Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Tak mi się wydaje że powinnam wrócić do tego prywatnego, ale dlaczego mam czekać aż do wiosny ? Lekarz uznał że skoro mam 25 lat to jestem jeszcze młoda i moge poczekać, może jakbym miała 30 to by inaczej zareagował - niewiem. Oni tak naprawdę maja gdzieś pacjentki , liczy się tylko kasa ... Boję się że będę chodzic do niego , a on będzie brał kase i nic więcej nie robił + jeszcze badania na własną rękę . Ale jeżeli dalej nasze starania będą spełzały na niczym to chyba nie będę miała innego wyjścia jak iść prywatnie ... brzuzka24 - a jakie badania Ci zlecał tamten lekarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka, masz rozregulowany cykl, nie wiadomo nawet czy on są owulacyjne. Nie czekaj do wiosny, ani do marca, tylko idź już. On od tego jest, żeby działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to już dokładnie nie pamietam, bo było to już z trzy lata temu. Ale pamietam że byl to progesteron, na tarczyce i jeszcze jakies inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelisQa - też się nad tym zastanawiałam czy ja mam wgl owulacje :( no bo chyba musi byc cos nie tak skoro mam az tak nieregularne cykle . Pamiętam że mi powiedział jeszcze że mam lekko torbielowate jajniki ( że niby mam się tym nie przejmować ) i wspomniał coś że mam chyba za dużo hormonów męskich . Więc nie rozumiem czemu nie wykazał chocby najmniejszej chęci że chce mi pomóc czy że będzie przynajmniej próbował mi jakoś pomóc . Ale MelisQa ja chyba tak jak Ty poczekam jeszcze ten jeden miesiąc A co Tobie powiedział lekarz na wizycie , czemu Ci kazał czekac do wiosny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na nfz u lekarza i napisał mi na kartce jakie wyniki mam zrobić prywatnie, na żadne badanie nie dostałam skierowania, więc nie wiem czym ta wizyta różni się od prywatnej. powiedział że nie widzi pęcherzyka i tyle, ale już że przydałoby się sprawdzić to czy wogóle owulacja jest to już nie. się zastanawiam po co te leki, jeśli np jajniki są niedrożne to mimo jakichkolwiek starań nic nie wyjdzie:( ja czytam te wszystkie wypowiedzi to mnie krew zalewa. ja chcę zrobić hsg prywatnie bo gin olewa sprawę i mi powiedział żebym sobie zrobiła ale on mi skierowania nie wypisze a sam zaproponował..... dziewczyny trzeba chyba normalnie chodzić i im za każdym mówić, albo mówić lekarzowi że się próbuje dłużej bo inaczej to nie zaczną wogóle działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuzka24 ______23 lata ___8 _____ @ 02.02.2014 aniulka0341______21lat____ 21_____@ 3.02.2014 lady_di ________26lat___ 26______@ 06.02.2014 MelisQa ________ 24 lata ___ 3 _____ @09.02.2014 cytrynka_5_______25lat_____24_____@10.02.2014 1986Karola _____ 27 lat _____7 _____ @ 11.02.2014 fasolka87________27lat_____5______ @12.02.2014 niuńka2013______28lat______4______@20.02.2014 maxim_________ 27lat_____ 6______@26.02.2014 Marcelka89______ 24 lata____8 ______@ 05.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj marcelka ja dolacze do ciebie za tydzien. Juz mam wszystkie pms. Jak czytam o tych lekarzach to mi sie noz w kieszebi otwiera . Co jeden to gorzej. Na nfz olewka, prywatnie mozna sie wyportkowac z oszczednosci I tez nie zawsze pomoze. Szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelisQa czuje sie tak jak przed każdym okresem. Czyli skurcze podbrzusza i ból piersi od wczoraj. Ja od wizyty u ginekologa nie robiłam sobie już najmniejszych nadziei. Przyszły cykl też skreślam bo dostałam infekcji po antybiotykach... Więc zero zbliżeń do całkowitego wyleczenia... Brzuzka jak tam