcie coś i niech twój M zazywa 3 miesiace i powtórzcie badanie - na pewno bedzie lepiej:) maxim_77 - nie załamuj sie tak jestesmy w podobnej sytuacji musimy sie trzymac i myslec pozytywnie, ja tez boję sie jakis kolejnych wiesci od najbliższych o zaciążeniach ale przeciez nie moge sie ąz tak negatywnie załamywać, kiedyś musi sie nam udać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny jestem mamą parki na ciąże czekałam 6 m-cy i 4..... moja gin mówiła, że po roku prób można pomyśleć o...witaminach mówiła, bo już po 2 m-cach zaczęłam się bać, więc doskonale wiem co czujecie nie stresować się, doceniać czas wolny i cieszyć się seksem :) tak serio to tylko 12 godzin w całym cyklu jest "pewnych" Znajoma z pracy na pierwszą ciąże czekała 2 lata na drugą tyle samo nie stosowała niczego co do plamień tuż przed okresem - to ponoć zaburzenia w temacie "progesteron" nie bardzo pamiętam szczegóły, ale ponoć małe szanse by zajść w najbliższej owulacji w ciążę lub raczej utrzymać ( o czym nawet kobieta nie bedzie wiedzieć na tak wczesnym etapie) Faktem jes tze przez trzy miechy miałam plamienia przed okresem i nie zaszłam w ciążę czwarty miesiąc był "czysty", więc w piątym sie udało może to zbieg okoliczności, a może nie moje znajome ( czerwcówki 2011 - na kafeterii ) brały coś na ujarzmienie hormonów podsumowując - nie stresujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, w środę miałam robione usg. a owulacja była we wtorek, tak twierdzi lekarka. w zatoce douglasa brak płynu, a w prawym jajniku ciałko żółte. co o tym myśleć? któraś z Was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×