Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FIFI121

Nowe życie po rozstaniu

Polecane posty

Jak uważasz. Ja osobiście uważam,że lepiej by było dla Ciebie byś w chwili gdy on do Ciebie przyjedzie z meblami miała kogoś kto umili Tobie tę nieprzyjemną chwilę i pomoże jakoś przez to przejśc. Rozumiem ,że niezbyt miłe jest proszenie o pomoc w chwili gdy chodzi o coś tak delikatnego jak relacje z byłym po zerwaniu kontaktów, ale naprawdę byłoby Ci o wiele łatwiej gdybyś kogoś tam przy sobie miała w chwili gdy on przyjedzie. Nieważne czy będzie to kolezanka/kolega/mama/siostra/ciocia. Wazne natomiast jest to,że mając kogoś przy sobie nie będziesz się tak skupiała na nim i przez to nie odczujesz tak tego cierpienia jak odczujesz je będąc sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie przy mnie mama....uciekne do ich sypialni tam bede siedziec założe sluchawki zagłusze te dźwieki wnoszonych mebli bede płakać z reszta juz płacze...to jest zbyt delikatne zbyt wstydliwe dla mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic w tym dziwnego. Związek to zawsze delikatna sprawa. To samo ze świeżym jeszcze rozstaniem się. Czego słuchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już wybaczcie gotowałam obiad. Alyna kochanie mam i nawet byłam u wrózki i mi powiedziała że czeka mnie wspaniala przyszłość i że będe szczęsliwa. O byłym mam zapomnieć i mam sie z nim nie kontaktować bo to zły człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alyna213213 Dlaczego sie rozstaiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skrzywdzona ja nie bedac wrozka bym to samo powiedziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli lubisz muzykę instrumentalną? www.youtube.com/watch?v=jLnL63cXmD8 Czy tylko pianino/fortepian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze juz w sypialni rodziców juz sie schowałam...nawet nie wiecie jak bardzo mnie to przerosło jak bardzo sie boje....wejde do pokoju i zobacze nasze wsolne łózko...:( tak lubie muzyke instrumentalna rozstalismy sie bo nie umiał pokonac problemu nie pomóg mi.....:( jak mi jest ciezko jak ja sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alyna ja przy tej muzyce to bym sie popłakała bo jest bardzo wzruszająca.. Gościu hehe ja to wiem ale uwierz ta osoba powiedziała też sporo z przeszłosci no i fakty dotyczące byłego o mojej pracy że miałam awans no i miałam sporo tego było jest dość znaną osoba i mnei podbudowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięła co łaska wpłaciłam jej 20 złotych ale lżej na sercu było :P dlatego coś nie coś o przyszłości wiem ;p zobaczymy czy sie spełni ;p póki co jest dobrze mam wsparcie kolegi który mi bardzo pomaga i jest przy mnie wiem że zawsze moge do niego napisać i wesprze mnie dobrym słowem a na przyszłość to poprostu postaram sie być zdystansowana tak żeby żadne rozstanie już mnie nie bolało. To nasze rozstanie sporo mnie nauczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że dla faceta nie można być za dobrą nie można poświęcać mu całego swojego życia nie można walczyć za dwoje jak coś sie sypie trzeba zestopować a nie walczyć ciągle ja sama jak on niechce to nie, nic na siłe. To są takie kluczowe zasady dziewczynki. Musimy sie tego trzymać a gwarantuje wam że bedzie dobrze. I co do naszych byłych musicie urwać kontakt jakikolwiek z nimi bo nie zapomnicie krótka piłka jak ja to zrobiłam wyrzuciłam pobkolowałam i koniec. Jakby chciał to by przyjechał z różami i mnie przepraszał za głupie zachowanie ale jak widać olał to i to nie raz wiec ja też olałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz się wypłakać i lubisz muzykę instrumentalną to ma coś w sam raz dla Ciebie www.youtube.com/watch?v=-onQcF95pfs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alyna krótkie cięcie zabierz wszystko od niego co tam masz i zablokuj go. Jak mu bedzie zależało to przyjedzie do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to bedzie moja lekcja zycia ....chce tylko byc potym silniejsza ostrożniejsza....PAvlo.....dziękuje....muzyka teraz pasuje do tego co sie z moim zyciem dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego juz nic nie bedzie ja to wiem nawet tego nie chce jesli miałabym kolejny raz to przezywac tak mocno jak teraz to ja nie chce....wole to przetrzymac....z reszt oddaje rzeczy meble...co tu naprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek uczy się na błędach, jeżeli wyciągnęłas teraz z tego związku nauczkę to napewno drugi raz tego samego błędu nie popełnisz, więc nie bój się o to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to przeżyłam jakoś ty też przeżyjesz co nie znaczy że nie tęsknie za tym co było. To on wybrał to on zakończył woli mieć spokój woli być niedojrzałym ch**em nie chce sie angażować jego strata. Mój nagle sie przestraszył naszego stażu że już trzeba coś razem pomyśleć a chce być niebieskim ptaszkiem taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,ze życie da Ci zaznać szczęścia. Po to własnie istnieją nieszczęścia różnego rodzaju, byśmy mogli docenić szczęście jakie nas spotkał. I własnie dlatego teraz cierpisz - byś mogła w przyszłosci być szczęśliwa i docenić szczęście, które do Ciebie przyjdzie :) Przecież gdyby człowiek ciągle był szczęśliwy, to nie potrafiłby tego docenić, a samo szczęście by mu spowszedniało , ponieważ byłoby czymś co ma się zawsze i o co nie trzeba się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ak na prawde jestes madry...co najmniej jak bys bardzo duzo przeszedł w zyciu...ja teraz czekam czekam jak małe dziecko az koszmar sie skonczy jak odda wszystko i sobie pojedzie i zniknie z mojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×