Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aravella

Czekamy na oświadczyny

Polecane posty

Gość kinga Opole
czesc dziewczyny, nie moge uwieżyć że tak długo czekacie na oświadczyny. Mój chłopak oświadczył mi się po 10 miesiącach chodzenia. W przyszłym roku ślub. Nie musiałam tyle czekać na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Ekstrawagancja gość Jesteście towarzystwem wzajemnej adoracji, ________________________________________________________< br /> Tak, jesteśmy i nie chcemy ROR ani jej podobnych, Ciebie też nie. Jak słusznie zauważyłaś Wasze argumenty do nas nie trafiały, nie trafiają i trafiać nie będą. Zatem nic tu po Tobie, Troliku, ROR, Czekającej itp. Adieu." x tyle ze kogo obchodzi co taka laska jak ty chce??? ;-))) bo ja to mam akurat gleboko w nosie zyczenia osob ktore uwazam ze sa za glupie by trzymac pewne standardy;-) a zyczenie to mozesz kierowac sobie do swoich bliskich - czekaj a moze oni tez je maja w nosie, hm?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość Nie dziwię się facetowi , ja tez bym cie pogonil Ekstrawagancjo jezyk.gif" x alez nie pozbawiaj jej zludzen - niech mysli ze jak bedzie bardziej agresywna w stosunku do nastepnego to tym szybciej za maz wylezie;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubudubu
1. "Gdybym miala do wyboru chlopaka, ktory zarabia 2000 zl na miesiac i dalby mi pierscionek za 500 zl to wolabym go 100 razy od faceta, ktory zarabia 20 000 tys. zl a daje dziewczynie pierscionek za 2000 zl"- obiektywnie rzecz ujmując za 2tysiące można kupić ładniejszy pierscionek niż za 500zł. Ale Krysce bardziej podobałby się taki za 500- bo byłaby to większa czesć jego pensji. Moim zdaniem materializm, bo 2tysiące to spora suma- ale dla Kryski za mała bo wie, ze facet zarabia sporo. 2. "Dla mnie koszt pierscionak w stosunku do mozliwosci(podkreslam) finansowych faceta to po prostu symbol tego jak bardzo mu na Tobie zalezy, czy jestes warta z jego strony pewnego wysilku i staran"- Kryska wysiłki i starania faceta postrzega tylko przez pryzmat tego ile PIENIEDZY jest jej "oddać" w pierscionku. A przecież wysiłek i starania to dobór pierscionka, który trafi w gust przyszłej żony. 3. " owszem, gdyby mi sie oswiadczyl z pierscionkiem za 800 zl to powiedzialabym nie. Wiem, ze taki pierscionek by mi sie nie podobal i dla mnie swiadczyloby to o tym, ze o nie ma pojecia ani czego chce ani jaki mam gust."- Krysce pierscionke za 800zł by się nie podobał bo...jest za tani. Jak to nazwiesz inaczej Ekstrawagancja? Ani razu nie napisała, ze np. jej marzeniem jest dostać nie wiem pierscionek z białego i żółtego złota, z jednym dużym kamieniem, a wokół malutkie diamenciki- no cokolwiek. jej gust dotyczący pierscionka opisywany jest tylko przez pryzmat jego ceny! No kurcze, jak to nazwać inaczej, no jak? jesli kobieta, która twierdzi, ze kocha, jest w stanie powiedzieć" nie wyjde za Ciebie za mąż, bo pierścionke jest za tani, nieważne ładny, nieładny" to według mnie jest mega materialistką. Nie wiem ile zarabia jej chłopak, ale załóżmy, ze np. 100tysięcy miesięcznie. I kupuje jej pierscionek za 5tysięcy- patrząc na proporcje, które wcześniej przedstawiła, czyli 1/4pensji - te skromne 5tysięcy to za mało. A za 5tysięcy można kupić przepiękne pierścionki. Czy tylko cena jest ważna? Przecież chyba najważniejsze jest, zeby się jej podobał WYGLĄDOWO, a nie cenowo. Popraw mnie jesli się mylę... Sama mam kumpla, który jest szyszką w Tauronie- gosć zarabia kupę kasy, a pierscionek kupił skromny, ale przepiękny :) I tak pasujący do jego kobiety. Wyciągnęłam ile za niego zapłacil- 3500. Taka Kryska powiedziałaby nie, bo taka suma to maleńki procent jego zarobków i dochodów (ma też akcje). Tyle :) Swoja drogą mój analityczny umysł nigdy nie rozkłądał na takei czynniki pierwsze czyiś wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ekstrawagancja