Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlenka2206

Zdrowa dieta

Polecane posty

Witam Was dziewuszki u mnie dzisiejszy dzionek zalatany w końcu mogę się choć trochę odprężyć :) byłam dzisiaj po skierowanie na badania i wiecie co mi lekarka powiedziała ? Że zima to najgorszy czas na odchudzanie bo zwierzęta zapadają w sen i my praktycznie też bo w tedy nasze organizmy powinny się regenerować. I w ogóle 15kg w dwa miesiące to bardzo dużo i może wystąpić efekt jojo,jutro mam wyniki ciekawe co wyjdzie ,jakoś się nie boję bo się bardzo dobrze czuję:) ,a lekarka niech sobie gada co chce to moje życie i mogę z nim robić co chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zrobicie sobie stopkę ?:D Będzie łatwiej podglądać efekty, co Wy na to ?:D Idę na TV potem coś poczytam i kładę się spać, także miłej nocki !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Rodzyn biedzimy chrzcić i własnie muszę być piękna :D stopkę zrobić nie rozumiem :D?? dziewczyny niech to ciasto się skończy bo nie mogę się oprzeć takie pyszne !!! aaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyn oglądasz ,, Na wspólnej,,? Ja pstatnio nie przepuszczam żadnego odcinka:-) . Ten film to chwila relaksu dla mnie. Jaskierka coś w tym jest. Mi lepiej odchudza się jak jest ciepło. Wtedy można jeść dużo zimnego jedzenia a w zimie już nie za bardzo. W lecie wcinam sałatki a teraz wolę coś ciepłego żeby mnie rozgrzało. Co do kg to fakt dużo zrzuciłaś. Chyba zdajesz sobie sprawe z tego ,że później będziesz musiała jeść taksamoabyto utrzymać. Dla tego mówię jeszcze raz. Dieta musi być zdrpwa i taka którą będziemy mogły jeść do końca życia i nic nie będzie nam się działo. Nom ja odwiedzę was jeszcze jutro a później jadę i jak tylko będę miała czas w Pplsce tp będę się pojawiała. Będzie m ibrakowało wchodzenia tu. Chyba jestem już uzależniona od tego topiku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia wiem,że jak się coś upiecze to późnoej ciągle się sięga pp to. Ja nie pieke teraz nic ani nie robię łakoci. S czasem ma takie dni że wcina słodkości ale ja mu mówię ,że jak ma ochotè to niech sobie coś kupi. Wiem , że swpje lepsze ale takie kusi. On zjadł by kawałek góra pasek ciasta a na następny dzień już nie. A ja żeby tego nie wyrzucić to zjadła bym reszte. Jestem głupia wiwm ale nie luvię marnować jedzenia. To mój głupi nawyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolacja grahamka z bialym serem i pomidorem.Boje sie,ze jak zaczne jesc wiecej to przytyje.tak to jest ze mna,ze chce efekty od razu.tym bardziej,se pidobno nic po mnie nie widac.chce,zeby ktos w koncu powiedzial,,kurde jak schudlas".wlasnie Marlenko,najgorsze jak nie ma sie wsparcia.maz uwaza,ze przesadzam z tym,ze jestem gruba.Rodzyn juz nikt sie nie podszyje:-) chcialam sobie zarobic tak dodatkowo na dietetyka,ale pozniej tesciowa ma fochy,ze musi z moim maluchem zostac.musze jakos sama cos wykombinowac.jak narazie czuje sie dobrze.musze zrobic te ciadteczka owsiane,bo moj zajada sie wafelkami w czekoladzie a mi slinka cieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyn napisz mi prosze jesli masz w diecie makaron,ryz to czy to ciemny czy bialy?Jakos duzo sera zoltego w tej diecie;-) cos dla mnie:-) Super ta dieta. Chyba sciagne ja od Ciebie.bede jadla troche wiecej,np.dzis 1500 kcal.moze cos sie ruszy z ta waga.najwyzej zejde znow do 1300 kcal.bardzo dawno nie wazylam tyle ile teraz waze,wiec moze organizm sie zatrzymal na pewnej wadze i juz dalej nie spadnie.zobaczymy jak @ sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu -> stopka to jest to co mamy na dole (zapisywane kg, daty etc ... ) czyi wchodzisz w ustawienia i tam są dwa pola, to drugie to jest sygnatura/stopka i tam możesz wpisać :) tak fajnie jest to poczytać u innych, motywuje, patrzcie się na JASKIERKE