Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Ja będę płacić 12000zl za 2x100 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze troszkę to kosztuje co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie jest to tanie ale implanty tez kosztują zwłaszcza jak zaczynaja się powikłania.... i co 10 latek narkoza-cięcie-nowe implanty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to jest ten dr Lewandowicz poprosze o link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ tu podłe posty zaciemniające prawdę. Próba ośmieszenia lekarza przez innych lekarzy jest żenująca. Dziękuje panie doktorze za prawdę . Mało jest takich lekarzy, którzy mają doświadczenie i wolę ,by przestrzec innych . Potem zrozpaczone będziecie szukać chirurgów i nie każdy wam pomoże, nie każdy podejmie taka próbę. Uważajcie w co wdeptujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podle to jest ze ktoś próbuje „faworyzować” jakiś zabieg. Zaden z nich nie jest idealny, każdy może dac powikłania. Najważniejsze to wiedzieć jak w razie czego z nich wybrnąć. Ja wybrałam aquafilling ale mój lekarz nie mówi ze to super zabieg bez powikłań bo jemu również się one zdarzają. Ale wie jak reagować w razie czego. Zdarzały się mu przemieszczenia preparatu i wie jak go usuwać w takich sytuacjach. I wcale nie trzeba od razu leciec do chirurga bo preparat można wypłukać solą fizjologiczna czy usunąć przy pomocy igly i go wycisnąć z miejsca w którym nie powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pracy na pogotowie, bo ludzi brak a nie tu zachwalać i reklamować jakieś wynalazki. Weż się w końcu za uczciwą pracę, która przynosi korzyść innym i nie wypisuj bredni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa planującego zabieg - robisz może w Gold Clinic w W-wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Brałam pod uwagę ta placówkę jak również dr Majewską z Poznania. Ostatecznie zabieg będę robić u dr Tomasza Wacławczyka w klinice Lipoline w Katowicach. Czekamy na preparat, gdyż przechodzi rejestracje i nabywa certyfikaty. Ostatnio rozmawiałam z jedna Panią dr z innej kliniki (nie pamietam nazwy :P). Ona również robi aquafilling tymczasowo nie ze względu na brak preparatu. Ale powiedziała mi ze producent aquafillingu stara się o certyfikat FDA. Nie wiem ile w tym prawdy, ale to by zamknęło usta tym krytykującym ten zabieg, bo jak mowie KAŻDY Z NICH OBARCZONY JEST RYZYKIEM! Wciąż jednak twierdze, ze odpowiednie podanie preparatu, wypracowanie odpowiedniej techniki może przynieść wiele korzyści i zmniejszyć ilosc powikłań. Kolejna kwestia jest indywidualna predyspozycja i „jakość” naszej tkanki gruczołowej. Tak tłumaczył mi lekarz. Jeżeli nie jest ona zwarta czy jakoś tak, nie trzyma preparatu i zaczyna się on przemieszczać. Najważniejsze wtedy szybko reagować. Ja również zażyczyłam sobie podanie antybiotyku do razem z aquafillinguem bezpośrednio do piersi. Tak wykonuje to lekarz w Niemczech, który aquafillingiem robi cuda od wielu lat i uważa ten preparat za bezpieczny „w odpowiednich rękach”. Nazywa się dr Axel Neuroth. Niestety zabieg u niego kosztuje 2 razy tyle co w PL, ale jego również biorę pod uwagę... zależy kiedy pojawi się preparat ponownie na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo umiejetności różnych lekarzy, liczy sie jakość preparatu !!!!!!!! Moga być lekarze, którzy posiadają wyczucie piekna i posiadac wiele innych zdolności, ale jeżeli użyją marnej jakości preparatu, który jest krótko na rynku i nosi miano innowacyjnego produktu, to nie radzę ryzykować swoim życiem. Jeżeli firma chce uzyskać certyfikat FDA, to dany preparat musi byc przez wiele lat badany na pacjentach. Może właśnie o to chodzi. Jeżeli sie stara, to w jaki sposób? Może właśnie chodzi o te badania...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
