Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Hey, Nie polecam Aquafillingu. Moje piersi wygladaja tragicznie, sa twarde I cale w grudkach. Mialam kilka badan piersi usg wykazujacych abnormalna strukture piersi po zabiegu. Lekarz wykonujacy zabieg nie wzial zadnej odpowiedzialnosci i teraz jestem zmuszona wziasc sprawe droga sadowa. Preparat nie jest certyfikowany a firma go produkujaca jest smiechu warta I niepowazna. Paniom ktore mialy wykonany zabieg polecam usg zeby zobaczyc jak preparat zachowuje sie w piersiach. Pozytywny resultat nie jest gwarantowany I jest duze ryzyko, ze piersi beda mialy nieladny krztalt albo, ze czesc preparatu sie wchlonie I trzeba bedzie dodawac. Zaluje, ze nie mialam implantow zrobionych. Naprawde nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wykonywałam w polsce w 2013 roku. USG robione było ostatnio w 2015 i z tego co wiem wszystko jest ok. W stanach do wielu spraw podchodzą dziwnie, ale nie sprawdzałam akurat czy tam coś jest wycofane, czy tez aktualnie robią. Proponuję popatrzeć na fotki nieudanych zabiegów z wykorzystaniem implantów!! Bo o tym się za mało akurat mówi, a powinno!! Cześto przez te operacje kobiety są jak kaleki. Obecnie implanty są zapewne lepsze niż przed laty, ale to zawsze jest jakieś ciało obce w naszym organiźmie . Nie każda kobieta będzie zadowolona z aqua, ale też nie każda chce implanty. Już chyba wcześniej pisałam i koleżanki również, że aquafilling to metoda modelowania, ew tylko delikatnego powiększenia biustu. Myślę że optymalnie jeden rozmiar, ale nie jestem lekarzem. Nie wiem jak wyglądają piersi powiększone z A do D tym sposobem :) ale zapewne w tak dużym stopniu lekarz poleci implanty, a ich też są jakieś rodzaje z tego co czytałam. Przykry jest fakt że Pani "Gość" ma z tym problem, ale również wydaje mi się, że łatwiej jest cofnąć słaby efekt po aqua - bo to zawsze tylko płyn, bynajmniej chyba nie żrący. Niż po nieudanej operacji z implantami, gdzie trzeba ciąć piersi i ponownie szyć - blizny jak po podwójnej cesarce mogą słabo wyglądać. Słyszałam również, że jest bardzo wiele przypadków gdzie po 1-2 miesiacach jak już powinien być ostateczny efekt, lekarz decyduje aby dołożyc np płynu w celu wyrównania. Może nie wszystkie kliniki bo to dla nich koszt. Ale jak są tak złe efekty to ja wybrałabym się do innej kliniki w celu sprawdzenia przez innego specjalistę, a jeżeli to jest wina aqua, to od razu do prawnika i sprawę producentowi - oni są od tego ubezpieczeni zapewne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rara3
rozmawiałam z dziewczynami które są kosmetologami i pracują w gabinetach medycyny estetycznej. Implanty to fakt - większy efekt, ale dla kobiet młodych nie jest to dobra metoda. Po pierwsze ciało kobiety się zmienia, skóra obwisa.. i po czasie takie implanty z wiekiem wyglądają coraz gorzej- jak dwie piłki.. nie bez powodu duża część kobiet decyduje się później na usunięcie ich i później też nie wygląda to estetycznie... Po implantach też mogą wystąpić powikłania.. także nie ma tak naprawdę 100% metody, nie inwazyjnej na powiększanie biustu. Dodam że znam 3 kobiety które powiększały biust implantami i teraz tego żałują. No ale każda decyduje się na co chce, a to czy akurat u nas coś będzie nie tak to też zależy od genów, predyspodycji, trybu życia. Pewnym żeby nie przewidzimy ale możemy uniknąć - nie decydując się na żaden z tych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rara3
pytanie do "gość" kiedy miałaś robiony zabieg i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś robiła zabieg w Katowicach w Med-Estetica ? Gabinety w których wykonują Aquafilling przedstawiają ponoć certyfikaty CE ( bezpieczeństwa ) i ISO .Jak długo po zabiegu jesteś i co to znaczy abnormalna struktura piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Preparat ma certyfikat ISO oraz Ce i jest zarejestrowany w Polsce od połowy 2013 r. To są informacje jakie uzyskałam od dystrybutora i potwierdziłam Bez przesady ! Preparat nie me FDA ale nie musi go mieć - macrolane też go nie miał a niemalże powszechnie uznany był za bezpieczny i przebadany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przed zabiegiem. Miło by było usłyszeć jeszcze jakieś pozytywne opinie . Każdy zabieg niesie za sobą ryzyko powikłań . Gdzie bym nie zadzwoniła słyszę zapewnienia ,że do tej pory nie ma żadnych powikłań .Wszystkie panie zadowolone , więc myślę ,że ja też się będę do nich zaliczać .Grudki po zabiegu trzeba starannie rozmasowywać .Też chciałabym usłyszeć ,że w 100 % jest to zabieg bezpieczny , ale takiej gwarancji nikt nie da .Trzeba być dobrej myśli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chodz i mi rozmasuj te grudki... Bo ja jakos od paru miesiecy sama nie moge. Ba, bylam juz nawet 3 razy u lekarza, ktory zabieg wykonywal i on tez jakos nie mogl. Smiechu warte - trzeba rozmasowac - tylko, ze to cholerstwo nie chce sie dac rozmasowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to za konował
