Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
polecicie dobrego radiologa, ktory wie co aquafilling ? jestem po zabiegu i chcialabym sprawdzic czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem po zabiegu i od osob z powikłaniami dostałam radę aby zrobić tomografie także wybiore sie na to badanie. Oraz też chiałabym kontakt o radiologa, który się zna i miał wcześniej z tym do czynienia na terenie śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj rozmawiałam z lekarką medycyny estetycznej z Katowic o tym zabiegu i powiedziała mi, że aktualnie preparat nie jest w Polsce dostępny. Czyli jednak coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do trzecia pierś albo jakiejś dziewczyny, która miała przemieszczenie praparatu, czy było to uczucie takiego bulgotania pod piersią. Nie wiem czy sama już wymyślam i każdy niepokojacy objaw z tym łącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten aquafiling to może dawny macrolane. Jeżeli tak to w ościennych krajach nie wolno go stosować, ponieważ coś z nim jest nie tak. Coś czytałam, że w przypadku guzków, nie można odzczytać rtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten aquafiling to może dawny macrolane. Jeżeli tak to w ościennych krajach nie wolno go stosować, ponieważ coś z nim jest nie tak. Coś czytałam, że w przypadku guzków, nie można odzczytać rtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie nie mogę znalezc kto to wyprodukował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macrolane oficjalnie zabronione w Anglii i Francji. Może w demoludach łatwiej się przebić jednocześnie bazować na nieświadomości kobiet. Każdą truciznę można sprzedać zawijając w złoty papierek mówiąc, że to cudowny środek na wszystko i otruć rzesze ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to wyprodukował ???? Mam nadzieję, że nie Gold clinic. Czy ktoś wie, kto wyprodukował to " cudo" do wypełniania piersi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Preparat Aquafilling produkowany jest w Czechach. Mój lekarz poczytał o tym paskudztwie na stronach zachodnich i mówi,ze z wielu krajów został wycofany bo powoduje ogromne powikłania. W Polsce zgłasza się coraz więcej kobiet z powikłaniem po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać Polscy lekarze lubią innowacyjne rozwiązania w ostrzykiwaniu produktami gruntownie przebadanymi. Ciekawe gdzie były wykonane te badania. Może najpierw wstrzykiwano w mysie lub królicze piersi, a może nawet w świńskie pośladki. Zwierzęta nie potrafią mówić , więc nie bardzo rozumiem, na kim te gruntowne badania są przeprowadzane. Jeśli produkt jest innowacyjny, to taki pan doktor niech wstrzyknie swojej żonie lub mamie i poczeka kilka lat, bacznie obserwując zanim ośmieli się wstrzyknąc w piersi jakiejkolwiek kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w odniesieniu do komentarza „Paulina Warszawa 2017.02.05 a, niżej podpisana Paulina Wysocka oświadczam, iż umieszczałam nieprawdziwe i krzywdzące informacje wypowiadając się na niniejszym forum pod pseudonimem „Paulina Warszawa”. Jednocześnie przepraszam wszystkie osoby, których dobra osobiste zostały naruszone w moich komentarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w odniesieniu do komentarza paulina warszawa 2017.02.05 ja, niżej podpisana Paulina Wysocka oświadczam, iż umieszczałam nieprawdziwe i krzywdzące informacje wypowiadając się na niniejszym forum pod pseudonimem „Paulina Warszawa”. Jednocześnie przepraszam wszystkie osoby, których dobra osobiste zostały naruszone w moich komentarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w odniesieniu do komentarza Paulina Warszawa 2017.02.05 ja, niżej podpisana Paulina Wysocka oświadczam, iż umieszczałam nieprawdziwe i krzywdzące informacje wypowiadając się na niniejszym forum pod pseudonimem „Paulina Warszawa”. Jednocześnie przepraszam wszystkie osoby, których dobra osobiste zostały naruszone w moich komentarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w odniesieniu do komentarza paulina warszawa 2017.02.09 ja, niżej podpisana Paulina Wysocka oświadczam, iż umieszczałam nieprawdziwe i krzywdzące informacje wypowiadając się na niniejszym forum pod pseudonimem „Paulina Warszawa”. Jednocześnie przepraszam wszystkie osoby, których dobra osobiste zostały naruszone