Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gosc poznan

I co Ci odpowiedział? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marii85

ja nie mam zadnych zmian wiec mowi ze nie ruszac. Chce robuc kontrolne usg co pol roku i czekac bo faktycznie rozcinanie ciala i wyciaganie na sile moze przyniesc jeszcze wieksze komplikacje. Z wynikami uzg ide tez we wt do innego lekarza zeby mi powiedzial co on mysli. Dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A ten lekarz który ci to robił to chirurg plastyk? I mialas usg z elastografia czy samo usg? Bo na zwyklym nie widac czy masz zmiany czy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marii85

Nie nie wiadomo nie plastyk. Ale robilam u niego lipo brzucha i bylam zadowolona takze wiecie jakies tam zaufanie mialam. Teraz ide na usg doppler bo takie zalecil chirurg i pozniej do chirurga z tymi wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

U mnie zel przesuwa sie pod skora jak plastelina;/ sa dni gdy jest twardszy i zbity a sa tez kiedy jak galareta. Mam ochote ta skore rozciac i wyciagnac to serio. Jestem dosc chuda i wszystko widac pod skora. W przyszlym roku cgce sie poznyc tego wynalazku. Fajnie jakby na jednej operavji mozna bylo dac implanty;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia
34 minuty temu, Gość Gabi napisał:

U mnie zel przesuwa sie pod skora jak plastelina;/ sa dni gdy jest twardszy i zbity a sa tez kiedy jak galareta. Mam ochote ta skore rozciac i wyciagnac to serio. Jestem dosc chuda i wszystko widac pod skora. W przyszlym roku cgce sie poznyc tego wynalazku. Fajnie jakby na jednej operavji mozna bylo dac implanty;(

lekarz mi powiedzial zeby odczekac pol roku  dla bezpieczenstwa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Wiem ale to oznacza 2 operacje 2 narkozy itd. Jak nie zrobie za jednym razem to watpie ze juz potem sie odwaze. Czy znacie kogos komu sie ten zel wchlonal? I kto robil cos poza piersiami?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia
4 minuty temu, Gość Gabi napisał:

Wiem ale to oznacza 2 operacje 2 narkozy itd. Jak nie zrobie za jednym razem to watpie ze juz potem sie odwaze. Czy znacie kogos komu sie ten zel wchlonal? I kto robil cos poza piersiami?;/

wiem ,ja tez jestem przerazona ,,,,jak 2 to dobrze bo niewiadomo co okaze sie po otwarciu,,,,czy znacie kogos kto pozwal producenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Nikt nie pozwal i nie pozwie. Firma preznie dziala robi szkolenia ostatnie w Szwecji sprawdz na ich stronie! Producent dostal jakos ISO i jest kryty bo wiecej przepisy nie wymagaja. A grudki fragmentyzacja zelu stan zapalny .. to masz w jego oswiadczeniu. Sprawa przegrana serio;/ musialby ktos wziac preparat i zrobic testy i z tymi dowodami isc do sadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg

A pozew zbiorowy?

Czy w oświadczeniach podpisywałyście,że ten żel może wam zrobić spustoszenie i zniszczyć wasze tkanki i piersi ?

A poza tym lekarze.Jeżeli od jednego lekarza jest więcej pokrzywdzonych a on   patrząc ci w oczy mówił ,że jesteś jedyna i nigdy nic takiego nie miało miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Ok ale kazda z nas musj miec opis usg dokladnie taki ze zel doprowadzil do (i tu konkretny termin medyczny). Musza byc dowody i fakty. A nie domniemania i moze moze. Tak to dziala w sadzie. Za chwile producent znajdzie swoja grupe zadowolonych pacjentek i lekarzy i znimi przyjdzie. Szkoda nerwow. Trzeba zalozyc jakas grupe oficjalna kazda na usg z opisem itd. Inaczej potraktuja nas jak zdesperowane krzykaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg

A kobiety z reportażu? A pacjentki którym usuwany jest żel na Orłowskiego i w innych miejscach?

Zadowolone pacjentki w Sądzie  mogą być i co z tego?

Liczą się te którym  rozpadły się piersi.A poza tym po 5 latach żel  miał się wchłonąć nieprawdaż? Więc czemu się nie wchłania ?