Napisz ,gdzie robiłaś zabieg żeby ostrzec inne osoby . Co to za konował robił ? Po kilku miesiącach powinnaś się już tylko cieszyć pięknym biustem . Co zamierzasz z tym zrobić ? Nie ma możliwości wypłukania, pozbycia się tego dziadostwa ? Jak lekarz się teraz tłumaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jeżeli pojawiły się guzy z niewiadomego przypadku (reakcja ciała, źle wprowadzony preparat, brak masowania...) Problem można poprawić i rozbić powstałe guzy. Klinika która wykonywała ten zabieg zapewne wykona to w ramach opłaconego wcześniej zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do USG piersi - wszystkie zabiegi powiększania biustu zaburzają obraz w mniejszym lub większym stopniu w zależności od metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszę że w Warszawie teraz jest bum na aquafilling , może uda się namówić więcej Pań ,żeby podzieliły się wrażeniami na forum .Ponoć lekarz który wprowadził preparat na polski rynek dr.Rogala zrobił zabieg własnej żonie. Rozumiem ,że musi się przekonany do tej metody .Chyba nie taki diabeł straszny ;) Przypuszczam ,że po implantach jest znacznie więcej powikłań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaKC
Jeśli któraś z Pań zastanawia się nad powiększeniem biustu a obawia sie zabiegów z użyciem skalpela to szczerze polecam zabieg Aquafilling. Lekarz wykonuje go przy pomocy kaniuli i co najważniejsze nie wymaga narkozy czego sie najbardziej obawiałam. Miałam okazje wykonać go w krakowie w klinice Vesuna u pani doktor Drożniak. W prawdzie odczuwałam dyskomfort do około 30 godzin po zabiegu i spanie na plecach było koszmarem ale teraz nie żałuje i serdecznie polecam Paniom, które tak jak ja nie były zadowolone ze swojego biustu bo efekty są naprawde bardzo dobre. Jeszcze do niedawna nie mogłam patrzeć na swój biust a dziś jestem z niego dumna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg będę robiła po wakacjach .Jestem dobrej myśli , choć wątpliwości mnie nie opuszczają .Z tego co piszecie ból pozabiegowy jest do zniesienia .Planuję tylko 3 dni wolnego włącznie z dniem zabiegu , wystarczy ? Podobno preprat stopniowo , rownomiernie się wchłania , a te 2 % poliamidu nie prowadzi do uszczerbku na zdrowiu .Bardzo chcę w to wierzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rara3
Ja miałam w piątek rano a w poniedziałek byłam już w pracy (ale ja mam pracę przy komputerze) więc nie jest to praca fizyczna. Na pewno przez jakiś czas musi unikać noszenia ciężarów itp. Zresztą ból jest wyczuwalny po po bocznych częściach (jak byś miała zakwasy w mięśniach) więc samoistnie będziesz unikała podnoszenia. Ja np. przez pierwsze dni nie mogłam kroić chleba itp. bo to mi sprawiało ból. Po 3 tygodnia zauważam że piersi nie są już napuchnięte w związku z tym efekt jest mniejszy niż wydawał mi on na początku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteś zadowolona z efektu ? Nie chciałabym żałować swojej decyzji .To jest moje marzenie.Nie czuję sie w pelni kobieco. Schudłam 10 kg i bardzo się to odbilo na moim biuście .Dodatkowo porobiły mi się rozstępy .Nie wiem czy po zabiegu one będą bardziej czy mniej widoczne ?Powtorzyłabyś zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rara3
hmm.. to jest tak ogólnie efekt jest widoczny głównie bez biustonosza (kształt jest na pewno dużo lepszy, piersi są kształtne) sam efekt powiększenia nie jest znaczny może dlatego że miałam tylko 100ml, ale w przyszłym tygodniu idę na konsultację i ew. dopełnienie więc może o tym będę bardziej zadowolona. Bo wiadomo koszt jest spory i efekt też chciałoby się mieć większy :) Powiem tak nie żałuje.. aczkolwiek za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego, no ale wiadomo.. apetyt rośnie w miarę jedzenia. Chiałam zachować naturalny efekt w związku z tym nie podjęłam się implantów.. chociaż cena jest podobno wręcz taka sama efekt mniejszy i trwało też.. więc jeżeli ktoś chce efekt "wow" to raczej polecam implanty.. zresztą przed rozmową z lekarzem który wykonywał mi zabieg, mówił że kobiety przychodzą na dostrzykiwanie i cena przewyższa zabieg implantów, zresztą mówił też o przypadku kiedy kobieta dostrzykiwała więcej i więcej i po prostu płyn zaczął jej wypływać... no ale to dużo zależy od Twojej struktury piersi.. z tego co wiem jakieś minimum musisz spełniać wielkość piersi tak aby zabieg był wykonany.. w moim przypadku nie było'tak źle' i preparat mam daleko od miejsca w którym podawany. A zabieg polega na wstrzyknięciu w olicach między środkową częścią piersi a pachą, potem zostają małe dziurki (blizny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rara3