Jeżeli dawałaś mu sygnały to wie, że ślub jest dla ciebie ważny i z pewnością się oświadczy, jak będzie gotowy. _________________________________________________________ _____ Tak, tu masz rację. Po opowiadaniach Kryski przytaczającej jego ostatnie wypowiedzi też myślę, że w końcu się oświadczy. Jednak zegar biologiczny kobiety bije nieubłaganie a poza tym co z jej gotowością? " x ot i poradzila "specjalistka" ktora odniosla pelny sukces w dziedzinie w ktorej sie wypowiada;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ekstrawagancja Od mojego byłego męża dostałam biedniutki pierścioneczek za jakieś 200 czy 300 PLN i cieszyłam się ogromnie. Wiedziałam, że groszem nie śmierdzi i że na taki go stać. Liczy się sam gest. Jeżeli jednak mój partner zarabiałby sporo pieniążków to czułabym się urażona gdyby ofiarował mi taki biedniutki pierścionek" xx no coz kazdy ma takiego mezana jakiego zasluguje;-) ;-) ;-) i to infantylne nazywanie pieniedzmy pieniazkami;-) xxx "Zwyczajowo przyjęło się, że pierścionek zaręczynowy to jest wyjątkowa rzecz. I powinna być adekwatna do statusu materialnego przyszłego męża" xxx albo chociaz akekwatny do urody przyszlej panny mlodej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kinga Opole czesc dziewczyny, nie moge uwieżyć że tak długo czekacie na oświadczyny. Mój chłopak oświadczył mi się po 10 miesiącach chodzenia. W przyszłym roku ślub. Nie musiałam tyle czekać na szczęście" xxx mysle, ze nie jestes wyjatkiem;-) jak mezczyzna chce to nie czeka - a jak czeka na lepsza to obecna karmi banalami i zwodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KryskaNaMatyska2013
Lubudubu, Ty masz chyba jakas obsesje na moim punkcie :-D . łubudubu Krysce pierscionke za 800zł by się nie podobał bo...jest za tani. Jak to nazwiesz inaczej Ekstrawagancja? Ani razu nie napisała, ze np. jej marzeniem jest dostać nie wiem pierscionek z białego i żółtego złota, z jednym dużym kamieniem, a wokół malutkie diamenciki- no cokolwiek. jej gust dotyczący pierscionka opisywany jest tylko przez pryzmat jego ceny! No kurcze, jak to nazwać inaczej, no jak? ************************************************** 27.11.13 KryskaNaMatyska2013 Czy Ty naprawde nie rozumiesz? Czy tylko udajesz? Gusty sa rozne. Dla mnie pierscionek za 800zl nie bedzie ladny bo nie da sie kupic takiego jak mi sie podoba za taka cene. Ladny to pojecie wzgledne w zaleznosci od subiektywnego gustu. Dla Ciebie moze byc ladny, dla mnie nie bedzie. To tak, jakbym C***owiedziala, ze lubie szynke serano. A Ty mi wmawiasz na sile, ze lubie szynke serano tylko dlatego ze jest droga bo przeciez mortadela tez dobrze smakuje. Ale ja nie cierpie mortadeli! A Ty dalej swoje, ze mortadela przeciez tez smaczna pechowiec.gif I sugerujesz ciagle, ze nie lubie mortadeli bo jest tania. Bo przeciez jak to? Dla ciebie smaczna to ja tez musze lubic pechowiec.gif A ja nie lubie mortadeli i jezeli mi ktos to da na sniadanie to nie zjem! Nie da sie kupic szynki serano za 5 zl. Nie da sie kupic ladnego (dla mnie, w moim guscie) pierscionka za 800 zl. Stac go na pierscionek w moim guscie, nikt sie tym nie zrujnuje. Wiec w czym problem? 26.11.13 KryskaNaMatyska2013 Wyjasnie jeszcze raz, ze nie zalezy mi na cenie pierscionku ale zalezy mi na tym, zeby dal mi cos, w co wlozy troche starania i wysilku i co bedzie mi sie podobalo. A mi nie podobaja sie cyrkonie! Gdyby mnie jego kasa wielce obchodzila, nie rozwazalabym rozstania. Na niczyja kase leciec nie musze bo mam wlasna smiech.gif 21.11.13 [zgłoś do usunięcia] KryskaNaMatyska2013 A tak troche na inny temat usmiech.gif Czy macie jakis swoj wymarzony rodzaj piescionka zareczynowego? Mi podobaja sie pierscionki z platyny badz bialego zlota. Takie proste, klasyczne zeby mi do wszytkiego pasowaly. Lubudubu, Swoja drogą mój analityczny umysł nigdy nie rozkłądał na takei czynniki pierwsze czyiś wypowiedzi. **************************************** Twoj anlityczny umysl zdaje sie nie posiadac funkcji czytania ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekstrawagancja
