Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Aqua tez w Otwocku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U jakiego lekarza w otwocku robicie zabieg? I jak klinika sie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Moje pytanie kieruje do Kolezanek ktore sa po zabiegu i zadowoleni z zabiegu,szczegulnie do aqua.Po jakim czasie mozna cwiczyc fizycznie,moze cos nie doczytalam,ale ty chyba cwiczysz?Wiem,ze bardziej konkretna odpowiedz da lekarz,ale lekarzy jak slysza o cwiczeniu z ciezarami to zabraniaja wszystko.I czy ten zabieg mozna robic po Makrolanie.Makrolane mialam robione 5 lat temu,chyba jako pierwsza w Kriocentrum,jak ta metoda wchodzila na Polski rynek.Teraz chce zrobic aquafilling,nawet jestem zdecydowana,tylko teraz trenuje i nie moge sobie pozwolic na dluzsza przerwe w treningach.Z gory dziekuje za odpowiedz.Wrazliwych na bledy w pisowni przepraszam,nie jestem Polka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak na nie polke napisalas wszystko perfekt! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny niewiem na kogo sie zdecydowac. Dr.rogala.dr.klos i dr.batijewski jazdy z nich ma duzo negatywnych opini.!! Dlatego decyzja jest tak trudna do podjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strata czasu. Implanty trzymają się znaaacznie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiesz ze to nie temat o implantach???tylko o aquafillingu!Nowa 23 jak tam u ciebie jak sie czujesz? Aqa wogole nie czujesz ze ubywa ci preparat? Chce niedlugo umowic sie na konsultacje..tylko niewiem jakiego lekarza wybrac...kazdy z lekarzy o ktorych wczesniej pisalam ma zle opinie..i to mnie zrazilo.ale chyba ciezko znalesc lekarza ktory niema zlych opini.dr.klos ma bardzo zle opinie ..dr rogala tez.chyba batijski ma najmniej zlych opini..sama niewiem co robic..prosze doradzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj następnych / np Osuch piszą że jest najlepszy , i bardzo miły/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osuch chyba nie robi aquafillingu!! Powiem ci ze rozmawialam kiedys z osuchem przez telefon i byl bardzo nie mily!!!!! myslalam wtedy o implantach z racji tego ze mam bliznowca niechcialam rezykowac bo po implantach jest duze ryzyko ze zrobi mi sie znowu bliznowiec .i tak mi wlasnie mowil kazdy lekarz ze jest ryzyko bliznowca,a osuch twierdzil ze NIE !! Klamca i naciagacz ! to ze wystepuje w tel to nie znaczy ze jest najlepszy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1988
hej ;) byłam na konsultacji i na 100% chcialam zrobic zabieg, ale teraz troche sie obawiam. Nie tylko komplikacji, ale tez tego, ze preparat nie utrzyma sie 5 lat tak jak piszą. 11 tys to dużo kasy, a wydać ją żeby po np roku wszystko się wchonęło to trochę lipa ;/ I mam takie pytanko: Mam 157cm wzrostu i 45kg wagi oraz jestem całkowicie płaska; jak myślicie czy wstrzyknięcia po 100ml da mi dobry efekt?? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie bylas na konsultacji?? I kto ci powiedzial ze preparat sie wchlonie po roku?????? Aqa jest 4 miesiace po zabiegu i nic jej sie narazie nie wchlania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie dzis umowilam na konsultacje na 4 kwietnia. Tez sie boje komplikacji i ze preparat sie wchlonie. Ale niestety tj wlasnie to ryzyko.tez jestem plaska jak deska i mam dosc ciaglego zycia w kompleksach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem Dlaczego tak malo dziewczyn po zabiegu sie odzywa.jedynie aqa nas nabierzaco informuje.DZIEKI CI ZA TO AQUA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana6