prze dzikkkkkkk :D Marlen -> Czasami jak jest czas to oglądnę, ale nie zawsze, teraz oglądam faze Romana, ops ... dzisiaj się wydało, że to trawa i koniec biznesu :P Jaskierka -> My nie niedźwiedzie ... w zimie pracować trzeba to i chudnąć można ;] Czasami Ci lekarze to tak pi ep rz ą beznadziejnie aż się ich słuchać nie da ... Zamiast dopingować naród, bo przecież druga Ameryka tu się robi, a ludzie z coca-coli zaczynają pić coca-cole zero bo to dietetyczne a zamiast cheeseburgera jedzą Hamburgery bo bez sera to bardziej ft, proszę Was ... Czasami nie trybie ludzi w tym kraju. A Ty masz rację zjeżdżaj dalej z wagi i kontroluj sobie to badaniami, bo się nie głodzisz, tylko jesz zdrowo !!! Anetko - > makaron mam raz w tygodniu 60g mogę jeść biały i ciemny obojętne, jeżeli jest ryż mogę go zamienić na kaszę i mogę zjeść 50g tygodniowo. Raczej jem ziemniaki, raz placki wrap, no i pierogi :) trzymaj się tego co napisałam (tam są proporcje) to zobaczysz efekty. Tylko pamiętaj, że każda dieta jest charakterystyczna dla każdej konkretnej osoby, nie ma co świrować. Ty jesteś szczuplejsza, masz więcej ruchu więc powinnaś pożywać więcej kcal na dzień i myślę, że te wartości będą dla Ciebie za małe ... :) ale zawsze możesz sobie jeść to co jest na tej liście, nie zaszkodzi :) bo tam nie ma nic co by zaszkodzić mogło :) Co do wagi, spadnie Ci nie martw się, woda się nagromadziła, pozwól jej spaść po @ i na spokojnie. I jedz 1500 nie zmniejszaj, bo spowolnisz spalanie. Miłej nocy !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyn dziękuję :) niektórym się wydaje że jak grubiutka dziewczyna chudnie z dużej wagi to te kilogramy lecą same ale takie osoby się nie zastanowią ile nas to kosztuje wyrzeczeń i potu spędzonego na ćwiczeniach. Dzisiaj miałam fajną sytuację szłam ze szpitala na przystanek a tam moja znajoma ma ma taki mały sklepik ja idę Ona się patrzy na mnie i nic się nie odzywa dopiero jak się uśmiechnęłam do niej i jej pomachałam ona wtedy mi odmachała weszłam do sklepiku a ona do mnie Justynka nie poznałam Cię ale ty schudłaś ,jak się zmieniłaś,ale teraz z Ciebie jest laseczka :) wiecie co nawet nie wiecie jak mnie to bod budowało :) i powiedziałam sobie że się nie poddam i będę walczyć dalej bo takie słowa są dla nas największą motywacją i pozwalają nam uwierzyć w siebie do dają po prostu skrzydeł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest super uczucie, nie ??? :D Ale nie wszystkie kobiety sa takie szczere, bo dużo zazdrości spadków tak jak u Anety. Ale jak ktoś pochwali to aż chce sie więcej ;) kur de miałam już nie wchodzić :D dobra ide lulu, bo jutro na 8 a muszę machnąć se sniadanko :b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Co tam u Was??? U mnie dziś ostatni dzień w Londynie. Dużo obowiązków mam dziś na głowie. Praca,zakupy no i spakować się jeszcze musimy. Jak na złość od wczoraj boli mnie brzuch jak na @. Jestem wk.....a bo ten ból jest okropny.Mam nadzieję ,że przejdzie bo nic przyjemnego to nie jest. Nie chcę umierać w czasie jazdy. Ok zmykam. Postaram się wejść później pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej standardowo owsianka :) A Mnie nikt nie chwali bo ja przed ciążą byłam szczupła i każdemu się wydaje ze to normalne ze chudnę po ciąży :(. Anetko nie przejmuj się mój mąż tak samo mi mówi przecież jesteś już chuda żebym nie ćwiczyła żebym zjadła coś :D hehe on bardzo lubi mnie karmić :p jak by nie on to było by mi łatwiej .... oj w tym tygodniu chyba nic waga nie ruszy w dół i oby nie poszła w górę .. po co ja to ciasto piekłam masakra no ale czego się nie robi z miłości :) tyje na przykład ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wy chyba się zmówiłyście z tym @ ja to mam spokój już 13 miesięcy bo jak się karmi piersią to też nie ma okresu :) i przez to tez mogę wolniej