Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Czyli aqa nie zauwazylas ze cokolwiek sie wchlania?? Ani troszecze?? Jezeli tak to naprawde super. ..! Ciesze sie!.. ja mysle na wiosne zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krakuski odzywajcie sie jak któraś robiła zabieg w swoim mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua, a czy Twoje piersi po jakims czasie od zabiegu chociaz troche opadly? Ja jestem ponad tydzien po i przeszkadza mi troche taka, na razie twarda i bolaca "gula" znajdujaca sie na gorze piersi. Czy to choc troche bedzie mniej widoczne i twarde? Piersi masuje regularnie, ale nie widze, zeby cokolwiek to dawalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
zdecydowanie się obniżają i wyglądają całkowicie naturalnie po jakimś czasie. wiesz, ja miałam biust po 25 miesiącach karmienia piersią, więc pewnie luźniejszy niż normalnie, bo zostało puste miejsce po zbieraniu się mleka i to mogło pomóc moim piersiom ułozyć się szybko i bez żadnego dyskomfortu. radzę ci cierpliwie poczekać, a jeśli w 3 tygodniu nie będzie poprawy, iść do chirurga, który ci robił zabieg i dopytać, czy na pewno wykonał wszystko jak należy, czy kieszonkę na bańkę przygotował w odpowiednej średnicy, żeby się pierś mogła ładnie ukształtować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki, Aqua :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kogo robilas zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edula
Witajcie dziewczyny. Ja tez marzę o większym biuście. Mój aktualnie stracił swoją jedrność i objętosc więc bardzo interesowałaby mnie możliwosc jego wypełnienia, powiększenia o jeden rozmiar, bez koniecznosci robienia sztucznych implantów. Mam zamiar zapisac się do Kriocentrum na konsultacje. Prosze o opinie dziewczyn które tam robiły zabieg i czy są zadowolone z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_123
do gościa....ja robiłam zabieg 17 dni temu. Piersi już się normują ale jeszcze gdzieś w środku czuję pewne zgrubienia. Myślę, że to minie. Dokładnie tak jak pisała aqua aqua - wydaje mi się, że to sprawa indywidualna. Generalnie czuje się dobrze a piersi wyglądają ładnie mimo, że mam 100 ml. Gdzie robiłaś zabieg i ile masz ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny badzcie takie mile i przesylajcie zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny napiszcie ile wam w obwodzie w biuscie przybyło po tych 100 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignalina
dziewczyny, schudlam niechcacy 3 kg i normalnie to z biustu by mi jakies nedzne resztki zostaly, ale caly czas pilam kozieradke, koper i arcydziegiel chinski- w sumie te ziola wynalazlam glownie na problemy skorne na tle hormonalnym, ale dzieki nim moje piersi sa pelniejsze . Jesli ktoras z was urzadza dodatkowe 100 ml to mozecie od reki zaczac. Sorry za offtopic, ale prawda jest taka ze np moja kumpela zrobila cycki nawet ziol nie probujac, ja juz plany podobne mialam tez ich nie tykajac, a moze warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trewir
Przeczytałem cały wątek, w trakcie czytania zmieniało się moje nastawienie do metody. Moje podejrzenia wzbudził fakt, że metoda Aqualift czy Aquafilling nie jest stosowana w UE czy USA. Zacząłem szukać innych źródeł informacji w internecie, szczególnie dotyczących bezpieczeństwa i ewentualnych komplikacji. Myślę, że najlepiej podsumowuje to ten artykuł: http://www.plasticsurgeryinflorida.com/blog/posts/hydrogel-injections-too-good-to-be-true.html W tekście można znaleźć inne linki prowadzące do kolejnych informacji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murcja
Dziewczyny a ja zakupiłam wczoraj gazetę " Medycyna Estetyczna" z zaciekawieniem czy będzie coś właśnie o Aquafillingu, i okazało się że jest, artykuł na temat powiększania piersi, są wypisane 3 metody: implanty, przeszczep tłuszczu i mowa jest też o Aquafillingu i Macrolane, o Macrolane jest owszem info ze nie został on wycofany ale w 2012 r firma stwierdzila że nie będzie on już wykorzystywany do powiększania piersi, i mowa też o Aquafillingu - że nie zbija się w grudki i nie powoduje wapnienia okolicznych tkanek, wypowiada się Pani Dr z kliniki La Perla( nie posądźcie mnie zaraz o kryptoreklamę;) - chcę Wam tylko zasugerować że coś zaczynają pisać w gazetach też o tym preparacie, mnie zastanawia też że powiększanie piersi własnym tłuszczem ma tyle samo opinii neg. co pozyt. i też pytanie kogo tu słuchać?? Decyzja jak zawsze należy do nas samych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_123