Witam. Ja jestem już z jakieś 2 miesiące +/- Mam 162cm i miałam 150ml uważam,że mniej nie ma co. Dodam, że waże 43kg nie byłam całkiem płaska ale jak chcecie efekt to 150ml trzeba sobie zafundować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1988
Byłam w Otwocku, lekarz powiedzial mi, ze 100ml to góra a nawet może 90ml, bo ja naprawde jestem płaska i bardzo drobna. Napisalam, ze na przyklad po roku sie wchłonie. Nie wiem i nikt nie wie, bo zabiegi są wykonywane od pół roku chyba. Jeśli utrzyma sie 2 lata, to tez kiepsko. Pytałam sie lekarza to powiedzial, ze producent zapewnia min 5 lat, ale on tego nie wie. Musi minąć pare lat zanim sie przekonamy jak jest naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150 ml ale przeciez nie na poczatek ! Podbno na poczatek mozna tylo 100l wstrzyknac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1988
no tak, ale ja nie mam kasy na 150ml i dlatego sie pytam was o zdanie, czy 100ml da mi dobry efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1988
a ile kosztuje 150ml ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak-- setka da efeky RÓB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
8 marca minęło 4 miesiące od mojego zabiegu i nie widzę ubytku żadnego. z macrolanem przecież nie było tak, że jednego dnia po roku nagle preparat znikał, to był stopniowy proces i dziewczyny pisały, że z miesiąca na miesiąc widoczny. więc ja myślę, że w przypadku aquafillingu nie będzie wchłaniania. zobaczymy - będę zdawała relację, już się przyzwyczaiłam tu zaglądać! :-) co do ilości, wydaje mi się, że przy takim wzroście 100 ml powinno fajnie wyglądać? zawsze potem możesz sobie 50 ml dostrzyknąć jak uzbierasz - to już w ogóle inny zabieg - praktycznie bezproblemowy. a na początek lepiej 100 ml żeby nie zafundować sobie za dużego bólu i ucisku! ćwiczenia fizyczne - tak, ja jestem bardzo aktywna i pierwszy raz na siłowni byłam już w 9 dniu po zabiegu, ale klatka jeszcze dokuczała i nie ćwiczyłam górnych partii, tylko dół. jakoś po 2 tygodniach spokojnie mogłam już i górę ruszyć. tak, że nie ma co się bać, mnie też lekarz straszył miesiącem bez sportu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_123
mi jutro minie miesiąc od zabiegu i wszystko ładnie się układa a i piersi wyglądają ładnie mimo, że mam tylko 100 ml. Najważniejsze, że mogę już swobodnie spać na brzuchu bo to taki mój nawyk i spanie tylko na plecach było dla mnie dość uciążliwe - ale to kwestia indywidualna :) pati1988 - ja co prawda zastanawiam się nad dostrzyknięciem po 50 ml ale mam 172 cm i 58 km i również byłam plaska a efekt po 100 ml jest! - Ty jesteś niższa i drobniejsza więc myślę, że u Ciebie efekt będzie jeszcze lepszy. Oczywiście nie spodziewajmy się zmian radykalnych typu z miseczki A nie zrobi się miseczka D ale naprawdę efekt jest widoczny. Zawsze możesz sobie dostrzyknąć jeśli ta wielkość Cię nie zadowoli. Aqua powiedz ile płaciłaś za dostrzykiwanie? I jak wygląda zabieg? Ja mam niższy próg bólu niż Ty....niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana6
Miałam nie pełne B i wstrzyknięto 150ml teraz jest pełne B, widzę to po stanikach...myślałam również o 100ml na początek ale doktor wstrzyknął mi 150ml i uważam, że dobrze... a po drugie ból był okropny przy zabiegu w moim przypadku, więc wolę wstrzyknąć raz niż dwa razy przez to przechodzić.. Skoro mam wstrzyknięte 150ml... " do goscia" to chyba można?? Z tego co pisze producent i mówił lekarz, to od 3lat do 5lat jeśli jest inaczej to skończy się kariera tego preparatu. Będę to wiedzieć :) Nie mam tak pozytywnych myśli jak Aqua... Gdyż wiedza na ten temat jest jeszcze "świeża" Tak czy inaczej jak już pisałam nie chciałam implantów.. Jeśli preparat okaże się lipą to pomyślę wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1988