które po czasie powinny zniknąć.. możemy się umówić że po konsultacji i 'dorobieniu' dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rara3
miałam to samo, też schudłam i mój biust totalne'sflaczał'... i powiem że teraz wygląda zdecydowanie lepiej.. co do rozstępów to obawiam się że one nigdy nie znikają.. ale może lepiej to będzie wyglądało.. może jakieś maści kup? poszperaj o tymw n ecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie posłucham jak przeżyłaś dopełnienie .Czy grudki lekarz kazał Ci sam rozmasowywać , czy on to robił ?Lekarka do której się wybieram twierdzi że najważniejsze to odpowiednio rozmasować bezpośrednio przy podaniu preparatu .Robi tych zabiegów coraz więcej i ani jednego przypadku grudek.Jestem zdecydowana choć wolałabym żeby polscy lekarze mieli dłuzsze doświadczenie w Aquafillingu .Chyba trzeba się zdecydować i za dużo nie myśleć że coś będzie nie tak .Ile minęło od Twojego zabiegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqafilka79
Chciałam poinformować wszystkie niezdecydowanie ze po dopełnienie mam w każdej piersi po 250 ml. Zero grudek piersi są przepiękne!!!! Nie mogę uwierzyć że to możliwe. Codziennie rano sprawdzam w lustrze czy to aby nie sen :pierwszy zabieg miałam 11 mają po 150 w każdą pierś następnie 1 czerwca dołożył am jeszcze po 100 ml. Dzisiaj kupiłam sobie 3 stroje kąpielowe rozmiar 75 D z maluśkiego B. Nie mam absolutnie żadnych grudek. Jestem szczęśliwa :)!!! Polecam dziewczyny warto zapłacić więcej niż za implanty i wyglądać naturalnie i sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rara3
jeśli chodzi o mnie to nie wyczuwam żadnych grudek (póki co i mam nadzieje że to się nie zmieni). Jeżeli was stać, to też wydaje mi się że warto zrobić ten zabieg, ew. w starszym wieku, po ciąży, jak już ciało zacznie'obwisać' można zdecydować się na implanty, w młodym wieku myślę że nie warto... bo ciało naprawdę się zmienia z wiekiem. 250 ml ? wow.. nieźle.. ale też musiałaś mieć odpowiednią budowę piersi skoro aż tyle udało się wstrzyknąć, a gdzie robiłaś jeśli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rara3
jedynie wyczuwam twarde coś na dole piersi.. ale wydaje mi się że z czasem jest coraz lepiej, coraz bardziej się przyzwyczajam. szczególnie jak leże na plecach.. trzeba się nauczyć spać na plecach, ale ja o dziwo się przyzwyczaiłam, teraz trochę śpię na boku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqafilka79
Rara3 robiłam w La-Nika w Gdańsku. Moja Pani Doktor to świetny fachowiec a oba zabiegi wykonała po mistrzowsku. Ja po 2tyg od dopełnienia śpię juz normalnie :) w ogóle dopełnienie przebiegło u mnie nadspodziewanie dobrze. Bylam pewna ze skoro dokladamy to teraz bedzie bol po,ale ku mojemu zaskoczeniu następnego dnia rano czułam się super. Jezdzilam autem robilam wszydtko jak zwykle.Co do budowy mam 178 cm wzrostu wiec nie ma efektu napompowania bo klatka tez szeroka a Piersi były małe ale dosyć okrągłe. Mam 35 lat więc skóra być może troszkę bardziej wioska i weszło te 250 w sumie :P ciesze się ze tyle czasu czekałam bo metoda według mnie jest genialna a efekt przeszedł moje oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Aquafilka79 czy możesz wrzucić swoje zdjęcia przed zabiegiem i po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aqafilka79
anainuan podaj maila to przed i po wyślę na maila, nie chcę by moje nagie foty krążyły po necie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aqafilka79
Druga srawa nie wiem jak tu wrzucać foty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Poproszę o zdjęcia na mój email: anainuan@onet.pl Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przed zabiegiem .Jeśli można to ja również mam gorącą prośbę o przesłanie zdjęć na mojego maila rucinski7@op.pl Czy któraś z Was robiła zabieg w Katowicach w Med-Estetica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rara3
czy ja też mogę prosić o zdjęcia? też miałam rozmiar małe b, miałam podane 100ml i myślę żeby dodać więcej... jestem ciekawa efektu :) pozdrawiam a to mój email: gabrysiakaka@wp.pl z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×