Ja nie robiłam tego zabiegu, nie jestem też prawnikiem ale reportaż  który oglądałam bardzo mnie poruszył.

Bardzo Wam współczuję.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Gdybym byla na miejscy tej z reportazu poszlabym do sadu. Nie wiem czemu tegi nie zrobila.z drugiej strony tvn jakis czas temu propowal aquafilling teraz w uwadze na tej samej stacji reportaz. Troche niepowazni sa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia
15 godzin temu, Gość ggg napisał:

A pozew zbiorowy?

Czy w oświadczeniach podpisywałyście,że ten żel może wam zrobić spustoszenie i zniszczyć wasze tkanki i piersi ?

A poza tym lekarze.Jeżeli od jednego lekarza jest więcej pokrzywdzonych a on   patrząc ci w oczy mówił ,że jesteś jedyna i nigdy nic takiego nie miało miejsca?

dokladnie .ja rozmawialam z prawniczka mowi ze sa duze szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia
15 godzin temu, Gość Gabi napisał:

Gdybym byla na miejscy tej z reportazu poszlabym do sadu. Nie wiem czemu tegi nie zrobila.z drugiej strony tvn jakis czas temu propowal aquafilling teraz w uwadze na tej samej stacji reportaz. Troche niepowazni sa ;/

no ale jedno z drugim nie ma nic wspolnego ,zapraszaja roznych gosci .akurat trafil sie rogalla zachwalajacy produkt,potem okazalalo sie ze to rucizna to zrobili reportaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Wynikow badan jeszcze nie ma laski. Musza byc dowody czarno na bialym. Jak takie cos powiesz przed sadem to Cie wysmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia
28 minut temu, Gość Gabi napisał:

Wynikow badan jeszcze nie ma laski. Musza byc dowody czarno na bialym. Jak takie cos powiesz przed sadem to Cie wysmieje.

ja mam dowod taki ze jedna piers  jak bombka malo nie peknie ,pod nia kieszonki z grudkami ,bol oczywiscie ,druga mala bo zel ucieka do srodka  co wykazall rezonans,,,,zel niszczy tkanki ,,,czyli producent klamal ze jest bezpieczny ,nie mowil o migracji tylko o wchlanainiu,,,itp ,,,zresztato jest indywidualna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Hm to zaloz sprawe. Stracisz tylko na prawniku ewentualnie albo zaloz grupe na fb i pozew zbiorowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia
29 minut temu, Gość Gabi napisał:

Hm to zaloz sprawe. Stracisz tylko na prawniku ewentualnie albo zaloz grupe na fb i pozew zbiorowy. 

no przepraszam a ty masz jakies powiklania  albo konsultowallas te sprawe z prawnikiem??itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Mam ale nie jaj kobieta z reportazu. Widze zel pod skora i w granicy 5 cm czesciowo sie przesuwa. Jest jaj plastelina. Ale jestem realistka. Chce wyjac preparat i jak badanie potwierdzi falszywy sklad to oczywiscie to zglosze na droge sadowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gabi napisał:

Mam ale nie jaj kobieta z reportazu. Widze zel pod skora i w granicy 5 cm czesciowo sie przesuwa. Jest jaj plastelina. Ale jestem realistka. Chce wyjac preparat i jak badanie potwierdzi falszywy sklad to oczywiscie to zglosze na droge sadowa. 

sprawa nie jest do wygrania tylko wtedy jeśli wyjdzie inny skład preparatu, już sam fakt migracji, zniszczonych tkanek, bólu i całej reszty powikłań, o których producent nie raczył poinformowac jest dowodem na oszustwo na wielką skalę. Preparat może mieć nawet i ten sam skład ale jak widać nie wchłania się tylko u kadej z nas powoduje powikłania widoczne lub nie. Wystarczy kilku chirurgów plastyków jako świadków i zdjęcia podczas operacji jakie spustoszenie sieje ten preparat w organiźmie. Jest już kilku prawników, którzy zajmują się tym tematem, jeden byl nawet wymieniony w reportażu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Jak ktos wygra to tez dprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

sprawa nie jest do wygrania tylko wtedy jeśli wyjdzie inny skład preparatu, już sam fakt migracji, zniszczonych tkanek, bólu i całej reszty powikłań, o których producent nie raczył poinformowac jest dowodem na oszustwo na wielką skalę. Preparat może mieć nawet i ten sam skład ale jak widać nie wchłania się tylko u kadej z nas powoduje powikłania widoczne lub nie. Wystarczy kilku chirurgów plastyków jako świadków i zdjęcia podczas operacji jakie spustoszenie sieje ten preparat w organiźmie. Jest już kilku prawników, którzy zajmują się tym tematem, jeden byl nawet wymieniony w reportażu. 

