Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

U mnie nadal cisza, wczoraj na wieczor dostalam skurczy w podbrzuszu no i sobie pomyslalam ze dzisiaj rano nie bedzie zaskoczenia jak sie pojawi. A tu nic i nic. Dzisiaj moj 30 dc w poprzednim dostalam w 31 wiec musze cierpliwie czekac.... choc @ zawsze mialam w 28 lub 29 od samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli aniulce się udało za co trzymam z całego serca kciuki to oznacza, że tych lekarzy można wsadzić sobie daleko gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochane trzymajcie trzymajcie... ale mam nerwowke... teraz przeczytalam ze infekcja narzadow moze byc takze jednym z pierwszych objawow ciazy... lekarza na pewno zmienie jesli sie okaze ze to malenstwo:-) w sumie po @ i tak mialam zamiar isc prywatnie na konsultacje... najchetniej juz teraz zrobila bym ten test ale.... jak juz zrobilam kiedys test to za pol godz byl @.... nie chce powtorki z rozrywki, wiec cierpliwie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka masz tak jak ja - robię test i bam @ się zjawia. Teraz (tzn w przyszłym cyklu) choćby nie wiem co nie kupuje żadnego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ja tez tak postanowilam wiec nawet zadnego w domu nie mam. Musiala bym wybrac sie do apteki a ze dzisiaj mam dzien lenia to wybiore sie moze wieczorem lub jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Was. Ja robie test od razu w dniu @ lub dzien po, a w tym miesiacu nawet dzien przed :-) Ja jestem z tych, co wola wiedziec, na czym stoja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelisQa tak postanowilam po wczesniejszych rozczarowaniach... ale jutro chyba nie wytrzymam i zrobie. Tylkoze mam przeczucie ze jutro na sto procent nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka trzymam kciuki :) Ja to w ogóle jestem wybryk natury. Dzisiaj myślałam ze dostałam @ bo rano tak ze mnie chlupnelo ale do tej pory przeszło :/ nie wiem juz co myśleć. I bylo to brazowo czerwone. No i jeszcze pobolewal mnie dzisiaj brzuch no i oczywiscie prawy jajnik nie daje spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Hej dziewczyny jak tam u was? U mnie nadal starania;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro rano nie zrobie bo go nie mam :) poczekam do końca tygodnia. A do apteki daleko bo mieszkam na wsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzis cos strasznie napiernicza brzuch. :( brzuzka melisqa ma racje powtorz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuzka zrob kolejny test rano i to jak najszybciej:-) ja jutro jade do laboratorium oddac probki na badanie antygenow i kusi mnie aby zrobic bete... ale brzuch pobolewa coraz czesciej wiec chyba przeczekam jeszcze jutrzejszy dzien a w czwartek zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuzka, Aniulka, jak tam u Was? Ja dzisiaj mam ochotę cały dzień spać, kompletnie się nie wyspałam, a mam jeszcze sporo roboty przed powrotem Męża z pracy. I wysiedzieć coś dzisiaj nie mogę, w kółko obliczam, w którym dniu cyklu jestem i za ile dni mogę test zrobić, masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj melisqa melisqa mówisz ze Ci się spać chce :P? :) no wiesz ja nadal obstawiam, że Ty będziesz miała najfajniejszy prezent walentynkowy, więc proszę nie zawiedź mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, z calych sil sie dla Ciebie postaram :-D Nienawidze tych ostatnich dni, bo ciagna sie w nieskonczonosc! Szkoda, ze jutro nie jest sobota :-P A spac mi sie chce i to jak, ale ja mam zawsze druga polowe cyklu taka senna :-) Poza tym nic mnie nie kluje, nie boli ani nie swedzi :-P Ciekawe co z Lady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre muszą być takie starania.Ja w ciążę zaszłam od razu,mam 2 dzieci.Ale ja bardzo płodna jestem.Może zastanówcie się nad adopcją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka ja też się ze swoim dziś pokłóciłam, dobrze że ten dzień niedługo się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie czysto tzn. @ nie ma. Juz sama nie wiem co mam o tym myslec. Dzisiaj znowu dowiedzialam sie ze kolezanka w ciazy i to drugiej a jest w moim wieku. Gratuluje jej bardzo ale przykro mi gdy pomysle ze ja jeszcze w pierwszej ciąży nie jestem i mam taką trudność żeby zajść. MelisQa staraj sie też dla mnie nie tylko dla Karoli :P i tez mj sie wydaje ze Ci sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Dzień dobry dziewczyny :) Ja również czekam na dobre wieści od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuzka, ja dla Was wszystkich zajde w ciaze :-) Ale dzisiaj chyba zadna nie testowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajdz Melisqa i spraw abyśmy i my zawszy :) no nikt nie testuje ale brzuzka nam tu się podejrzanie zachowuje, a aniulka milczy. Lady_d jesteś z nami ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowisz Karola że podejrzanie się zachowuję :) dla mnie też to jest dziwne. Ale nie mam żadnych innych bjawów tylko brak @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelisQa mąż ma mi dzisiaj kupić test wiec zrobię jutro rano :) mam nadzieję że tylko nie zapomni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×