pytanie do Aqua - po jakim czasie u Ciebie "gule" całkowicie zeszły? Mi w piątek miną 3 tygodnie od zabiegu a na jednej piersi zgrubienia są dość wyczuwalne i niestety jest ich kilka. Mogę je wyczuć z dołu i z boku piersi. Poza tym mimo, że nadal chodzę w miękkim staniku skóra jest dość napięta a leżąc na plecach czuje jeszcze kilka dość twardych punktów ( szczególnie od strony mostka ) Daj znać jak sytuacja wyglądała u Ciebie bo szczerze mówiąc zaczynam się nieco obawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie panikuj jak masz dobrze zrobioną bańkę to nawet do roku może to się zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to do roku? Skąd taka informacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co sadzicie o tym co napisal trwir...przedewszystkim prosze aby aqa sie wypiwiedziala bo jest najbardziej zorietowana w temacie...bardzo duzo tam pisze o konplikacjach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignalina przestan piepszysz ze pi ziolach ci cycki urosly!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscUSA
Śledzę trochę wszystkie wypowiedzi i Trewir: artykuły pochodzą z lat 2010-2012 a Auafilling został dopuszczony " na rynek" chyba w 2013.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignalina
ja nie pieprze, jak chcesz to przyjedz i mnie zmierz. Sama chcialam miec pelniejsze piersi i rozmyslalam o zabiegu ale szukajac hormonalnej regulacji moich skornych problemow przekonalam sie na wlasnym ciele ze to dziala. Ja mam za duzo testosteronu, pijac ziola hamuje jego dzialanie co pozwala estrogenom na przewage - analogicznie w ciazy przy zmianach hormonalnych powieksza nam sie piersi nawet majac 45 lat, to samo w czasie cyklu. Oczywiscie zasieg jest mniejszy, pewnie z rozmiaru 0 nie da sie zrobic E, ale sa dziewczyny na forum ,,wieksze piersi,, ktorym udalo sie o 5 cm w obwodzie powiekszyc biust. Podobne ziola sa w tabletkach na menopazue i prostate dla mezczyzn, to juz nie kwestia wiary, poczytajcie opinie kobiet w menopazie np, jak im te rosliny wyregulowuja hormony. Dla tych co boja sie zabiegu lub nie maja na niego pieniedzy jest to alternatywa, niedroga i bezpieczna. I jeszcze jedno- obejrzyjcie serial <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignalina
Serial GIRLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edula
Do Nowej 123. Gdzie robiłas zabieg ? Bo ja wybieram sie na konsultacje do Kriocentrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignalina..weszlam na internet i zaczelam czytac o koziradce.ma duzo skutkow ubocznych.jedna dziewczyna pisala ze wylysiala...druga pisala ze zaczela miec problemy ze skora.uwazaj bo mozna sobie hormony rozregulowac.pisze rowniez ze nie jest nigdzie udowodnione ze ma wplyw na powiekszenie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jakiś czas temu pisalam o swoich obawach, ze po 3 tygodniach od pierwszego zabiegu, dalej mam twarde piersi. Chcialabym Was uspokoić, piersi zrobimy sie miękkie i naturalne, dostrzyknelam sobie po 30 ml i jest super. Wprawdzie bylam obolała, ale to nie to samo co po pierwszym zabiegu. Jestem naprawdę zachwycona. Robilam w Otwocku i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edula
Do Goscia.. Uff to super bo trochę zmartwila mnie Nowa 123, pisząc ze wyczuwa jakies zgrubienia czy grudki. Napisz proszę czy Ty tez mialas takie objawy tzn te eentualne zgrubienia czy grudki i u kogo bylas w Otwocku. Wybieram sie tam na konsultację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
nowa123 - akurat ja to nie miałam żadnych grud, tylko napięte, przepełnione piersi wysoko, a potem mi się to wszystko układało i rozluźniało. tylko, że ja miałam piersi po karmieniu, więc pewnie u mnie więcej miejsca było, bo zostało po zbierającym się mleku - rozluźnione tkanki. poczekaj jeszcze z 1 tydzień i może podjedź do kliniki i pokaż się chirurgowi? czy robiłaś w otwocku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_123
tak - robiłam w Otwocku. Chyba Aqua miałaś rację - widocznie mój organizm potrzebuje więcej czasu żeby wszystko się unormowało :) Post zamieściłam we wtorek - dziś mija dokładnie 3 tydzień od zabiegu a ja pierwszy raz swobodnie spałam na brzuchu :) co prawda czuje jeszcze zgrubienia ale mniejsze niż we wtorek ( wtedy zamieściłam post ). Myślę, że wszystko powinno się do końca czwartego tygodnia wchłonąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignalina jakie to zioła[nazwa, firma] i gdzie je kupujesz i czy nie masz skutków ubocznych, nie tyjesz? bo ja wolę być szczupła i płaska niż grubawa z biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina40 poco wyslalas ten link?????? Tu jest rozmowa o aquafillingu a nie o jakis peelingach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze wszystkie robicie w otwocku...ja niewiem gdzie sie umowic na konsultacje...czy w otwocku tylko jeden lekarz to robi? Aqua u kogo ty robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×