w moich komentarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli o co chodzi Paulina ? Nie miałaś żadnych powikłań, czy w ogóle nie miałas tego w piersiach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina, kogo mogłas skrzywdzić tymi informacjami ? Nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś wstrzyknięte macrolane i ostrzegałaś inne osoby? W Europie z certyfikatami CE dopuszczającymi do obrotu jest około 100 różnych wypełniaczy. Jezeli kobiety będą tego świadome i nie będą się kusić na wszelkie nowości, będą zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja odbiegnę trochę od tematu wypełnienia piersi. Poczytajcie i obejrzyjcie na you toube filmy o szczepionce dla dziewczynek przeciwko nowotworom szyjki macicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczepionka gardasil była gruntownie przebadana, tylko dlaczego jest po niej tyle skutków ubocznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macrolane w Brazyli od 2014 roku z przeznaczeniem do modelowania pośladków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dwA lata wróci znowu do Polski jako gruntownie przebadany do odmładzania zmarszczek na twarzy ale jego nazwa będzie inna. Tak działają niektóre firmy farmaceutyczne, jeśli tak można je nazwać i znowu rzesza ludzi bez mózgu rzuci się na nowy, cudowny, przebadany i super miękki do odmładzania twarzy - kwas hialuronowy zawierający same cudowne właściwości produkowany w technologii SASZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co znalazłam w internecie to w Poznaniu już używaja tego do twarzy. Czy to ten sam produkt? Nie wierzę własnym oczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AQUAFILLING FACELIVe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julaa333
zażywam tableteczki breastfem ale tylko te amerykańskie reszta specyfików mniej skuteczna aby mieć większy biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aquafilling ten sam do twarzy i biustu? Może jeszcze do modelowania pośladków i doline łez? Kto wyprodukował takie uniwersalne cudo? Czy to jest tajemnica? Może ktoś z was wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolcia11
Witam, ja również juz tu kiedys pisałam na forum o powikłaniach po zabiegu, a mianowicie o wypłyneciu płynu. Teraz niestety miałam jeszcze grosze powikłania. Urodziłam dziecko i podczas laktacji zrobił sie ogromny ropień w piersi- miałam uszkodzony kanalik mlekowy i mleczko spływało do wewnątrz piersi. Miałam zabieg w szpitalu pod narkoza usunięcia ropnia, od razu cała pierś wypłukali z tego preparatu. Było to ponad 2 miesiace temu, niestety cały czas w piersi zbiera sie ropa, mam stałą dziurke w piersi przez którą muszę wyciskąc ropę. Chodzę stale do chirurga, mowil, ze to moze bardzo długo potwac zanim sie to zagoi. Najgorsze, ze w drugiej piersi dalej ten preparat mam, bo nie da sie go odciagnać bez operacji. Tak więc jedną pierś mam wiekszą a drugą mniejszą i podziurkowana....Umowilam sie z lekarzem, ze jak sie to zagoi to wtedy zrobimy operacje powiekszenia implantami i podczas tej operacji wyczyscimy z płynu tą zdrową piers. Ale ciezko powiedziec kiedy to będzie. Powiem szczerze, ze nigdy bym sie drugi raz na ten zabieg nie zdecydowała i odradzam go innym, strasznie duzo powiklan i bolu, nie wspomne ile kasy poszło w błoto, bo piersi po prostu duzo gorzej wygladają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaxxxxx
Mozesz powiedzieć gdzie miałaś oczyszczoną ta piers i czy placilas za to? Jesli tak to ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna M
Czy ty też masz problem? Jak można zrobić coś takiego, czy wstrzykiwał ci to lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze gubią sie w gąszczu wszelkich wypełniaczy, czyżby brak im było rozumu? Rozumiem, że normalny śmiertelnik może sie nie znać i idzie , jak mu się przynajmiej wydaje, do zaufanego lekarza i tu ..... może go spotkać całkowita utrata zdrowia, bo lekarz zgubił sie w gąszczu okOło 100 wypełniaczy bez certyfikatu FDA. Ciekawe czy ten aquafilling posiada takowy certyfikat ? Posiada? Może ktoś, kto rozpoczął ten wątek wypowie sie merytorycznie o tym preparacie: Kto go wyprodukował ? Czy jest bezpieczny? Może jeszcze nic nie wiadomo, bo to produkt innowacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×