chudnąć bo organizm się nie oczyszcza ... ale wiecie jaki to komfort bez @ :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu- nie karmie piersia,byly problemy po cc,dluga historia.moj maluszek. za tydzien skonczy pol roku:-) a co do meza to ja nie jestem chuda,sle on uwaza,ze jest ok i nie chce miec koscistej zony.ale duzo mi brakuje do chuderlaka;-) Rodzyn- wiem,ze to jest dieta dla Ciebie,ale sobie podpatrze.jesli tam jest 1500 kxal na dzien to ja jem duzo mniej.chyba zle obliczalam i tak naprawde jadlam mniej niz 1300.ale od dzis poprawie sie. Dzis sie wazylam i pol kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam właśnie wróciłam od lekarza mojej lekarki akurat nie było i poszłam do innego powiedział że tylko pogratulować bo wyniki wyszły znakomicie i żeby tylko tak dalej :) i jak to lekarz lekarzowi jest nie równy jeden mówi tak a drugi tak ale dobrze że chociaż wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) 🌻 u mnie dzis dzien bez ćwiczen, wiec balam się że bedę zajadac, ale do tej pory poszły 3 kanapki posmarowane białym serem z mięskiem oraz 2 ciastka owsiane mojej produkcji. Zostaje obiad i kolacja. na obiad może zupa a la zalewajka (miseczka) a na kolację coś lekkiego. pomysł ze stopką świetny. ja waze sie w poniedziałek to od razu dodam stopke:) Kurcze dziewczyny musicie byc bardzo szczęsliwe jako mamusie. My z mężem dopiero teraz staramy się o dziecko, jesli się uda bede bardzo szczęśliwa. Na zdrowej i pełnowartosciowej diecie bede dalej a kg wtedy beda już mniej wazne niż zdrowie maluszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chloe ja też tak jak i Marlenka chcemy dzidziusia, tylko, że ja jeszcze nie jestem po ślubie, ani nawet zaręczynach :D wolałabym najpierw od tego zacząć, aleee ... jakby coś wyszło z miłości Naszej, to bym się nie gniewała :P Tylko Pani Ginekolog powiedziała mi, że owszem torbieli się pozbyłam, ale tak, czy siak brałam hormony a przede wszystkim mam otyłość, więc ciężko mi będzie zajść. Dlatego też teraz nie tylko do ślubu, nie tylko dla siebie, ale i dla dzidzi to robię. Mam 23 lata, nie chcę chodzić na wywiadówki jako stara babora :p Ja dzisiaj mam DZIEŃ 5 z rybką, zaraz właśnie idę skonsumować :) Jakie plany na weekend ? No Marlenka wyjeżdżasz, ale radocha, nie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaskierka, mówiłam !:D Jak schudniesz znowu bardzo dużo to sobie zrób ponownie badania, tylko teraz może wolniej, co ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak już nie będę tak szaleć chociaż ta waga już tak nie leci jak wcześniej chociaż mnie cieszy chociaż parę deko jak zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No baa !! Mnie cieszy nawet to 5 kilo mniej od 3 miesięcy, którego za nic nie widzę w lustrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już ostatni raz dziś.Już jesteśmy spakowani i teraz już muszę odpocząć. Jutro musimy wcześniej wstać. Jak dojadę i znajdę chwilkę czasu to się pojawię. Póki co będzie mi was brakowało!! Gdy by mi się nie udało pojawić przed świętami życzę Wam moje drogie Niechaj w te święta niesie się kolęda. Niech narodzone Dziecię Błogosławi Wam po świecie. Oby w całym Nowym Roku Szczęście Wam sprzyjało na każdym roku WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj w samotności seansik ... Jak zwykle w ciągu tygodnia :( F&F6 zaliczona ... Widziałyście szum wokół śmierci Walkera w mediach i w necie na pewno ... To teraz na topie, tak jak nagle w Naszym kraju powstało 100% więcej fanów Magika, jak wypuścili "Jestem Bogiem w kinach " i nagle wszyscy słuchają Paktofoniki ... Akurat Pakto ani K44 nie lubię, ale F&F a w szczególności O'Connor "Blondasek" był moim ulubieńcem, ponad to bujał się w samochodach na prawdę i to mi w nim imponowało a oglądając ten film spełniałam swoje marzenia jako dziecko, teraz