Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Hehe nie bede sie znizac do twojego poziomu...miernoto hehe papa milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
żeby piersi całkowicie zmiękły potrzeba około 4 - 6 tygodni. wiadomo, że to sprawa indywidualna. lekarz mówił, że nawet do 2 miesięcy. trzeba czekać. jeśli są nierówne jeśli chodzi o konsytencję, to najlepiej masować. ja akurat nie musiałam za bardzo masować, raz na dzień wieczorem z kremem i już. co do tego o ile zwiększą się po podaniu 100 czy 150 ml - bardzo ciężko to określić. bo zależy to od wzrostu i szerokości klatki piersiowej oraz od kształtu piersi wyjściowego. ja miałam A/małe B - teraz mam 170 ml i to jest duże B. reasumując, ponieważ mam szeroką klatkę 75 cm pod biustem przy wadze 53 kg i wzrości 173 cm, potrzebowałam aż 170 ml, żeby były naprawdę dużo większe. jak ktoś jest drobniejszej budowy, to pewnie wystarczy 100 ml. co do pytań o bańkę a wyższe umieszczenie preparatu w celu poprawy kształtu piersi - przy pierwszym podaniu chirurg kanulą robi kieszonkę na bańkę rozpychając tkanki i wtedy może zadecydować, czy zrobić ją minimalnie wyżej, żeby piersi się odrobinę "uniosły" w efekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignalina
dzieki aqua za odpowiedz, jak patrze na twoje zdjecia to w zachwyt wpadam :) A tez mam 75 pod biustem, co jednak nie przeszkadza mi w noszeniu rozmiaru 70, prawie wszystki 75 sa luzne na mnie. Przegladam systemy ratalne i powoli sie szukuje na wiosne na zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
nie ma sprawy. wiem jak to jest ;-) ja kupiłam mnóstwo bluzek nowych i nie mogę się doczekać, aż będzie wiosna i lato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignalina
a planujesz moze jakies miekkie bikini? w sumie pierwsze lato z nowym biustem przed toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignalina
27.10.2013: Szanowna Pani, doradzam dużo ostrożnośc**przy wstrzykiwaniu niesprawdzonych substancji do piersi. W te chwili trwa fascynacja, a za parę miesięcy, gdy być może okaże się, że w piersiach powstają guzy trudne do odróżnienia od nowotworów, wszyscy o preparacie zapomną oprócz grupy pacjentek którym wstrzyknięto taka "nowość". Doradzam dużo zdrowego rozsądku. Pozdrawiam Maciej Kuczyński specjalista chirurgii plastycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignalina
preparat jest absolutną nowością i w gronie chirurgów plastyków nie został do tej pory przedstawiony. Jeden ze składników tego preparatu może powodowac odczyny zapalne co w piersiach może byc przyczyną poważnych zmian patologicznych. Nie chciałbym sie szerzej wypowiadac na jego temat. Jednak gdyby był taką rewelacją to na pewno my chirurdzy plastycy byśmy o tym wiedzieli. Na ostatnim naszym zjeździe gdzie omawiano wszystkie nowości ten preparat nie zaistniał. Pozdrawiam i zapraszam na ewentualną konsultację w celu wyboru odpowiedniej metody rozwiązania Pani problemu. Dr Jerzy Chęciński Specjalista Chirurgii Plastycznej kurcze, niezbyt te opinie zachecajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne!! Nowosc!! Dobrze ci chirurg napisal!! Przynajmniej jeden uczciwy!!! Bo reszta to naciagacze.ktorzy chca tylko pieniadzy. ! I nie przejmuja sie zdrowiem pacjetki.chyba nie ma takiego preparatu ktory by byl bezpieczny.niestety ale chyba tylko silikony sa w miare bezpieczne...ale operacja mnie przeraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignalina nie chcr cie obrazac...ale jaka trzeba byc glupia zeby decydowac sie na zabieg potym co ci lekarz odpisal!!!!! Przeciez wyraznie ci napisal jakie moga byc skutki zabiegu...mi tez wiele lekarzy tak odpisalo.dlatego jestem na tyle rozaadna ze wycofalam sie z tego gowna za 11 tys!!!!!!!!!! Dziewczyny zmadrzejcie i otworzcie oczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
ignalino, to co napisał dr kuczyński omawiane było już tutaj parokrotnie - macrolane podawane był przez wielu lekarzy w osobnych "kroplach" rozrzuconych wokół piersi, zamiast w jednej "bańce". i to przy badaniu USG mogło mylić i powodować, że na obrazie widać niby "guzy trudne do odróżnienia od nowotworów". przy prawidłowym, zalecanym przez producenta podaniu aquafillingu w jednym miejscu w formie "bańki" nie ma tego problemu. to co napisał dr chęciński - oczywiście, że wypełniacz do piersi nie zrewolucjonizuje rynku chirurgii plastycznej - to nie jest rozwiązanie uniwersalne. nie powiększa piersi bardzo dużo i nie pozwala na ich uniesienie przy dużym oklapnięciu. w tych