Krysko, widać argumenty nie trafiają. No cóż. Niektórzy widzą tylko to co chcą zobaczyć. Widzę, że dziewczyny zniknęły nam z wątku. Nie ma się co dziwić. Wpadają tu coraz to ciemniejsze umysłowo indywidua typu ROR z zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi i próbują zrobić wrażenie. A nie o to tutaj chodzi. Krysko, proponuję zawiesić na jakiś czas nasze pogawędki. ROR niech się wyhejtuje. Jak tak dalej pójdzie to sama ze sobą będzie hejtować. Może się laska wykończy i będzie spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ekstrawagancja Widzę, że dziewczyny zniknęły nam z wątku. Nie ma się co dziwić. Wpadają tu coraz to ciemniejsze umysłowo indywidua typu ROR z zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi i próbują zrobić wrażenie" x zobaczcie jak sie samo-nakreca;-) no dalej, ulzyj sobie - no ulzyj;-) ;-) x "Krysko, proponuję zawiesić na jakiś czas nasze pogawędki. ROR niech się wyhejtuje. Jak tak dalej pójdzie to sama ze sobą będzie hejtować. Może się laska wykończy i będzie spokój " x powiedziala ta co do hejterem nie jest i nikogo nie obraza;-) jak zwykle: "uderz w stol to nozyce sie odezwa" poza tym - rzeczywiscie to dobra droga dla ciebie zawiesic pogawedki, bedziesz miaal wiecej czasu na internetowy stalking, co nie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"KryskaNaMatyska2013 Lubudubu, Ty masz chyba jakas obsesje na moim punkcie smiech.gif" xxx ja mysle Kryska, ze ludzie maja problem ze zrozumieniem - ze nie kazdy ma tarapaty finansowe, i gdzies wspomnialas styl zycia jaki prowadzisz a ktory dla innych jest niedostepny - stad te ataki, ze jestes materialistka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dziewczyny dziewczyny jedna drugiej broni bo obie sie wspieraja w nieszczesciu, proste. i nikt im nie przetlumaczy bo sie uparly i wola sobie robic na wzajem nadzieje niz obudzic sie i otwrzyc oczy , w koncu powalczyc o szczescie swoje, gdzie jego spelnieniem sa zareczyny, slub. nie widza ze moze to im przyniesc korzysc. a swoja droga kryska pomimo ze jest zaslepiona to przynajmniej kulturalna bo o ekstrawagancji powiedziec tego nie mozna zdecydowanie. powrocilam.:) to ja z bledami hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak widac nawet gdy punkt widzenia w danej sprawie podobny to ludzie roznia sie oglada (ktora sie wynosi jednak z domu). Mi tez sie wydaje, ze one potrzebuja takie koleczka - pocieszacza i w sumie sie ciesza ze sa takie osoby ktore im mowia cos innego - bo moga przynajmniej "bronic" swojej sytuacji i wyzyc sie - zamiast na spawcy 'nieszczescia' to na przypadkowej osobie, ale zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROR za to ty masz oglade slonicy w skladzie porcelany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gość
Czesc dziewczyny :) any news? Kryska fajna jest ta torba Hermésa ale tutaj co druga dziewczyna taka nosi :( Co innego możecie doradzić w kwestii toreb ? Chciałabym jakaś fajna i nie oklepana dodam ze mam 2 LV, 1 Kenzo , 1 Cavalli i teraz potrzebuje czegoś innego, acha mam tez YSL ta z rączką koscianą .... Kryska on faktycznie pogrywa z Tobą , pisz jaka sytuacja miedzy Wami acha zeby nie było ze co druga dziewczyna taka nosi to ja mieszkam w Dubaju i fakt dużo jest tych toreb na ulicy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziewczynaSW
ROR mysle, ze nie jestes wyjatkiem jak mezczyzna chce to nie czeka - a jak czeka na lepsza to obecna karmi banalami i zwodzi -------------------------------------- z******te zdanie. Ja się włąśnie tak czuję... Potęguje to fakt że kiedyś mój przytoczył przykład jakiegoś kolegi, który chodzi 5 lat z dziewczyna i ona myśli że się jej on oświadczy a wszyscy wiedzą oprócz niej że tak nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gość