mając te 23 lata spełniam jako dorosła osoba nie w myślach a na prawdę za kierownicą ... Jak umarł to skończyło się tak jakby moje dzieciństwo. Więc teraz zostaje mi tylko auto :P Mówiłam Wam, jak spyknęłam się z moim chłopcem ?zakochałam się na lotnisku gadając kilka godzin o furach :) on też a naszym pierwszym dzieckiem jest stara sierra, w której teraz bije serduszko 2.0 turbo ! SORRY ŻE ZANUDZAM ! Gdzieś to musiałam napisać :D I wiecie co ? Lepiej mi będzie n**********lać kierownicą robiąc boki, jak spadnie mi brzuch bo tak to można dostać zadyszki :D Marlena WESOŁYCH RÓWNIEŻ W RAZIE CZEGO :) Czekamy na Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenko Tobie tez Wesolych Swiat!!! Rodzyn ja tez uwielbialam F&F,ogladalam z kuzynami i bratem kazda czesc chyba po sto razy i za kazdym razem byla ta sama ekscytacja.wiadomo chlopakow interesowaly fury a mnie glownie niebieskooki blondyn.eh chyba naprzystojniejszy aktor ze wszystkich.fajne to byly czasy,az sie lezka w oku kreci tym bardziej,ze jednego z nas juz nie ma:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walker to był gość ... Ładny swoją drogą, ale miał to coś. Dziewczynki, ja zaczynam weekendowanie :) Może jeszcze jutro uda mi się wpaść, jak zwykle :P ale potem wieczorkiem jadę do mojego chłopca, bo nie widziałam go cały tydzień, jak zwykle :( Jakby mnie nie było, to udanego weekendu i czekam na jakieś ważenia helouuuuu ?:D Buziaczki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekendową porą cisza u nas na topiku. Hop hop dziewczyny gdzie jestescie?:) Marlenka- spokojnego wyjazu do domu i korzystaj jak możesz ,bo swieta jakby nie było to wyjatkowy czas:) mnie czeka może mniejsza podróż, bo tylko na drugi koniec Polski do tesciów, ale i tak pewnie będę miec stres;) A juz najbardziej bym chciała żeby rodzina która dawno mnie nie widziała zauwazyła zmiany w moim wygladzie;) Rodzyn- a u Was te starania to już na całego? czy jak się uda to bedzie ok ale bez spinania się ? Ja włączylam do diety jakiś czas temu kwas foliowy i witaminy dla kobiet,nie zaszkodza;) Dziś wstałam wczesnie jak na mnie na zwolnieniu jak jestem , bo ok 6:30 i...poćwiczyłam 30 min;) teraz mam zdecydowanie więcej energii na cały dzień. śniadanie: owsianka- standard 2 sniadanie: dwa kawałki ciemnego chleba posmarowane białym serem i z kawałkiem mięsa, kawa z mlekiem , jeden cukierek truskawkowy (msr ron-80kcal) na obiad planuję sałatkę ,tj; mix salat, ogorekk, pomidor,cebula, ser feta i trochę makaronu durum z lyzka oliwy z oliwek. na kolacje hm...moze jogurt bałkanski z dodatkami warzywnymi, bądź kanapka...nie wiem. Trochę męczące jest gotowaqnie na 2 garnki-tez tak macie? ja dla mojej 2 połowy zawsze robię oddzielny obiad- musi być mącznie i tresciwie. np dziś-on pierogi ruskie, ja salatka:/ czyste szalenstwo:D to nie jest sprawiedliwe,że faceci mają tak genialną przemiane materi wrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w domu wszyscy jedzą teraz dietetycznie, tylko faceci ( tata i brat ) więcej :) ale nawet im to smakuje :) prócz tego wpi er dzie lają słodycze :D Z dzidzią ? Hm były już przymiarki, parę razy próbowaliśmy, potem wyskoczyła torbiel, teraz jakby było to bym się cieszyła oczywiście, ale póki co teściu chory trzeba się nim zajmować i mogłoby być ciężko, poza tym mojego M firma dopiero rok i troszkę działa, więc też byłoby lepiej, jakby trochę ją postawił bardziej na nogi, żeby był pewna kasa, bo ja dzizi przyjdzie, to wiadomo, więcej wydatków itd... Ale wiesz co Chloe, mam już takie coś gdzieś głęboko, że mnie ściska ... Koleżanka urodziła synka, miał 2 miesiące jak przyjechała z nim do Polski i jak go wzięłam na ręce to poczułam to coś ... Nie wiem, jak to opisać, ale to nie była chwilowa fascynacja :) cudowne to było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×