Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
No i Aqua odpowiedziala w typowy dla siebie arogancki sposob. Zatem koniec off topa, wrocmy do merytorycznej dyskusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie dziewczynie spokoj!!!!!! Czytam cale forum od a do z i jakos nugdy nie zauwazylam zeby aqua aqua byla arogancka czy tez zrozumiala...pewna siebie...owszem...ale to dobrze! Uwazam to za atut;-);-) dziewczyna czas wchodzi na forum i odpowiada na pytania. Co jest bardzo mile z jej strony!!! Bo mogla tu wogole nie wchodzic i olac wszystkie dziewczyny po zabiegu. .a nie robi tego!!! Caly czas pomaga i odpowiada na pytania!..aqua ja jestem ci za to bardzo wdzieczna bo sama za 3 tyg szykuje sie na zabieg i jestem pelna obaw i strachu!!!a nazywanie aque karykaturalnie chuda to nie jest mile!!! Mozna kogos nazwac bardzo szczuplym a nie karykaturalnie chudym.pozdrawiam aqa i nie przejmuj sie tymi atakami:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 1
Witam, Jestem 10 dni po fillingu (Krakow), czuje sie swietnie zadnych opuchlizn I obolalych miejsc (mimo 150 ml wladowanych pod piers). Sam zabieg czesciowo bolesny ale Pani doktor ma duze poczucie humoru wiec da sie przezyc (dentysta jest chyba gorszy ;)) - tego dnia zaliczylam obie przyjemnosci. Chyba jest to tez kwestia nastawienia I pamieci skory po karmieniu dzieci. Dzien po prowadzilam samochod (choc zmiany biegow byly problematyczne ;)), mialam wrazenie jakbym podnosila dzien wczesniej sztangi lub rozladowala tone wegla ;). Wrocilam normalnie do pracy choc oczywiscie pierwsze dni czulam piersi (uczucie zgromadzenia pokarmu). Spanie na plecach jest fatalne ale jakos daje rade brakuje mi jedynie sportu. Ja I tak mam za soba okres 3 miesiecy bez I juz czekam jak na szpilkach bo odlozylam sobie tu I tam. Zostaje mi lazenie po gorach - w zeszla niedziele przeszlismy z dziecmi ok 8 km po gorkach (powolutku zeby nie wstrzasac ;) ) pomimo zabiegu czyli da sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo można powiedzieć o idiocie że jest inteligencji nie nachalnej lub jest inteligentny inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalosna jestes z tymi wywodami o inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny ktora robila zabieg w krakowie. Robilas u dr.drozniak? Mowila ci ze ona tez ma piersi powiekszone aquafillingiem? Czy to tylko taka sciema i reklama z jej strony.bo jakos niechce mi sie w to wierzyc.! Ile zaplacilas za 150 ml.i czy doktor zna sie na rzeczy? Bo w sumie blizej mam do krakowa niz otwocka.ale z tego co widze to wiekszosc dziewczyn robi zabieg w otwocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_123
do aqua aqua - nie potrafię wkleić tej foty, którą dodałaś. Możesz przesłać na maila? future1985@wp.pl. Będę wdzięczna. Chciałabym zobaczyć efekt 170 ml. Teraz mimo, że mam 100 ml moge swobodnie będąc bez stanika ubrać koszulkę - ona ładnie odstaje a ja w końcu mam biust :) Może nie jest to rozmiar C ale nie jest też 0 :):): Wszak zastanawiam się nad dostrzyknięciem 50 ml - rozważam to pod kątem budżetu bo nie ukrywam, że dość drogo to wychodzi... do gościa od siniaków - nie stresuj się - ja też miałam długo piersi twarde i odczuwałam drobne "kulki" w środku. Wszystko jednak zniknęło i teraz są zupełnie normalne w dotyku. Widocznie Twój organizm potrzebuje więcej czasu. głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa a gdzie robilas zabieg? W otwocku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze w otwocku.pisalas jakies 10 dni temu te masz zgrubienia. .widze ze wszystko juz jest ok.ciesze sie bo sie martwilam;-).bo sama chce zrobic zabieg za 2 tyg.piszesz ze bylas plaska tzn rozmiar zerowy? Bo ja tez mam zerowy i mam nadzieje ze po 100ml bedzie cos widac. Najwyzej dostrzykne za jakis czas znow.szkoda tylko ze to takie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Aqua za odpowiedz.Masz bardzo ladna sylwetke,nie jestes chuda,wszystko w sam raz,a nowe piersi pasuja jak ulaw.Chyba zdecyduje sie na zabieg pod koniec kwietnia,nie boje sie,ze bedzie cos bolalo,tylko zeby nic nie przesunelo sie,po Macrolanie cwiczylam po trzech tygodniach ale to byl inny trening.Musze cos z piersiami zrobic,bo przy 16% tluszczu sama wiesz jak biust wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_123
