Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość drdr
Pozwolę sobie być innego zdania i nie zgodzić się z tymi argumentami, choć brzmią dość profesjonalnie. Szczególnie bakterie saprofityczne. Jakoś zupełnie nie wiem dlaczego zależy mi bardziej na zdrowiu tych biednych ofiar, niż powodzeniu tego przedsięwzięcia. Możemy podyskutować na najbliższym sympozjum za 2 tyg. Ale nie obiecuję na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr dr? Czy pan lub pani jest lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drdr zapewne jest lekarzem mającym zniechęcić do tej metody, bo zapewne jest chirurgiem plastycznym pracującym na implantach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie sadze ze celowo dr dr chce zniechecic do metody!! Taka jest prawda i koniec!! Na implanty decyduje sie mnostwo kobiet ...jaj zaczelam czytac konplikacje po implantach jak kobiety pisaly to implantow tez mi sie odniechcialo..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
drdr - chyba powinieneś jednak pozwolić jakiejś kobiecie pomacać pierś z implantem, bo to co piszesz to nieprawda. implant ZAWSZE bardzo różni się w dotyku oraz w wyglądzie od naturalnej piersi. wiem, bo akurat ja i macałam, i oglądam często piersi kilku koleżanek, które sobie taką operację zrobiły. to samo z bliznami - to jakaś fikcja, że są niewidoczne. może w 1 przypadku na 10. w większości to jest wielka dziara pod piersią - nawet u celebrytek często widać w bardziej wydekoltowanych sukniach. a co do migracji - jakby materiał migrował, to bym mi piersi malały. a nie maleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1988
aqua - jak tam Twoje piersi? nie wiem co zrobic, bylam juz zdecydowana, ale tu jest tyle negatywnych wpisow, ze juz zaczelam sie bac tej metody. Jestem ciekawa co sie stanie z tym poliamidem jak sol fizjologiczna sie wchłonie? i czy np pozniej moznaby było zrobic implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec mialam okazje 2 razy w zyciu ogladac implanty..jedna kolezanka miala doslownie 2 pilki sterczace i okropne blizny.druga natomiast misla tak zrobione ze w zyciu bym nie powiedziala ze ma implanty. ..malutkie blizny pod pacha.bylam prawie zdecydowana na implanty ale naczytalam sie Mnostwo o komplikacjach i mi sie odechcialo.na aquafilling tez bylam prawie zdecydowsna ale nie wierze jednak w ta metode..za krotko jest na rynku aby jej zaufac.za 2 lata wszyscy o aquafillingu zapomna..a wy zostaniecie z komplikacjami i nikt nie bedzie wiedzial jak je leczyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bylam praktycznie zdecydowana....ale doszlam do wniosku,ze poczekam jakis czas, jak juz preparat bedzie na rynku z rok, dwa...zeby mozna bylo cos wiecej powiedziec...bylo pisane wczesniej, o tym, ze poliamid zostanie w ciele itp. Z tego co mi mowil lekarz na konsultacji (o ile to prawda) to bez problemu mozna usunac, rozbijajac na drobne czasteczki, ktore sa wydalane z organizmu...z tego co mi mowil, bez problemu mozna usunac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciala bym w to wierzyc.najgorsze jest to ze kazdy mowi co innego i niewiadomo komu wierzyc.tez strasznie chcialam zrobic zabieg ale sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1988
zdecydowanachyba- a jaki lekarz Ci to mówil?? w Otwocku?? tak bardzo chce sobie zrobic te piersi, ale przez te negatywne posty zaczelam sie obawiac. Nie wiem czy w to wierzyc, bo to co mowia przeciez jest tylko ich domyslami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pati1988 jak chcesz odezwij sie na emailu malaga1001@o2.pl ja idę na dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie dlaczego nie mam zaufania do lekarzy z otwocka.bo oni Dalej Wykonuja ten syf MACROLANE !! a kazdy wie jaki to syf.!! ! Przeciez juz dawno odstapiono od tego typu zabiegow.!! A oni maja to gdzies dalej robia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1988
Jak byłam na konsultacji to pytałam sie o macrolane i lekarz mi odradzil ten zabieg, wiec nie wiem czemu dalej go wykonuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz pati to jest wlasnie to !!! I jak mozna ufac takim lekarzom!!! Za pol roku beda aquafilling odradzac bo sie gownem okaze a dalej beda wykonywac !!!kasa kada kasa i jeszcze raz kasa!!! Ja tez bylam zdecydowaba ale wlasnie odmowilam zabieg! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co piszesz tyle wykrzykników? wystarczy jeden, a najlepiej kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1988
ale sporo dziewczyn tu pisało, ze robiły zabieg w Otwocku i są zadowolone. Już nie wiem komu mam wierzyc :/ tyle samo plusów co i minusów. K... ja musze sobie zrobic te cycki, nie da sie zyc z "niczym". Już mam dość tego wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez niemam cyckow.ale wole zyc ze wstydem niz z komplikacjami. Co z tego ze dziewczyny sa teraz zadowolona . wszystkie komplikacje wychodza po czasie.tak samo z silikonami..5 moze byc super a pozniej komplikacje. Rob ale licz sie z komplikacjami zeby nie bylo placzu pozniej. Na kiedy masz Termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1988