kochana? Melduj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka - chyba masz racje , żałuje że powiedziałam gin. że sie staram od czerwca , jak widac zareagował tak jak zareagował , no po prostu olał to .... może jakbym mu pow. że staram się juz ponad rok to od razu by coś zaczął działać - kurde nie wiem , dołuje mnie juz to wszystko :( fasolka , myślisz że powinien mój mąż zrobic sobie to badanie nasienia czy poczekać az gin. nam to zaleci ? jak było u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - dokładnie , szkoda słów . Jak to powiedzenie mówi ,, umiesz liczyć , licz na siebie ,, - ja tak właśnie to widzę . Nic ich nie obchodzi nasz los ... powiedzmy że porobią nam badania a potem co ? napchają sobie wystarczająco kieszenie nasza kasą i powiedzą Dziękuje Dowiedzenia , jest z panią wszystko w porządku .... a ciąży dalej brak . Tego się właśnie boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka, moj ginekolog powiedzial, ze jesli przez pol roku sama nie zajde w ciaze, to mam przyjsc i zaczniemy monitorowac cykle, a dopiero jesli sie okaza bezowulacyjne, bedziemy badaniami szukac przyczyny. Ale do soboty nadal mam nadzieje, ze moze sie udalo. Dzisiaj troche zaczelam przezywac, ze czuje sie normalnie i nic mi nie jest, ale Maz mnie uspokaja, ze w pierwszej ciazy pierwszy objaw mialam w 30 dniu cyklu, a teraz jestem w 23. Takze staram sie byc cierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Melduje się że chyba dostanę okres, po pierwsze już czuję że zaczyna sie coś dziać, a po drugie temperatura spadła mi do 36,5 gdzie wczesniej utrzymywała sie na poziomie 37. A juz drugi dzień jest taka niska. Aniulka a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka gin może c***owiedzieć, że powinniście zrobić badanie nasienia, ale skierowania od niego nie dostaniesz. takie skierowanie to tylko urolog albo androlog wystawia, więc zostaje zrobić je prywatnie, bo do specjalisty się długo czeka. mój mąż trochę się wzbraniał, ale po tygodniu go namówiłam. teraz wiemy, że musi łykać witaminy, ale szanse że jego żołnierzyki się poprawią są znikome, mimo wszystko tę opcję też chcemy przetestować. po tym badaniu wiadomo czy partner też nie powinien się leczyć. głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zróbcie sobie badanie prolaktyny. kosztuje ok.20 zł. Nadmiar prolaktyny powoduje to, że cykle są nieregularne i bezowulacyjne. bardzo szybko idzie ją zbić, więc do dzieła. Może to jest ta przyczyna. ja miałam ten problem, a teraz owulacja przebiega wręcz książkowo. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn ktore byly lub sa w ciazy. Kiedy pojawila wam sie zgaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka a czy badanie prolaktyny mozna robić w kazdym dniu cyklu czy nie? I czy trzeba koniecznie nadczczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
Zgage miałam juz na początku ciąży. Wszyscy sie wtedy śmiali,że sobie ją wmówiłam. Rozmawiałam nawet o tym z lekarzem i powiedział mi,że zgaga jest od dużej ilośc**progesteronu w organizmie i może pojawiać się na początku ciąży. Od około 14 tygodnia ustała. Aż do teraz, z tym,że aktualnie to jest zespół smoka wawelskiego ;p męczy mnie strasznie. wczoraj nawet mówiłam mężowi,że boję sie do niego odzywać , bo nie wiem czy nie zaczne ziać ogniem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, ja miałam zgagę długo po tym, jak już wiedziałam, że jestem w ciąży, ale za to do samego jej końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuzka24 Badanie prolaktyny można robić w każdym dniu cyklu, ważne, aby nie w dni @ Trzeba być na czczo. Można zrobić dwa badania prolaktyny: surowica