Dzięki dziewczyny za odpowiedz ;) nie licze na spektakularny efekt, chcę tylko bez kompleksow nosic bluzki z dekoltem i nie wstydzic sie na plaży, bo ja poprostu nie mam nic :D myslę, ze 100ml da mi wystarczający efekt. Może za rok lub 2 sobie dostrzyknę jeśli bede widziala jakis ubytek i uzbieram kaske :D na 90% jestem zdecydowana ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pati ! Ja tez jestem deska nawet A niemam.tez jestem niby zdecydowana na zabieg bo wstydze sie rozebrac przed facetem!Weszlam tak z ciekwosci na strone makrolane i tak 99 Prozent dziewczyn niezadowolona byla z zabiegu.preparat sie wchlanial szybko i dotego sama problemy..guzy torbiele jedna pisala ze preparat przedostal sie pod obojczyk! Mam tylko nadzieje ze nie bedzie tak samo z aquafillingiem.niewiem dlaczego dziewczyny pisza tam o bliznach po kaniuli.aqua masz jakies blizny?? Dzis wogole rozmawialam z producentem tego preparatu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_123
do zdecydowana6 - gdzie robiłaś zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1988
do gość: i co Ci powiedział producent?? ja obawiam sie tylko, ze preparat nie utrzyma sie te 5 lat. Blizn sie nie boje. Dla większych piersi jestem w stanie dużo zrobic, bo nie miec piersi to naprawde koszmar. U mnie implanty odpadają, bo rekonwalescencja trwa miesiąc, a ja tyle urlopu nie dostane ;) wygląda na to, ze to jedyny mój ratunek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati jestesmy w takiej sytuacji.niemiec piersi to koszmar! Obciach sie rozebrac. Gdybym miala rozmiar A to bym sie nie przejmowala.Bycie takzwana deska to koszmar...bo nic mi nie brakuje.pati jestes juz zdecydowana? Zadz do producenta bo nr jest na stronie i spytalam o komplikacje ..producent nie byl w stanie odp nato pytanie bo produkt jest w miare nowy.ale twierdzil ze to napewno lepszy produkt niz macrolane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa jeszcze jedna sprawa....strasznie sie boje jak te piersi beda wygladac jsk preparat sie wchlonie.dziewczyny pisaly te ktore macrolane mialy ze zostaly im 2 skorzane worki...juz chyba wole byv deska niz jak by mi cos wisiec mialo..najbardziej widac to u przyslowiowych desek takich jak ja.;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1988
tez nie mam nawet A :D poprostu trzeba potem znowu powtorzyc zabieg, ale mysle ze jak preparat sie stopniowo wchlania to i stopniowo skóra tez sie kurczy. Tak jak po ciazy. Jedne maja obwisle, innym powraca biust do normalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa ale od dawna czytam to forum. Mam nieco doświadczenia z powiekszaniem piersi. Jestem rok po przeszczepie tłuszczu - z tego co pamietam po około 120 ml s każda pierś- efekt, według mnie po 4 miesiącach od zabiegu minimalny. Miałam wrażenie ze nic sie nie przyjęło, dlatego po 5 miesiącach zdecydowałam sie na Macrolane- po 100 ml w każda pierś. Zero problemów po zabiegu, piersi minimalnie obolale przez kilka dni. U mnie Macrolane miałam wrażenie po 7 miesiącach właściwie sie nie wchlonal ale zamazylo mi sie dopełnienie. Lekarz zaproponował aquafilling. Jestem kilka dni po. Dla mnie zabieg dopełnienia był bardzo bolesny. Strasznie rozpieralo, nie zdecydowalabym sie drugi raz na znieczulenie miejscowe. Pan dr ledwo wcisnąl po 30 ml. Teraz kółka dni po zabiegu piersi strasznie bolą. Docelowo chciałabym zastąpić Macrolane aquafillingiem, ale zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×