Nie mam jeszcze terminu, bylam tylko na konsultacji. Chcialam implanty, ale nie mam opcji wziasc tyle urlopu w pracy. Wiem jakie sa komplikacje po implantach, ale to jest niewielji odsetek osob, ktore robia. Nie boje sie tego. Mam obawy przy aquafilling, bo to nowa metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiesz jakie dopiero komplikacje moga byc po implantach...ja nie wchodze nacsuperlatywy tylko co pozniej co mnie moze czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati nie Sluchaj innych co tutaj pisza. Skoro tak bardzo chcesz miec piersi to uwazam ze powinnas zrobic sobie jednak zabieg. Niewiadomo jakie beda skutki uboczne. Moga wcale nie byc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze same ci urosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pati: Tak w Otwocku na konsultacji, mi powiedziano....zreszta pisalam tez z Krakowem i tam tez odpowiedz byla, ze bez problemu mozna usunac jakby cos...powiem, ci ze sama mnie bardzo kusilo bo biust po ciazy karmieniu okropny, obwisly...noi nie za duzy...zreszta nie wiem, czy nie zdecyduje sie na drugie dziecko za kilka miesiecy, wiec wiadomo lepiej by bylo zrobic juz to po dzieciach...noi wtedy bedzie wiecej wiadomo na temat tej metody....sprobuj powchodzic na zagraniczne np czeskie fora moze uda Ci jakies opinie tam wyczytac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w czechach robia to dopiero od roku takze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
najśmieszniejsze jest to, że akurat w przypadków implantów komplikacje w iluśtam procentach pacjentek występują co jest świetnie udokumentowane. w przypadku aquafillingu oprócz wróżb z fusów spamerów na tym forum nie ma żadnych udokumentowanych przypadków komplikacji jeszcze, ale oczywiście 3 strony dyskusji o tym. żenada. co do macrolanu napiszę jeszcze raz, dla osób które mają problem z czytaniem ze zrozumieniem - wycofano go jako wypełniacz do piersi nie z powodu komplikacji, tylko dlatego, że może utrudniać na obrazie USG piersi zauważenie guza piersi. MOŻE ale nie musi. nie utrudnia nic, jak jest OPTYMALNIE podany, czyli w jednej bańce. niestety wielu chirurgów podawało go w kilku osobnych kulkach, aby ratować zbyt obwisłe piersi, które w ogóle nie powinny się do takiego zabiegu kwalifikować. w rezultacie, po protestach lekarzy wykonujących USG, w ogóle zalecono nie podawanie macrolanu do piersi. aquafilling od początku na wszelkich szkoleniach ma instrukcję aby go podawać w jendej dużej bańce, co nie będzie zaciemniać obrazu USG. ale oprócz szybkiego wchłaniania, niezadowolenia pacjentek które miały wyczuwalne te kilka kulek ze źle podanego preparatu w piersiach, oraz problemu z USG nie było żadnych komplikacji zdrowotnych o jakich się tutaj czarnowidzący rozpisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua jestes niemozliwa ..na ciebie nie ma mocnych;-) na kazdy zarzut masz odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jestes zenujaca.. niema udokumentowanych komplikacji bo ty narazie jestes krolikiem doswiadczalnym. ..nie tylko ty ...Mnostwo innych.i wlasnie dzieki wam dowiemy sie jakich komplikacji mozemy sie spodziewac. Tak jak pisalam mam znajoma w jednej klinice i odradzila mi zabieg. .poniewaz lekarz z jej kliniki byl rowniez zainteresowany aby wykonywac aquafilling. .jednak na jednym sympozjum wszyscy bYLI Przeciwni tej metodzie.ze wzgledu na skutki uboczne jakie moga wystapic.. wymieniala ziarniaki etc... do ciebie aqua nic nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1988
a do Ciebie nie dociera, ze kazda operacja i zabieg ma komplikacje??? implanty maja straszne komplikacje a mimo to robi sie tysice operacji. Te komplikacje nie zawsze wystepuje i nie u kazdego. Trzeba sie z tym liczyć, ale nie mozna od razu zakladac, ze u nas sie pojawia. Kazdy jest dorosly i podejmuje decyzje. Wez juz nie wmawiaj wszystkim tych komplikacji, bo kazdy to juz slyszal i przestan oceniac ludzi, ktorzy sie poddali lub maja zamiar sie poddac temu zabiegowi. Nie wiem co masz na celu ale nikogo to juz tu nie obchodzi. Wynocha z forum, znajdz sobie inny temat i tam zatruwaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sie wynos ! Heheheheh bede tutaj pisac co mi sie bedzie podobac .. i ty mi tego nie zabronisz! Heheheh hehe a ty co taka cwana bylas cycki chcialas robic ...i co nagle sie wycofalas...boisz sie nie ? Prawda cie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua: jeszcze raz: dlaczego lekarze w Otwocku nie wykonują zabiegu paniom które pracują w Kriocentrum? Jedna z Nich to żona Pana Doktora który wykonuje te zabiegi.... Może szczerze zapytaj!!!! A zmienisz zdanie zamiast wymądrzac się jakbyś conajmniej lekarzem była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua: jeszcze raz: dlaczego lekarze w Otwocku nie wykonują zabiegu paniom które pracują w Kriocentrum? Jedna z Nich to żona Pana Doktora który wykonuje te zabiegi.... Może szczerze zapytaj!!!! A zmienisz zdanie zamiast wymądrzac się jakbyś conajmniej lekarzem była i uczestniczyła w Sympozjach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×