przypadkach, a to jest zdecydowana większość - pomaga tylko implant lub lifting + implant. to oczywiste. a to, że wypełniacz "może" powodować odczyn zapalny wałkowane było już też wcześniej. każdy wypełniacz może. ale jakoś nie było jeszcze takiego przypadku. a ile jest przypadków komplikacji po implantach? bardzo, bardzo wiele. czy to znaczy, że ten zabieg jest z gruntu zły? nie. obarczony ryzykiem tak, jak każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak trafić na dobrego lekarza to też łatwe nie jest, ale jak się już decydujemy na jakąś operacje plastyczną dobrze jest wszystko sprawdzić i umówić się na konsultacje. Na takim spotkaniu też się możemy dużo dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ignaliny: Tez natrafilam na opinie tych lekarzy, gdy przeszukiwalam net...Ale byly one dodane w czasie, gdy do Polski ten preparat wchodzil i nie za bardzo sie orientowali o co chodzi...Zreszta wiem ze jeden z nich nie zajmuje sie aquafilingiem, a jedynie implantami....wiec wiadomo ze je bedzie polecal:) Pozatym powiem Ci, ze przypadkiem natrafilam na opinie dodana jednego z nich (bodajze w styczniu), ale na innym portalu, i tam opinia jest calkiem odmienna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignalina
TO PODAJ ZDECYDOWANA JAKI TO portal. No w sumie tak kreca nosem ci lekarze a przeciez implanty to jeszcze wieksze ryzyko, w koncu to operacje, zdarzaja sie przesuniecia wkladek, krwawienia z sutkow i mnostwo innych powiklan. na estheticon znalazlam tez takie pytanie - Aquafilling bodyline czy jest bezpieczny, jaka dawka i okres rekonwalescencji 27.01.2014: Witam, Chcialabym sie dowiedziec czy metoda aquafilling bodyline jest potwierdzona badaniami klinicznymi. Jesli tak, to iluletnimi i czy sa one dostepne do publicznego wgladu. i odp: skrot : Według strony producenta jest to preparat zawierający żel złożony z poliamidu i wody. na stronie internetowej nie znalazłem, poza typowymi tekstami marketingowymi, żadnych odnośników do badań czy prac naukowych na temat tego preparatu. W medycynie i chirurgii estetycznej były stosowane preparaty zawierające podobne substancje sieciujące wodę, np polyakrylamid czy polimetakrylat metylu. Istnieje sporo doniesień naukowych, w renomowanych czasopismach światowych, kwestionujących bezpieczeństwo tego typu substancji i donoszące o bardzo poważnych powikłaniach, występujących nawet po KILKUNASTU ! latach od podania wypełniacza. Wymienia się tutaj tworzenie ziarniniaków, zniekształcenia tkanek, powstawanie głębokich blizn, powikłania ropne, migracje preparatu, itp. ISO czy CE w żaden sposób nie przesądza o bezpieczeństwie produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakakolwiek substancja wstrzyknieta w cialo ludzkie wczesniej czy pozniej sie sprzeciwi i beda problemy.nie ma bezpiecznego produktu i bezpiecznej metody.kobiety cierpia a lekarze bija kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi juz sie wszystkiego odechcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie mam znajomą chirurg i przy drinasie są przeróżne gadania , oczywiście o Was tez,.Ale można to sprowadzić do jedej sprawy , tylko kasa .Wciśnie Ci wszystko a jak jeszcze ma tzw podkładkę CE lub inne bzdety i czuje że będą powikłania to mówi mogą mnie w gwizdek pocałować bo następne pieniądze zarobię likwidując te pierwsze cuda. Trochę się dziwnie robi słuchając tych wynurzeń.A njalepsze że większości z tych zabiegów sobie by nie zafundowałą .I jeszcze wie gdzie i do jakiego kolegi pójść, wyobrażcie sobie że nie są to te super propmowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bravo kolezanko!!! Swiete slowa!!!!!! Lekarze to jedna mafia!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ignaliny: Nie pamietam na jakim portalu, gdzie to bylo, jak znajde to C***odesle...to prawda, ze producent bedzie swoj produkt zachwalal....a lekarzowi chodzi o kase...Tak czy inaczej w Polsce jest to za krotko, zeby cos wiecej stwierdzic na temat ewentualnych powiklan (producent na podstawie badan osmioletnich poddaje ewentualne powiklania, pisalam o tym wczesniej...). Probowalam szukac cos na forach zagranicznych po angielsku, a w szczegolnosci jakis opinii kobiet, ktore sie temu poddaly i sa juz kilka lat po zabiegu... ale nie udalo mi sie nic znalezc....a moze zle szukalam... Za kilka dni w kazdym razie ide na konsultacje, ale mam pelno watpliwosci tak jak Ty. Nie wiem czy zdecyduje sie na zabieg, ale ta konsultacja moze mi cos rozjasni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam jeszcze taka opinie: 27.01.2014: Witam, Chcialabym sie dowiedziec czy metoda aquafilling bodyline jest potwierdzona badaniami klinicznymi. Jesli tak, to iluletnimi i czy sa one dostepne do publicznego wgladu. Certifikacje ISO i CE, gdzie mozna je znalezc? Według strony producenta jest to preparat zawierający żel złożony z poliamidu i wody. na stronie internetowej nie znalazłem, poza typowymi tekstami marketingowymi, żadnych odnośników do badań czy prac naukowych na temat tego preparatu. W medycynie i chirurgii estetycznej były stosowane preparaty zawierające podobne substancje sieciujące wodę, np polyakrylamid czy polimetakrylat metylu. Nie będę tu wymieniał nazw komercyjnych, ale wpisując nazwy substancji w wyszukiwarkę można z łatwością znaleźć informacje o tych preparatach. Istnieje sporo doniesień naukowych, w renomowanych czasopismach światowych, kwestionujących bezpieczeństwo tego typu substancji i donoszące o bardzo poważnych powikłaniach, występujących nawet po KILKUNASTU ! latach od podania wypełniacza. Wymienia się tutaj tworzenie ziarniniaków, zniekształcenia tkanek, powstawanie głębokich blizn, powikłania ropne, migracje preparatu, itp. ISO czy CE w żaden sposób nie przesądza o bezpieczeństwie produktu. Reasumując , zalecałbym bardzo dużą ostrożność w testowaniu tego rodzaju \"nowinek\" na sobie. W przypadku zabiegów wypełniających najlepiej zdecydować się na preparaty kwasu hialuronowego, których bezpieczeństwo jest potwierdzone licznymi i niezależnymi badaniami na całym świecie, i których \"historia\" bezpiecznego stosowania jest obecnie najdłuższa. Alternatywnie można również wykonać zabieg lipofillingu, czyli przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej. Pozdrawiam Dr n. med. Wojciech Rybak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam jeszcze taka wypowiedz, tym razem niemieckiego lekarza: Maz pytal o bezpieczesntwo aquafiling...bo jego zona chciala sobie zrobic.... 15.11.2013: Odpowiedź na guestion od Havis 14.11.2013 Aquafilling jest nadal w "eksperymentalnym" stadium. Jeśli wynik nie spełni Twoich oczekiwań, nie ma bezpiecznego sposobu,aby usunąć płyn, oprócz czekania na biodegradację. "Na Pana miejscu NIE robilbym na razie z. wlasnej zony krolika doswiadczalnego. Po szczegoly moze Pan sie bezposrednio do Mnie zglosic" Pozdrowienia Dr Tribull Chirurgia plastyczna Berlin, Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur . A!!!!! Wiedzialam ze tak bedzie. .. dziekuje zdecydowana ze to napisalas!!!! Teraz to juz napewno sie na to gowno nie zdecyduje!!!!!!!taka prawda jestescie krolikami doswiadczalnymi ..pozniej jak beda komplikacje to nikt wam nid pomoze !! Bo debile nie beda wiedziec jak!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocztajcie gościa z19;47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem tu nowa i tak jak wy marzę o powiększeniu mam rozmiar małe A wzrost 173cm i 50 kg jestem bardzo szczupła a moje ramiona są wąskie co za tym idzie klatka piersiowa też jest wąska i chce sobie wstrzyknac 120ml odrazu tylko się boję czy mimo mojej wąskiej klatce piersiowej nie będzie to głupio wyglądać że mi cycki ja zapełnia na całej szerokości bez luzu pomiędzy nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób jak najszybciej będziesz wyglądać rewelacyjnie , ale 150 to minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z śląska może ktoś tu robił taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sobie wstrzykują interes musi i będzie się kręcić. W drugiej połowie tego roku będzie następny preparat bo ten będzie już be i zacznie się nowa akcja reklamowa jakich zresztą jest kilka w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_123
cześć dziewczyny, jestem już po konsultacji, zabieg mam mieć w przyszłym tygodniu ale muszę powiedzieć, że po przeczytaniu tych wszystkich postów to już sama nie wiem czy dobrze robię. Niby piszą, że 12 lat badań....że wszystko zależy od organizmu ale zaczynam mieć obawy.... zastanawiam się ponieważ po hennie rzęs mam alergie, tzn powieki bardzo mi puchną....nie wiem czy to przypadkiem nie będzie podobnie wyglądało jak ten preparat będzie w piersiach......teraz już nie wiem czy implanty nie byłyby lepsze.... Napiszcie proszę jak odczucia u Was już po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno jak ty po hennie masz alergie to jak ci to gowno wstrzykno mozesz sobie dolek kopac!!!!!!!!! Pomysl o swoim zdrowiu!!!!!!!!!!!!!! Pozniej nikt ci nie pomoze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×