i po MTC (po obciażeniu). ja robiłam te dwa badania. w tym drugim to widać jak hormon wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cisza, ale dzisiaj lub jutro @ nadejdzie. Ja od wizyty u ginekologa przestalam robić sobie nadzieje więc i wy kochane nie oczekujcie ode mnie żadnych super nowin... nie ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dziewczyny wczoraj wróciliśmy z Sopotu było cuuudownie:) Tam czułam się świetnie.Droga powrotna była już dla mnie męcząca a dzisiaj od rana wróciły wymioty:( Nie mogę się już doczekać kiedy ten objaw minie. Teraz mamy gorący czas bo dużo dziewczyn będzie testować. Wierzę ,że Wam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Cześć dziewczyny :) co tam u was słychać?Ta nasza służba zdrowia jest do niczego wszędzie każą chodzić nam prywatnie a to nie na tym polega,są osoby których na to nie stać i co wtedy? Brak słów. Ja zgagę miałam jednego dnia zanim się jeszcze dowiedziałam że to ciąża :) teraz na całe szczęście nie mam jej ale mdłości są nadal i to prawie przez cały dzień :/ Czekam teraz na kolejną wizytę którą mam za tydzień zleci mi pani doktor resztę badań i mam nadzieję że będzie już tylko lepiej :) Trzymam za was mocno kciuki dziewczyny :) i czekam na super wieści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
brzuzka24 ___ ___23 lata ___8 _____ @ 02.02.2014 aniulka0341_______21lat____21____@3.02.2014 lady_di _________26lat___26______@ 06.02.2014 MelisQa _____ 24 lata _____ 3 _____ @09.02.2014 cytrynka_5_______25lat____24_____@10.02.2014 1986Karola _____ 27 lat ___ 7 _____ @ 11.02.2014 fasolka87_________27lat____5____@12.02.2014 Marcelka89_____24 lata____7_____@ 16.02.2014 niuńka2013______28lat____4______@20.02.2014 maxim_________27lat_____6______@26.02.2014 A tutaj dziewczyny które zaciążyły :) Milenkaaaaaa_____25lat___2dziecko_____koniec września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że jestem w ciąży, bo inaczej przytyję z 8 kilo. Non stop jestem głodna. Jak wilk! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa trzymamy mocno kciuki, ja idę w środę zrobić betę już nie mogę się doczekać, testom jakoś nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa ja to samo ... zre jak smok :-D ale ja w ciazy na 99 % nie jestem. Pytam o ta zgage bo ja nigdy w zyciu nie mialam zgagi I nie wiem nawet jakie to uczucie. FFasolka I melisqa wierze ze wam sie udalo. O brzuzce to nie mowie nawet bo jej to napewno pewnie teraz skacze ze sczescia. Ineskaa ale wam zazdroszcze wypoczynku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, ja pierwsza w zyciu zgage mialam wlasnie w ciazy. Nie wiedzialam, ze po zgaga, dopiero jak powiedzialam Mezowi, jak sie czuje, to dowiedzialam sie, co mi jest :-) :-P Nic fajnego. Do samego konca ciazy wypijalam ponad litr mleka na noc (wtedy zgaga byla najgorsza), w dzien udawalo mi sie to jakos stlumic. Fasolka, sprawdzilam w tabelce, ze masz @ dopiero na 12, wiec w srode beta Ci jeszcze nic nie pokaze. hCG wytwarza sie dopiero po zagniezdzeniu zarodka. Wg kalkulatora plodnosci, z ktorego korzystam, wynika, ze dopiero na 3-4 dni przed @ MOZE pokazac ciaze, MOZE. Takze nie trac kasy :-) Ineska, wpisz sie w tabelke z data porodu :-) Brzuzka, mam nadzieje, ze wracasz dzis do domu z testem i jutro od rana przeczytamy tu super wiadomosc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No właśnie nie wytrzymałam do jutra i zrobiłam test. Niestety wyszedł negatywny :( @ jeszcze nie dostałam, zaczęłam dopiero plamic wiec do juta powinna się rozwinąć bardziej. Melisqua trzymam kciuczki za Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×