były już nowe techniki.... kaniul i innych. już po kilku latach okazało sie, że podanie preparau kaniulą może trafić w zupełnie inne miejsce niz było planowane. kaniule sprzedawały sie, jak świeże bułeczki, preparat także i co sie okazało????? powikłania, powikłania i zdesperowane kobiety, którym zdrowie odebrał lekarz. taki lekarz, to zdrajca i oszust który teraz udaje głupka, a może nie udaje tylko jest tym kompletnym bezmyślnym głupkiem odbierającym innym zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, jestem 3dzień po zabiegu aquafilling. Jeśli chodzi o sam zabieg, wykonałam go dlatego, że miałam bardzo dużą, prawie dwu-rozmiarową asymetrię piersi, nie dało się z tym już funkcjonować, wręcz niemożliwe było kupowanie biustonosza - jedna pierś wypadała, druga miała za dużo miejsca. Zabieg jest bardzo szybki, z konsultacją włącznie byłam w klinice 1,5 h, w znieczuleniu miejscowym z adrenaliną, właściwie odczuwa się samo znieczulenie, ale podobnie jak w znieczuleniu stomatologicznym, nie jest to żaden większy ból. Jedynie wprowadzanie narzędzi do piersi (nie wiem jak ono się fachowo nazywa) jest odczuciem nie przyjemnym,aczkolwiek absolutnie nie bolesnym. Odczuwałam, że ktoś grzebie mi czymś w środku :) ale nie było to nie do wytrzymania. Samo podawanie preparatu również bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby zniwelować moją asymetrię potrzebowałam 250 ml w jedną pierś i 50ml dla dopełnienia w drugą. Miałam miseczkę D/E w większej piersi i C w mniejszej. Pierś która była większa dodatkowo została podciągnięta nićmi aby je wyrównać i aby nie opadała, minimalnie ma być dalej widać różnicę u dołu piersi ale Pani Doktor również powiedziała, że nie będzie to problem, piersi mają się ułożyć do miesiąca czasu i wtedy zobaczymy czy jeszcze korygujemy tą mniejszą czy nie. Gdyby nie to że miałam te nici, a były one aż 4 - pierś która jest po aquafillingu tylko nie boli w ogóle, ta która była "szyta" jest troche bardziej wrażliwa, ale dostałam ketonal i nie mam problemu z pracą, a na następny dzień już w niej byłam. Postaram się opisać po miesiącu od zabiegu jak wszystko wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle gość kimkolwiek jeste ze ktoś bardzo cię skrzywdził. Może psychoterapia? Ludzie robią aquafilling. Łącznie z kim kardashian i żyją. Więcej luzu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię internetowych oszustów, którzy podszywają się pod szczęśliwe kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o klinike Lipoline tez tam robilam, nie zostalam poinformowana o zadnych tych rzeczach o ktorych pisalas. Jedynym skutkiem ubocznym ktory przekazal mi doktor W byl siniak w miejscu wklucia. Zaluje ze nie zostalam poinformowana dokladniej i zaluje ze to sobie zrobilam. Jak bym wiedziala to co wiem teraz nie zdecydowalabym sie na aquafilling. Malo tego lekarz nawet nie polecil mi tego badac jak zapytalam o profilaktyke powiedzial cytuje" a po co jeszcze pani cos znajdzie". Bylam w szoku. Teraz wydaje mi sie ze mi sie przesunal preparat w dol piersi. Jedyny fakt ktory trzyma mnie przy zyciu to taki ze w razie powiklan da sie to usunac. Drugi raz na pewno sie nie zdecyduje na zaden zabieg . Nie bede zadnym krolikiem doswiadczalnym za co jeszcze zaplacilam kupe kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sól fizjologiczna i poliamid, czyli plastik? Kobiety , nie pozwólcie dotknąc swoich piersi żadnemu konowałowi. Bedzie wam wmawiał, że niesymetryczne i płaskie , obejrzy tez posladki, które też zakwalifikuje do poprawy. W znanym programie TV żona prowadzącego ma nochala na kilometr, a innym doradza operacje plastyczne. Nigdy nie róbcie żadnych korekt tego, o otrzymaliście w naturze. Przykładem tego jest wielu lekarzy celebrytów telewizyjnych z nochalami, którymi się nie przejmują. Małe piersi? To nie ważne, kto jak wyglada. Ważne jest to, jakim jest człowiekiem. 12.000zł za co? za sól fizjologiczną z poliamidem, z którego produkowane są ciuchy? Potem to wstyd i żenada, że byłyście takie bezmyślne i teraz musicie szukać lekarza , który zrobi wielką łaske, że wogóle was przyjmie . To nie żart..... Jak zobaczysz lekarza i jego żone z wielkim nochalem , to dopiero wówczas poczujesz się nieszcześliwa, że byłaś taka niemądra i wtedy bedziesz marzyć o dawnych, małych, nierównych piersiach które przynajmiej cię nie bolały i właśnie wówczas byłaś naprawdę szczęśliwa, ale będzie za póżno. Bądżcie z dala od innowacyjnych produktów, bo to podstęp, żeby prowadzić na was badania. Wasze życie , to fraszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu mówisz ze „trzyma cię przy życiu”? Masz jakieś powikłania, ból? Co do badania piersi... sorry, mam takie samo zdanie. Zrób kilka razy mammografie, a na bank ci znajda to czego nie chcesz.. ja już raz przeżyłam diagnozę: czerniak bezbarwnikowy który stwierdziło 2 profesorów z Wrocławia. Gdybym nie zabrała próbek od tych idiotów dziś bym może była po chemii lub nie pisała w ogole. Po badaniu w innym ośrodku i PET, badaniach krwi okazało się ze żadnego raka