tak - w Otwocku :) pisałam z zgrubieniach bo również się przestraszyłam ale widocznie mój organizm potrzebuje więcej czasu. Tak jak wspomniałam teraz jest wszystko normalne. Ja mialam totalne zero - tzn ubierając jakąkolwiek koszulkę ( będąc bez stanika )nic mi nie odstawało!!! to była prawdziwa trauma :( teraz ubierając tą samą koszulkę i będąc bez stanika widzę efekt :) no i pierwszy raz od 30 lat mam biust :):) nie potrafię tylko otworzyć linka od Aqua - Stokrotka Tobie się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyn, które atakują aque zastanówcie się co piszecie??!! Najpierw nazwiecie dziewczynę karykaturalnie chudą a potem zarozumiałą - ciekawa jestem waszych figur - zapewne wyglądacie jak Panny z Miss Polonii :)))) zaatakują argumentując to wolnością wypowiedzi, że niby każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie buhahaaa - zastanów się dziewczyno co piszesz obrażanie a wypowiadanie się to różne rzeczy, a aqua ma niby potem wam jeszcze buziaczki i cukiereczki przesyłać??? uśmiałam się do łez ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa wiem co czulas ja tez totalna deska.mam 34 lata. I poza biustem nic mi nie brakuje!!! Mam nadzieje ze tez bede zadowolona. Za 2 tyg mam zabieg. Ciekawe jakie to bedzie miec uczucie miec piersi:-D;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie! !! Dosc ze dziewczyna wchodzi na forum i odpowiada na pytania to jeszcze ataki na nia...zalosne jestescie!! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa to skoro bylas plaska;-) to jaki masz teraz rozmiar po 100 ml A ? Czy male b?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Nowa
Najedz kursorem na link kliknij kopiuj i w nowej karcie na miejsu adresu daj wklej i enter i viola, mam nadzieje ze pomoglam. A do dziewczyny z Krakowa napisz nam czy robiłas w Vesunie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Nowa
Miało być voila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_123
cholera jasna jak wklejam to wyskakuje mi "404 Not Found" :( sprawdzałam na wszystkich przeglądarkach i nie się nie pokazuje. Może ktoś zrobi print sc i pośle na @?? co do wielkości - myślę, że teraz mam małe B. Kiedyś stanik push-up nie było na co ubrać a teraz spokojnie i jak ładnie wygląda. Co prawda chciałabym mieć większe ażeby push-up odstawić dlatego zastanawiam się nad dostrzyknięciem, no ale zobaczymy. Póki co cieszę się tym co jest a jest :) Jeszcze jedno - mistrzynie krytyki kierowanej do Aqua powinny się chyba zastanowić!!! Bije od Was niesamowita zazdrość!!! Ja osobiście dziękuję Aqua za cenne porady i za to, że jest tu od samego początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uwazam, ze nazwanie Aqua "karykaturalnie chuda" bylo nie na miejscu, ale nie na tym oparlam teze, ze Aqua jest wyniosla. Osobiscie poczulam sie kiedys przez nia i jej komentarze urazona, chociaz ja nigdy jej nie skrytykowalam. I nie bylam pierwsza osoba, ktora bezpodstawnie tak potraktowala. To, ze jako jedna z pierwszych NA TYM FORUM zrobiła zabieg, nie upowaznia jej do traktowania innych z gory. Nie jest tez w tym temacie ekspertem i nie powinna sie za niego uwazac, najezdzajac na osoby o odmiennych doświadczeniach albo takich, które w jakiejkolwiek kwestii maja inne niz Aqua zdanie. Napisalam natomiast, ze jestem jej wdzieczna za to, ze sie tu wypowiada i udziela dziewczynom informacji na temat Aquafillingu. Ot tyle w temacie "zarozumialosci" Aqua Aqua i nie zamierzam juz to tego wiecej wracac, bo nie o tym jest ten topik. I jeszcze jedno - pisze ze swojej perspektywy i za osoby, ktore obrzucaja inych epitetami nie odpowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie bije ode mnie zadna zazdrosc, bo sama tez jestem juz dawno po zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana6