tez tak uwazam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.12.2019 o 22:31, Gość Jadzia napisał:

 

a kto robil w Katowicach? Czy ktos usuwal tam?

mam dylemat czy czekac czy usuwac. Strasznie sie teraz boje. Lekarz mowi ze lepiej czekac az sie wchlonie i poki sie nic nie dzieje to nic nie robic. A ja sie strasznie martwie. Czy kazdy ma powiklania? Sa jakies osoby bez? Tez czekaja?;( 

Hej,robiłam zabieg w Katowicach.Tez się miotam nie wiem co robić raz słyszę usuwać w podskokach,inni radzą obserwować;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

A moze razem idzmy do dr waclawczyka i popsismy o opinie na pismie ci robic?;/  Zawsze to mozna potem w sadzie wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaxx
18 godzin temu, Gość Gabi napisał:

A moze razem idzmy do dr waclawczyka i popsismy o opinie na pismie ci robic?;/  Zawsze to mozna potem w sadzie wykorzystac.

Mi powiedzial jak bylam u niego zeby sie nie badac bo jeszcze sie cos znajdzie. Ja bylam u niego w 2017 roku i zmartwiona powiedzialam o wszystkich powiklaniach ktorych przeczytalam nawet o jednej kobiecie po masektomi po tym ustrojstwie to mi nic na to nie powiedzial tylko ze to sprawka przemyslu wkladek silikonowych i zeby w to nie wierzyc, ale przyznal ze preparat sie nie wchłonie nigdy. A o pozwie to noe miejsce zeby tutaj to pisac. Wciskał nam kit bo nakupowal bubla i musial sie go pozbyc, nawet juz po wycofaniu Aquafilling. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Mnie sie troche wchlonelo i z kolei mowil ze sie chlonie. Mam 2 lata ale serio minimalnie mniej jest. Rozmawialam z kobietami ktore dopompowaly bo im sie wchlonelo i daly sobie ok 250 w piers w sumie. Wyobrazacie sobie !? A Ty ile masz preparat i ile go dalas? Boli Cie cos? Wyciagasz go??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gabi napisał:

Mnie sie troche wchlonelo i z kolei mowil ze sie chlonie. Mam 2 lata ale serio minimalnie mniej jest. Rozmawialam z kobietami ktore dopompowaly bo im sie wchlonelo i daly sobie ok 250 w piers w sumie. Wyobrazacie sobie !? A Ty ile masz preparat i ile go dalas? Boli Cie cos? Wyciagasz go??

Tym kobietom to się wchłonęło czy przemieściło niżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 12.12.2019 o 18:28, Gość Gabi napisał:

Nikt nie pozwal i nie pozwie. Firma preznie dziala robi szkolenia ostatnie w Szwecji sprawdz na ich stronie! Producent dostal jakos ISO i jest kryty bo wiecej przepisy nie wymagaja. A grudki fragmentyzacja zelu stan zapalny .. to masz w jego oswiadczeniu. Sprawa przegrana serio;/ musialby ktos wziac preparat i zrobic testy i z tymi dowodami isc do sadu.

Uzyskać i utrzymać ISO to żaden problem. Każdy kto posiada firmę może uzyskać ISO jeśli ma takie potrzeby. W tej Szwecji to nie wiadomo, kto się tym zajmuje, tam jest zbieranina wszystkich narodów.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga

To odzie do sadu albo dajcie chociaz komentarz jakis. Sorry ale zale tylko na tym forum. Przeszukalam neta i nie znalazlam ani 1 zlego komentarza na temat dr Waclawczyka ktory pani wypowiadajacej sie tutaj w 2017 roku powiedziam prawde. Nawet pod zdjeciami z zabiegow na fb ani na google w opiniach o klilice lipoline. Nic. Kobiety same sobie winne jestescie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×