nie mam. Wiec moze brzmi to niewiarygodnie, ale lepiej zdrowo zyc (dieta, odtoksycznianie organizmu) i omijać lekarzy i wszelkie idiotyczne badania.. Na mnie dr W. z lipoline zrobil dobre wrażenie. Ale może dlatego ze ja zawsze zakładam ze powikłania mogą być i zadaje lekarzowi masę pytań, co jeżeli.. ciekawa jestem czy samo przemieszczenie się preparatu tak cię stresuje czy są jeszcze inne powody twojego zmartwienia? A internetowych ekspertów nie czytaj lepiej, bo się sama będziesz nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internetowi eksperci to ci co zachwalają, czy ci co mają powikłania. Możesz wytłumaczyć, którzy to "eksperci"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzilo mi ze byłam w dużym stresie po tym zabiegu jak dowiedziałam się od innych dziewczyn o ich powiklaniach. Nie tylko o przemieszczaniu preparatu ale też innych skutkach ubocznych., o ktorych lekarz mnie nie poinformowal. Więc byłam w szoku. I tak jak pisal gość wyzej ja tęsknię za moimi mniejszymi niesymetrycznymi piersiami o które nie musiałam się ciągle martwic jak coś mnie zaboli. Naprawde duża nauczka dla mnie zeby nie zmieniać tego co się dostało od losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Traktuj to na chłodno. Połowa tych powikłań tutaj to wyimaginowane kłamstwa. Nie mowie ze ich nie ma, bo widzimy ze są, ale nie można dac się w to wkręcić, bo tutaj każdy jest anonimowy. Skoro preparat jest dopuszczony na rynek, to nic ci nie grozi złego. A mnie bez preparatu nie raz w cycku zaboli, ale to nie powód do paniki. Skoro nic się nie dzieje, to nie czytaj tu za wiele bo będziesz wszystkie objawy zaraz sobie przypisywać. Masz obawy, cos cię nie pokoi to do lekarza idź. Ale na internecie pomocy moe szukaj. Lepiej dla twojej psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leki na nadciśnienie też były dopuszczone do obrotu i przed dwoma tygodniami usłyszano alarm - osoby stosujące konkretne leki obniżające ciśnienie muszą natychmiast skontaktować sie z lekarzem prowadzocym w celu ich zmiany. Tak, że nie zawsze, to co dopuszczone do obrotu jest bezpieczne . Myśle, że nikt tego nie sprawdza, co konkretnie znajduje sie nawet w lekach, skoro tylko w lipcu taką ilość wycofano z obrotu, a takich specyfików, które nie mają nic wspólnego z ratowaniem zdrowia, tym bardziej. Izraelici nie stosują chemioterapii, radioterapii i mają najniższą w skali światowej umieralność na nowotwory . Nie warto kusić losu, życie jest takie piękne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ludzie, my wszyscy nie jesteśmy tacy sami. Jeden lubi rybki drugi pipki. Bo już nie wiem jak inaczej. Jeżeli ktoś ma kompleks małych cycków a nie chce implantów - to jest dopiero bomba z zapłonem, to ma się na całe zycie unieszczęśliwić w imie czego? Żyjcie i dajcie zyc innym. Dokonujcie tylko mądrze wyborów lekarzy, a w Polsce z tym niestety bardzo słabo, bo wciąż i wciąż jesteśmy krajem dopiero podnoszącym się po naszej smutnej historii i wiele lat upłynie nim dogonimy zachód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej zabiegów z użyciem aquafilligu robi się w Korei, tylko nie wiem, czy w południowej, czy pólnocnej. Rzeczywiście, daleko nam do Zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świat nie jest czarno-biały. Jednemu będą służyć implanty innemu aquafilling. Oczywiście najlepiej nie robic nic. Ale jeżeli ktoś ma wielki kompleks, to uważam ze męczyć się jest już totalnym bezsensem. Zycie jest za krótkie. Ale rozwaga i umiar powinien być zachowany zawsze i wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma korea z zachodem wspólnego? Aquafilling robi się również w Niemczech, Anglii, a nawet w Szwecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba cudzoziemcom ze wschodu się to robi, bo to łapanka dla nieświadomych zagrożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Violetta71, czy mogłabyś podać nazwę klinki, w której to robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie klinike gdzie usuwaja preparat? Rozlal mi sie w tkance tluszczowej i splywa po brzuchu ..ktos usuwal? Potrzebuje pomocy gdzie sie moge z tym zglosic, twarde guzy sa duze wyczuwalne i widoczne .. uwieraja mnie przy obcislych rzeczach bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy i gdzie robiłaś zabieg? Próbuj Gold Clinic ewentualnie napisz do lekarza z Niemiec co podawałam nazwisko wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×