Mimo, że jestem ponad dwa miesiące to i tak mam jakieś tam grudki. Robiłam w Wawie. Na dopełnienie pojadę za jakiś nie cały miesiąc.Akurat będzie ok. 3 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 1
Tak robilam u dr Drozniak :) I owszem mowila, ze robila sobie sama.. dotykalam nawet I mysle ze nie sciema chociaz jak reklama specyfiku mowi po sa jak naturalne wiec element ryzyka jest... mnie w kazdym razie kupila :) chociazby tym ze dokladnie opisala co bede czuc I kiedy I dosc duzo rozmawialysmy w trakcie. Kilka dziewczyn juz robilo sobie biust w Krakowie wiec moze zasiegnij jeszcze opinii. Ja nie narzekam, efekt przerosl oczekiwania (w koncu gora stanika nie jest pusta) nawet jesli troche mi sie niewygodnie spi. Po zabiegu na drugi dzien lecialam samolotem bo nie mieszkam w Polsce, dzien pozniej poszlam jeszcze na depilacje laserowa. Co do szkodliwosci rozwazalam, fachowosci tez... nie uwazam, ze wiek lub staz Pani Doktor moze wplynac na jej umiejetnosci- kazdy kiedys zaczyna I ktos musi byc pierwszy- aqua aqua tez byla na poczatku... moze tez po prostu mnie trudno przestraszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana6
Do końca radzę się nie wzorować co tu piszą te opinie "za" czy "przeciw" każdy ma swój rozum. Co do bólu i czy są siniaki...itd.... to nie zależy przecież od tego, że któraś nie miała to ja też... Mówili, że nic nie boli a o siniakach to przed zabiegiem nic nie słyszałam... Miałam jedno i drugie, zależy od organizmu...Trochę trzeba brać na logikę... jak ktoś miał możliwość poznać swoje ciało to może domyślać co się spodziewać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 1
w pelni sie zgadzam.... mniej wiecej mozna ocenic swoj prog bolu i mozliwe reakcje. Ja miewam siniaki na nogach ale glownie dlatego ze nie zauwazam kiedy sie uderze bo wiecznie gonie, nie odczuwam mocno bolu bo kobiece dni i porody mnie dosc zahartowaly. Dla mnie zabieg byl tylko przystankiem w drodze. Dla innej osoby moze byc trauma wiec nalezy sie zastanowic. Poza tym ja mam juz plan rodzenia i karmienia wykonany, dzieci dosc duze, wiec ryzyko mniejsze i latwiej mi podjac taka decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam pytanie, po jakim czasie po pierqszym zabiegu można dopełnić? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patik
czy ten zabieg jest polecany osobom z obwisłym biustem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej , ale zwis nie może być zbyt duży . Ja tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec tak dziewczyny..juz prawie w 100 prozentach bylam zdecydowana na zabieg ale chyba jednak sie wycofam dzwonilam do jednej kliniki i tam wprost pani w klinice powiedziala ze Doktor sie wycofal z robienia tego poniewaz na jednym kongresie ktory byl lekarze byli bardzo temu przeciwni.najbezpieczniejsze sa implanty jednak.sa stosowane nascie lat i najbardziej sprawdzone!.a te wszystkie wstrzykiwania to sa nowinki tylko na chwile i tyle! I ja tez tak uwazam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosko
to oczywiste, ze implanty są najbezpieczniejsze, bo są stosowane od bardzo dawna na ludziach i dokładnie je poznano, mimo to w życiu się nie zdecyduje na taką operacje. Wysłałam maila z zapytaniem do kliniki w Poznaniu i oto co mi odpowiedziano jak zapytałam dlaczego nie stosują tego preparatu: '' Witam, Zabieg Macrolane jest zabiegiem, który stracił rejestrację do iniekcji w biust w związku z lobby radiologicznym, natomiast preparat Aquafilling jest zbyt nowy na rynku i zbyt kosztowny...'' Ehh a juz sie tak napaliłam, sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tak jak ja!! Ale jestem na NIE!!! Tylko implanty.Za rok beda wycofywac aquafilling tak jak macrolane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×