SW Ciebie tez facet zwodzi ? Mnie tez robił w bambuko 2 lata :( Wszystkiego dobrego :) ROR pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziewczynaSW
Nie wiem czy zwodzi, ale tak sie czuje. Tym bardziej, że wiem, że zrobił mnie w konia też w drobniejszych kwestiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leda atomica
Helllooooo! Krysko, jak po wczorajszej kolacji? Jakies postepy w temacie? Dzisiaj jest moj ostatni dzien czekania. Od jutra zaczynam rozgladac sie za mieszkaniem. :P Lady gość, ja uwielbiam klasyczne Chanelki, boska jest ta szara tweedowa w pre-kolekcji jesien/zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czekałam na oświadczyny i małżeństwo...10 lat z człowiekiem,którego kochałam najmocniej na świecie. nie doczekawszy się,tracąc nadzieję,że w końcu stworzymy rodzinę--znalazłam swoje szczęście u boku innego mężczyzny, który po 3 miesiącach jest gotów się ze mną ożenić. a tamten otrząsnął się z letargu i próbuje wszystko naprawić,mówi,że jest gotów na małżeństwo i dziecko. ze spróbujemy wszystko naprawić. ale ja już chyba nie chcę. czuję,że mogę być wreszcie szczęsliwa. co byscie zrobiły na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma kryski, poleciała do dubaju po torebkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gosc
Gościu z 12:37 nie wiem co C***oradzić ale 10 lat to DEKADA !!!! Dlaczego tyle czasu nic nie robił ?boszee bardzo mi Ciebie szkoda , bo wiem ze nie można ta po prostu zapomnieć na życzenie :) Ja bym mu nie dała szansy ale ja jestem skorpion i jak mi coś nie pasuje to nie ma zmiłuj ( dla siebie samej też :() Czy ten nowy Pan jest ok? Jeśli tak to myśle ,ze go ahead i bądź szczęśliwa :) Leda Atomica nie widziałam tej tweedowej Chanelki, muszę poszukać , dzięki :) Dzisiaj jest Twój ostatni dzień czekania ?????? A on o tym wie ? Boszee zycze Wam dziewczyny zeby sie Wam ułożyło i pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gosc
Wiecie co , tak myśle ze gdybym miała kogoś takiego jak ROR i dostała porządnego kopa na otrzeźwienie to były nie robiłby mnie w bambuko 2 lata tylko ja jego. Żal mi tylko tego ,ze byłam naiwna i padalam na jego teksty które mi wstawiał na poczatku znajomosci :( Powinnam mu zrobić takie rogi ze nie mieściłby sie w drzwiach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gosc
Kryski nie widziałam w Dubaju :p może poleciała na Malediwy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, z tego co piszesz wynika, że nadal kochasz byłego. Nie niszcz życia temu nowemu chłopakowi skoro go nie kochasz. Nie pakuj się w małżeństwo z rozsądku bo nie będziesz szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leda atomica
Lady gosc, to jest ta torebka: http://pokazywarka.pl/87ca55/ :classic_cool: Wczoraj bylam na wystawie toreb i bizuterii vintage przed licytacja, bylo kilka Birkin bags, cena szacunkowa kazdej... 35 000 euro. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leda atomica
Gosciu, ja bym sie na bylego nie ogladala. 10 lat sie nie umial zdecydowac i nagle go olsnilo? Za pozno. Dalabym szanse temu nowemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno mineła 6 rocznica, on caly ten wazny dla mnie dzien chorowal, bo dzien wczesniej byl na urodzinach kolegi i zachlał pałe... Był tylko tydzien w PL, na drugi dzin po rocznicy wyjezdzal juz... taki klops...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gość
Leda Atomica, dzięki za link ale coraz bardziej skłaniać sie do Chloe jak znajdę linka to podam :) Lecę dziewczyny by mamy długi weekend bo jest National Day jutro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gość
Sklaniam sie - miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×